menu szukaj
tygodnik internetowy ISSN 2544-5839
nowe artykuły w każdy poniedziałek
tytuł monitorowany przez IMM i PSMM
zamknij
Czytaj gazety  PDF. Na kmputerze, czytniku, tablecie i smartfonie.

17.03.2022

Pudełka z nadrukiem na różne okazje

Materiał zewnętrzny

Do pudełek pakuje się nie tylko prezenty, ale również produkty, które następnie mają trafić do sprzedaży. Często nie mogą to być pudełka w dowolnym kolorze, zdobione obojętnie jakim wzorem, czy tym bardziej znaczone logo konkurencji. Stąd wzrosło zainteresowanie usługami, które polegają na projektowaniu i produkcji pudełek kartonowych pod indywidualne zamówienie.

Pudełka z nadrukiem na różne okazjefot: pixabay.com, licencja: https://pixabay.com/pl/service/license

Do czego mogą służyć opakowania kartonowe?


Pudełka z nadrukiem dostępne w sprzedaży mogą służyć w bardzo szerokim zakresie, a to dlatego, że są one wykonane w różny sposób. Niektóre pudełka produktowe są przeznaczone do pakowania wina lub butelek z innymi napojami. Są też pudełka, które wykorzystuje się do transportu ciasta i innych słodkości sprzedawanych w cukierni. Pudełka z własnym nadrukiem powinny mieć wszystkie firmy, które zajmują się produkcją różnych produktów i to nie tylko spożywczych. Wśród popularnych pudełek produktowych są te przeznaczone do pakowania i transportu pizzy. Opakowanie tego rodzaju może pełnić wiele funkcji. Jedną z nich jest na pewno ochrona produktu, który się w nim znajduje. Pudełko odgrywa ważną rolę w zakresie reklamy. Logo pudełka nie tylko zdobi ten przedmiot, ale przede wszystkim wpływa na wizerunek firmy i jej promocję. Na opakowaniach tych można też umieścić naklejkę ze składem produktu czy innymi informacjami. W wielu sytuacjach opakowania z nadrukiem są wręcz niezastąpione.

Indywidualnie wykonane pudełka kartonowe


Należy pamiętać, że pudełka z nadrukiem mogą być wykonane pod indywidualne zamówienie i wcale nie chodzi tu tylko o kształt czy rozmiar. Pudełka te mogą być ozdobione indywidualnie zaprojektowanym nadrukiem. Logo to tylko jeden z elementów graficznych, jaki może pojawić się na tym opakowaniu. Warto więc dobrze przemyśleć, jak powinno wyglądać pudełko, aby spełniało oczekiwania kupującego i potrzeby konkretnego produktu.

Na co zwrócić uwagę, projektując pudełka fasonowe?


Tak naprawdę bez względu na to, czy ktoś ma zamiar kupić kartony fasonowe, czy innego rodzaju opakowania, powinien zwrócić uwagę na projekt. Projekt to bardzo ważna sprawa, ponieważ od sposobu wykończenia tego przedmiotu, będzie zależała jego skuteczność w zakresie reklamy. A po to przecież wykonuje się ten nadruk. Projektując pudełko, trzeba przede wszystkim zwrócić uwagę na to, jaka powierzchnia jest do zadrukowania. Projekt ostateczny powinien być uzależniony również od tego, w jakim celu ma konkretnie służyć to opakowanie. Czy będą to pudełka wysyłkowe dla sklepów internetowych, czy może typowe pudełka produktowe, na których będzie trzeba nadrukować nie tylko adres strony internetowej, ale też dużo innych informacji. Zabierając się za projekt pudełka, należy również wziąć pod uwagę jakość nadruku. Najczęściej polecany to druk wykonywany w przestrzeni barw CMYK. Projektem pudełek nikt nie powinien zajmować się samodzielnie. Lepiej zlecić to fachowcom, którzy projektują i drukują zarazem. Nie tylko doradzą, ale też wykonają projekt tak, jak należy.

Wybór pudełek produktowych jest bardzo duży. Każde z nich różni się kształtem, rozmiarem i nadrukiem. Projektując nadruk na opakowanie kartonowe, trzeba koniecznie zwrócić uwagę na jego jakość i czytelność. Należy też wziąć pod uwagę to, co tak naprawdę ma się do przekazania odbiorcom w ten sposób. Nadruk musi więc być po części dostosowany do własnych potrzeb i potrzeb klientów. Taki karton to coś więcej niż tylko opakowanie konkretnego produktu. To jednocześnie reklama, która od początku do końca musi być wykonana profesjonalnie.

