menu szukaj
tygodnik internetowy ISSN 2544-5839
nowe artykuły w każdy poniedziałek
tytuł monitorowany przez IMM i PSMM
zamknij

26.05.2022

Mama ma siłę! Ważna kampania wspierająca OnkoMamy

kampania społeczna

Mamy towarzyszące dzieciom w chorobie onkologicznej nie mają czasu myśleć o sobie. Wraz z diagnozą u dziecka ich życie wywraca się do góry nogami. 26 maja Fundacja “Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” rozpoczyna kampanię “Mama ma siłę!”, by okazać im wsparcie i solidarność.

Mama ma siłę! Ważna kampania wspierająca OnkoMamyfot. kampania społeczna "Mama ma siłę!"

Choroba nowotworowa dziecka oznacza dla mamy, że jej życie zmienia się diametralnie - trafia z dzieckiem do szpitala na długi czas i musi stawić czoła wielu trudnościom. Przeżywa ogromny stres związany z lękiem o życie dziecka, a także rozłąkę z resztą rodziny. Bardzo często musi zrezygnować z pracy, dotychczasowych aktywności, pasji - z samej siebie. By być silną dla swojego chorego dziecka, mama potrzebuje chwili odpoczynku, relaksu, oddechu.

Start kampanii “Mama ma siłę!”


26 maja Fundacja “Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” inauguruje kampanię “Mama ma siłę!”, by zwrócić uwagę na wyzwania, z jakimi mierzą się mamy chorych onkologicznie dzieci.

– Kiedy choruje dziecko, tak naprawdę choruje cała rodzina – podkreśla Anna Apel, prezes zarządu Fundacji “Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”. – Z dnia na dzień zmienia się życie każdego z jej członków, często na wiele lat. Dlatego zapewniamy wszechstronne wsparcie całej rodzinie, w tym mamom, które na co dzień towarzyszą swoim dzieciom w walce o zdrowie i życie, ale też starają się najlepiej, jak potrafią, dać wsparcie i obecność pozostałym członkom rodziny.

Fundacja rozpoczyna w Dniu Mamy roczny program zajęć wellbeingowych i relaksacyjnych dla mam w "Przylądku Nadziei", jednej z największych w Polsce klinik onkologii dziecięcej. Zachęca do wsparcia tego celu darowizną, którą można przekazać poprzez stronę kampanii - www.mamamasile.naratunek.org.

Akcja #StanąćNaNogi


Tego dnia można okazać solidarność, podziw i uznanie dla OnkoMam poprzez symboliczny gest. Fundacja zachęca, aby na swoim profilu umieścić własne zdjęcie do góry nogami - na znak wsparcia dla OnkoMam, których życie “stanęło na głowie” - oznaczając post hasztagami #StanacNaNogi i #MamaMaSile.

Dzięki współpracy z agencją House of Hype w mediach społecznościowych dołączą do tej akcji liderzy opinii i influencerzy. Będą zachęcać do wpłat na zbiórkę na rzecz zajęć dla OnkoMamom.

Udostępnij znajomym:

dodaj na Facebook prześlij przez Messenger dodaj na Twitter dodaj na LinkedIn


PRZERWA NA REKLAMĘ

Zobacz artykuły na podobny temat:

Drukowanie Gliwice - bogata oferta dla firm

e-druk.pl
W dzisiejszych czasach wiele firm nawiązuje stałą współpracę z drukarniami. Dzięki temu mają pewność terminowej realizacji rozmaitych zamówień, głównie związanych z szeroko pojętą reklamą. Firmy potrzebują wizytówek, papieru firmowego czy różnego typu plakatów, bannerów lub roll-upów bądź gadżetów reklamowych. [artykuł sponsorowany]

Trendy w projektowaniu stron na 2021 rok

materiał partnera
Dziś każda firma powinna mieć swoją stronę internetową, jeśli zależy jej na dotarciu do nowych klientów. Zobacz, jakie trendy w projektowaniu wyznaczają wygląd aktualnie tworzonych witryn.

Czym jest blog?

Blogmedyczny.edu.pl
Blog, to pewien rodzaj strony internetowej składający się z samodzielnych, specyficznych, różnorodnych, odrębnych, oraz uporządkowanych chronologicznie wpisów. [artykuł sponsorowany]

Zwróć uwagę na szczegóły. Typografia jako wartość dodana twojej ulotki

drukarniaonline.pl
Jednym z najczęstszych błędów popełnianych przez osoby projektujące ulotki jest brak odpowiedniego pochylenia się nad kwestią dobrania fontów dopasowanych do przygotowywanego materiału. Dowiedz się, co zrobić, aby czcionki współgrały z warstwą tekstową i graficzną twojej reklamy. [artykuł sponsorowany]

Python - jak nauczyć się w nim programować?

artykuł sponsorowany
Python jest obecnie jednym z najpopularniejszych języków programowania, tym samym jest również jednym z najbardziej uniwersalnych i intuicyjnych języków. Można napisać w nim dosłownie wszystko - od prostego kodu, przez samodzielną aplikację po gigantyczną stronę Internetową. Dlaczego warto się go uczyć i jak zacząć?

Program Broviac. Dzieci chore na raka mniej czasu spędzą w szpitalu

Fundacja "Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową"
Fundacja "Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową" uruchomiła "Program Broviac. Krócej w szpitalu". To unikalny w skali kraju program dla małych pacjentów, zmagających się z nowotworami. Wspólnie z partnerami, firmami Starwax, TIM SA i Argiden funduje rodzicom bezpłatne zestawy do bezpiecznej pielęgnacji wkłucia centralnego w domu. [Reporterzy.info wspierają]

#niemarnuj1%! Viral, do którego dołączają internauci i… celebryci

Justyna Zalewska
Ponad 5 milionów Polaków nie przekazuje 1% podatku potrzebującym na wybrany cel charytatywny. Fundacja „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” postanowiła to zmienić i stworzyła akcję społeczną na Instagramie o nazwie #niemarnuj1% do której dołączyło już około 100 internautów, w tym znani sportowcy, celebryci i influencerzy. [Reporterzy.info wspierają]

dołącz do nas

Facebook Twitter Google+ LinkedIn RSS

reklama

WhitePress - zarabiaj na swojej stronie
Dwornik.pl • szkolenia • warsztaty • marketing internetowyzarabiaj

Zarabiaj przez internet

więcej ofertReporterzy.info

Dla głodnych wiedzy

Nasze serwisy

Współpraca


© Dwornik.pl Bartłomiej Dwornik 2oo1-2o23