menu szukaj
tygodnik internetowy ISSN 2544-5839
nowe artykuły w każdy poniedziałek
tytuł monitorowany przez IMM i PSMM
zamknij
REKLAMAKarty graficzne - porównaj na Ceneo.pl

28.12.2018

Efektywna i tania reklama internetowa ze SPOKEO

spokeo.pl

SPOKEO to ogólnopolska baza danych, która umożliwia wieloaspektowe wyszukiwanie niezbędnych informacji o podmiotach gospodarczych działających w różnych branżach. Wystarczy uzupełnić wybrane przez siebie kryterium, aby otrzymać wiadomość zwrotną z zestawem danych umożliwiającym skontaktowanie się z danym przedsiębiorstwem. Dzięki temu rozwiązaniu potencjalni klienci z łatwością mogą dowiedzieć się o rodzaju oferowanych przez nas usług, a w efekcie nawiązać z nami jednorazową lub długofalową współpracę.

artykuł sponsorowany

Efektywna i tania reklama internetowa ze SPOKEOźródło: spokeo.pl

Baz danych o firmach – jak krok po kroku z niej korzystać?


Internet staje się naszym nieodłącznym pomocnikiem, z którego korzystać możemy codziennie i to zarówno w aspekcie naszego życia zawodowego, jak i prywatnego. Wirtualna rzeczywistość jest dla nas źródłem pomocy, ułatwiającej wykonywanie różnych czynności.

Dobrym przykładem tego, że korzystanie z Internetu po prostu się opłaca są internetowe wyszukiwarki danych kontaktowych do firm. Bowiem wystarczy połączyć się z siecią, skorzystać z jakiegoś urządzenia mobilnego i wejść na stronę spokeo.pl. Tam znajduje się pole wyszukiwania, do którego należy wpisać informacje jakie posiada się o poszukiwanym podmiocie. Może być to kategoria związana z zakresem jego działalności, jak również region, na którym działa, czyli województwo lub konkretne miasto. Można poszukiwać także pośród spisu wszystkich firm, jakie znajdują się w bazie. Jednak jest to dosyć żmudne i czasochłonne zajęcie. Warto więc skorzystać z filtrowania informacji i znacznie przyspieszyć ten proces.

Czego możesz dowiedzieć się o firmach?


Następnie nie pozostaje nic innego, jak wybranie opcji wyszukaj, znajdującej się na czerwonym przycisku po prawej stronie. Obszerna baza danych jest wtedy przeszukiwana i filtrowana, w wyniku czego otrzymuje się odpowiedź zwrotną. W zależności od obranego wcześniej sposobu wyszukiwań można otrzymać pakiet informacji o jednej, konkretnej firmie, albo przedstawiona zostanie cała lista firm działających w danej branży lub funkcjonujących na danym terytorium.

W każdym wypadku otrzyma się jednak informacje, które przybliżą nam sposób funkcjonowania firmy, zakres jej działalności, a także umożliwią nawiązanie kontaktu. Jest on możliwy już z poziomu samego serwisu, z którego jest opcja wysłania bezpośredniej wiadomości do danej firmy. Jednak kontakt może być nawiązany również dzięki skorzystaniu z numeru telefonu firmy, adresu mailowego, linka do firmowej strony internetowej, czy też adresu pozwalającego na zapoznanie się z lokalizacją siedziby danej firmy. W przypadku niektórych firm dostępna jest także galeria oferowanych produktów, jak również opinie i referencje klientów.

Udostępnij znajomym:

dodaj na Facebook prześlij przez Messenger dodaj na Twitter dodaj na LinkedIn

PRZERWA NA REKLAMĘ

Zobacz artykuły na podobny temat:

Drukowane pudełka z tektury litej – na jakie produkty będą najlepsze?

artykuł sponsorowany
Pudła z tektury litej mogą być wykorzystane do szerokiej gamy produktów. Jakie przeznaczenie mają tego typu opakowania? Zobacz, jakie produkty najczęściej pakowane są do takich pudełek!

Pojemniki na suchy lód - w jakich branżach warto je stosować?

navi2.pl
Branża spożywcza, która często bazuje na produktach chłodzonych lub głęboko mrożonych, sięga po sprawdzone i pewne rozwiązania, które umożliwiają przewóz artykułów na duże odległości – pomiędzy centrami dystrybucyjnymi i sklepami znajdującymi się na terytorium różnych miast, województw, a nawet krajów. [artykuł sponsorowany]

Waga Nadziei na pomoc dzieciom z onkologii. Wymyśl, jak ma wyglądać

Klaudia Smolarska-Kulej
„Pokaż, jak widzisz nadzieję” i wygraj bilet do Energylandii! Ruszył konkurs na projekt jedynej w swoim rodzaju wagi kuchennej, która będzie pomagać dzieciom chorym na raka z kliniki onkologicznej Przylądek Nadziei we Wrocławiu.

Pomaganie jest sexi! Pierwsza taka kampania charytatywna na Tinderze

BARD
Fundacja "Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową" wystartowała z wyjątkową kampanią charytatywną, skierowaną do… użytkowników Tindera. Twórcy namawiają randkowiczów, żeby pokazali dobre serca i przekazali 1% podatku na leczenie małych pacjentów kliniki onkologicznej. [Reporterzy.info polecają]

Porównywarki online, czyli jak w łatwy sposób oszczędzić na OC

artykuł sponsorowany
Każdy, kto posiada własny samochód, doskonale wie, że wiąże się to z konkretnymi kosztami, które trzeba ponosić, by móc w pełni korzystać z danego pojazdu. Jednym z takich kosztów, których nijak nie da się uniknąć, jest ubezpieczenie OC.

Decyzja o środowiskowych uwarunkowaniach - kluczowa w uzyskaniu pozwolenia zintegrowanego

artykuł sponsorowany
Inwestycje są niezbędne, aby firmy mogły się rozwijać. Niestety, niektóre przedsięwzięcia mają duży wpływ na środowisko lub zdrowie ludzi. Starasz się o wydanie pozwolenia zintegrowanego? Zanim to nastąpi, musisz uzyskać decyzję o środowiskowych uwarunkowaniach.

Soundbar do 1000 zł - na co zwracać uwagę przy zakupie?

Samsung
Soundbar to świetna alternatywa dla kina domowego, które nie dość, że jest drogie, to wymaga sporo miejsca, a do tego koniecznie trzeba jakoś ukryć liczne przewody. Podczas gdy po samych telewizorach nie ma co spodziewać się krystalicznego dźwięku, takie sprytne urządzenie o niewielkich gabarytach pomoże poprawić wrażenia brzmieniowe bez inwestowania dużych pieniędzy i zajmowania cennej przestrzeni w mieszkaniu. [materiał zewnętrzny]

dołącz do nas

Facebook LinkedIn X Twitter Google RSS

praca w mediach

Wydawca, influencer
Whitepress Dziennikarz
oferty mediów lokalnych, regionalnych i ogólnopolskich Więcej

reklama

baner Broń.pl
Dwornik.pl • szkolenia • warsztaty • marketing internetowy

zarabiaj

Zarabiaj przez internet

więcej ofertReporterzy.info

Dla głodnych wiedzy

Nasze serwisy

Współpraca


© Dwornik.pl Bartłomiej Dwornik 2oo1-2o23