Udostępnij znajomym:

dodaj na Facebook prześlij przez Messenger dodaj na Twitter dodaj na LinkedIn

PRZERWA NA REKLAMĘ

Zobacz artykuły na podobny temat:

Ile kosztuje profesjonalna strona www, która pomoże ci wypromować biznes?

artykuł gościnny
Wiele osób ma konkretny plan działania i decyduje się rozkręcić własny biznes. Wobec tego jeśli produkt i marka są już opracowane, wówczas pojawia się jeszcze konieczność założenia profesjonalnej strony www, która okaże się wizytówką całego przedsięwzięcia. To w dużej mierze od witryny internetowej zależy sukces biznesu, więc musi być ona odpowiednio zaprojektowana. Jednak ile kosztuje profesjonalna strona www?

Internetowi gracze zebrali pieniądze na uruchomienie poradni dla dzieci

Patronat Reporterzy.info
Prawie 30 godzin gry na żywo, ponad 1100 uczestników i wielki ładunek dobrej energii. Uczestnicy i widzowie Świątecznego Streamu Charytatywnego na Youtube zebrali ponad 2600 złotych na uruchomienie internetowej poradni pedagogicznej.

Jak szkolić się z UX?

artykuł gościnny
User Experience to dziedzina, która na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat nabrała ogromnego znaczenia, nie tylko w branży IT, ale wielu innych, gdzie zadowolenie i satysfakcja klienta z realizowanej usługi stanowi klucz do zyskania przewag konkurencyjnej. Dlatego też coraz częściej możemy natrafić na ogłoszenia o pracę, które dotyczą właśnie specjalistów UX. W jaki sposób zdobyć kompetencje, które umożliwią nam rozpoczęcie przygody z UX?

Rolki Reggae Express 2. Wyścig z czasem dla małej Hani

Bartłomiej Dwornik
130 kilometrów na rolkach w niecałe 10 godzin. Rolkarze z Dolnego Śląska podejmują wyzwanie dla 8-miesięcznej Hani, chorej na neuroblastomę. To najbardziej złośliwy nowotwór dziecięcy. Wspierać ich będzie kilkuset sportowców z całego świata za pośrednictwem Endomondo. Reporterzy.info patronują temu wyzwaniu!

Doradztwo marketingowe - kiedy warto z niego skorzystać?

artykuł sponsorowany
W obecnych czasach rynek wyróżnia się dużą konkurencyjnością i dynamiką. Z tego też względu, coraz więcej właścicieli firm rozważa skorzystanie z profesjonalnej pomocy w zakresie marketingu. Na czym dokładnie polega doradztwo marketingowe? Kiedy warto skorzystać z tego rodzaju usługi?

O rozwój dziecka zadbasz przez... wspólne posiłki

kampania społeczna
Wspólne posiłki rodziców z dziećmi to nie tylko okazja, żeby zjeść coś pożywnego, ale także szansa na: budowanie poczucia wartości młodego człowieka, dawanie mu przykładu odpowiedzialności oraz dowodów zaufania i szacunku. Jeśli dotąd nie wykorzystywaliście w pełni tej sposobności, zawsze jest dobry moment, żeby zacząć.

Najpopularniejsze smart TV

pinbook.pl
Nowoczesne telewizory pozwalają nam na oglądanie treści nie tylko tych nadawanych w telewizji naziemnej czy satelitarnej, ale także dają nam dostęp do serwisów strumieniowych. Już chociażby dlatego warto zmienić telewizor na nowszych, jeśli nie mamy takiej opcji w dotychczasowym modelu telewizora. [artykuł sponsorowany]

dołącz do nas

Facebook LinkedIn X Twitter Google RSS

praca w mediach

Wydawca, influencer
Whitepress Dziennikarz
oferty mediów lokalnych, regionalnych i ogólnopolskich Więcej

reklama


Rozlicz PIT i przekaż 1,5% na projekty fundacji Ogólnopolski Operator Oświaty

zarabiaj

Zarabiaj przez internet

więcej ofert


gazety w PDF i epub

Czytaj gazety w PDF i EPUB

Okładka Gazeta Wyborcza
Gazeta Wyborcza
Okładka Glamour
Glamour
Okładka NIE
NIE
Okładka Press
Press
więcej e-gazet

Reporterzy.info

Dla głodnych wiedzy

Nasze serwisy

Współpraca


© Dwornik.pl Bartłomiej Dwornik 2oo1-2o24