menu szukaj
tygodnik internetowy ISSN 2544-5839
nowe artykuły w każdy poniedziałek
tytuł monitorowany przez IMM i PSMM
zamknij
REKLAMA Rozlicz PIT i przekaż 1,5% na projekty fundacji Ogólnopolski Operator Oświaty

5.04.2020

Nowoczesne wizytówki firmowe

dobredrukowanie.pl

Reklama się zmienia, ewoluuje i z każdym rokiem pojawiają się w niej nowinki, z których chętnie korzysta wielu reklamodawców. Są jednak takie formy prezentacji swojego biznesu, które śmiało można uznać za nieśmiertelne. Wielokrotnie wieszczono już koniec wizytówek firmowych i innych form reklamy drukowanej, ale ciągle jest na nie olbrzymi popyt.

artykuł sponsorowany

Nowoczesne wizytówki firmowefot. dobredrukowanie.pl

Jak zmieniły się wizytówki firmowe?


Oczywiście również firmowe wizytówki zmieniały się przez lata. Dziś zwykle nie widuje się tradycyjnych, kartonowych bloczków, które jeszcze kilkanaście lat temu miały swój czas. Zmieniła się nieco stylizacja i wykończenie papieru. Stawia się przede wszystkim na większą wytrzymałość. W związku z tym stosuje się zazwyczaj folie do laminowania lub też lakieruje powierzchnię papieru. Dzisiaj również nie brakuje rozwiązań znacznie nowocześniejszych, jak chociażby wizytówki trójwymiarowe. Lakier i zdobienia zdecydowanie wpływają również na estetykę samej wizytówki i to jak jesteśmy odbierani w oczach klientów. Niewiele zmieniają się natomiast wymiary wizytówek i najczęściej znajdziemy te o rozmiarze 90x50mm.

Reklama drukowana – co zamówić?


Na dobredrukowanie.pl zamówić możemy wizytówki firmowe, tworzone według najnowszych technik, z użyciem najlepszych materiałów. Niewątpliwą zaletą drukarni internetowej jest również fakt, że zaoszczędzimy całkiem sporo czasu. Dodatkowym atutem jest możliwość zamówienia w tym samym miejscu pozostałych, potrzebnych nam do reklamy druków. Znajdziemy tu niezbędne akcydensy, które przydatne będą na każdym etapie rozwoju naszego biznesu. Warto zastanowić się również nad zamówieniem folderów, broszur, ulotek czy też papieru firmowego.

Nie tylko dla biznesu – wizytówki na miarę czasów


Moda na posiadanie prywatnych wizytówek również powoli do nas dociera. Coraz więcej osób decyduje się również na tego typu prezentację własnej osoby. Szczególnie osoby, które działają w branżach artystycznych i nawiązują wiele kontaktów są odbiorcami takich wizytówek. Różnią się one zwykle sposobem wykonania i nakładem. W ich wypadku bowiem nie chodzi o dotarcie do jak największej liczby osób, ale niezapomniane wrażenie. Tak więc to często wymyślne formy i techniki wykonania, ocierające się o sztukę.

Dlaczego nadal mimo upływu czasu na wizytówki firmowe jest tak duży popyt? To nadal świetna metoda pozostawienia po sobie kontaktu i przy okazji zaprezentowania swojej oferty. Jest to forma mimo upływu lat bardzo lubiana przez klientów. Zawsze pozostawienie czegoś fizycznego po rozmowie, spotkaniu lub wizycie, sprawia bardzo dobre wrażenie. I jako przedsiębiorcy o to pozytywne wrażenie powinniśmy w szczególności zadbać. Sprawdź sam na dobredrukowanie.pl.

Udostępnij znajomym:

dodaj na Facebook prześlij przez Messenger dodaj na Twitter dodaj na LinkedIn

PRZERWA NA REKLAMĘ

Zobacz artykuły na podobny temat:

Jak nauczyć dziecko jeść owoce i warzywa zamiast słodyczy?

kampania społeczna
W trzy miesiące można oduczyć dziecko podjadania cukierków. I to znacznie łatwiej niż mogłoby się wydawać – w formie zabawy z żarłocznymi leniuszkami i pracowitymi obrońcami brzuszka w rolach głównych.

