menu szukaj
tygodnik internetowy ISSN 2544-5839
nowe artykuły w każdy poniedziałek
tytuł monitorowany przez IMM i PSMM
zamknij
Rozlicz PIT i przekaż 1,5% na projekty fundacji Ogólnopolski Operator Oświaty

28.12.2018

Efektywna i tania reklama internetowa ze SPOKEO

spokeo.pl

SPOKEO to ogólnopolska baza danych, która umożliwia wieloaspektowe wyszukiwanie niezbędnych informacji o podmiotach gospodarczych działających w różnych branżach. Wystarczy uzupełnić wybrane przez siebie kryterium, aby otrzymać wiadomość zwrotną z zestawem danych umożliwiającym skontaktowanie się z danym przedsiębiorstwem. Dzięki temu rozwiązaniu potencjalni klienci z łatwością mogą dowiedzieć się o rodzaju oferowanych przez nas usług, a w efekcie nawiązać z nami jednorazową lub długofalową współpracę.

artykuł sponsorowany

Efektywna i tania reklama internetowa ze SPOKEOźródło: spokeo.pl

Baz danych o firmach – jak krok po kroku z niej korzystać?


Internet staje się naszym nieodłącznym pomocnikiem, z którego korzystać możemy codziennie i to zarówno w aspekcie naszego życia zawodowego, jak i prywatnego. Wirtualna rzeczywistość jest dla nas źródłem pomocy, ułatwiającej wykonywanie różnych czynności.

Dobrym przykładem tego, że korzystanie z Internetu po prostu się opłaca są internetowe wyszukiwarki danych kontaktowych do firm. Bowiem wystarczy połączyć się z siecią, skorzystać z jakiegoś urządzenia mobilnego i wejść na stronę spokeo.pl. Tam znajduje się pole wyszukiwania, do którego należy wpisać informacje jakie posiada się o poszukiwanym podmiocie. Może być to kategoria związana z zakresem jego działalności, jak również region, na którym działa, czyli województwo lub konkretne miasto. Można poszukiwać także pośród spisu wszystkich firm, jakie znajdują się w bazie. Jednak jest to dosyć żmudne i czasochłonne zajęcie. Warto więc skorzystać z filtrowania informacji i znacznie przyspieszyć ten proces.

Czego możesz dowiedzieć się o firmach?


Następnie nie pozostaje nic innego, jak wybranie opcji wyszukaj, znajdującej się na czerwonym przycisku po prawej stronie. Obszerna baza danych jest wtedy przeszukiwana i filtrowana, w wyniku czego otrzymuje się odpowiedź zwrotną. W zależności od obranego wcześniej sposobu wyszukiwań można otrzymać pakiet informacji o jednej, konkretnej firmie, albo przedstawiona zostanie cała lista firm działających w danej branży lub funkcjonujących na danym terytorium.

W każdym wypadku otrzyma się jednak informacje, które przybliżą nam sposób funkcjonowania firmy, zakres jej działalności, a także umożliwią nawiązanie kontaktu. Jest on możliwy już z poziomu samego serwisu, z którego jest opcja wysłania bezpośredniej wiadomości do danej firmy. Jednak kontakt może być nawiązany również dzięki skorzystaniu z numeru telefonu firmy, adresu mailowego, linka do firmowej strony internetowej, czy też adresu pozwalającego na zapoznanie się z lokalizacją siedziby danej firmy. W przypadku niektórych firm dostępna jest także galeria oferowanych produktów, jak również opinie i referencje klientów.

Udostępnij znajomym:

dodaj na Facebook prześlij przez Messenger dodaj na Twitter dodaj na LinkedIn


PRZERWA NA REKLAMĘ

Zobacz artykuły na podobny temat:

Pozycjonowanie strony internetowej – terminy, które warto znać

artykuł sponsorowany
Poniżej przestawiamy wyjaśnienie terminów, które dotyczą tematyki pozycjonowania stron internetowych i które warto zrozumieć, jeśli jest się zainteresowanym podjęciem współpracy z agencją SEO/SEM.

Jak sprawdzić historię serwisu www?

zgred.pl
Nie bez powodu mówi się, że w internecie nic nie ginie. Okazuje się, że istnieje łatwy sposób weryfikacje wyglądu stron www w przeszłości. Jak i gdzie to sprawdzić? Dowiedzmy się, w jakim celu warto korzystać z możliwości podglądu historii stron internetowych. [Materiał zewnętrzny]

Dlaczego pozycjonowanie stron internetowych jest ważne?

artykuł gościnny
Pozycjonowanie stron internetowych obejmuje wiele działań, które pozwalają na osiągnięcie zadowalających efektów, w postaci wysokich pozycji w wyszukiwarce google. Wśród nich możemy wymienić: tworzenie treści istotnych dla użytkowników i wyszukiwarki, poprawianie szybkości ładowania strony czy dostosowanie słów kluczowych. Wszystkie wyżej wymienione działania zostały zaprojektowane tak, aby sprostać potrzebom użytkowników wyszukiwarek oraz algorytmów wyszukiwarek.

Wynajem powierzchni reklamowych

znajdzreklame.pl
Jak wynająć powierzchnie reklamowe? Wynajem powierzchni reklamowych to jeden z najbardziej popularnych i sprawdzonych sposobów pozyskania klientów za pomocą reklamy. Jest to najlepszy środek przekazu, chociażby ze względu na swoją masowość. Każdy początkujący przedsiębiorca, żeby zaistnieć musi stworzyć dobrą kampanię reklamową. Tylko wtedy może się pokazać światu. [artykuł sponsorowany]

Python - jak nauczyć się w nim programować?

artykuł sponsorowany
Python jest obecnie jednym z najpopularniejszych języków programowania, tym samym jest również jednym z najbardziej uniwersalnych i intuicyjnych języków. Można napisać w nim dosłownie wszystko - od prostego kodu, przez samodzielną aplikację po gigantyczną stronę Internetową. Dlaczego warto się go uczyć i jak zacząć?

Pudełka z nadrukiem na różne okazje

Materiał zewnętrzny
Do pudełek pakuje się nie tylko prezenty, ale również produkty, które następnie mają trafić do sprzedaży. Często nie mogą to być pudełka w dowolnym kolorze, zdobione obojętnie jakim wzorem, czy tym bardziej znaczone logo konkurencji. Stąd wzrosło zainteresowanie usługami, które polegają na projektowaniu i produkcji pudełek kartonowych pod indywidualne zamówienie.

Dlaczego Influencer Marketing staje się coraz popularniejszą formą promocji dla marek?

Green Parrot
W obecnych czasach reklamy w mediach tradycyjnych przestają spełniać swoją rolę, a cała promocja marki przenosi się do Internetu. Wciąż poszukujemy nowych rozwiązań na reklamę naszej działalności i chcemy wiedzieć co obecnie przynosi najlepsze rezultaty. Czym jest Influencer Marketing, jak działa i dlaczego powinniśmy zwrócić uwagę na tą formę marketingu? [artykuł sponsorowany]

dołącz do nas

Facebook Twitter Google+ LinkedIn RSS

reklama


Rozlicz PIT i przekaż 1,5% na projekty fundacji Ogólnopolski Operator Oświatyzarabiaj

Zarabiaj przez internet

więcej ofertReporterzy.info

Dla głodnych wiedzy

Nasze serwisy

Współpraca


© Dwornik.pl Bartłomiej Dwornik 2oo1-2o23