menu szukaj
tygodnik internetowy ISSN 2544-5839
nowe artykuły w każdy poniedziałek
tytuł monitorowany przez IMM i PSMM
zamknij
banner OOO Przekaż Datek

12.05.2021

Waga Nadziei na pomoc dzieciom z onkologii. Wymyśl, jak ma wyglądać

Klaudia Smolarska-Kulej

„Pokaż, jak widzisz nadzieję” i wygraj bilet do Energylandii! Ruszył konkurs na projekt jedynej w swoim rodzaju wagi kuchennej, która będzie pomagać dzieciom chorym na raka z kliniki onkologicznej Przylądek Nadziei we Wrocławiu.

Waga Nadziei na pomoc dzieciom z onkologii. Wymyśl, jak ma wyglądać!Szymek z Przylądka Nadziei zaprasza do udziału w konkursie [Fot. Fundacja Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową]

Fundacja „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” i marka Łucznik ogłosiły konkurs dla wszystkich małych artystów „Pokaż, jaką wagę ma nadzieja”. Najmłodszych czeka całkiem poważne wyzwanie: muszą zaprojektować wygląd najprawdziwszej wagi kuchennej, która za kilka miesięcy trafi na sklepowe półki. Co więcej, poza ważeniem waga ta będzie miała jeszcze inne, dużo ważniejsze zadanie – będzie pomagać pacjentom Przylądka Nadziei. Podobnie, jak od ponad 1,5 roku robi to jej starsza „koleżanka”, maszyna do szycia Nadzieja 2019.

Cały zysk ze sprzedaży Wagi Nadziei zostanie przeznaczony na leczenie oraz opiekę psychologiczną we wrocławskiej klinice onkologii dziecięcej. Jednak by mogła spełnić swoją misję, trzeba ją najpierw zaprojektować. Dlatego Fundacja „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” oraz marka Łucznik poprosiły o to dzieci.

REKLAMA

– Dzień, w którym narodziła się nasza charytatywna maszyna, był wyjątkowy dla wszystkich, którzy wzięli udział w tym projekcie. Poczuliśmy, że maszyna może mieć nie tylko moc wspierania twórczości, ale – co najważniejsze – moc niesienia Dobra. Tym razem naszą Nadzieję kierujemy szerzej: do osób, które czynią cuda w kuchni – opowiada Patrycja Ziółkowska, prezes Łucznika. – Gotujecie dla swoich bliskich z miłością, a dzięki Wadze Nadziei, będziecie mogli podzielić się tą miłością z Małymi Wojownikami z Przylądka Nadziei. A już teraz serdecznie zapraszam najmłodszych, by pomogli nam stworzyć tę wyjątkową wagę i pokazali, jak widzą nadzieję. Kochane dzieci, uruchomcie wyobraźnię, przelejcie swoją wizję na papier, a my przeniesiemy ją na wagę i razem puścimy dobro do tych, którzy go bardzo potrzebują!

Waga Nadziei na pomoc dzieciom z onkologii. Wymyśl, jak ma wyglądać!

Zadanie, wbrew pozorom, jest dziecinnie (nomen omen) proste! Wystarczy na specjalnym szablonie (można go pobrać ze strony www.naratunek.org/WagaNadziei/), dowolną techniką, przedstawić, jak widzimy nadzieję, a następnie wysłać swój projekt do Fundacji. Spośród nadesłanych prac komisja konkursowa wybierze finałową szóstkę, której autorzy otrzymają dziecięce maszyny do szycia Łucznik Lena 2019 i zmierzą się w wielkim, finałowym plebiscycie o nagrodę główną! Na najlepszego projektanta czeka dwuosobowy, dwudniowy bilet do Energylandii!

– Konkurs jest wspaniałą formą, aby od małego zaszczepiać w dzieciach chęć do pomagania i czynienia dobra oraz uwrażliwiać je na potrzeby swoich rówieśników! – mówi Mirosław Szozda, prezes zarządu Fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową. – Z niecierpliwością czekamy na prace małych artystów, gotowych do przekazywania nadziei swoim koleżankom kolegom. Jesteśmy pewni, że waga kuchenna będzie takim samym hitem, jakim jest maszyna do szycia Nadzieja i jesteśmy dumni, że w gronie naszych Przyjaciół jest Łucznik. To przykład marki, która potrafi świetnie robić biznes z sercem!

Waga Nadziei na pomoc dzieciom z onkologii. Wymyśl, jak ma wyglądać!

