menu szukaj
tygodnik internetowy ISSN 2544-5839
nowe artykuły w każdy poniedziałek
tytuł monitorowany przez IMM i PSMM
zamknij

5.04.2020

Nowoczesne wizytówki firmowe

dobredrukowanie.pl

Reklama się zmienia, ewoluuje i z każdym rokiem pojawiają się w niej nowinki, z których chętnie korzysta wielu reklamodawców. Są jednak takie formy prezentacji swojego biznesu, które śmiało można uznać za nieśmiertelne. Wielokrotnie wieszczono już koniec wizytówek firmowych i innych form reklamy drukowanej, ale ciągle jest na nie olbrzymi popyt.

artykuł sponsorowany

Nowoczesne wizytówki firmowefot. dobredrukowanie.pl

Jak zmieniły się wizytówki firmowe?


Oczywiście również firmowe wizytówki zmieniały się przez lata. Dziś zwykle nie widuje się tradycyjnych, kartonowych bloczków, które jeszcze kilkanaście lat temu miały swój czas. Zmieniła się nieco stylizacja i wykończenie papieru. Stawia się przede wszystkim na większą wytrzymałość. W związku z tym stosuje się zazwyczaj folie do laminowania lub też lakieruje powierzchnię papieru. Dzisiaj również nie brakuje rozwiązań znacznie nowocześniejszych, jak chociażby wizytówki trójwymiarowe. Lakier i zdobienia zdecydowanie wpływają również na estetykę samej wizytówki i to jak jesteśmy odbierani w oczach klientów. Niewiele zmieniają się natomiast wymiary wizytówek i najczęściej znajdziemy te o rozmiarze 90x50mm.

Reklama drukowana – co zamówić?


Na dobredrukowanie.pl zamówić możemy wizytówki firmowe, tworzone według najnowszych technik, z użyciem najlepszych materiałów. Niewątpliwą zaletą drukarni internetowej jest również fakt, że zaoszczędzimy całkiem sporo czasu. Dodatkowym atutem jest możliwość zamówienia w tym samym miejscu pozostałych, potrzebnych nam do reklamy druków. Znajdziemy tu niezbędne akcydensy, które przydatne będą na każdym etapie rozwoju naszego biznesu. Warto zastanowić się również nad zamówieniem folderów, broszur, ulotek czy też papieru firmowego.

Nie tylko dla biznesu – wizytówki na miarę czasów


Moda na posiadanie prywatnych wizytówek również powoli do nas dociera. Coraz więcej osób decyduje się również na tego typu prezentację własnej osoby. Szczególnie osoby, które działają w branżach artystycznych i nawiązują wiele kontaktów są odbiorcami takich wizytówek. Różnią się one zwykle sposobem wykonania i nakładem. W ich wypadku bowiem nie chodzi o dotarcie do jak największej liczby osób, ale niezapomniane wrażenie. Tak więc to często wymyślne formy i techniki wykonania, ocierające się o sztukę.

Dlaczego nadal mimo upływu czasu na wizytówki firmowe jest tak duży popyt? To nadal świetna metoda pozostawienia po sobie kontaktu i przy okazji zaprezentowania swojej oferty. Jest to forma mimo upływu lat bardzo lubiana przez klientów. Zawsze pozostawienie czegoś fizycznego po rozmowie, spotkaniu lub wizycie, sprawia bardzo dobre wrażenie. I jako przedsiębiorcy o to pozytywne wrażenie powinniśmy w szczególności zadbać. Sprawdź sam na dobredrukowanie.pl.

Udostępnij znajomym:

dodaj na Facebook prześlij przez Messenger dodaj na Twitter dodaj na LinkedIn


PRZERWA NA REKLAMĘ

Zobacz artykuły na podobny temat:

Unikalne sposoby na promocje firmy. O czym warto pomyśleć?

artykuł sponsorowany
Oryginalność w sferze reklamy daje większe szanse na to, że klienci nas zapamiętają. Dobrze o tym pamiętać przy planowaniu kampanii promocyjnej i wyborze nośników reklamy. Firmy stawiające na nietypowe metody promocji mają spore pole do popisu. Przedstawiamy zestawienie kilku gadżetów, które warto włączyć do kampanii opartej na oryginalności i unikatowości.

Poszukiwanie ofert pracy w opiece w Niemczech

artykuł sponsorowany
Coraz więcej polskich pracowników rozgląda się za pracą u naszych zachodnich sąsiadów. Jedną z najpopularniejszych profesji jest zawód opiekuna lub opiekunki osób starszych. Wynagrodzenia są bardzo atrakcyjne w porównaniu do niskich wymagań – wystarczą przynajmniej podstawy niemieckiego i empatyczna, altruistyczna dusza. Ofert pracy w opiece w Niemczech jest wiele, ale jak wybrać tę najlepszą?

Promocja video – czy warto ją stosować?

materiał partnera
Ostatnie miesiące pokazały, jak wiele można zyskać dzięki przeniesieniu biznesu do rzeczywistości wirtualnej. Daje to wymierne rezultaty w czasie pandemii, ale też pozwala zyskać nowe grupy odbiorców na rozmaite towary lub usługi na przyszłość.

11 Koncert Nadziei. Największe wydarzenie charytatywne we Wrocławiu

BARD
Gwiazdy Teatru Muzycznego Capitol w duetach z przedstawicielami znanych firm. Takiego połączenia Wrocław jeszcze nie widział! 6 kwietnia będzie wyjątkowa okazja: charytatywny, 11. Koncert Nadziei "Capitalne Duety". [Reporterzy.info wspierają]

Czy można płakać przy dziecku?

kampania społeczna
Płacz jest naturalnym odruchem w trudnych sytuacjach. Z drugiej strony jednak, większość z nas nie chce, żeby widziano nas we łzach. Bywa, że przed takim dylematem stają rodzice. Psycholog radzi, co robić, kiedy musisz się wypłakać, a obok bawi się córka lub syn.

Rodzaje znaków towarowych. Kolor, smak i zapach pod ochroną prawną

znakitowarowe-blog.pl
Znak towarowy przeważnie kojarzy się z nazwą lub logo firmy. Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że taką funkcję może pełnić również kolor, kształt, dźwięk, a nawet zapach i smak! Jak to możliwe? Sprawdź jakie oznaczenie możesz zarejestrować w urzędzie patentowym. Zadbaj o maksymalną ochronę dla swojej marki i wyróżnij się na tle konkurencji. [artykuł sponsorowany]

Czy języka można się nauczyć samemu?

ESKK
Kursy językowe, obozy zagraniczne, lekcje w szkole, korepetycje z nauczycielami - wszystko to nas przekonuje, że w nauce języków obcych niezbędna nam jest pomoc innej osoby. Z tego powodu wiele osób nawet nie podejmuje próby samodzielnych lekcji, chociaż okoliczności nie pozwalają na zapisanie się na grupowe zajęcia. [artykuł sponsorowany]

dołącz do nas

Facebook Twitter Google+ LinkedIn RSS

reklama

Lidl.pl
Rozlicz PIT i przekaż 1,5% na projekty fundacji Ogólnopolski Operator Oświatyzarabiaj

Zarabiaj przez internet

więcej ofertReporterzy.info

Dla głodnych wiedzy

Nasze serwisy

Współpraca


© Dwornik.pl Bartłomiej Dwornik 2oo1-2o23