Dodaj artykuł | Reporterzy.info - media i dziennikarstwo
menu szukaj
tygodnik internetowy ISSN 2544-5839
nowe artykuły w każdy poniedziałek
tytuł monitorowany przez IMM
zamknij

Dodaj artykuł

Napisz artykuł, zarabiaj z Reporterzy.info

W tygodniku Reporterzy.info publikować może każdy, kto ma do powiedzenia coś ciekawego i merytorycznego. Ponieważ za każdą pracę należy się wynagrodzenie, redakcja wprowadza nowatorską ofertę współpracy w modelu Ad Revenue Share. Na czym to polega?

 • Udostępniamy Ci CAŁĄ PRZESTRZEŃ REKLAMOWĄ przy Twoim artykule:
  • Jeśli masz konto w AdSense, lub dowolnym innym programie afiliacyjnym - przed wysłaniem pierwszego artykułu skontaktuj się z redakcją w celu uzgodnienia kwesti formalnych i dostarczenia kodów reklam.
  • Od tej pory reklamy przy każdym Twoim artykule w Reporterzy.info pracują na Twoje konto. (Jeśli nie działasz jeszcze w żadnym programie partnerskim - możesz założyć konto w sekcji Zarabiaj z Reporterzy.info.)
  • W artykule możesz dodatkowo zamieszczać kreacje i linki afiliacyjne, albo linki sponsorowane. Warunek jest jeden - nie może na tym ucierpieć merytoryka. Wskazany jest też umiar. Każdy artykuł przed publikacją jest weryfikowany pod tym kątem.

 • Możesz (a nawet jest to wskazane) promować inne swoje artykuły poprzez linkowanie wewnętrzne. Pod Twoim artykułem pojawiać się też będą TYLKO polecane artykuły Twojego autorstwa.
 • Możesz udostępniać również materiały ze swojej strony lub bloga. W takiej sytuacji otrzymujesz aktywny link dofollow do źródła i wskazanie rel=cannonical, aby strona z Twoim artykułem w Reporterzy.info nie konkurowała w Google z oryginałem i nie osłabiała jego pozycji.
 • Promujemy Twój artykuł w mediach społecznościowych identycznie, jak każdy inny, opublikowany w serwisie.

Jeśli metoda współpracy Cię zainteresowała, albo masz dodatkowe pytania - prosimy o kontakt z redakcją. Jeśli jesteś już uczestnikiem modelu AdShare, lub po prostu chcesz bezinteresownie opublikować swój materiał - zapraszamy dalej!

zasady publikowania:

 • MUSISZ dysponować prawami autorskimi do przesłanego artykułu
 • artykuły wszyscy podpisujemy imieniem i nazwiskiem
 • w polach treść, literatura i informacje dodatkowe można używać HTML
 • adres w polu e-mail potrzebny jest wyłącznie w celach weryfikacji, nie zostanie opublikowany, jeśli chcesz go ujawnić, podaj go w polu informacje dodatkowe

Wszystkie przesłane artykuły zostaną zweryfikowane przed publikacją - jakość serwisu jest jego podstawową wartością. W przyapdku pytań lub wątpliwości będziemy się z Tobą kontaktować mailowo.

Zaczynamy?


dołącz do nas


edytorial

felieton redaktora naczelnego

Kurier wieczorny, który urzekł Włochów

Gazeta, która miała przetrwać jeden rok, już od przeszło 140 wyznacza trendy dziennikarstwa na Półwyspie Apenińskim. Publikowali tu Gabriele D’Annunzio, Grazia Deledda, Benito Mussolini i Oriana Fallaci. W tym tygodniu mamy dla Was niesamowitą historię najpopularniejszego włoskiego dziennika Corriere della Sera.

Wiecie, że aż 71% Polaków uważa, że jest w stanie rozpoznać fake newsy? Kantar Public sprawdził, jak duży jest to problem w Polsce i całej Europie. Analiza PRoto.pl pokazuje natomiast, jak mocno spadła liczba ofert pracy w branży Public Relations. Na deser mamy też najnowsze dane na temat użytkowników internetu w Polsce i przewagi, jaką urządzenia mobilne mają nad stacjonarnymi. Zapraszam!

Bartłomiej Dwornik, 23.04.2018

partner

Rolki Reggae Rajd 2018


zarabiaj

Zarabiaj przez internet

więcej ofertReporterzy.info

Dla głodnych wiedzy

Nasze serwisy

Współpraca


© Dwornik.pl Bartłomiej Dwornik 2oo1-2o18