menu szukaj
tygodnik internetowy ISSN 2544-5839
nowe artykuły w każdy poniedziałek
tytuł monitorowany przez IMM i PSMM
zamknij

8.12.2018

Systemy wystawiennicze

Retio

Targi, konferencje oraz szkolenia to tylko kilka z wydarzeń, które mogą wymagać tego, aby postawić tam systemy wystawiennicze. Warto jednak zastanowić się nad rozwiązaniami, które będą dobre do zastosowania w odpowiedniej sytuacji.

materiał zewnętrzny

Systemy wystawienniczefot. Retio.pl

Szereg rozwiązań dostępnych na rynku sprawia, że niejeden wystawca może dostać bólu głowy. Aby uniknąć niepotrzebnego stresu, warto wcześniej zaplanować wygląd stanowiska promocyjnego. Sprawdź, co powinieneś wiedzieć o systemach wystawienniczych.

  • Systemy wystawiennicze mogą mieć wiele zastosowań.
  • Dobre dobranie systemu wystawienniczego pozwala na zagospodarowanie dostępnej przestrzeni w jak najlepszy sposób.

Nie jest tajemnicą, że pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz. Reklama firmy nie jest tutaj wyjątkiem. Często pierwsze wrażenie może zadecydować czy potencjalny klient odwiedzi firmę. Aby poprawić efekt, jaki zrobi firma podczas pierwszej prezentacji, warto zastanowić się nad dobraniem odpowiedniego systemu wystawienniczego.
Pierwsze pytanie, jakie należy sobie zadać - to miejsce, w jakim będzie promowane przedsiębiorstwo. Podczas targów czy konferencji zastosowane zostaną inne technologie niż podczas vlogu. Odpowiednio zaprojektowany system wystawienniczy pozwoli na zagospodarowanie martwej przestrzeni lub zamaskowanie niedoskonałości miejsca, w jakim wystawa ma miejsce.

Dostępny jest szereg rozwiązań, które sprawiają, że dostosowanie przestrzeni będzie szybkie oraz wygodne. Jednym z najczęstszych rozwiązań jest roll-up. Niepodważalną zaletą tego systemu jest jego kompaktowy wymiar po złożeniu. Cała reklama zwija się do stojaka, który zajmuje bardzo mało miejsca. Jego rozłożenie nie wymaga wielu osób i każdy może to zrobić w dosłownie kilka minut. Dodatkowo niska cena roll-upów sprawia, że są one popularnym rozwiązaniem.

Inną opcją dla systemu wystawienniczego jest ścianka fotograficzna. Jej konstrukcja jest aluminiowa, co sprawia, że jest niezwykle lekka. Dodatkowo materiał na stelażu można zmieniać, co sprawia, że może być wykorzystana podczas wielu eventów. Dedykowane torby ułatwią jego przenoszenie, trzeba jednak pamiętać, że rozłożenie takiego zestawu jest dużo bardziej czasochłonne. Odpowiednio dobrana tkanina sprawi, że zdjęcia robione na tle ścianki, pozbawione będą refleksów świetlnych.

Obecnie systemy wystawiennicze dają wręcz nieograniczoną możliwość konfiguracji, od klasycznych roll-upów przez stanowiska do ścianek fotograficznych. Celem przygotowania profesjonalnego stanowiska warto zaufać profesjonalistom z firmy Retio, którzy chętnie pomogą w dostosowaniu stanowiska. Można ich znaleźć pod adresem https://www.retio.pl.


Udostępnij znajomym:

dodaj na Facebook prześlij przez Messenger dodaj na Twitter dodaj na Google+ dodaj na LinkedIn


PRZERWA NA REKLAMĘ

Zobacz artykuły na podobny temat:

Jaką wiedzę powinieneś posiadać by zarządzać najmem komercyjnym

jgt.pl
Rynek nieruchomości daje duże możliwości zarabiania i inwestowania nadwyżek kapitału. Dla tych, którzy nie lubią jednak ryzykować własnych oszczędności, pozostaje także inna droga zarabiania, a mianowicie zarządzanie najmem komercyjnym. [artykuł sponsorowany]

Na czym polegają Kampanie GDN?

materiał zewnętrzny
GDN to Google Display Network, czyli globalna sieć reklamowa Google. Kampanie przeprowadzane w jej ramach pozwalają na bardzo szerokie docieranie z przekazem reklamowym do odbiorców, za pomocą reklam graficznych - m.in. na stronach www, w usłudze Gmail czy filmach w serwisie YouTube. GDN efektywnie łączy w sobie generowanie milionowych zasięgów globalnych z precyzyjnym targetowaniem.

Copywriting - jak dobre treści przynoszą zyski dla biznesu?

dorotasalus.com
Na pewno chociaż raz czytałeś artykuł sponsorowany, czyli taki tekst, który jednocześnie zawierał merytoryczne informacje i treść reklamową. Na tym właśnie polega copywriting, coraz popularniejszy w marketingu. Nawet słynące z artykułów o wysokiej jakości strony internetowe zamieszczają tego typu teksty reklamowe, w których wiedza łączy się z reklamą. Jak pisze profesjonalny copywriter? I czy tego typu artykuły naprawdę mogą pomóc Ci w osiągnięciu sukcesu? [artykuł sponsorowany]

Jak prowadzić firmowy profil na Instagramie?

artykuł sponsorowany
Jednym ze współczesnych sposobów na rozwój Twojego biznesu jest korzystanie z mediów społecznościowych, a najlepiej zaistnieć na jak największej ilości tego rodzaju kanałach.

Stojaki Reklamowe - Gdzie Są Najczęściej Wykorzystywane

artykuł sponsorowany
Sposoby wykorzystania stojaków reklamowych - czym są tzw. standy, do czego służą, jakie są typy i przeznaczenie stojaków reklamowych. Dowiedz się więcej!

Najpopularniejsze smart TV

pinbook.pl
Nowoczesne telewizory pozwalają nam na oglądanie treści nie tylko tych nadawanych w telewizji naziemnej czy satelitarnej, ale także dają nam dostęp do serwisów strumieniowych. Już chociażby dlatego warto zmienić telewizor na nowszych, jeśli nie mamy takiej opcji w dotychczasowym modelu telewizora. [artykuł sponsorowany]

Na czym polega pozycjonowanie stron? 3 rzeczy, które warto wiedzieć

dolp.pl
Pozycjonowanie stron jest kluczowym procesem, mającym na celu doprowadzić do wysokiej widoczności marki w internecie. Organiczne wejścia na stronę to tylko fragment ruchu w witrynie internetowej. Znacznie ważniejsze są wyniki wyszukiwania. Z Google.pl korzysta miesięcznie 20 mln Internautów, wśród których przynajmniej część to potencjalni klienci. O czym powinieneś wiedzieć, rozważając skorzystanie z usługi pozycjonowania? [Materiał zewnętrzny]

dołącz do nas

Facebook Twitter Google+ LinkedIn RSS

reklama


Sztuka dobrego mówienia. Bez bełkotania i przynudzania | Mirosław Oczkoś, Wydawnictwo RMzarabiaj

Zarabiaj przez internet

więcej ofertReporterzy.info

Dla głodnych wiedzy

Nasze serwisy

Współpraca


© Dwornik.pl Bartłomiej Dwornik 2oo1-2o22