menu szukaj
tygodnik internetowy ISSN 2544-5839
nowe artykuły w każdy poniedziałek
tytuł monitorowany przez IMM i PSMM
zamknij
REKLAMAbanner Konsimo

9.09.2021

Nieśmiertelne katalogi firmowe. Jak mądrze ich używać?

artykuł sponsorowany

Zaawansowana technologia drukarska sprawia, że możliwe jest dziś wykonanie prawdziwych dzieł sztuki z papieru. Doskonałym przykładem są katalogi firmowe, które skutecznie zachęcą klientów do skorzystania z wybranych usług lub produktów. Zakupienie profesjonalnych katalogów będzie też przyczyniać się do lepszego marketingu i pomoże w budowaniu identyfikacji wizualnej marki. Poznaj więcej szczegółów poniżej!

Nieśmiertelne katalogi firmowe. Jak mądrze ich używać?fot. Whitepress

Jak wykorzystać katalogi firmowe w celach marketingowych?


Katalogi firmowe zna praktycznie każdy. Aby się o tym przekonać, wystarczy sięgnąć pamięcią do ostatniej wizyty w wybranym salonie meblowym czy motoryzacyjnym. Eleganckie, lśniące arkusze papieru kredowego mogą zaprezentować ofertę klientom tak, aby zwiększyć prawdopodobieństwo sfinalizowania transakcji.

Profesjonalne katalogi firmowe są doskonałym narzędziem w rękach sprawnych marketerów. Mają charakter informacyjny i reklamowy, ale to nie wszystko. W przeciwieństwie do reklamy internetowej potrafią skuteczniej zbudować wizerunek marki. Estetycznie wykonanego katalogu odbiorcy (również pracownicy firmy) nie będą traktowali jako kolejnego arkusza papieru lub zwykłej reklamy. To coś znacznie więcej, co uzupełnia budowanie skutecznej strategii identyfikacji wizualnej.

Aby przekonać się, że to faktycznie działa, wystarczy spojrzeć na największe firmy na świecie. Świetnym przykładem jest międzynarodowa i każdemu dobrze znana sieć meblowa IKEA. Tylko w 2019 roku IKEA postanowiła rozesłać ponad 5 milionów drukowanych katalogów najwyższej jakości. W ten sposób dociera do klientów, pozwala im na komfortowy wybór różnych produktów, ale także buduje swój wizerunek jako podmiotu, który oferuje wysoką jakość i wychodzi naprzeciw oczekiwaniom odbiorców.

Gwarancją sukcesu będzie wybór odpowiedniej firmy, która zrealizuje nasze zlecenie. Dobra drukarnia powinna mieć doświadczenie w tworzeniu katalogów. Dzisiaj na szczęście nie brakuje rzetelnych podmiotów – fachowców nie tylko w branży poligraficznej, ale także marketingowej. Sprawdź ofertę https://www.drukarniaonline.pl/product/print/1721/katalogi-szyte

Jak wybrać katalogi sprzedażowe?


Oczywiście w pierwszej kolejności drukowany katalog sprzedażowy jest publikacją, która musi rzetelnie prezentować ofertę firmy. Funkcja informacyjna ma pierwszorzędne znaczenie. Liczy się jednak jakość wykonania, czyli sposób, w który przekazuje się odbiorcom wybrane treści. W tym momencie nieocenioną pomocą będzie doświadczona, internetowa drukarnia. Katalogi mogą być wykonane z różnego rodzaju papieru o różnych parametrach (np. gramatura).

Najnowsze badania potwierdziły hipotezę mówiącą o tym, że papier, wbrew pozorom, intensywniej oddziałuje na nasze zmysły od tego, co widzimy na ekranie monitora. Ta właściwość sprawia, że firmy zamiast przenosić content marketing do rzeczywistości internetowej, wybierają rozwiązania hybrydowe i jeszcze bardziej angażują się w tworzenie wysokiej jakości reklamy w mediach papierowych. Zamówienie wysokiej jakości katalogów firmowych, np. szytych, wykonanych z papieru kredowego, może więc być strzałem w dziesiątkę pod względem marketingowym.

