menu szukaj
tygodnik internetowy ISSN 2544-5839
nowe artykuły w każdy poniedziałek
tytuł monitorowany przez IMM i PSMM
zamknij

8.12.2018

Systemy wystawiennicze

Retio

Targi, konferencje oraz szkolenia to tylko kilka z wydarzeń, które mogą wymagać tego, aby postawić tam systemy wystawiennicze. Warto jednak zastanowić się nad rozwiązaniami, które będą dobre do zastosowania w odpowiedniej sytuacji.

materiał zewnętrzny

Systemy wystawienniczefot. Retio.pl

Szereg rozwiązań dostępnych na rynku sprawia, że niejeden wystawca może dostać bólu głowy. Aby uniknąć niepotrzebnego stresu, warto wcześniej zaplanować wygląd stanowiska promocyjnego. Sprawdź, co powinieneś wiedzieć o systemach wystawienniczych.

  • Systemy wystawiennicze mogą mieć wiele zastosowań.
  • Dobre dobranie systemu wystawienniczego pozwala na zagospodarowanie dostępnej przestrzeni w jak najlepszy sposób.

Nie jest tajemnicą, że pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz. Reklama firmy nie jest tutaj wyjątkiem. Często pierwsze wrażenie może zadecydować czy potencjalny klient odwiedzi firmę. Aby poprawić efekt, jaki zrobi firma podczas pierwszej prezentacji, warto zastanowić się nad dobraniem odpowiedniego systemu wystawienniczego.
Pierwsze pytanie, jakie należy sobie zadać - to miejsce, w jakim będzie promowane przedsiębiorstwo. Podczas targów czy konferencji zastosowane zostaną inne technologie niż podczas vlogu. Odpowiednio zaprojektowany system wystawienniczy pozwoli na zagospodarowanie martwej przestrzeni lub zamaskowanie niedoskonałości miejsca, w jakim wystawa ma miejsce.

Dostępny jest szereg rozwiązań, które sprawiają, że dostosowanie przestrzeni będzie szybkie oraz wygodne. Jednym z najczęstszych rozwiązań jest roll-up. Niepodważalną zaletą tego systemu jest jego kompaktowy wymiar po złożeniu. Cała reklama zwija się do stojaka, który zajmuje bardzo mało miejsca. Jego rozłożenie nie wymaga wielu osób i każdy może to zrobić w dosłownie kilka minut. Dodatkowo niska cena roll-upów sprawia, że są one popularnym rozwiązaniem.

Inną opcją dla systemu wystawienniczego jest ścianka fotograficzna. Jej konstrukcja jest aluminiowa, co sprawia, że jest niezwykle lekka. Dodatkowo materiał na stelażu można zmieniać, co sprawia, że może być wykorzystana podczas wielu eventów. Dedykowane torby ułatwią jego przenoszenie, trzeba jednak pamiętać, że rozłożenie takiego zestawu jest dużo bardziej czasochłonne. Odpowiednio dobrana tkanina sprawi, że zdjęcia robione na tle ścianki, pozbawione będą refleksów świetlnych.

Obecnie systemy wystawiennicze dają wręcz nieograniczoną możliwość konfiguracji, od klasycznych roll-upów przez stanowiska do ścianek fotograficznych. Celem przygotowania profesjonalnego stanowiska warto zaufać profesjonalistom z firmy Retio, którzy chętnie pomogą w dostosowaniu stanowiska. Można ich znaleźć pod adresem https://www.retio.pl.


Udostępnij znajomym:

dodaj na Facebook prześlij przez Messenger dodaj na Twitter dodaj na LinkedIn


PRZERWA NA REKLAMĘ

Zobacz artykuły na podobny temat:

Na czym polega praca notariusza?

artykuł sponsorowany
Notariusz jest jednym z zawodów, którego korzenie sięgają starożytności, i z pewnością będzie nadal potrzebny za setki lat. Stanowisko to oznacza osobę upoważnioną przez władze państwowe do poświadczania i nadawania mocy prawnej konkretnym faktom. Jak rozwijał się zawód notariusza przez wieki i jaką pomoc możemy uzyskać w kancelarii notarialnej?

Wystartował Charytatywny Maraton Szycia. Teraz Wasza kolej!

Justyna Zalewska
Mali Pacjenci kliniki onkologicznej „Przylądek Nadziei” we Wrocławiu wzięli udział w wyjątkowym przedsięwzięciu: zaprojektowali... najprawdziwszą maszynę do szycia! Nazywa się "Nadzieja", wyprodukowała ją firma Łucznik i w właśnie miała swoją oficjalną premierę. I to jaką! [materiał partnera]

Oprawianie książek - co należy wiedzieć?

sowadruk.pl
Oprawa książki może być jej dobrą reklamą, bo choć nie powinno oceniać się książki po okładce - często to właśnie oprawa zwraca uwagę jako pierwsza. Zlecając oprawę książek warto zastanowić się nad wykorzystanym materiałem. Dobierając oprawę, warto zastanowić się też nad przeznaczeniem książki. [artykuł sponsorowany]

#pokaPITa. Anita Sokołowska namawia internautów do pomagania

Justyna Zalewska
Czy wiecie, że tylko 14 z 25 milionów Polaków przekazuje 1% swojego podatku na pomoc potrzebującym? Fundacja „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” postanowiła to zmienić i wymyśliła akcję społeczną #pokaPITa, aby uświadomić Polakom, jak ważne jest przekazanie 1% na cel charytatywny. [akcja społeczna]

Social media marketing – dlaczego warto korzystać?

kobosystem.pl
To właśnie social media marketing jest doskonały sposobem na dwukierunkową komunikację i na budowanie oraz utrzymywanie dobrego wizerunku firmy w sieci. [artykuł sponsorowany]

Jak nauczyć dziecko jeść owoce i warzywa zamiast słodyczy?

kampania społeczna
W trzy miesiące można oduczyć dziecko podjadania cukierków. I to znacznie łatwiej niż mogłoby się wydawać – w formie zabawy z żarłocznymi leniuszkami i pracowitymi obrońcami brzuszka w rolach głównych.

Jak wybrać dobrą ofertę kredytową?

materiał zewnętrzny
Każdy z nas staje czasem w sytuacji, w której potrzebne są dodatkowe środki finansowe. Najlepszym na nie sposobem jest zaciągnięcie kredytu gotówkowego. Banki oferują bardzo różnorodne oferty, a różnica między nimi może być naprawdę znacząca. Czy wiesz, w jaki sposób znaleźć najbardziej opłacalną ofertę kredytu?

dołącz do nas

Facebook Twitter Google+ LinkedIn RSS

praca w mediach

Wydawca, influencer
Whitepress Dziennikarz
oferty mediów lokalnych, regionalnych i ogólnopolskich Więcej

reklama


Dwornik.pl • szkolenia • warsztaty • marketing internetowyzarabiaj

Zarabiaj przez internet

więcej ofertReporterzy.info

Dla głodnych wiedzy

Nasze serwisy

Współpraca


© Dwornik.pl Bartłomiej Dwornik 2oo1-2o23