menu szukaj
tygodnik internetowy ISSN 2544-5839
nowe artykuły w każdy poniedziałek
tytuł monitorowany przez IMM i PSMM
zamknij

12.05.2021

Waga Nadziei na pomoc dzieciom z onkologii. Wymyśl, jak ma wyglądać

Klaudia Smolarska-Kulej

„Pokaż, jak widzisz nadzieję” i wygraj bilet do Energylandii! Ruszył konkurs na projekt jedynej w swoim rodzaju wagi kuchennej, która będzie pomagać dzieciom chorym na raka z kliniki onkologicznej Przylądek Nadziei we Wrocławiu.

Waga Nadziei na pomoc dzieciom z onkologii. Wymyśl, jak ma wyglądać!Szymek z Przylądka Nadziei zaprasza do udziału w konkursie [Fot. Fundacja Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową]

Fundacja „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” i marka Łucznik ogłosiły konkurs dla wszystkich małych artystów „Pokaż, jaką wagę ma nadzieja”. Najmłodszych czeka całkiem poważne wyzwanie: muszą zaprojektować wygląd najprawdziwszej wagi kuchennej, która za kilka miesięcy trafi na sklepowe półki. Co więcej, poza ważeniem waga ta będzie miała jeszcze inne, dużo ważniejsze zadanie – będzie pomagać pacjentom Przylądka Nadziei. Podobnie, jak od ponad 1,5 roku robi to jej starsza „koleżanka”, maszyna do szycia Nadzieja 2019.

Cały zysk ze sprzedaży Wagi Nadziei zostanie przeznaczony na leczenie oraz opiekę psychologiczną we wrocławskiej klinice onkologii dziecięcej. Jednak by mogła spełnić swoją misję, trzeba ją najpierw zaprojektować. Dlatego Fundacja „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” oraz marka Łucznik poprosiły o to dzieci.

REKLAMA

– Dzień, w którym narodziła się nasza charytatywna maszyna, był wyjątkowy dla wszystkich, którzy wzięli udział w tym projekcie. Poczuliśmy, że maszyna może mieć nie tylko moc wspierania twórczości, ale – co najważniejsze – moc niesienia Dobra. Tym razem naszą Nadzieję kierujemy szerzej: do osób, które czynią cuda w kuchni – opowiada Patrycja Ziółkowska, prezes Łucznika. – Gotujecie dla swoich bliskich z miłością, a dzięki Wadze Nadziei, będziecie mogli podzielić się tą miłością z Małymi Wojownikami z Przylądka Nadziei. A już teraz serdecznie zapraszam najmłodszych, by pomogli nam stworzyć tę wyjątkową wagę i pokazali, jak widzą nadzieję. Kochane dzieci, uruchomcie wyobraźnię, przelejcie swoją wizję na papier, a my przeniesiemy ją na wagę i razem puścimy dobro do tych, którzy go bardzo potrzebują!

Waga Nadziei na pomoc dzieciom z onkologii. Wymyśl, jak ma wyglądać!

Zadanie, wbrew pozorom, jest dziecinnie (nomen omen) proste! Wystarczy na specjalnym szablonie (można go pobrać ze strony www.naratunek.org/WagaNadziei/), dowolną techniką, przedstawić, jak widzimy nadzieję, a następnie wysłać swój projekt do Fundacji. Spośród nadesłanych prac komisja konkursowa wybierze finałową szóstkę, której autorzy otrzymają dziecięce maszyny do szycia Łucznik Lena 2019 i zmierzą się w wielkim, finałowym plebiscycie o nagrodę główną! Na najlepszego projektanta czeka dwuosobowy, dwudniowy bilet do Energylandii!

– Konkurs jest wspaniałą formą, aby od małego zaszczepiać w dzieciach chęć do pomagania i czynienia dobra oraz uwrażliwiać je na potrzeby swoich rówieśników! – mówi Mirosław Szozda, prezes zarządu Fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową. – Z niecierpliwością czekamy na prace małych artystów, gotowych do przekazywania nadziei swoim koleżankom kolegom. Jesteśmy pewni, że waga kuchenna będzie takim samym hitem, jakim jest maszyna do szycia Nadzieja i jesteśmy dumni, że w gronie naszych Przyjaciół jest Łucznik. To przykład marki, która potrafi świetnie robić biznes z sercem!

Waga Nadziei na pomoc dzieciom z onkologii. Wymyśl, jak ma wyglądać!

Do konkursu mogą zgłosić się dzieci do 15 roku życia. Prace należy nadesłać do 31 maja (liczy się data dostarczenia przesyłki). Wszystkie szczegóły, regulamin konkursu, szablon oraz formularz zgłoszeniowy znajdziecie na stronie: www.naratunek.org/WagaNadziei.

