menu szukaj
tygodnik internetowy ISSN 2544-5839
nowe artykuły w każdy poniedziałek
tytuł monitorowany przez IMM i PSMM
zamknij
REKLAMA Rozlicz PIT i przekaż 1,5% na projekty fundacji Ogólnopolski Operator Oświaty

13.11.2018

Top 5 niedrogich upominków na Boże Narodzenie

RaB

Atmosferę bożonarodzeniową tworzą głównie ludzie – rodzina, przyjaciele, osoby z którymi nie wyobraża się nie spędzić świąt. Oprócz ludzi istnieje też szereg rzeczy, które wpływają na nastrój świąteczny, nie od nich zależy powodzenie świąt, ale mają swój wkład w tworzenie świątecznej magii. Jest to przede wszystkim choinka i dekoracje bożonarodzeniowe, jedzenie, śnieg za oknem czy prezenty.

artykuł sponsorowany

Na jedne sprawy ma się wpływ, na inne nie, nie są niezbędne, ale jednocześnie wszyscy preferują, gdy pojawiają się podczas świąt Bożego Narodzenia. Należy także pamiętać, by nie przyćmiły rodzinnej atmosfery świąt, a jeśli chodzi o prezenty świąteczne, to warto rozsądnie podchodzić do zakupów.

W co w takim razie najlepiej zainwestować, by prezent był trafiony, a osoba nim obdarowana była szczęśliwa? Należy przede wszystkim pomyśleć nad prezentem nie tylko praktycznym, ale także pomysłowym oraz spersonalizowanym. Ważne bowiem jest, aby prezenty, które się ofiarowuje nie były przypadkowe, lecz dostosowane do potrzeb lub upodobań obdarowywanego. Jednym z ciekawych pomysłów jest prezent na bazie zdjęć. Co najważniejsze, to właśnie zdjęcia są typowym przykładem na spersonalizowany prezent, bo nie ma nic bardziej osobistego niż fotografie swoje czy osoby, dla której prezent ma być przeznaczony. Do wyboru jest wiele pomysłów związanych ze zdjęciami, trzeba tylko wybrać ten, który najbardziej odpowiada danej osobie.

Top 5 niedrogich upominków na Boże Narodzenie
Osobom ceniącym sobie tradycję można podarować fotoalbumy. Przykładem może być CEWE FOTOKSIĄŻKA. Odbitki przesłane do tej formy albumu można umieszczać w dowolnej konfiguracji i rozmiarze, dobierać do nich tło i elementy ozdobne, tworząc naprawdę zindywidualizowany prezent bożonarodzeniowy. Pomimo że fotoalbumy to świetna propozycja dla tradycjonalistów, lubiących zdjęcia na papierze, a nie w formie cyfrowej, to pomysł spodoba się każdemu, kto ceni sobie zatrzymywanie ważnych momentów na fotografiach. Dodatkową, choć pośrednią formą fotoksiążki, może być CEWE FOTOKALENDARZ. Tu także jest możliwość stworzenia własnych aranżacji, ciekawego doboru zdjęć, jednak produkt końcowy jest już bardziej praktyczny, więc jest to idealna propozycja dla tych, którzy w prezencie cenią także aspekt użyteczności.

Inną formą podarowania zdjęć mogą być obrazy na ścianę. To doskonała forma prezentu dla osoby, która lubi dekorować swój dom z pomocą ozdób na ścianie, zwłaszcza portretami czy zdjęciami rodzinnymi. Doskonałym pomysłem jest propozycja taka jak CEWE FOTOOBRAZY. Osobiście wybrane zdjęcie, wykonane na płótnie, drewnie bądź szkle? A może zdjęcie umieszczone w heksagonalnym kształcie lub w formie kolażu? Żaden problem! Wystarczy jedynie wybrać odpowiednie zdjęcie i formę jego wykonania i można śmiało obdarować bliską osobę idealnie dopasowanym do jej zainteresowań czy osobowości prezentem.

A może spersonalizowany prezent dla najmłodszych? Nic prostszego. Wystarczy wybrać interesujące zdjęcie i zlecić wykonanie tradycyjnej zabawki jaką są puzzle czy gry planszowe. Nie dość, że w ten sposób można zadbać o rozwój psychiczny czy zręcznościowy dziecka, to dostaje ono się prezent ze zdjęciem swoim, rodziców, dziadków czy rodzeństwa. Innym pomysłem, który może zaspokoić wymagania młodszych, jak i starszych członków rodziny czy przyjaciół są czekoladki w formie kalendarza adwentowego. Nie dość, że podarowane zostają pyszne słodkości, które można odkrywać każdego dnia, aż do Wigilii, to forma prezentu jest niezaprzeczalne bożonarodzeniowa.

