menu szukaj
tygodnik internetowy ISSN 2544-5839
nowe artykuły w każdy poniedziałek
tytuł monitorowany przez IMM
zamknij

Redakcja

Reporterzy.info

tygodnik internetowy
rejestr dzienników i czasopism: Pr 3580
numer ISSN: 2544-5839

Wydawca:
Dwornik.pl Bartłomiej Dwornik
ul. Kasztelańska 21/3
51-200 Wrocław
kontakt@reporterzy.info


redaktor naczelny

Bartłomiej Dwornik
Absolwent Instytutu Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, w mediach od października 1996 roku. W czasach pre-internetowych pracował w Gazecie Wyborczej, Gazecie Wrocławskiej i Słowie Polskim. W redakcji portalu Money.pl zaczynał jako dziennikarz i wydawca, skończył jako wiceredaktor naczelny. Podobne stanowisko piastował w serwisach ekonomicznych Grupy Wirtualna Polska.


autorzy

W latach 2001-2017 serwis Reporterzy.info działał jako platforma wymiany materiałów dla studentów dziennikarstwa i początkujących dziennikarzy. Każdy, komu zamieszczone materiały przydały się w pracy, szkole albo na uczelni, mógł w ramach podziękowania zamieścić tutaj swoje prace. W tej formie od 2001 roku w tworzeniu serwisu czynnie i bezinteresownie pomogli:
Laury, tytuły, sukcesy

Serwis Reporterzy.info przechodził od początku istnienia wiele modyfikacji, zmian i rewolucji. Historię prześledzić można w internetowym archiwum web.archive.org. (Wcześniejszą wersję, działająca od 29 listopada 2001 do 14 stycznia 2005 roku pod adresem www.reporterzy.republika.pl również można obejrzeć w archiwum internetu.) Kilka razy został doceniony przez użytkowników, czytelników i branżę interaktywną. Serdecznie dziękujemy!
Media społecznościowe

Jesteśmy też obecni w mediach społecznościowych. Zapraszamy do obserwowania naszych kanałów, zadawania pytań, komentowania i do dyskusji.
Statystyki
dołącz do nas


edytorial

felieton redaktora naczelnego

Połączenie The Sun z brazylijskim tabloidem musiało dać ciekawy efekt

W Portugalii taki mariaż przyniósł tytuł, który stał się pionierem w rozwoju prasy. Poznajcie historię Correio da Manhã. Najpopularniejszej gazety Portugalii.

W tym tygodniu piszemy również o tym, dla kogo telewizor jest źródłem informacji i rozrywki, a dla kogo tylko jednym z mebli. Autorom treści internetowych podpowiadamy, jak poprawnie używać nagłówków do formatowania tekstu. Dla marketerów i osób zainteresowanych PR mamy natomiast poradnik, jak zbudować zaufanie i przywiązanie do marki.

Z radością witamy też informację o reaktywowaniu portalu iWoman.pl, który po trzech latach niebytu wraca na internetowy rynek. W nowej odsłonie, z nową redakcją i... bez reklam! Polecam!

Bartłomiej Dwornik, 19.03.2018

partner

Rolki Reggae Rajd 2018


zarabiaj

Zarabiaj przez internet

więcej ofertReporterzy.info

Dla głodnych wiedzy

Nasze serwisy

Współpraca


© Dwornik.pl Bartłomiej Dwornik 2oo1-2o18