menu szukaj
tygodnik internetowy ISSN 2544-5839
nowe artykuły w każdy poniedziałek
tytuł monitorowany przez IMM i PSMM
zamknij
banner OOO Przekaż Datek

20.07.2022

Tworzenie stron internetowych. Każda firma musi zadbać o swoją internetową witrynę

Materiał zewnętrzny

Trudno trafić na produkt, miejsce, o którym nigdy wcześniej się nie słyszało. Dlatego żeby otworzyć drzwi do świadomości konsumentów musimy włożyć trochę pracy i wiedzy, a także pieniędzy. Metody są na to różne i zwykle dobierane do profilu firmy. Są jednak pewne inwestycje, od których nie można uciekać. Jedną z nich jest stworzenie strony internetowej. Powodzeniem nieustannie cieszą się także ulotki.

Tworzenie stron internetowych. Każda firma musi zadbać o swoją internetową witrynęrys. Dariusz Wójcik, www.art-gallery.pl

Projektowanie ulotek? Tak, ale w połączeniu ze stroną internetową


Projektowanie ulotek, banerów, szyldów z punktu widzenia działalności to ważna inwestycja. Pomaga ona w promowaniu zwłaszcza lokalnego biznesu. Ten sposób pokazania się z powodzeniem może wybrać lokalna piekarnia, sklep papierniczy, fryzjer, kosmetyczka czy sprzątaczka. Ulotki trafiają do określonego, bliskiego sąsiedztwa danego lokalu, a odpowiednio zaprojektowane zostaną zauważone, przeczytane, a w najlepszym przypadku zawisną na lodówce lub zostaną włożone do szafki „na później”. Promowanie „stacjonarne” nie jest złe, ale jednocześnie powinno iść w parze z posiadaniem wizerunku internetowego. A najlepiej jak zajmie się nim firma tworząca strony internetowe.

Tworzenie stron internetowych. Każda firma musi zadbać o swoją internetową witrynęrys. Dariusz Wójcik, www.art-gallery.pl

Firma tworząca strony internetowe pomoże w kreowaniu wizerunku w sieci


Dlaczego ulotki powinny iść w parze ze stroną www? Można to przedstawić na przykładzie lokalnej fryzjerki. O ile jej ulotka trafi na lodówkę są duże szanse, że kleint zadzwoni, bo będzie znał dane teleadresowe. Ale co jeśli ulotka w codziennym galimatiasie się gdzieś zagubi? Prawdopodobnie ten klient zacznie „googlować”. Sprawdzi hasło np. fryzjer os. Zacisze, albo spróbuje wyciągnąć z pamięci nazwę fryzjera, który widniał na ulotce. Jeśli nie znajdzie lokalu, sięgnie po innego fryzjera, który będzie dostępny w sieci. Stąd też posiadanie nawet prostej strony internetowej jest warte zachodu, bo przekierowuje na nią spore grono odbiorców, które w prosty sposób może skontaktować się z firmą albo zamówić usługę online.

Firma tworząca strony internetowe doskonale wie, jak wykonać taką stronę, która będzie widoczna jako pierwsza w wynikach wyszukiwania, czytelna dla odbiorcy a w konsekwencji przyniesie właścicielowi firmy duże profity. Fachowcy znają nie tylko techniczny aspekty wykonywania stron www czy sklepów internetowych, ale także specyfikę internetowych odbiorców określonych produktów.

Dlatego z całą pewnością warto skorzystać z usług specjalistów i nie tracić czasu na szukanie półśrodków. Bo przecież klient nie będzie czekał...

Udostępnij znajomym:

dodaj na Facebook prześlij przez Messenger dodaj na Twitter dodaj na LinkedIn

PRZERWA NA REKLAMĘ

Zobacz artykuły na podobny temat:

4 powody, dla których prowadzenie marketingu SEM SEO to obowiązek dla Twojej firmy

artykuł sponsorowany
Dotarcie do potencjalnych klientów wymaga wyraźnego zaznaczenia swojej obecności w internecie. Dzięki marketingowi SEM i SEO można to robić efektywnie. Sprawdź, jak wykorzystać te możliwości w swoim biznesie!

Darmowe motywy WordPress: jak znaleźć te wartościowe?

artykuł sponsorowany
WordPress to jedna z najpopularniejszych platform do tworzenia stron internetowych, oferująca bogatą bibliotekę motywów graficznych. Dla wielu użytkowników ważne jest znalezienie wartościowych motywów, które nie tylko będą atrakcyjne wizualnie, ale także funkcjonalne i łatwe w użyciu.

Twój e-PIT - czy rozliczanie podatku będzie jeszcze prostsze?

pitax.pl
Obowiązek rozliczenia popularnego PIT-a, który pojawia się wraz z nowym rokiem kalendarzowym, wynika bezpośrednio z przepisów prawa i wielu osobom spędza sen z powiek. Częstotliwość zmiany ordynacji podatkowej wcale nie ułatwia procesu rozliczania podatku, zwłaszcza gdy w grę wchodzą różne odliczenia i ulgi, z jakich można skorzystać. [artykuł sponsorowany]

Nieśmiertelne katalogi firmowe. Jak mądrze ich używać?

artykuł sponsorowany
Zaawansowana technologia drukarska sprawia, że możliwe jest dziś wykonanie prawdziwych dzieł sztuki z papieru. Doskonałym przykładem są katalogi firmowe, które skutecznie zachęcą klientów do skorzystania z wybranych usług lub produktów. Zakupienie profesjonalnych katalogów będzie też przyczyniać się do lepszego marketingu i pomoże w budowaniu identyfikacji wizualnej marki. Poznaj więcej szczegółów poniżej!

Co warto wiedzieć przed podróżą do Nowej Zelandii?

artykuł sponsorowany
Lasy subtropikalne, łańcuchy górskie, lodowce, krystalicznie czyste jeziora i spektakularne wodospady to tylko kilka z licznych cudów natury, które można zobaczyć, udając się w podróż do Nowej Zelandii. Poznaj parę ciekawostek o Nowej Zelandii, które warto znać na temat tego wyspiarskiego państwa zlokalizowanego na Pacyfiku.

Fundacja buduje szkołę w Poznaniu. Pionierska inwestycja w skali Polski

Reporterzy.info wspierają
To możliwe! Niezależna instytucja, fundacja, buduje publiczną, rejonową szkołę na własny koszt. Już we wrześniu przyszłego roku zabrzmi pierwszy dzwonek w nowoczesnej szkole na poznańskim Fabianowie, którą na przekazanym przez miasto gruncie buduje fundacja Ogólnopolski Operator Oświaty.

Najpopularniejsze smart TV

pinbook.pl
Nowoczesne telewizory pozwalają nam na oglądanie treści nie tylko tych nadawanych w telewizji naziemnej czy satelitarnej, ale także dają nam dostęp do serwisów strumieniowych. Już chociażby dlatego warto zmienić telewizor na nowszych, jeśli nie mamy takiej opcji w dotychczasowym modelu telewizora. [artykuł sponsorowany]

dołącz do nas

Facebook LinkedIn X Twitter Google RSS

praca w mediach

Wydawca, influencer
Whitepress Dziennikarz
oferty mediów lokalnych, regionalnych i ogólnopolskich Więcej

reklama

rectangle Play
Dwornik.pl • szkolenia • warsztaty • marketing internetowy

zarabiaj

Zarabiaj przez internet

więcej ofertReporterzy.info

Dla głodnych wiedzy

Nasze serwisy

Współpraca


© Dwornik.pl Bartłomiej Dwornik 2oo1-2o24