menu szukaj
tygodnik internetowy ISSN 2544-5839
nowe artykuły w każdy poniedziałek
tytuł monitorowany przez IMM i PSMM
zamknij
Czytaj gazety  PDF. Na kmputerze, czytniku, tablecie i smartfonie.

17.03.2022

Pudełka z nadrukiem na różne okazje

Materiał zewnętrzny

Do pudełek pakuje się nie tylko prezenty, ale również produkty, które następnie mają trafić do sprzedaży. Często nie mogą to być pudełka w dowolnym kolorze, zdobione obojętnie jakim wzorem, czy tym bardziej znaczone logo konkurencji. Stąd wzrosło zainteresowanie usługami, które polegają na projektowaniu i produkcji pudełek kartonowych pod indywidualne zamówienie.

Pudełka z nadrukiem na różne okazjefot: pixabay.com, licencja: https://pixabay.com/pl/service/license

Do czego mogą służyć opakowania kartonowe?


Pudełka z nadrukiem dostępne w sprzedaży mogą służyć w bardzo szerokim zakresie, a to dlatego, że są one wykonane w różny sposób. Niektóre pudełka produktowe są przeznaczone do pakowania wina lub butelek z innymi napojami. Są też pudełka, które wykorzystuje się do transportu ciasta i innych słodkości sprzedawanych w cukierni. Pudełka z własnym nadrukiem powinny mieć wszystkie firmy, które zajmują się produkcją różnych produktów i to nie tylko spożywczych. Wśród popularnych pudełek produktowych są te przeznaczone do pakowania i transportu pizzy. Opakowanie tego rodzaju może pełnić wiele funkcji. Jedną z nich jest na pewno ochrona produktu, który się w nim znajduje. Pudełko odgrywa ważną rolę w zakresie reklamy. Logo pudełka nie tylko zdobi ten przedmiot, ale przede wszystkim wpływa na wizerunek firmy i jej promocję. Na opakowaniach tych można też umieścić naklejkę ze składem produktu czy innymi informacjami. W wielu sytuacjach opakowania z nadrukiem są wręcz niezastąpione.

Indywidualnie wykonane pudełka kartonowe


Należy pamiętać, że pudełka z nadrukiem mogą być wykonane pod indywidualne zamówienie i wcale nie chodzi tu tylko o kształt czy rozmiar. Pudełka te mogą być ozdobione indywidualnie zaprojektowanym nadrukiem. Logo to tylko jeden z elementów graficznych, jaki może pojawić się na tym opakowaniu. Warto więc dobrze przemyśleć, jak powinno wyglądać pudełko, aby spełniało oczekiwania kupującego i potrzeby konkretnego produktu.

Na co zwrócić uwagę, projektując pudełka fasonowe?


Tak naprawdę bez względu na to, czy ktoś ma zamiar kupić kartony fasonowe, czy innego rodzaju opakowania, powinien zwrócić uwagę na projekt. Projekt to bardzo ważna sprawa, ponieważ od sposobu wykończenia tego przedmiotu, będzie zależała jego skuteczność w zakresie reklamy. A po to przecież wykonuje się ten nadruk. Projektując pudełko, trzeba przede wszystkim zwrócić uwagę na to, jaka powierzchnia jest do zadrukowania. Projekt ostateczny powinien być uzależniony również od tego, w jakim celu ma konkretnie służyć to opakowanie. Czy będą to pudełka wysyłkowe dla sklepów internetowych, czy może typowe pudełka produktowe, na których będzie trzeba nadrukować nie tylko adres strony internetowej, ale też dużo innych informacji. Zabierając się za projekt pudełka, należy również wziąć pod uwagę jakość nadruku. Najczęściej polecany to druk wykonywany w przestrzeni barw CMYK. Projektem pudełek nikt nie powinien zajmować się samodzielnie. Lepiej zlecić to fachowcom, którzy projektują i drukują zarazem. Nie tylko doradzą, ale też wykonają projekt tak, jak należy.

Wybór pudełek produktowych jest bardzo duży. Każde z nich różni się kształtem, rozmiarem i nadrukiem. Projektując nadruk na opakowanie kartonowe, trzeba koniecznie zwrócić uwagę na jego jakość i czytelność. Należy też wziąć pod uwagę to, co tak naprawdę ma się do przekazania odbiorcom w ten sposób. Nadruk musi więc być po części dostosowany do własnych potrzeb i potrzeb klientów. Taki karton to coś więcej niż tylko opakowanie konkretnego produktu. To jednocześnie reklama, która od początku do końca musi być wykonana profesjonalnie.

