menu szukaj
tygodnik internetowy ISSN 2544-5839
nowe artykuły w każdy poniedziałek
tytuł monitorowany przez IMM i PSMM
zamknij
REKLAMA Rozlicz PIT i przekaż 1,5% na projekty fundacji Ogólnopolski Operator Oświaty

28.12.2018

Efektywna i tania reklama internetowa ze SPOKEO

spokeo.pl

SPOKEO to ogólnopolska baza danych, która umożliwia wieloaspektowe wyszukiwanie niezbędnych informacji o podmiotach gospodarczych działających w różnych branżach. Wystarczy uzupełnić wybrane przez siebie kryterium, aby otrzymać wiadomość zwrotną z zestawem danych umożliwiającym skontaktowanie się z danym przedsiębiorstwem. Dzięki temu rozwiązaniu potencjalni klienci z łatwością mogą dowiedzieć się o rodzaju oferowanych przez nas usług, a w efekcie nawiązać z nami jednorazową lub długofalową współpracę.

artykuł sponsorowany

Efektywna i tania reklama internetowa ze SPOKEOźródło: spokeo.pl

Baz danych o firmach – jak krok po kroku z niej korzystać?


Internet staje się naszym nieodłącznym pomocnikiem, z którego korzystać możemy codziennie i to zarówno w aspekcie naszego życia zawodowego, jak i prywatnego. Wirtualna rzeczywistość jest dla nas źródłem pomocy, ułatwiającej wykonywanie różnych czynności.

Dobrym przykładem tego, że korzystanie z Internetu po prostu się opłaca są internetowe wyszukiwarki danych kontaktowych do firm. Bowiem wystarczy połączyć się z siecią, skorzystać z jakiegoś urządzenia mobilnego i wejść na stronę spokeo.pl. Tam znajduje się pole wyszukiwania, do którego należy wpisać informacje jakie posiada się o poszukiwanym podmiocie. Może być to kategoria związana z zakresem jego działalności, jak również region, na którym działa, czyli województwo lub konkretne miasto. Można poszukiwać także pośród spisu wszystkich firm, jakie znajdują się w bazie. Jednak jest to dosyć żmudne i czasochłonne zajęcie. Warto więc skorzystać z filtrowania informacji i znacznie przyspieszyć ten proces.

Czego możesz dowiedzieć się o firmach?


Następnie nie pozostaje nic innego, jak wybranie opcji wyszukaj, znajdującej się na czerwonym przycisku po prawej stronie. Obszerna baza danych jest wtedy przeszukiwana i filtrowana, w wyniku czego otrzymuje się odpowiedź zwrotną. W zależności od obranego wcześniej sposobu wyszukiwań można otrzymać pakiet informacji o jednej, konkretnej firmie, albo przedstawiona zostanie cała lista firm działających w danej branży lub funkcjonujących na danym terytorium.

W każdym wypadku otrzyma się jednak informacje, które przybliżą nam sposób funkcjonowania firmy, zakres jej działalności, a także umożliwią nawiązanie kontaktu. Jest on możliwy już z poziomu samego serwisu, z którego jest opcja wysłania bezpośredniej wiadomości do danej firmy. Jednak kontakt może być nawiązany również dzięki skorzystaniu z numeru telefonu firmy, adresu mailowego, linka do firmowej strony internetowej, czy też adresu pozwalającego na zapoznanie się z lokalizacją siedziby danej firmy. W przypadku niektórych firm dostępna jest także galeria oferowanych produktów, jak również opinie i referencje klientów.

Udostępnij znajomym:

dodaj na Facebook prześlij przez Messenger dodaj na Twitter dodaj na LinkedIn

PRZERWA NA REKLAMĘ

Zobacz artykuły na podobny temat:

Ile będzie kosztowała własna strona internetowa?

artykuł gościnny
Założenie własnej strony internetowej wiąże się z wieloma korzyściami. Podnosi świadomość społeczną o danej firmie i świadczonych przez nią usługach, pozwala wypromować oferowane przez nią produkty i nawiązać stałą współpracę z zewnętrznymi partnerami. Pamiętać jednak musimy, że naprawdę dobrą stronę internetową przygotować mogą tylko profesjonaliści. Ile zapłacimy za taką usługę?

Top 5 niedrogich upominków na Boże Narodzenie

RaB
W co w takim razie najlepiej zainwestować, by prezent był trafiony, a osoba nim obdarowana była szczęśliwa? Należy przede wszystkim pomyśleć nad prezentem nie tylko praktycznym, ale także pomysłowym oraz spersonalizowanym. [artykuł sponsorowany]

Znamy już wyniki rankingu 50. Najbardziej Kreatywnych w Biznesie!

#PRsense
Za nami uroczysta gala 8 edycji Rankingu 50. Najbardziej Kreatywnych w Biznesie, inicjatywy, która od 9 lat pomaga budować i promować segment innowacyjnego oraz kreatywnego biznesu w Polsce. Znamy już wszystkich nominowanych - laureatów tegorocznej edycji! [materiał partnera]

Wprowadzenie do strategii marki

artykuł sponsorowany
Strategię marki można przygotować na każdym etapie jej istnienia. Jeśli mamy możliwość stworzyć markę i przygotować jej strategię dosłownie od zera - świetnie. Jednak nie jest to jedyna droga. Istniejącą już markę można poddać rewitalizacji, która pozwoli odświeżyć jej wizerunek.

SEO czy PPC - co wybrać?

Widoczni.com
Co wybrać, SEO czy PPC? To chyba jedno z najczęściej zadawanych pytań przez osoby chcące wypromować swoje produkty czy usługi w sieci. Obie formy promocji wchodzą w skład SEM, czyli marketingu w wyszukiwarkach internetowych. Na czym polega ich działanie? Która z tych metod jest lepsza, skuteczniejsza? Czy musimy wybierać pomiędzy SEO a PPC? Czy można stosować obie formy promocji jednocześnie? Odpowiedzi na wszystkie te pytania znajdziesz w poniższym artykule. [artykuł sponsorowany]

Jak sobie radzić z agresją u dzieci? Porady pedagoga

kampania społeczna
Czym się różni zachowanie agresywne od złości? Jak reagować na wybuchy wściekłości dziecka, a jak z nim pracować, kiedy pojawiają się niepokojąco często? Pedagog radzi rodzicom, jak zrozumieć i pracować z dziećmi, których temperament wymyka się czasem spod kontroli.

Drukowanie Gliwice - bogata oferta dla firm

e-druk.pl
W dzisiejszych czasach wiele firm nawiązuje stałą współpracę z drukarniami. Dzięki temu mają pewność terminowej realizacji rozmaitych zamówień, głównie związanych z szeroko pojętą reklamą. Firmy potrzebują wizytówek, papieru firmowego czy różnego typu plakatów, bannerów lub roll-upów bądź gadżetów reklamowych. [artykuł sponsorowany]

dołącz do nas

Facebook LinkedIn X Twitter Google RSS

praca w mediach

Wydawca, influencer
Whitepress Dziennikarz
oferty mediów lokalnych, regionalnych i ogólnopolskich Więcej

reklama

rectangle Play
Rozlicz PIT i przekaż 1,5% na projekty fundacji Ogólnopolski Operator Oświaty

zarabiaj

Zarabiaj przez internet

więcej ofertReporterzy.info

Dla głodnych wiedzy

Nasze serwisy

Współpraca


© Dwornik.pl Bartłomiej Dwornik 2oo1-2o24