menu szukaj
tygodnik internetowy ISSN 2544-5839
nowe artykuły w każdy poniedziałek
tytuł monitorowany przez IMM i PSMM
zamknij
Dwornik.pl • szkolenia • warsztaty • marketing internetowy

17.03.2022

Pudełka z nadrukiem na różne okazje

Materiał zewnętrzny

Do pudełek pakuje się nie tylko prezenty, ale również produkty, które następnie mają trafić do sprzedaży. Często nie mogą to być pudełka w dowolnym kolorze, zdobione obojętnie jakim wzorem, czy tym bardziej znaczone logo konkurencji. Stąd wzrosło zainteresowanie usługami, które polegają na projektowaniu i produkcji pudełek kartonowych pod indywidualne zamówienie.

Pudełka z nadrukiem na różne okazjefot: pixabay.com, licencja: https://pixabay.com/pl/service/license

Do czego mogą służyć opakowania kartonowe?


Pudełka z nadrukiem dostępne w sprzedaży mogą służyć w bardzo szerokim zakresie, a to dlatego, że są one wykonane w różny sposób. Niektóre pudełka produktowe są przeznaczone do pakowania wina lub butelek z innymi napojami. Są też pudełka, które wykorzystuje się do transportu ciasta i innych słodkości sprzedawanych w cukierni. Pudełka z własnym nadrukiem powinny mieć wszystkie firmy, które zajmują się produkcją różnych produktów i to nie tylko spożywczych. Wśród popularnych pudełek produktowych są te przeznaczone do pakowania i transportu pizzy. Opakowanie tego rodzaju może pełnić wiele funkcji. Jedną z nich jest na pewno ochrona produktu, który się w nim znajduje. Pudełko odgrywa ważną rolę w zakresie reklamy. Logo pudełka nie tylko zdobi ten przedmiot, ale przede wszystkim wpływa na wizerunek firmy i jej promocję. Na opakowaniach tych można też umieścić naklejkę ze składem produktu czy innymi informacjami. W wielu sytuacjach opakowania z nadrukiem są wręcz niezastąpione.

Indywidualnie wykonane pudełka kartonowe


Należy pamiętać, że pudełka z nadrukiem mogą być wykonane pod indywidualne zamówienie i wcale nie chodzi tu tylko o kształt czy rozmiar. Pudełka te mogą być ozdobione indywidualnie zaprojektowanym nadrukiem. Logo to tylko jeden z elementów graficznych, jaki może pojawić się na tym opakowaniu. Warto więc dobrze przemyśleć, jak powinno wyglądać pudełko, aby spełniało oczekiwania kupującego i potrzeby konkretnego produktu.

Na co zwrócić uwagę, projektując pudełka fasonowe?


Tak naprawdę bez względu na to, czy ktoś ma zamiar kupić kartony fasonowe, czy innego rodzaju opakowania, powinien zwrócić uwagę na projekt. Projekt to bardzo ważna sprawa, ponieważ od sposobu wykończenia tego przedmiotu, będzie zależała jego skuteczność w zakresie reklamy. A po to przecież wykonuje się ten nadruk. Projektując pudełko, trzeba przede wszystkim zwrócić uwagę na to, jaka powierzchnia jest do zadrukowania. Projekt ostateczny powinien być uzależniony również od tego, w jakim celu ma konkretnie służyć to opakowanie. Czy będą to pudełka wysyłkowe dla sklepów internetowych, czy może typowe pudełka produktowe, na których będzie trzeba nadrukować nie tylko adres strony internetowej, ale też dużo innych informacji. Zabierając się za projekt pudełka, należy również wziąć pod uwagę jakość nadruku. Najczęściej polecany to druk wykonywany w przestrzeni barw CMYK. Projektem pudełek nikt nie powinien zajmować się samodzielnie. Lepiej zlecić to fachowcom, którzy projektują i drukują zarazem. Nie tylko doradzą, ale też wykonają projekt tak, jak należy.

