menu szukaj
tygodnik internetowy ISSN 2544-5839
nowe artykuły w każdy poniedziałek
tytuł monitorowany przez IMM i PSMM
zamknij
REKLAMAKarty graficzne - porównaj na Ceneo.pl

20.07.2022

Tworzenie stron internetowych. Każda firma musi zadbać o swoją internetową witrynę

Materiał zewnętrzny

Trudno trafić na produkt, miejsce, o którym nigdy wcześniej się nie słyszało. Dlatego żeby otworzyć drzwi do świadomości konsumentów musimy włożyć trochę pracy i wiedzy, a także pieniędzy. Metody są na to różne i zwykle dobierane do profilu firmy. Są jednak pewne inwestycje, od których nie można uciekać. Jedną z nich jest stworzenie strony internetowej. Powodzeniem nieustannie cieszą się także ulotki.

Tworzenie stron internetowych. Każda firma musi zadbać o swoją internetową witrynęrys. Dariusz Wójcik, www.art-gallery.pl

Projektowanie ulotek? Tak, ale w połączeniu ze stroną internetową


Projektowanie ulotek, banerów, szyldów z punktu widzenia działalności to ważna inwestycja. Pomaga ona w promowaniu zwłaszcza lokalnego biznesu. Ten sposób pokazania się z powodzeniem może wybrać lokalna piekarnia, sklep papierniczy, fryzjer, kosmetyczka czy sprzątaczka. Ulotki trafiają do określonego, bliskiego sąsiedztwa danego lokalu, a odpowiednio zaprojektowane zostaną zauważone, przeczytane, a w najlepszym przypadku zawisną na lodówce lub zostaną włożone do szafki „na później”. Promowanie „stacjonarne” nie jest złe, ale jednocześnie powinno iść w parze z posiadaniem wizerunku internetowego. A najlepiej jak zajmie się nim firma tworząca strony internetowe.

Tworzenie stron internetowych. Każda firma musi zadbać o swoją internetową witrynęrys. Dariusz Wójcik, www.art-gallery.pl

Firma tworząca strony internetowe pomoże w kreowaniu wizerunku w sieci


Dlaczego ulotki powinny iść w parze ze stroną www? Można to przedstawić na przykładzie lokalnej fryzjerki. O ile jej ulotka trafi na lodówkę są duże szanse, że kleint zadzwoni, bo będzie znał dane teleadresowe. Ale co jeśli ulotka w codziennym galimatiasie się gdzieś zagubi? Prawdopodobnie ten klient zacznie „googlować”. Sprawdzi hasło np. fryzjer os. Zacisze, albo spróbuje wyciągnąć z pamięci nazwę fryzjera, który widniał na ulotce. Jeśli nie znajdzie lokalu, sięgnie po innego fryzjera, który będzie dostępny w sieci. Stąd też posiadanie nawet prostej strony internetowej jest warte zachodu, bo przekierowuje na nią spore grono odbiorców, które w prosty sposób może skontaktować się z firmą albo zamówić usługę online.

Firma tworząca strony internetowe doskonale wie, jak wykonać taką stronę, która będzie widoczna jako pierwsza w wynikach wyszukiwania, czytelna dla odbiorcy a w konsekwencji przyniesie właścicielowi firmy duże profity. Fachowcy znają nie tylko techniczny aspekty wykonywania stron www czy sklepów internetowych, ale także specyfikę internetowych odbiorców określonych produktów.

Dlatego z całą pewnością warto skorzystać z usług specjalistów i nie tracić czasu na szukanie półśrodków. Bo przecież klient nie będzie czekał...

Udostępnij znajomym:

dodaj na Facebook prześlij przez Messenger dodaj na Twitter dodaj na LinkedIn

PRZERWA NA REKLAMĘ

Zobacz artykuły na podobny temat:

Ekomarketing - trend dla dobra planety

versus-reklama.pl
Ekologiczny nurt porwał ze sobą niemal wszystkich. Potrzeby dotyczące troski o środowisko głęboko zakorzeniły się w świadomości ludzi, którzy wspierają działania dotyczące lepszego jutra. Współczesne wpływy ekologiczne widać przede wszystkim w aranżacji wnętrz czy u producentów sprzętów oferujących rozwiązania korzystne dla otoczenia. [artykuł sponsorowany]

Agencja content marketing – czym jest i co oferuje?

Artykuł sponsorowany
Dzięki współpracy z agencją content marketingową uzyskasz fachową pomoc w tworzeniu po-prawnych treści dopasowanych do indywidualnych potrzeb Swojej działalności. Grono profesjona-listów tworzących zespół pracowników agencji zajmie się umiejętnym połączeniem tekstu z cela-mi biznesowymi. Przyjrzyjmy się zatem istocie działania agencji content marketingowej i oceńmy jej przydatność.

Formularze PIT i nowe wzory. Sprawdź, które druki się zmieniają [LINK]

Fundacja "Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową"
Poradnik Podatnika 2021. PIT-36, PIT-37, PIT/B, PIT/D, PIT/IP, PIT/O, PIT/Z, PIT/WZ – między innymi te rodzaje dokumentów dotyczących zeznań podatkowych od 1 stycznia 2021 roku powinny być rozliczane na nowych formularzach. Wprowadzone modyfikacje mają dostosować druki do zmian w prawie. Z tego tekstu dowiesz się, jak nie zgubić się w gąszczu aktualizacji i gdzie znaleźć obowiązujące wzory.

Projektowanie stron internetowych w agencji interaktywnej. SEO i budowa widoczności

artykuł partnera
By móc lepiej zrozumieć użytkowników, ich potrzeby oraz w jaki sposób przeglądają Twoją stronę internetową warto poznać i zrozumieć ich zachowania na stronie.

Humaniści do IT!

RAB
Dynamiczny rozwój branży IT sprawia, że z każdym rokiem wzrasta zapotrzebowanie na kolejnych ekspertów. Kompetencje techniczne w dalszym ciągu są istotne, jednak do tego dochodzą nowe umiejętności, takie jak znajomość języków obcych, zdolności adaptacji i przede wszystkim otwarta głowa na ciągłe zmiany. [artykuł sponsorowany]

Aparat z funkcją Wi-Fi - sprawdź, co jeszcze umożliwia

artykuł sponsorowany
Moduł Wi-Fi w aparacie fotograficznym nie jest tak kluczowym elementem, jak przetwornik obrazu czy obiektyw o dobrych parametrach. Daje jednak szereg możliwości, związanych z bezprzewodowym przesyłaniem zdjęć czy sterowaniem aparatem przez smartfona. Sprawdź, dlaczego aparat z Wi-Fi to dobry wybór.

Artykuły sponsorowane i reklama display w Reporterzy.info [LINK]

Reporterzy.info
Tygodnik Reporterzy.info oferuje możliwość zamieszczania reklam banerowych, artykułów sponsorowanych, natywnych oraz content marketingowych. Szczegóły oferty, wymagań merytorycznych i technicznych oraz modele współpracy prezentujemy w dziale REKLAMA.

dołącz do nas

Facebook LinkedIn X Twitter Google RSS

praca w mediach

Wydawca, influencer
Whitepress Dziennikarz
oferty mediów lokalnych, regionalnych i ogólnopolskich Więcej

reklama


Dwornik.pl • szkolenia • warsztaty • marketing internetowy

zarabiaj

Zarabiaj przez internet

więcej ofertReporterzy.info

Dla głodnych wiedzy

Nasze serwisy

Współpraca


© Dwornik.pl Bartłomiej Dwornik 2oo1-2o23