Do konkursu mogą zgłosić się dzieci do 15 roku życia. Prace należy nadesłać do 31 maja (liczy się data dostarczenia przesyłki). Wszystkie szczegóły, regulamin konkursu, szablon oraz formularz zgłoszeniowy znajdziecie na stronie: www.naratunek.org/WagaNadziei.

**

Fundacja Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową od 30 lat wspiera małych pacjentów wrocławskiej Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej, którzy przyjeżdżają do Wrocławia na leczenie z całego kraju. Klinika jest największym ośrodkiem przeszczepowym w Polsce. Lekarze i pielęgniarki leczą tu każdego roku 2000 małych pacjentów. W tej pracy pomaga im Fundacja, która finansuje kosztowne leki i rehabilitację, kupuje sprzęt medyczny oraz wspiera badania naukowe. Z inicjatywy Fundacji we Wrocławiu został wybudowany Przylądek Nadziei, najnowocześniejszy w Polsce szpital dla dzieci chorych na raka.

Udostępnij znajomym:

dodaj na Facebook prześlij przez Messenger dodaj na Twitter dodaj na LinkedIn

PRZERWA NA REKLAMĘ

Zobacz artykuły na podobny temat:

Restrukturyzacja firmy - dlaczego czasami to jedyne wyjście?

artykuł sponsorowany
W dzisiejszym dynamicznym świecie biznesu, firmy często stają przed wyzwaniami, które mogą zagrażać ich stabilności i wzrostowi. Restrukturyzacja firmy może być jednym z najskuteczniejszych narzędzi do przetrwania trudnych okresów i zapewnienia długoterminowej rentowności.

Istotność fraz kluczowych w SEO, czyli jak wykonać Keyword Research

artykuł sponsorowany
Pierwszym krokiem do skutecznej optymalizacji SEO jest wybór trafnych fraz kluczowych. To one decydują o tym, czy strona pojawi się wysoko w wynikach wyszukiwania czy też zostanie zatopiona w gąszczu konkurencji.

6 sposobów na optymalizację kampanii Google Ads w wyszukiwarce

artykuł gościnny
Google Ads to potężne narzędzie marketingowe, które pozwala dotrzeć do szerokiej grupy potencjalnych klientów. Jednak, aby w pełni wykorzystać jego możliwości, kluczowa jest odpowiednia konfiguracja, a następnie optymalizacja kampanii.

Czy oczyszczacze powietrza rzeczywiście są warte uwagi?

artykuł sponsorowany
Odpowiednio dobrany oczyszczacz może być sposobem na poprawę jakości codziennego życia, a przy okazji także zdrowia.

Szkolenia dla e-commerce: digital marketing, SEO, content marketing…

artykuł sponsorowany
Handel internetowy to jedna z najdynamiczniej rozwijających się branż. Oznacza to wzrost liczby klientów i transakcji, ale również większą konkurencję. Dlatego, aby nie pozostać w tyle, należy stale się rozwijać. Pomagają w tym szkolenia dla e-commerce dedykowane rozmaitym aspektom związanym z zakładaniem i prowadzeniem sklepów internetowych. Na jakie tematy warto zwrócić uwagę?

Sprawdź zanim stracisz czyli kurs walut na lotnisku

kantoronline.pl
Lot samolotem to nieodłączny element podróży służbowych, atrakcyjnego urlopu lub pracy za granicą. Oczywiście wtedy niezbędna okazuje się waluta kraju, do którego wyjeżdżamy. Ktoś mógłby pomyśleć, że wymieni pieniądze w ostatniej chwili na lotnisku. Nic bardziej mylnego, ponieważ wtedy można sporo stracić na kursie walut. [artykuł sponsorowany]

Gazowe pompy ciepła. Jak działają i dlaczego są ekologicznym wyborem?

artykuł sponsorowany
W dzisiejszych czasach, w obliczu rosnącej świadomości ekologicznej, coraz większą uwagę poświęcamy wyborom związanym z technologią grzewczą. Jedną z innowacyjnych opcji, która zyskuje na popularności, są gazowe pompy ciepła.

dołącz do nas

Facebook LinkedIn X Twitter Google RSS

praca w mediach

Wydawca, influencer
Whitepress Dziennikarz
oferty mediów lokalnych, regionalnych i ogólnopolskich Więcej

reklama

rectangle Volcano
Dwornik.pl • szkolenia • warsztaty • marketing internetowy

zarabiaj

Zarabiaj przez internet

więcej ofertReporterzy.info

Dla głodnych wiedzy

Nasze serwisy

Współpraca


© Dwornik.pl Bartłomiej Dwornik 2oo1-2o24