menu szukaj
tygodnik internetowy ISSN 2544-5839
nowe artykuły w każdy poniedziałek
tytuł monitorowany przez IMM i PSMM
zamknij
REKLAMA Rozlicz PIT i przekaż 1,5% na projekty fundacji Ogólnopolski Operator Oświaty

8.12.2018

Systemy wystawiennicze

Retio

Targi, konferencje oraz szkolenia to tylko kilka z wydarzeń, które mogą wymagać tego, aby postawić tam systemy wystawiennicze. Warto jednak zastanowić się nad rozwiązaniami, które będą dobre do zastosowania w odpowiedniej sytuacji.

materiał zewnętrzny

Systemy wystawienniczefot. Retio.pl

Szereg rozwiązań dostępnych na rynku sprawia, że niejeden wystawca może dostać bólu głowy. Aby uniknąć niepotrzebnego stresu, warto wcześniej zaplanować wygląd stanowiska promocyjnego. Sprawdź, co powinieneś wiedzieć o systemach wystawienniczych.

  • Systemy wystawiennicze mogą mieć wiele zastosowań.
  • Dobre dobranie systemu wystawienniczego pozwala na zagospodarowanie dostępnej przestrzeni w jak najlepszy sposób.

Nie jest tajemnicą, że pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz. Reklama firmy nie jest tutaj wyjątkiem. Często pierwsze wrażenie może zadecydować czy potencjalny klient odwiedzi firmę. Aby poprawić efekt, jaki zrobi firma podczas pierwszej prezentacji, warto zastanowić się nad dobraniem odpowiedniego systemu wystawienniczego.
Pierwsze pytanie, jakie należy sobie zadać - to miejsce, w jakim będzie promowane przedsiębiorstwo. Podczas targów czy konferencji zastosowane zostaną inne technologie niż podczas vlogu. Odpowiednio zaprojektowany system wystawienniczy pozwoli na zagospodarowanie martwej przestrzeni lub zamaskowanie niedoskonałości miejsca, w jakim wystawa ma miejsce.

Dostępny jest szereg rozwiązań, które sprawiają, że dostosowanie przestrzeni będzie szybkie oraz wygodne. Jednym z najczęstszych rozwiązań jest roll-up. Niepodważalną zaletą tego systemu jest jego kompaktowy wymiar po złożeniu. Cała reklama zwija się do stojaka, który zajmuje bardzo mało miejsca. Jego rozłożenie nie wymaga wielu osób i każdy może to zrobić w dosłownie kilka minut. Dodatkowo niska cena roll-upów sprawia, że są one popularnym rozwiązaniem.

Inną opcją dla systemu wystawienniczego jest ścianka fotograficzna. Jej konstrukcja jest aluminiowa, co sprawia, że jest niezwykle lekka. Dodatkowo materiał na stelażu można zmieniać, co sprawia, że może być wykorzystana podczas wielu eventów. Dedykowane torby ułatwią jego przenoszenie, trzeba jednak pamiętać, że rozłożenie takiego zestawu jest dużo bardziej czasochłonne. Odpowiednio dobrana tkanina sprawi, że zdjęcia robione na tle ścianki, pozbawione będą refleksów świetlnych.

Obecnie systemy wystawiennicze dają wręcz nieograniczoną możliwość konfiguracji, od klasycznych roll-upów przez stanowiska do ścianek fotograficznych. Celem przygotowania profesjonalnego stanowiska warto zaufać profesjonalistom z firmy Retio, którzy chętnie pomogą w dostosowaniu stanowiska. Można ich znaleźć pod adresem https://www.retio.pl.


