menu szukaj
tygodnik internetowy ISSN 2544-5839
nowe artykuły w każdy poniedziałek
tytuł monitorowany przez IMM i PSMM
zamknij
Dwornik.pl • szkolenia • warsztaty • marketing internetowy

28.12.2018

Efektywna i tania reklama internetowa ze SPOKEO

spokeo.pl

SPOKEO to ogólnopolska baza danych, która umożliwia wieloaspektowe wyszukiwanie niezbędnych informacji o podmiotach gospodarczych działających w różnych branżach. Wystarczy uzupełnić wybrane przez siebie kryterium, aby otrzymać wiadomość zwrotną z zestawem danych umożliwiającym skontaktowanie się z danym przedsiębiorstwem. Dzięki temu rozwiązaniu potencjalni klienci z łatwością mogą dowiedzieć się o rodzaju oferowanych przez nas usług, a w efekcie nawiązać z nami jednorazową lub długofalową współpracę.

artykuł sponsorowany

Efektywna i tania reklama internetowa ze SPOKEOźródło: spokeo.pl

Baz danych o firmach – jak krok po kroku z niej korzystać?


Internet staje się naszym nieodłącznym pomocnikiem, z którego korzystać możemy codziennie i to zarówno w aspekcie naszego życia zawodowego, jak i prywatnego. Wirtualna rzeczywistość jest dla nas źródłem pomocy, ułatwiającej wykonywanie różnych czynności.

Dobrym przykładem tego, że korzystanie z Internetu po prostu się opłaca są internetowe wyszukiwarki danych kontaktowych do firm. Bowiem wystarczy połączyć się z siecią, skorzystać z jakiegoś urządzenia mobilnego i wejść na stronę spokeo.pl. Tam znajduje się pole wyszukiwania, do którego należy wpisać informacje jakie posiada się o poszukiwanym podmiocie. Może być to kategoria związana z zakresem jego działalności, jak również region, na którym działa, czyli województwo lub konkretne miasto. Można poszukiwać także pośród spisu wszystkich firm, jakie znajdują się w bazie. Jednak jest to dosyć żmudne i czasochłonne zajęcie. Warto więc skorzystać z filtrowania informacji i znacznie przyspieszyć ten proces.

Czego możesz dowiedzieć się o firmach?


Następnie nie pozostaje nic innego, jak wybranie opcji wyszukaj, znajdującej się na czerwonym przycisku po prawej stronie. Obszerna baza danych jest wtedy przeszukiwana i filtrowana, w wyniku czego otrzymuje się odpowiedź zwrotną. W zależności od obranego wcześniej sposobu wyszukiwań można otrzymać pakiet informacji o jednej, konkretnej firmie, albo przedstawiona zostanie cała lista firm działających w danej branży lub funkcjonujących na danym terytorium.

W każdym wypadku otrzyma się jednak informacje, które przybliżą nam sposób funkcjonowania firmy, zakres jej działalności, a także umożliwią nawiązanie kontaktu. Jest on możliwy już z poziomu samego serwisu, z którego jest opcja wysłania bezpośredniej wiadomości do danej firmy. Jednak kontakt może być nawiązany również dzięki skorzystaniu z numeru telefonu firmy, adresu mailowego, linka do firmowej strony internetowej, czy też adresu pozwalającego na zapoznanie się z lokalizacją siedziby danej firmy. W przypadku niektórych firm dostępna jest także galeria oferowanych produktów, jak również opinie i referencje klientów.

Udostępnij znajomym:

dodaj na Facebook prześlij przez Messenger dodaj na Twitter dodaj na LinkedIn


PRZERWA NA REKLAMĘ

Zobacz artykuły na podobny temat:

Dlaczego warto informować klientów o stanie przesyłki?

inPost
Niektórzy z Twoich klientów dokonają zamówienia i nie zastanowią się nad jego przebiegiem, dopóki nie otrzymają przesyłki. Jednak wiele osób chce dokładnie wiedzieć, gdzie aktualnie znajduje się ich paczka. Wiele badań pokazuje, że przytłaczająca większość kupujących ocenia śledzenie zamówień jako ważną część wpływającą na poziom ich satysfakcji z zakupów w sklepie internetowym. [artykuł sponsorowany]

Strona internetowa czy mobilna aplikacja?

RAB
Po roku 2010 mobilne aplikacje zyskały na popularności. Startupy typu Snap czy Taxify były synonimem słowa „app”, które silnie kierowało nas w stronę wyłącznie mobilnego oprogramowania. Mobilna gorączka była wszechobecna. Obecnie mamy rok 2020, a obsesja na punkcie aplikacji mobilnych trochę ucichła, natomiast zagwozdka przedsiębiorców co zbudować najpierw – witrynę internetową czy aplikację mobilną, została. [materiał partnera]

Najlepsze narzędzia do analizy ruchu w witrynie

artykuł gościnny
Aby upewnić się, że twoja witryna działa dobrze i zapewnia konwersje, możesz wdrożyć narzędzia do analizy ruchu w witrynie, aby identyfikować kluczowe trendy, priorytetyzować opracowywanie wzorców i usprawniać witrynę. Na czym więc polega proces analizy ruchu na stronie? Jakie korzyści oferuje i jak działa? A co najważniejsze, jakie narzędzia są dostępne, aby pomóc?

Pomaganie jest sexi! Pierwsza taka kampania charytatywna na Tinderze

BARD
Fundacja "Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową" wystartowała z wyjątkową kampanią charytatywną, skierowaną do… użytkowników Tindera. Twórcy namawiają randkowiczów, żeby pokazali dobre serca i przekazali 1% podatku na leczenie małych pacjentów kliniki onkologicznej. [Reporterzy.info polecają]

Jak promować mały biznes w internecie?

artykuł sponsorowany
Prowadzenie małej firmy to, wydawać by się mogło, dość proste zadanie. Wiele osób wręcz uważa, że mała firma to małe problemy. Jest to jednak dalekie od prawdy. W większości branż konkurencja na rynku jest tak ogromna, że bez odpowiedniej promocji nie ma szans na osiągnięcie sprzedaży na satysfakcjonującym poziomie. Jakie działania marketingowe warto podjąć, by skutecznie wypromować mały biznes w Sieci?

Ile będzie kosztowała własna strona internetowa?

artykuł gościnny
Założenie własnej strony internetowej wiąże się z wieloma korzyściami. Podnosi świadomość społeczną o danej firmie i świadczonych przez nią usługach, pozwala wypromować oferowane przez nią produkty i nawiązać stałą współpracę z zewnętrznymi partnerami. Pamiętać jednak musimy, że naprawdę dobrą stronę internetową przygotować mogą tylko profesjonaliści. Ile zapłacimy za taką usługę?

Social media marketing – dlaczego warto korzystać?

kobosystem.pl
To właśnie social media marketing jest doskonały sposobem na dwukierunkową komunikację i na budowanie oraz utrzymywanie dobrego wizerunku firmy w sieci. [artykuł sponsorowany]

dołącz do nas

Facebook Twitter Google+ LinkedIn RSS

reklama

WhitePress - zarabiaj na swojej stronie
Dwornik.pl • szkolenia • warsztaty • marketing internetowyzarabiaj

Zarabiaj przez internet

więcej ofertReporterzy.info

Dla głodnych wiedzy

Nasze serwisy

Współpraca


© Dwornik.pl Bartłomiej Dwornik 2oo1-2o22
Clicky