Udostępnij znajomym:

dodaj na Facebook prześlij przez Messenger dodaj na Twitter dodaj na LinkedIn

PRZERWA NA REKLAMĘ

Zobacz artykuły na podobny temat:

Portfolio grafika komputerowego i jego rola w poszukiwaniu pracy

Dominika Sobieraj
Niezwykle istotnym elementem dla grafika komputerowego, który poszukuje pracy, jest portfolio, które w tym zawodzie stanowi nieodłączny element CV, będąc niejako jego wizualnym uzupełnieniem i rozwinięciem. [materiał partnera]

Kogo to numer

find-phone-number.com
Terror może przyjmować różne postaci. W dzisiejszych czasach możemy być męczeni psychicznie nawet przez telefon. Zapytasz jak to możliwe? Nie jest to żadna skomplikowana sprawa. Po prostu chodzi o to, że ktoś niepowołany może w jakiś podstępny lub nawet nie podstępny sposób zdobyć twój numer. [artykuł sponsorowany]

Czy pracodawca może odrzucić wniosek o pracę zdalną?

artykuł sponsorowany
Praca zdalna stała się w ostatnich latach bardzo popularna. Doświadczenia z okresu pandemii nauczyły nas, jak pracować wydajnie i wygodnie, nie opuszczając własnego domu. Dla wielu pracowników model sprawdził się tak dobrze, że nie chcą już wracać do obowiązkowych dojazdów do biura.

Jak wybrać pierwszy wózek dziecięcy?

babyland.pl
Spodziewając się dziecka, rodzice muszą podjąć jedną z ważniejszych decyzji, jaką jest zakup odpowiedniego wózka dziecięcego. Rodzice decydujący się na wybór odpowiedniego wózka koniecznie muszą ustalić, jaki wózek będzie potrzebny, by jak najlepiej wpasował się w potrzeby dziecka i rodziny. Idealny wózek powinien być praktyczny, ułatwiać codzienność młodych rodziców, który łatwo złożyć, przenosić, powinien zająć niewiele miejsca. [artykuł sponsorowany]

Aparat z funkcją Wi-Fi - sprawdź, co jeszcze umożliwia

artykuł sponsorowany
Moduł Wi-Fi w aparacie fotograficznym nie jest tak kluczowym elementem, jak przetwornik obrazu czy obiektyw o dobrych parametrach. Daje jednak szereg możliwości, związanych z bezprzewodowym przesyłaniem zdjęć czy sterowaniem aparatem przez smartfona. Sprawdź, dlaczego aparat z Wi-Fi to dobry wybór.

Nowoczesne wizytówki firmowe

dobredrukowanie.pl
Reklama się zmienia, ewoluuje i z każdym rokiem pojawiają się w niej nowinki, z których chętnie korzysta wielu reklamodawców. Są jednak takie formy prezentacji swojego biznesu, które śmiało można uznać za nieśmiertelne. Wielokrotnie wieszczono już koniec wizytówek firmowych i innych form reklamy drukowanej, ale ciągle jest na nie olbrzymi popyt. [artykuł sponsorowany]

Ultrawydajne dyski zewnętrzne – poznaj model Samsung T9

artykuł sponsorowany
Sięgnij po Samsung T9, dysk zewnętrzny dostępny w kilku wariantach pamięciowych. Każdy z nich oferuje bardzo wysoką wydajność. Jest to nośnik kompatybilny z wieloma urządzeniami i sprawdzi się w wielu sytuacjach.

dołącz do nas

Facebook LinkedIn X Twitter Google RSS

praca w mediach

Wydawca, influencer
Whitepress Dziennikarz
oferty mediów lokalnych, regionalnych i ogólnopolskich Więcej

reklama

rectangle Lumix
Dwornik.pl • szkolenia • warsztaty • marketing internetowy

zarabiaj

Zarabiaj przez internet

więcej ofertReporterzy.info

Dla głodnych wiedzy

Nasze serwisy

Współpraca


© Dwornik.pl Bartłomiej Dwornik 2oo1-2o24