Udostępnij znajomym:

dodaj na Facebook prześlij przez Messenger dodaj na Twitter dodaj na LinkedIn

PRZERWA NA REKLAMĘ

Zobacz artykuły na podobny temat:

Darmowe motywy WordPress: jak znaleźć te wartościowe?

artykuł sponsorowany
WordPress to jedna z najpopularniejszych platform do tworzenia stron internetowych, oferująca bogatą bibliotekę motywów graficznych. Dla wielu użytkowników ważne jest znalezienie wartościowych motywów, które nie tylko będą atrakcyjne wizualnie, ale także funkcjonalne i łatwe w użyciu.

Rolki Reggae Rajd pod patronatem Reporterzy.info

BARD
Dwa wielkie serducha, cztery pary rolek, dwanaście kółek, dwadzieścia dni, TYSIĄC kilometrów. Agata i Wojtek Miszewscy, małżeństwo rasta-wariatów z Oleśnicy na Dolnym Śląsku, ruszają na najbardziej zwariowany projekt charytatywny tego roku - Rolki Reggae Rajd. Wyprawę na rolkach ze Zgorzelca na Ostróda Reggae Festival.

Usuwanie negatywnych opinii - dlaczego zainwestować w pomoc fachowców?

artykuł sponsorowany
Bardzo dużo osób prowadzi obecnie swoje firmy. Chcesz posiadać jak najwięcej Klientów? Generalnie nie da się ukryć, że to prowadzi do tego, że można zarabiać o wiele większe pieniądze. Jak zaś doprowadzić do tego właśnie stanu? Musisz między innymi zdecydować się na pomoc ekspertów, którzy wiedzą, jak postępować, gdy mamy negatywne opinie na swój temat.

Ruszył nabór do programu Wyszehradzkich Rezydencji Literackich

Stowarzyszenie Willa Decjusza
Drodzy pisarze, poeci, krytycy, eseiści, tłumacze literatury i dziennikarze! Do 31 stycznia trwa nabór do programu Wyszehradzkich Rezydencji Literackich. To 32 stypendia dla twórców z krajów V4. [Reporterzy.info polecają]

Zakaz konkurencji w pracy - co musisz wiedzieć jako pracownik?

artykuł sponsorowany
Pracownik podejmujący współpracę z przedsiębiorstwem zobligowany jest prawem pracy dwukierunkowo - chroni ono pracownika, zapewnia mu przywileje wynikające z kodeksu pracy takie jak prawo do urlopu wypoczynkowego, dodatki stażowe. Jednak prawo pracy działa dwukierunkowo.

Historia i wykorzystanie wariografów w praktyce śledczej

Materiał zewnętrzny
W filmach sensacyjnych często mamy do czynienia ze sceną, podczas której spocony z emocji podejrzany jest przesłuchiwany za pomocą tak zwanego "wykrywacza kłamstw". Prawda jest taka, że wariografy wielokrotnie czynnie przyczyniły się do ustalenia faktów związanych z morderstwami, gwałtami i innymi przestępstwami. Historia ich wykorzystania oraz praktyka śledcza na nich oparta w procesie dochodzeniowym będą główną osią poniższego artykułu.

Wakacje w Bodrum - o czym warto wiedzieć?

materiał zewnętrzny
Zaplanowanie wakacji w dalekich krajach często spędza nam sen z powiek. Aby zniwelować stres związany z organizacją takiej wyprawy i zaoszczędzić czas, warto postawić na wsparcie renomowanego biura podróży! Z tego miejsca chętnie korzysta coraz większa liczba turystów, którzy pragną odwiedzać dalekie rejony wygodnie i komfortowo.

dołącz do nas

Facebook LinkedIn X Twitter Google RSS

praca w mediach

Wydawca, influencer
Whitepress Dziennikarz
oferty mediów lokalnych, regionalnych i ogólnopolskich Więcej

reklama


Rozlicz PIT i przekaż 1,5% na projekty fundacji Ogólnopolski Operator Oświaty

zarabiaj

Zarabiaj przez internet

więcej ofertReporterzy.info

Dla głodnych wiedzy

Nasze serwisy

Współpraca


© Dwornik.pl Bartłomiej Dwornik 2oo1-2o24