Wybór pudełek produktowych jest bardzo duży. Każde z nich różni się kształtem, rozmiarem i nadrukiem. Projektując nadruk na opakowanie kartonowe, trzeba koniecznie zwrócić uwagę na jego jakość i czytelność. Należy też wziąć pod uwagę to, co tak naprawdę ma się do przekazania odbiorcom w ten sposób. Nadruk musi więc być po części dostosowany do własnych potrzeb i potrzeb klientów. Taki karton to coś więcej niż tylko opakowanie konkretnego produktu. To jednocześnie reklama, która od początku do końca musi być wykonana profesjonalnie.

Udostępnij znajomym:

dodaj na Facebook prześlij przez Messenger dodaj na Twitter dodaj na LinkedIn


PRZERWA NA REKLAMĘ

Zobacz artykuły na podobny temat:

Najpopularniejsze smart TV

pinbook.pl
Nowoczesne telewizory pozwalają nam na oglądanie treści nie tylko tych nadawanych w telewizji naziemnej czy satelitarnej, ale także dają nam dostęp do serwisów strumieniowych. Już chociażby dlatego warto zmienić telewizor na nowszych, jeśli nie mamy takiej opcji w dotychczasowym modelu telewizora. [artykuł sponsorowany]

Ekomarketing - trend dla dobra planety

versus-reklama.pl
Ekologiczny nurt porwał ze sobą niemal wszystkich. Potrzeby dotyczące troski o środowisko głęboko zakorzeniły się w świadomości ludzi, którzy wspierają działania dotyczące lepszego jutra. Współczesne wpływy ekologiczne widać przede wszystkim w aranżacji wnętrz czy u producentów sprzętów oferujących rozwiązania korzystne dla otoczenia. [artykuł sponsorowany]

Automatyzacja sprzedaży w e-commerce

Materiał zewnętrzny
W jaki sposób można uprościć obsługę sklepu online? Czy automatyzacja sprzedaży przyczynia się do wzrostu zamówień? Jakie korzyści daje wprowadzenie integracji do sklepu internetowego? 

Jak rzucić palenie?

proficredit.pl
Nikogo nie trzeba przekonywać, że palenie papierosów ma niekorzystny wpływ na nasze zdrowie. Rzucenie tego nałogu jednak nie jest takie proste, jak mogłoby się wydawać. Wymaga bardzo dużo cierpliwości i wytrwałości. Jak rzucić palenie? [artykuł sponsorowany]

Jak zrobić audyt SEO samemu?

Zgred.pl
W dobie coraz większego zafascynowania Internetem, braku czasu oraz poszukiwaniem wygodnych rozwiązań sklepy internetowe przeżywają prawdziwy rozkwit. Nie dziwi więc fakt, że duża część właścicieli stara się zrozumieć zjawiska, które mają bezpośrednie przełożenie na ich realne obroty. [materiał zewnętrzny]

Konkurs dla fotoreporterów Śląska Fotografia Prasowa

POLECAMY
Biblioteka Śląska w Katowicach ogłasza dziewiętnastą edycję międzynarodowego konkursu Śląska Fotografia Prasowa. Kapituła wybierze najlepsze zdjęcia 2021 roku. Przyjmowanie zgłoszeń właśnie się rozpoczęło. Do wygrania czeki na niemałe kwoty.

Targeting IP - jego rola w marketingu

artykuł gościnny
Podstawą marketingu jest dziś rywalizacja o klienta. Skuteczna kampania reklamowa może być bodźcem determinującym wybór, którego dokona klient. Atrakcyjność i zarazem konkurencyjność produktu oraz marki wzrasta, kiedy informacja o nich dociera we właściwym czasie i formie do grupy docelowej. To właśnie dlatego targetowanie IP i geofencing są takie ważne dla marketingu cyfrowego.

dołącz do nas

Facebook Twitter Google+ LinkedIn RSS

reklama

WhitePress - zarabiaj na swojej stronie
Rozlicz PIT i przekaż 1,5% na projekty fundacji Ogólnopolski Operator Oświatyzarabiaj

Zarabiaj przez internet

więcej ofertReporterzy.info

Dla głodnych wiedzy

Nasze serwisy

Współpraca


© Dwornik.pl Bartłomiej Dwornik 2oo1-2o23