Udostępnij znajomym:

dodaj na Facebook prześlij przez Messenger dodaj na Twitter dodaj na LinkedIn

PRZERWA NA REKLAMĘ

Zobacz artykuły na podobny temat:

Wystartował Charytatywny Maraton Szycia. Teraz Wasza kolej!

Justyna Zalewska
Mali Pacjenci kliniki onkologicznej „Przylądek Nadziei” we Wrocławiu wzięli udział w wyjątkowym przedsięwzięciu: zaprojektowali... najprawdziwszą maszynę do szycia! Nazywa się "Nadzieja", wyprodukowała ją firma Łucznik i w właśnie miała swoją oficjalną premierę. I to jaką! [materiał partnera]

Social Media Marketing w firmie - od czego zacząć?

materiał zewnętrzny
Serwisów społecznościowych przybywa z każdym rokiem, a wszyscy dookoła zachwalają social media marketing. Bez wątpienia jest to jedna z najbardziej opłacalnych form reklamy, jednak gdzie najlepiej reklamować biznes, żeby osiągnąć najlepsze rezultaty? Sprawdźmy.

Najprostsze sposoby zarabiania przez internet

artykuł partnerski
Szukając dodatkowego źródła zarobku bierzemy pod uwagę różne opcje, ale nie każdy wie, że pieniądze zarabiać możemy również przez internet. Jest to o tyle ciekawe rozwiązanie, że nie musimy nawet wychodzić z domu, aby poprawić stan budżetu domowego.

Pozycjonowanie strony internetowej - czym jest SEO i co warto o nim wiedzieć?

artykuł sponsorowany
Czy wiesz, że pozycjonowanie stron internetowych jest niezwykle ważne, aby inni mogli znaleźć np. Twoją firmę w internecie? Około 93% użytkowników korzysta z Google, jako głównej wyszukiwarki, która to uzyskuje kilkadziesiąt tysięcy wyszukać na sekundę każdego dnia.

Billboardy Cyfrowe: Przyszłość Reklamy w Nowoczesnym Świecie

artykuł sponsorowany
Nowoczesny świat jest nasycony różnorodnymi formami reklamy. Spośród nich wszystkich billboardy cyfrowe wyróżniają się jako jedno z najbardziej innowacyjnych i skutecznych narzędzi komunikacji marketingowej. Ale czym dokładnie są billboardy cyfrowe i dlaczego są tak ważne w dzisiejszej erze cyfrowej?

Ogólnopolski Operator Oświaty i Kulczyk Foundation dla dzieci z Ukrainy

Reporterzy.info wspierają
"Chodźmy Razem do Szkoły", realizowany w Gdańsku i Wrocławiu przez fundację Ogólnopolski Operator Oświaty projekt szkolnych klas przygotowawczych dla uczniów z Ukrainy zyskał ważnego partnera. Kulczyk Foundation przekazała ponad 192 tysiące złotych na pomoc w nauce dla kilkuset ukraińskich dzieci.

Jak przebiegają badania techniczne autobusów i samochodów ciężarowych?

bosmal.com.pl
Jakie obowiązki spoczywają w tym zakresie na właścicielu pojazdu? Nie tylko zdrowy rozsądek, ale również obowiązujące przepisy prawa nakładają na właścicieli obowiązek regularnego przeglądu stanu technicznego pojazdów poruszających się po drogach publicznych. [artykuł sponsorowany]

dołącz do nas

Facebook LinkedIn X Twitter Google RSS

praca w mediach

Wydawca, influencer
Whitepress Dziennikarz
oferty mediów lokalnych, regionalnych i ogólnopolskich Więcej

reklama


Rozlicz PIT i przekaż 1,5% na projekty fundacji Ogólnopolski Operator Oświaty

zarabiaj

Zarabiaj przez internet

więcej ofertReporterzy.info

Dla głodnych wiedzy

Nasze serwisy

Współpraca


© Dwornik.pl Bartłomiej Dwornik 2oo1-2o24