menu
tygodnik internetowy
ISSN 2544-5839
zamknij
MediaHisttory Podcast

23.02.2021

Pomaganie jest sexi! Pierwsza taka kampania charytatywna na Tinderze

BARD

Fundacja "Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową" wystartowała z wyjątkową kampanią charytatywną, skierowaną do… użytkowników Tindera. Twórcy namawiają randkowiczów, żeby pokazali dobre serca i przekazali 1% podatku na leczenie małych pacjentów kliniki onkologicznej. [Reporterzy.info polecają]
Pomaganie jest SEXI! Pierwsza taka kampania charytatywna na Tinderzefot. Fundacja Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową

- To pierwsza w naszej historii kampania w tak nietypowym miejscu. Ale szukamy wszelkich możliwych sposobów dotarcia do osób, które mogą pomóc dzieciom chorym na raka w powrocie do zdrowia - tłumaczy Bartłomiej Dwornik z Fundacji "Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową". - A ponieważ użytkownicy aplikacji randkowych szukają uczuć, dlatego podpowiadamy im, że dobre serce i bezinteresowne pomaganie to argumenty, którymi można zrobić dobre pierwsze wrażenie.

- Promocja Fundacji na Tinderze, choć w pierwszej chwili zaskakująca, idealnie wpisuje się w ideę samej aplikacji: skracania dystansu między ludźmi i łączenia osób o podobnej wrażliwości, oczekiwaniach czy zainteresowaniach - mówi Dominika Jurek z Open Mobi. - Wykorzystanie potencjału platformy to dobry krok także ze względu na grupę osób, do której docieramy z przekazem kampanii. Użytkownicy Tindera to przede wszystkim mieszkańcy dużych miast, ludzie otwarci i nowocześni. Moim zdaniem „it’s a match”.

Pomaganie jest sexi! Pierwsza taka kampania charytatywna na Tinderzefot. OpenMobi

Luty to czas, kiedy zaczynamy rozliczać PIT za 2020 rok i właśnie na tym skupia się kampania, realizowana przez fundację. Pod hasłem "Pomaganie jest sexi!" użytkownicy Tindera otrzymują informację, jak przekazać 1% podatku PIT na pomoc dla dzieci leczących się w klinice onkologii dziecięcej Przylądek Nadziei we Wrocławiu.

- Liczymy na to, że w taki nieco nietypowy sposób zwrócimy uwagę internautów, którzy zupełnie nie spodziewają się takiej tematyki w aplikacji randkowej - tłumaczy Klaudia Smolarska-Kulej z Fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową. - A jeśli pomysł okaże się sukcesem, będziemy mieli argument za tym, żeby przygotowywać podobnie zaskakujące zachęty do pomagania dla następnych grup odbiorców, których organizacje pomocowe dotąd nie brały pod uwagę.

Kampania "Pomaganie jest SEXI!" realizowana jest przez Fundację "Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową" wspólnie z agencją Open Mobi. Kierowana jest do grupy docelowej 18+ w całej Polsce. Prowadzona będzie na Tinderze od 15 lutego do 14 marca 2021.

Udostępnij znajomym:

dodaj na Facebook prześlij przez Messenger dodaj na Twitter dodaj na LinkedIn

PRZERWA NA REKLAMĘ
Czytaj prasę w PDF

Najnowsze w dziale :

Zarządzanie materiałami POS w kampaniach marketingowych. Wyzwania operacyjne i rola logistyki

artykuł sponsorowany
Współczesne kampanie marketingowe w handlu detalicznym w dużej mierze opierają się na fizycznych nośnikach komunikacji w miejscu sprzedaży. Mimo rosnącego znaczenia kanałów cyfrowych, ekspozycje w punktach sprzedaży nadal pozostają jednym z kluczowych elementów wpływających na decyzje zakupowe klientów.

Psychologia sprzedaży w social mediach: Jak zjawisko "social proof" buduje zaufanie do nowych marek w 2026 roku?

artykuł sponsorowany
W obecnych realiach rynkowych, gdzie niemal codziennie powstają tysiące nowych e-commerce'ów i profili usługowych, samo posiadanie świetnego produktu już dawno przestało gwarantować sukces. Konsumenci w 2026 roku są niezwykle świadomi, ale jednocześnie - z powodu ogromnego natłoku bodźców i powszechnego w sieci zjawiska scamu - niezwykle nieufni.

