menu szukaj
tygodnik internetowy ISSN 2544-5839
nowe artykuły w każdy poniedziałek
tytuł monitorowany przez IMM i PSMM
zamknij
REKLAMAbanner Vobis

Zarabiaj z Reporterzy.info

Serwis Reporterzy.info oraz związane z nim witryny utrzymują się dzięki przychodom z reklam oraz programów afiliacyjnych. Przewodnik Programy partnerskie to żyła złota był jednym z pierwszych dużych opracowań redaktora naczelnego, pracującego wówczas w portalu Money.pl. Polecam osobom początkującym! Jeśli masz własną stronę, bloga albo kanał w mediach społecznościowych - warto wziąć pod uwagę te programy:

WhitePress

WhitePress
Publikuj i zarabiaj z WhitePress. Oferta dla posiadaczy stron internetowych, blogów i kont w mediach społecznościowych. Whitepress skutecznie dostarcza reklamodawców wydawcom i influencerom.


Link House

Link House
Zarabiaj na artykułach sponsorowanych, recenzjach, linkach SEO i wpisach w mediach społecznościowych. To Ty ustalasz stawki publikacji i dopasowujesz je do reklamodawców.


Panel Ariadna

Panel Ariadna
Bierzesz udział w badaniach ankietowych Detektor Opinii przez internet i zarabiasz punkty, które wymieniasz na nagrody rzeczowe w sklepie Ariadny. W panelu może zarejestrować się każdy, kto ma ukończone 14 lat i mieszka na terenie Polski.


Opinie.pl

Opinie.pl
Opinie.pl to internetowy panel badawczy firmy IQS. Za wypełnienie ankiety otrzymujesz punkty, które po zebraniu odpowiedniej liczby zamieniasz na pieniądze i przelewasz na konto. Możesz też doładować telefon komórkowy na kartę.


IMAS Online

IMAS Online
Panel IMAS OnLine prowadzony jest przez Instytut Badań Rynku i Opinii Społecznej IMAS International z Wrocławia. Za wypełnianie internetowych ankiet dostępne są trzy fromy wynagrodzenia: przelewy na konto, bony Sodexo i losowane nagrody.


Hiving

Hiving
Hiving jest działającym w Polsce konsumenckim panelem internetowym, który pozwala swoim członkom zarabiać pieniądze, dzięki internetowym badaniom międzynarodowej opinii konsumentów.


Ceneo

Ceneo
65% przychodów Ceneo z przekliku do sklepów - średnio 20 groszy
65% prowizji Ceneo, jeśli ktoś dokona zakupu na Ceneo
90-dniowy czas życia pliku cookie


mBank

mBank
Prowizje nawet do 135 złotych za sprzedaż usług i produktów mBanku za pośrednictwem własnej strony, bloga lub kanałów w mediach społecznościowych. Masz też prowizję za sprzedaże wygenerowane przez poleconych partnerów.


Nexto

Nexto
Cyfrowa prasa, audiobooki i e-booki z programu Nextranet.pl. Od 7,5 do nawet 20% prowizji za każdy sprzedany produkt z internetowego sklepu Nexto.pl. I każdy następny, kupiony przez poleconego klienta w przyszłości.


System Partnerski Bankier

System Partnerski Bankier
Ponad 200 kampanii oferowanych przez 80 reklamodawców z branży finansowej, handlowej, TV i komórkowej. Gotowe narzędzia i materiały reklamowe. Prowizje za sprzedaż lub wypełnienie przez internautę formularza kontaktowego.


Money2money

Money2money
Dołącz do programu partnerskiego Money2Money, prowadzonego przez TotalMoney.pl - spółkę z grupy Wirtualna Polska. Zarabiaj na promowaniu i polecaniu usług i produktów banków, firm ubezpieczeniowych i sklepów internetowych.


eWydawcy.pl

eWydawcy.pl
AUTOR. Jesteś copywriterem lub dziennikarzem? Zgarniaj zlecenia na teksty.
WYDAWCA. Prowadzisz portal lub blog? Zarabiaj na publikacjach.
REKLAMODAWCA. Uzyskaj dostęp do ofert wydawców z całej Polski.Marketing afiliacyjny w Polsce


Marketing afiliacyjny to model marketingu internetowego, w którym wydawca promuje produkt lub usługę reklamodawcy i otrzymuje prowizję za każde pozyskane przez niego klienta. W ostatnich latach marketing afiliacyjny cieszy się rosnącą popularnością zarówno wśród reklamodawców, jak i wydawców. Rocznie na całym świecie na tę formę promocji reklamodawcy wydają około 20 miliardów dolarów.

W 2022 roku wartość rynku marketingu afiliacyjnego w Polsce wyniosła około 1,2 miliarda złotych. Oznacza to wzrost o około 15% w porównaniu do poprzedniego roku. Na przestrzeni lat rozwój tego segmentu rynku reklamowego jest imponujący. Wartość rynku marketingu afiliacyjnego w 2003 wynosiła około 100 milionów złotych. Oznacza to wzrost o około 1200% w ciągu 20 lat. Coraz większej popularności marketingu afiliacyjnego w Polsce sprzyjają:

  • rozwój internetu i e-commerce
  • liczba osób korzystających z mediów społecznościowych
  • rosnąca świadomość reklamodawców na temat skuteczności marketingu afiliacyjnego

Marketing afiliacyjny jest popularny wśród wydawców, ponieważ oferuje im możliwość zarabiania pieniędzy za promowanie produktów lub usług innych firm. Jest to również atrakcyjna forma marketingu dla reklamodawców, ponieważ pozwala im na dotarcie do docelowych klientów w sposób efektywny i opłacalny.

Perspektywy rozwoju programów partnerskich


Według rynkowych prognoz w najbliższych latach marketing afiliacyjny będzie zyskiwać na popularności i skali. Wartość rynku marketingu afiliacyjnego w Polsce może wzrosnąć do 2,5 miliarda złotych w 2027. Najpopularniejsze branże, w których wykorzystywany jest marketing afiliacyjny to:

  • finanse
  • turystyka
  • e-commerce
  • usługi

Najlepsi wydawcy w Polsce są w stanie zarabiać nawet kilkaset tysięcy złotych miesięcznie na afiliacji. Zarobki są uzależnione od wielu czynników, takich jak:

  • popularność strony internetowej lub kanału,
  • jakość treści promocyjnych,
  • skuteczność kampanii

Marketing afiliacyjny to atrakcyjna forma zarabiania pieniędzy dla osób, które posiadają stronę internetową, bloga lub kanał w mediach społecznościowych. Aby zacząć zarabiać w tym modelu, wystarczy  dołączyć do sieci afiliacyjnej i wybrać odpowiednie kampanie do promowania.

dołącz do nas

Facebook LinkedIn X Twitter Google RSS

praca w mediach

Wydawca, influencer
Whitepress Dziennikarz
oferty mediów lokalnych, regionalnych i ogólnopolskich Więcej

reklama


Dwornik.pl • szkolenia • warsztaty • marketing internetowy
Reporterzy.info

Dla głodnych wiedzy

Nasze serwisy

Współpraca


© Dwornik.pl Bartłomiej Dwornik 2oo1-2o24