Dodaj ofertę pracy | Reporterzy.info - media i dziennikarstwo
menu
tygodnik internetowy ISSN 2544-5839
nowe artykuły w każdy poniedziałek
tytuł monitorowany przez IMM

Dodaj ofertę pracy

Zamieszczanie ogłoszeń rekrutacyjnych w serwisie Reporterzy.info jest proste i bezpłatne.
Jeśli szukasz pracownika, stażysty lub praktykanta - po prostu wypełnij formularz.

zasady publikowania:

  • Nazwę firmy poszukującej pracownika proszę podawać w polu firma, nie w polu stanowisko
  • w polu treść można używać HTML
  • adres w polu e-mail potrzebny jest wyłącznie w celach weryfikacji, nie zostanie opublikowany, jeśli chcesz go ujawnić rekrutowanym, podaj go w treści ogłoszenia
  • OBOWIĄZKOWO zaznacz w treści ogłoszenia, jaką formę wynagrodzenia oferujesz, lub że oferta dotyczy pracy non-profit. Ogłoszenia niejasne pod tym względem nie będą publikowane.

Wszystkie przesłane oferty zostaną zweryfikowane przed publikacją - jakość serwisu jest jego podstawową wartością. W przyapdku pytań lub wątpliwości będziemy się z Tobą kontaktować mailowo. Jeśli masz pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z redakcją.dołącz do nas


edytorial

felieton redaktora naczelnego

Reklamowa zadyszka internetu w Polsce

Analiza wykonana przez Meetrics pokazuje, że w ciągu trzech ostatnich miesięcy 2017 roku połowa budżetów reklamowych w polskiej sieci została wydana nieefektywnie. Co może być przyczyną? Zobaczcie najważniejsze wnioski z badania viewability reklam w Polsce.

W tym tygodniu piszemy też o historii chińskiej telewizji CCTV, czyli co grozi dziennikarzom przyłapanym na zażywaniu narkotyków. Wyjaśniamy, w jaki sposób TVP SA chce mierzyć poziomy oglądalności TV przy pomocy internetu rzeczy. Ostrzegamy przed pułapkami, czyhającymi na fotografów publikujących zdjęcia online. Prezentujemy też wyniki badań PBC o skuteczności kontekstowej reklamy w prasie.

Zachęcam również do śledzenia nowych tytułów w wirtualnym przeglądzie prasy oraz zaglądania do działu PRACA W MEDIACH. Mamy nowe źródło ciekawych ogłoszeń. Zapraszam!

Bartłomiej Dwornik, 19.02.2018

praca w mediach

partner

Rolki Reggae Rajd 2018


zarabiaj

Zarabiaj z Reporterzy.info

więcej ofertReporterzy.info

Dla głodnych wiedzy

Nasze serwisy

Współpraca


© Dwornik.pl Bartłomiej Dwornik 2oo1-2o18