Naklejki ścienne do każdego pomieszczenia

artykuł sponsorowany
Naklejki ścienne mogą stanowić nie tylko formę dekoracji, ale i komunikacji. Takie naklejki często kojarzą nam się z wystrojem pokoju dziecięcego, czy generalnie z domem. Nie jest to jednak jedyny prawidłowy sposób ich użycia, wręcz przeciwnie. Naklejki na ścianę mogą znaleźć się właściwie w każdej firmie, przedsiębiorstwie, czy galerii handlowej. Dobrze wykonane, mogą powiedzieć odwiedzającym klientom więcej niż jakiekolwiek słowa. 

Jak wykorzystać technologię augumented reality do celów marketingowych?

artykuł sponsorowany
Nowoczesne technologie, takie jak Augmented Reality (AR), czyli rzeczywistość rozszerzona, zyskują coraz większą popularność w marketingu. Oferują one unikalne doświadczenia dla klientów, zwiększają zaangażowanie i pomagają budować silną markę. Przyjrzyjmy się, jak technologia AR może stać się potężnym narzędziem w rękach marketerów.

Sprawdź, jak oszczędnie podróżować po Polsce

kuplio.pl
Podróżowanie to jedna z najlepszych rzeczy, jakie robić możemy w wolnym czasie. Polska to piękny kraj, w którym jest naprawdę wiele do zobaczenia. Co więcej, możemy zwiedzić ją naprawdę tanim kosztem. Jak zaoszczędzić podczas krajowych podróży? [artykuł sponsorowany]

Jak wybrać dobre worki na odpady?

artykuł sponsorowany
Od recyklingu po wyrzucanie śmieci, posiadanie odpowiedniego worka na odpady jest niezbędne w każdym gospodarstwie domowym. Te torby są dostępne w różnych rozmiarach, kształtach i materiałach, aby pasowały do każdego celu.

Wskazówki dla osób cierpiących na lęk przed leczeniem kanałowym

artykuł sponsorowany
Lęk przed leczeniem stomatologicznym jest powszechny, a gdy chodzi o leczenie kanałowe, może być jeszcze bardziej intensywny. Wielu ludzi obawia się bólu lub ewentualnych powikłań. Niemniej jednak, odpowiednie przygotowanie i stosowanie kilku prostych wskazówek mogą pomóc zmniejszyć lęk i uczynić całe doświadczenie bardziej znośnym.

Nowe trendy w dystrybucji i przechowywaniu danych. Personalizowane pamięci USB od Flashstore

flashstore.pl
Czasami wydaje się, że w pewnych branżach nie można wymyślić nic nowego, a porządek i rozwój świata w obszarze komunikacji czy rozrywki wyznacza głównie Internet. Prawdopodobnie jest w tym wiele prawdy, patrząc jednak na dane odnoszące się choćby do produkcji i sprzedaży płyt winylowych (rok do roku sprzedaje się ich więcej) czy przenośnych nośników USB (powszechnie nazywanych pendrive’ami) chodzi chyba o coś więcej. [artykuł sponsorowany]

dołącz do nas

Facebook LinkedIn X Twitter Google RSS

praca w mediach

Wydawca, influencer
Whitepress Dziennikarz
oferty mediów lokalnych, regionalnych i ogólnopolskich Więcej

reklama

WhitePress - zarabiaj na swojej stronie
Rozlicz PIT i przekaż 1,5% na projekty fundacji Ogólnopolski Operator Oświaty

zarabiaj

Zarabiaj przez internet

więcej ofertReporterzy.info

Dla głodnych wiedzy

Nasze serwisy

Współpraca


© Dwornik.pl Bartłomiej Dwornik 2oo1-2o24