menu szukaj
tygodnik internetowy ISSN 2544-5839
nowe artykuły w każdy poniedziałek
tytuł monitorowany przez IMM i PSMM
zamknij
banner OOO Przekaż Datek

ogłoszenie ważne do 22.05.2024

Graphic Designer. Praca Zdalna

GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o.

Jako Graphic Designer wprowadzisz nową energię i dynamikę w nasze marketingowe kreacje. Szukamy osoby pełnej pasji, kreatywności oraz zdolności do wizualnego opowiadania historii poprzez wyjątkowe projekty graficzne.

Zakres obowiązków:

  • 1. Tworzenie atrakcyjnych wizytówek reklamowych dla naszych klientów.
  • 2. Projektowanie różnorodnych materiałów graficznych dostosowanych do działań online, takich jak mailingi, banery, strony docelowe, prezentacje oraz grafiki do mediów społecznościowych.
  • 3. Kreacja elementów graficznych na stronach internetowych, które efektywnie wyróżnią nasze usługi.
  • 4. Przygotowywanie kompleksowych plików produkcyjnych i materiałów do druku, starannie dbając o każdy szczegół.
  • 5. Kreatywne opracowywanie materiałów promocyjnych firmy, obejmujących katalogi, ulotki, plakaty, billboardy i inne.
  • 6. Profesjonalna obróbka graficzna zdjęć, nadająca im wyjątkowy charakter i przyciągającą uwagę odbiorców.
  • 7. Projektowanie graficzne wydarzeń wewnętrznych w firmie, tworząc unikalne wizualne doświadczenia dla naszych pracowników.

Wymagania:

  • 1. Podstawowe zrozumienie HTML i CSS.
  • 2. Doświadczenie w projektowaniu grafiki dla internetu.
  • 3. Doskonała znajomość pakietu Adobe, obejmująca Photoshop, Illustrator, InDesign, oraz Figma.
  • 4. Umiejętność zastosowania zasad kompozycji i przygotowania materiałów do druku.
  • 5. Aktywne śledzenie trendów w branży tworzenia materiałów graficznych.
  • 6. Pasja do komunikacji za pomocą środków wizualnych, w tym ilustracji i infografiki.
  • 7. Kreatywność, zdolność do generowania unikatowych pomysłów oraz tworzenia nietuzinkowych rozwiązań graficznych.
  • 8. Silne umiejętności interpersonalne oraz zdolność do efektywnej pracy w zespole.
  • 9. Skuteczna organizacja czasu pracy w celu efektywnego wykonywania obowiązków.

Co oferujemy:

  • 1. Stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, zapewniające stabilność finansową.
  • 2. Profesjonalne szkolenie i wprowadzenie w nowe obowiązki zawodowe.
  • 3. Możliwość aktywnego uczestnictwa w tworzeniu oraz wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań w Twojej dziedzinie pracy.
  • 4. Elastyczny tryb pracy hybrydowy, pozwalający na dostosowanie harmonogramu do indywidualnych potrzeb.
  • 5. Wspierającą atmosferę i zgraną współpracę w zespole.
  • 6. Prywatną opiekę medyczną, dbającą o Twoje zdrowie i dobre samopoczucie.
  • 7. Dofinansowanie do zajęć sportowych, wspierające aktywny tryb życia i utrzymanie kondycji fizycznej.
  • 8. Przyjazną atmosferę pracy, sprzyjającą rozwojowi i realizacji zawodowych celów.

Aplikuj przez: https://www.gowork.pl/url/oferta/praca-gowork-zdalna-hybrydowa-graphic-designer

dodaj na Facebook prześlij przez Messenger dodaj na Twitter dodaj na LinkedIn

Zobacz wszystkie oferty pracy i praktyk w mediach »

dołącz do nas

Facebook LinkedIn X Twitter Google RSS

praca w mediach

Wydawca, influencer
Whitepress Dziennikarz
oferty mediów lokalnych, regionalnych i ogólnopolskich Więcej

Dwornik.pl • szkolenia • warsztaty • marketing internetowy

zarabiaj

Zarabiaj przez internet

więcej ofert

Reporterzy.info

Dla głodnych wiedzy

Nasze serwisy

Współpraca