Koniec ery polished content. Vertical video i UGC dyktują nowe reguły marketingu social

artykuł sponsorowany
Branded content z budżetem 80 tys. zł i 2-miesięcznym cyklem produkcji. Spot 30-sekundowy, agencja kreatywna, profesjonalna postprodukcja, scenariusz przepisywany trzy razy. Efekt: 4200 wyświetleń organicznych w pierwszym tygodniu na TikToku. Obok pojawia się 22-letni mikrokreator z telefonem, snuje historię o tym samym produkcie w 35 sekund - bez zoomów, bez B-rolla, bez plana zdjęciowego. Robi 380 tysięcy odsłon w 48 godzin.

Podobne artykuły:

Tworzenie stron internetowych Niemcy - jak wybrać odpowiedniego wykonawcę?

artykuł sponsorowany
Jeśli szukasz profesjonalnego wykonawcy usługi takiej jak tworzenie stron internetowych Niemcy, to warto zwrócić uwagę na kilka istotnych czynników. Sprawdź jak wybrać odpowiedniego wykonawcę z naszego artykułu dowiesz się, które kroki należy podjąć, aby znaleźć najlepszego specjalistę do tworzenia stron internetowych po niemiecku.

Projektant UI i projektowanie aplikacji CRM

artykuł sponsorowany
Oprogramowanie CRM (Customer Relationship Management) to narzędzie niezbędne w skutecznym zarządzaniu tymi relacjami, mające na celu udoskonalenie procesów sprzedaży, marketingu oraz obsługi klienta.

Czytaj Reporterzy.info również po angielsku [LINK]

Reporterzy.info
Po 23 latach działalności na polskim rynku postanowiliśmy zbadać potencjał globalizacji. Niniejszym zapraszamy na edycję w języku Szekspira. Oprócz tłumaczeń naszych artykułów, znajdziecie tam przegląd anglojęzycznej prasy i portali oraz oferty pracy z Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych, Kanady, Australii, Irlandii a nawet Indii. Zapraszamy!

Współczesne metody archiwizacji dokumentów

artykuł sponsorowany
Archiwizacja dokumentów, pomimo rewolucji cyfrowej, pozostaje jednym z kluczowych wyzwań współczesnych organizacji. Odpowiednie przechowywanie informacji nie tylko chroni firmę przed ryzykiem utraty danymi, ale również zapewnia efektywne zarządzanie procesami biznesowymi.

praca w mediach

Wydawca, redaktor
praca stacjonarna i online Dziennikarz, reporter
oferty mediów lokalnych, regionalnych i ogólnopolskich Grafik, Social Media, SEO, reklama
Warszawa • Białystok • Bydgoszcz • Gdańsk • Katowice • Kielce • Kraków • Lublin • Łódź • Olsztyn • Opole • Poznań • Rzeszów • Szczecin • Toruń • Wrocław • Zielona Góra • Praca zdalna Więcej

reklama

Flying Tiger

dołącz do nas

Facebook LinkedIn X Twitter TikTok Instagram Threads Youtube Google News Blue Sky Social RSS

Reporterzy.info - internetowy magazyn medioznawczy. Świat komunikacji od kuchni. Media, dziennikarstwo, PR i marketing. Dane, raporty, analizy, porady. Historia i rynek, prawo, fotografia, oferty pracy.




Sklep reportera

Sklep reportera

Niedrogie laptopy, notebooki i netbooki
Niedrogie laptopy, notebooki i netbooki
do pisania
Cyfrowe lustrzanki i aparaty kompaktowe
Cyfrowe lustrzanki i aparaty kompaktowe
dla fotoreportera
Książki i e-booki o mediach
Książki i e-booki o mediach
do czytania
Drony wideo i latające kamery
Drony wideo i latające kamery
dla pilota
Gimbale do stabilizacji wideo
Gimbale do stabilizacji wideo
dla operatora
Oprogramowanie i aplikacje
Oprogramowanie i aplikacje
dla twórców
więcej produktów

zarabiaj

Zarabiaj przez internet

więcej ofert
gazety w PDF i epub

Czytaj gazety w PDF i EPUB

Okładka Dziennik Gazeta Prawna
Dziennik Gazeta Prawna
Okładka Gazeta Wyborcza
Gazeta Wyborcza
Okładka Super Express
Super Express
Okładka Świat Nauki
Świat Nauki
Okładka Wprost
Wprost
Okładka Wysokie Obcasy Extra
Wysokie Obcasy Extra
więcej e-gazet

Reporterzy.info

Dla głodnych wiedzy

Nasze serwisy

Współpraca


© Dwornik.pl Bartłomiej Dwornik 2oo1-2o26