menu szukaj
tygodnik internetowy ISSN 2544-5839
nowe artykuły w każdy poniedziałek
tytuł monitorowany przez IMM i PSMM
zamknij
Czytaj gazety  PDF. Na kmputerze, czytniku, tablecie i smartfonie.

Zarabiaj z Reporterzy.info

Serwis Reporterzy.info oraz związane z nim witryny utrzymują się dzięki przychodom z reklam oraz programów afiliacyjnych. Przewodnik Programy partnerskie to żyła złota był jednym z pierwszych dużych opracowań redaktora naczelnego, pracującego wówczas w portalu Money.pl. Polecam osobom początkującym! Jeśli masz własną stronę, bloga albo kanał w mediach społecznościowych - warto wziąć pod uwagę te programy:

WhitePress

WhitePress
Publikuj i zarabiaj z WhitePress. Oferta dla posiadaczy stron internetowych, blogów i kont w mediach społecznościowych. Whitepress skutecznie dostarcza reklamodawców wydawcom i influencerom.


Link House

Link House
Zarabiaj na artykułach sponsorowanych, recenzjach, linkach SEO i wpisach w mediach społecznościowych. To Ty ustalasz stawki publikacji i dopasowujesz je do reklamodawców.


ariadna

ariadna
Bierzesz udział w badaniach ankietowych Detektor Opinii przez internet i zarabiasz punkty, które wymieniasz na nagrody rzeczowe w sklepie Ariadny. W panelu może zarejestrować się każdy, kto ma ukończone 14 lat i mieszka na terenie Polski.


Opinie.pl

Opinie.pl
Opinie.pl to internetowy panel badawczy firmy IQS. Za wypełnienie ankiety otrzymujesz punkty, które po zebraniu odpowiedniej liczby zamieniasz na pieniądze i przelewasz na konto. Możesz też doładować telefon komórkowy na kartę.


IMAS Online

IMAS Online
Panel IMAS OnLine prowadzony jest przez Instytut Badań Rynku i Opinii Społecznej IMAS International z Wrocławia. Za wypełnianie internetowych ankiet dostępne są trzy fromy wynagrodzenia: przelewy na konto, bony Sodexo i losowane nagrody.


Hiving

Hiving
Hiving jest działającym w Polsce konsumenckim panelem internetowym, który pozwala swoim członkom zarabiać pieniądze, dzięki internetowym badaniom międzynarodowej opinii konsumentów.


Ceneo

Ceneo
65% przychodów Ceneo z przekliku do sklepów - średnio 20 groszy
65% prowizji Ceneo, jeśli ktoś dokona zakupu na Ceneo
90-dniowy czas życia pliku cookie


mBank

mBank
Prowizje nawet do 135 złotych za sprzedaż usług i produktów mBanku za pośrednictwem własnej strony, bloga lub kanałów w mediach społecznościowych. Masz też prowizję za sprzedaże wygenerowane przez poleconych partnerów.


System Partnerski Bankier

System Partnerski Bankier
Ponad 200 kampanii oferowanych przez 80 reklamodawców z branży finansowej, handlowej, TV i komórkowej. Gotowe narzędzia i materiały reklamowe. Prowizje za sprzedaż lub wypełnienie przez internautę formularza kontaktowego.


Money2money

Money2money
Dołącz do programu partnerskiego Money2Money, prowadzonego przez TotalMoney.pl - spółkę z grupy Wirtualna Polska. Zarabiaj na promowaniu i polecaniu usług i produktów banków, firm ubezpieczeniowych i sklepów internetowych. Zobacz - jak zarabiać nawet niewielkim nakładem pracy.


dołącz do nas

Facebook LinkedIn X Twitter Google RSS

praca w mediach

Wydawca, influencer
Whitepress Dziennikarz
oferty mediów lokalnych, regionalnych i ogólnopolskich Więcej

reklama

VeloBank lokata 6%
Dwornik.pl • szkolenia • warsztaty • marketing internetowy
Reporterzy.info

Dla głodnych wiedzy

Nasze serwisy

Współpraca


© Dwornik.pl Bartłomiej Dwornik 2oo1-2o23