**

Fundacja Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową od 30 lat wspiera małych pacjentów wrocławskiej Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej, którzy przyjeżdżają do Wrocławia na leczenie z całego kraju. Klinika jest największym ośrodkiem przeszczepowym w Polsce. Lekarze i pielęgniarki leczą tu każdego roku 2000 małych pacjentów. W tej pracy pomaga im Fundacja, która finansuje kosztowne leki i rehabilitację, kupuje sprzęt medyczny oraz wspiera badania naukowe. Z inicjatywy Fundacji we Wrocławiu został wybudowany Przylądek Nadziei, najnowocześniejszy w Polsce szpital dla dzieci chorych na raka.

Udostępnij znajomym:

dodaj na Facebook prześlij przez Messenger dodaj na Twitter dodaj na LinkedIn


PRZERWA NA REKLAMĘ

Zobacz artykuły na podobny temat:

Na ile można pozwalać nastolatkowi? Zobacz, co radzi psycholog

kampania społeczna
Rozwijając się, nastolatek oddala się od rodziców. Buduje w ten sposób ważną w dorosłym życiu autonomię. Odpowiednio ukształtowana, pomoże mu radzić sobie w przyszłości. Przeczytaj, dlaczego według psychologa trzeba pozwalać dziecku na błędy i kiedy rozmowa jest lepsza od szlabanu.

Najlepsze narzędzia do analizy ruchu w witrynie

artykuł gościnny
Aby upewnić się, że twoja witryna działa dobrze i zapewnia konwersje, możesz wdrożyć narzędzia do analizy ruchu w witrynie, aby identyfikować kluczowe trendy, priorytetyzować opracowywanie wzorców i usprawniać witrynę. Na czym więc polega proces analizy ruchu na stronie? Jakie korzyści oferuje i jak działa? A co najważniejsze, jakie narzędzia są dostępne, aby pomóc?

Czym zajmuje się agencja brandingowa?

Agencja Invitro
Agencja brandingowa to firma, zajmująca się realizacją zadań związanych z szeroko rozumianą marką przedsiębiorstwa lub produktu. Działania realizowane przez specjalistów mogą być prowadzone zarówno od podstaw, towarzysząc wprowadzaniu nowości na rynek, jak i być wdrażanymi względem marki już istniejącej, na przykład w przypadku rebrandingu. [Materiał zewnętrzny]

To był Rolki Reggae Express! 100 kilometrów na rolkach dla Kacpra

BARD
Zakręcona trasa po prostej. 17 pętli, 100 kilometrów w 12 godzin. Oleśniccy rasta-rolkarze Agata i Wojtek pomagali Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" w wysłaniu na pilną operację 11-letniego Kacpra. Patronem medialnym Rolki Reggae Express był tygodnik Reporterzy.info.

Targeting IP - jego rola w marketingu

artykuł gościnny
Podstawą marketingu jest dziś rywalizacja o klienta. Skuteczna kampania reklamowa może być bodźcem determinującym wybór, którego dokona klient. Atrakcyjność i zarazem konkurencyjność produktu oraz marki wzrasta, kiedy informacja o nich dociera we właściwym czasie i formie do grupy docelowej. To właśnie dlatego targetowanie IP i geofencing są takie ważne dla marketingu cyfrowego.

Jak działają agencje marketingowe we Wrocławiu?

rise360.pl
Agencje marketingowe zajmują się wydobywaniem potencjału firmy. Szukają niszy, w którą trzeba się wpasować, by branża mogła się rozwijać. Tego typu miejsca charakteryzują się umiejętnością całościowego spojrzenia na marketing firmy. [artykuł sponsorowany]

11 Koncert Nadziei. Największe wydarzenie charytatywne we Wrocławiu

BARD
Gwiazdy Teatru Muzycznego Capitol w duetach z przedstawicielami znanych firm. Takiego połączenia Wrocław jeszcze nie widział! 6 kwietnia będzie wyjątkowa okazja: charytatywny, 11. Koncert Nadziei "Capitalne Duety". [Reporterzy.info wspierają]

dołącz do nas

Facebook Twitter Google+ LinkedIn RSS

reklama

Lidl.pl
Dwornik.pl • szkolenia • warsztaty • marketing internetowyzarabiaj

Zarabiaj przez internet

więcej ofertReporterzy.info

Dla głodnych wiedzy

Nasze serwisy

Współpraca


© Dwornik.pl Bartłomiej Dwornik 2oo1-2o22
Clicky