menu szukaj
tygodnik internetowy ISSN 2544-5839
nowe artykuły w każdy poniedziałek
tytuł monitorowany przez IMM i PSMM
zamknij
Dwornik.pl • szkolenia • warsztaty • marketing internetowy

Zarabiaj z Reporterzy.info

Serwis Reporterzy.info oraz związane z nim witryny utrzymują się dzięki przychodom z reklam oraz programów afiliacyjnych. Przewodnik Programy partnerskie to żyła złota był jednym z pierwszych dużych opracowań redaktora naczelnego, pracującego wówczas w portalu Money.pl. Polecam osobom początkującym! Jeśli masz własną stronę, bloga albo kanał w mediach społecznościowych - warto wziąć pod uwagę te programy:

WhitePress

WhitePress
Publikuj i zarabiaj z WhitePress. Oferta dla posiadaczy stron internetowych, blogów i kont w mediach społecznościowych. Whitepress skutecznie dostarcza reklamodawców wydawcom i influencerom.


Link House

Link House
Zarabiaj na artykułach sponsorowanych, recenzjach, linkach SEO i wpisach w mediach społecznościowych. To Ty ustalasz stawki publikacji i dopasowujesz je do reklamodawców.


ariadna

ariadna
Bierzesz udział w badaniach ankietowych Detektor Opinii przez internet i zarabiasz punkty, które wymieniasz na nagrody rzeczowe w sklepie Ariadny. W panelu może zarejestrować się każdy, kto ma ukończone 14 lat i mieszka na terenie Polski.


GfK Polonia

GfK Polonia
Klub GfK to internetowy panel badawczy prowadzony przez GfK Polonia, znaną firmę zajmująca się badaniem rynku. Za udział w badaniach otrzymujesz punkty, które można wymieniać na nagrody rzeczowe, bony i doładowania.


Opinie.pl

Opinie.pl
Opinie.pl to internetowy panel badawczy firmy IQS. Za wypełnienie ankiety otrzymujesz punkty, które po zebraniu odpowiedniej liczby zamieniasz na pieniądze i przelewasz na konto. Możesz też doładować telefon komórkowy na kartę.


IMAS Online

IMAS Online
Panel IMAS OnLine prowadzony jest przez Instytut Badań Rynku i Opinii Społecznej IMAS International z Wrocławia. Za wypełnianie internetowych ankiet dostępne są trzy fromy wynagrodzenia: przelewy na konto, bony Sodexo i losowane nagrody.


Hiving

Hiving
Hiving jest działającym w Polsce konsumenckim panelem internetowym, który pozwala swoim członkom zarabiać pieniądze, dzięki internetowym badaniom międzynarodowej opinii konsumentów.


iBroker

iBroker
20 groszy za każde kliknięcie w ogłoszenie rekrutacyjne na Twojej stronie,
25% prowizji od wydatków klienta, który wykupi kampanię za Twoim pośrednictwem,
oferty dopasowane do tematyki strony


Money2Money

Money2Money
Portal Money.pl udostępnia gotowe narzędzia do promowania i polecania ponad 300 produktów finansowych. Nie trzeba mieć własnej strony. Za każdy polecony kredyt, ubezpieczenie, konto czy lokatę otrzymujesz prowizję pieniężną.


Ceneo

Ceneo
65% przychodów Ceneo z przekliku do sklepów - średnio 20 groszy
65% prowizji Ceneo, jeśli ktoś dokona zakupu na Ceneo
90-dniowy czas życia pliku cookie


mBank

mBank
Prowizje nawet do 135 złotych za sprzedaż usług i produktów mBanku za pośrednictwem własnej strony, bloga lub kanałów w mediach społecznościowych. Masz też prowizję za sprzedaże wygenerowane przez poleconych partnerów.


Nexto

Nexto
Cyfrowa prasa, audiobooki i e-booki z programu Nextranet.pl. Od 7,5 do nawet 20% prowizji za każdy sprzedany produkt z internetowego sklepu Nexto.pl. I każdy następny, kupiony przez poleconego klienta w przyszłości.


Skąpiec

Skąpiec
Prównywarka cen Skąpiec.pl oferuje w ranach prowizji nawet 65 groszy za każdą złotówkę, zarobioną dzięki partnerowi. W praktyce oznacza to 10-20 groszy za przekierowanie internauty na stronę sklepu z prezentowanym produktem.


System Partnerski Bankier

System Partnerski Bankier
Ponad 200 kampanii oferowanych przez 80 reklamodawców z branży finansowej, handlowej, TV i komórkowej. Gotowe narzędzia i materiały reklamowe. Prowizje za sprzedaż lub wypełnienie przez internautę formularza kontaktowego.


dołącz do nas

Facebook Twitter Google+ LinkedIn RSS

praca w mediach

Wydawca, influencer
Whitepress Dziennikarz
oferty mediów lokalnych, regionalnych i ogólnopolskich Więcej

reklama

WhitePress - zarabiaj na swojej stronie
Sztuka dobrego mówienia. Bez bełkotania i przynudzania | Mirosław Oczkoś, Wydawnictwo RM


Reporterzy.info

Dla głodnych wiedzy

Nasze serwisy

Współpraca


© Dwornik.pl Bartłomiej Dwornik 2oo1-2o21