Dodaj ofertę pracy | Reporterzy.info - media i dziennikarstwo
menu szukaj
tygodnik internetowy ISSN 2544-5839
nowe artykuły w każdy poniedziałek
tytuł monitorowany przez IMM
zamknij

Dodaj ofertę pracy

Zamieszczanie ogłoszeń rekrutacyjnych w serwisie Reporterzy.info jest proste i bezpłatne.
Jeśli szukasz pracownika, stażysty lub praktykanta - po prostu wypełnij formularz.

zasady publikowania:

  • Nazwę firmy poszukującej pracownika proszę podawać w polu firma, nie w polu stanowisko
  • w polu treść można używać HTML
  • adres w polu e-mail potrzebny jest wyłącznie w celach weryfikacji, nie zostanie opublikowany, jeśli chcesz go ujawnić rekrutowanym, podaj go w treści ogłoszenia
  • OBOWIĄZKOWO zaznacz w treści ogłoszenia, jaką formę wynagrodzenia oferujesz, lub że oferta dotyczy pracy non-profit. Ogłoszenia niejasne pod tym względem nie będą publikowane.

Wszystkie przesłane oferty zostaną zweryfikowane przed publikacją - jakość serwisu jest jego podstawową wartością. W przyapdku pytań lub wątpliwości będziemy się z Tobą kontaktować mailowo. Jeśli masz pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z redakcją.dołącz do nas


edytorial

felieton redaktora naczelnego

Kurier wieczorny, który urzekł Włochów

Gazeta, która miała przetrwać jeden rok, już od przeszło 140 wyznacza trendy dziennikarstwa na Półwyspie Apenińskim. Publikowali tu Gabriele D’Annunzio, Grazia Deledda, Benito Mussolini i Oriana Fallaci. W tym tygodniu mamy dla Was niesamowitą historię najpopularniejszego włoskiego dziennika Corriere della Sera.

Wiecie, że aż 71% Polaków uważa, że jest w stanie rozpoznać fake newsy? Kantar Public sprawdził, jak duży jest to problem w Polsce i całej Europie. Analiza PRoto.pl pokazuje natomiast, jak mocno spadła liczba ofert pracy w branży Public Relations. Na deser mamy też najnowsze dane na temat użytkowników internetu w Polsce i przewagi, jaką urządzenia mobilne mają nad stacjonarnymi. Zapraszam!

Bartłomiej Dwornik, 23.04.2018

partner

Rolki Reggae Rajd 2018


zarabiaj

Zarabiaj przez internet

więcej ofertReporterzy.info

Dla głodnych wiedzy

Nasze serwisy

Współpraca


© Dwornik.pl Bartłomiej Dwornik 2oo1-2o18