Top 5 niedrogich upominków na Boże Narodzenie
Odbitki mogą zdobić wiele rzeczy, od kubków, przez poszewki na poduszki, a nawet etui do telefonów. To kolejny interesujący pomysł na prezent, który można podarować drugiej osobie. Ciekawe bądź zabawne zdjęcie wkomponowane w etui do telefonu, jest z pewnością niecodziennym prezentem dla ukochanej osoby.

Święta Bożego Narodzenia to czas szczególny i na pewno najważniejsze jest to, by spędzić go wśród bliskich. Jednak zawsze można świąteczną atmosferę uczynić jeszcze bardziej magiczną, wymyślając niebanalne prezenty dla ukochanych osób.

Udostępnij znajomym:

dodaj na Facebook prześlij przez Messenger dodaj na Twitter dodaj na LinkedIn

PRZERWA NA REKLAMĘ

Zobacz artykuły na podobny temat:

Jak pozycjonować swoją stronę internetową w 2023 roku?

artykuł sponsorowany
Pozycjonowanie stron internetowych to bardzo szeroki temat, dlatego powinieneś potraktować go kompleksowo. Miej na uwadze to, że pozycjonowanie stron www zmienia się z roku na rok. Chodzi konkretniej o panujące trendy w pozycjonowaniu, które pomogą Ci osiągnąć zamierzone cele.

Kogo to numer

find-phone-number.com
Terror może przyjmować różne postaci. W dzisiejszych czasach możemy być męczeni psychicznie nawet przez telefon. Zapytasz jak to możliwe? Nie jest to żadna skomplikowana sprawa. Po prostu chodzi o to, że ktoś niepowołany może w jakiś podstępny lub nawet nie podstępny sposób zdobyć twój numer. [artykuł sponsorowany]

Czy pozycjonowanie strony w Google ma sens?

artykuł sponsorowany
Znalezienie się na szczycie wyników wyszukiwania to duży zastrzyk nowych użytkowników. Nic dziwnego, że firmy, zarówno te małe, jak i te duże, nieustannie walczą o to, by ich strony internetowe zajmowały wyższe pozycje w rankingu giganta z Moutain View. Ale czy pozycjonowanie strony w Google w obecnych czasach ma sens? Przekonajmy się!

11 Koncert Nadziei. Największe wydarzenie charytatywne we Wrocławiu

BARD
Gwiazdy Teatru Muzycznego Capitol w duetach z przedstawicielami znanych firm. Takiego połączenia Wrocław jeszcze nie widział! 6 kwietnia będzie wyjątkowa okazja: charytatywny, 11. Koncert Nadziei "Capitalne Duety". [Reporterzy.info wspierają]

Istotność fraz kluczowych w SEO, czyli jak wykonać Keyword Research

artykuł sponsorowany
Pierwszym krokiem do skutecznej optymalizacji SEO jest wybór trafnych fraz kluczowych. To one decydują o tym, czy strona pojawi się wysoko w wynikach wyszukiwania czy też zostanie zatopiona w gąszczu konkurencji.

Właściciele szkół i przedszkoli mają pomysł jak naprawiać polską oświatę

materiał partnera
Łatwiejszy dostęp do zawodu i podnoszenie kwalifikacji zawodowych, pomysły na poprawę warunków pracy w oświacie i podniesienie jakości edukacji? Jest na to plan. Jedenaście podmiotów oświatowych z Poznania, Wrocławia i Łodzi założyło pierwszy w Polsce związek pracodawców branży przedszkolnej i szkolnej.

W jaki sposób sezonowość wpływa na rynek gadżetów reklamowych?

artykuł gościnny
Sezonowość wpływa na kształtowanie strategii marketingowych wielu przedsiębiorstw, co pociąga również konsekwencje dla inwestycji w gadżety reklamowe. W jaki sposób sezonowość odbija się na rynku gadżetów promocyjnych i czy można to wykorzystać w celu przyciągnięcia nowych klientów do własnego biznesu?

dołącz do nas

Facebook LinkedIn X Twitter Google RSS

praca w mediach

Wydawca, influencer
Whitepress Dziennikarz
oferty mediów lokalnych, regionalnych i ogólnopolskich Więcej

reklama

rectangle Play
Rozlicz PIT i przekaż 1,5% na projekty fundacji Ogólnopolski Operator Oświaty

zarabiaj

Zarabiaj przez internet

więcej ofertReporterzy.info

Dla głodnych wiedzy

Nasze serwisy

Współpraca


© Dwornik.pl Bartłomiej Dwornik 2oo1-2o24