menu szukaj
tygodnik internetowy ISSN 2544-5839
nowe artykuły w każdy poniedziałek
tytuł monitorowany przez IMM i PSMM
zamknij
REKLAMAbanner Bron.pl

29.11.2022

Jak wybrać dobrą ofertę kredytową?

materiał zewnętrzny

Każdy z nas staje czasem w sytuacji, w której potrzebne są dodatkowe środki finansowe. Najlepszym na nie sposobem jest zaciągnięcie kredytu gotówkowego. Banki oferują bardzo różnorodne oferty, a różnica między nimi może być naprawdę znacząca. Czy wiesz, w jaki sposób znaleźć najbardziej opłacalną ofertę kredytu? Jak w ogóle uzyskać kredyt i od czego zależy jego całkowita kwota? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz poniżej.

Jak wybrać dobrą ofertę kredytową?fot. nattanan23/Pixabay

Kredyt gotówkowy- jak go uzyskać?


Aby uzyskać kredyt gotówkowy, konieczne jest spełnienie pewnych określonych warunków. Przede wszystkim, ważną kwestią jest pozytywna zdolność kredytowa. Bank sprawdza, czy osoba ubiegająca się o pożyczkę będzie w stanie ją spłacać, a więc, czy jej dochody są odpowiednio wysokie, czy zatrudnienie jest stabilne. Oprócz tego, sprawdzana jest historia w BIK. Wszelkie niespłacone w terminie zobowiązania negatywnie odbijają się na tej historii, a co za tym idzie, również na zdolności kredytowej. Przy jej określaniu, bank bierze pod uwagę również miesięczne wydatki ponoszone przez przyszłego kredytobiorcę, a także jego wiek i okres zatrudnienia.

Kredyt gotówkowy tym różni się od hipotecznego, że do jego zawarcia nie jest potrzebny wkład własny. Poza tym, wysokość raty kredytu gotówkowego na daną kwotę będzie wyższy niż rata kredytu hipotecznego na tą samą kwotę. Dlaczego? Chodzi o okres kredytowania. Kredyt hipoteczny otrzymujemy nawet na 30 lat, więc kwota kredytu jest rozłożona na więcej części, a w efekcie rata jest niższa. W przypadku kredytu gotówkowego, okres kredytowania jest o wiele krótszy, a więc rata będzie wyższa. O tym, jak dostać kredyt na 300 tysięcy przeczytasz tutaj: kredytowo.org/kredyt-300-tys-zl/.

Co to jest rzeczywista roczna stopa oprocentowania kredytu gotówkowego?


Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania, w skrócie RRSO, to nic innego, jak całkowity koszt kredytu, jaki poniesie kredytobiorca. Warto zdawać sobie sprawę z tego, że zaciągając kredyt, kwota, jaką kredytobiorca ma do spłaty jest wyższa niż pożyczona kwota. RRSO może być stałe bądź zmienne, a wysokość tego wskaźnika wpływa również na wysokość comiesięcznych rat. Oferty z RRSO stałym są bardzo atrakcyjne, choć raty są zwykle wyższe niż przy RRSO zmiennym. Warto jednak wiedzieć, że wybierając RRSO zmienne, nie mamy pewności co jego wysokości w kolejnych miesiącach.

Jak znaleźć najlepsze oferty kredytowe i wybrać najtańszy kredyt?


Najlepszym sposobem na znalezienie dobrych ofert kredytowych jest porównywarka kredytów gotówkowych. Znajdziesz ją na stronie https://kredytowo.org/. Korzystanie z tego narzędzia pozwala na sporą oszczędność czasu, bo wszystkie informacje znajdziesz w jednym miejscu. W taki sposób możesz znaleźć zarówno najtańszy kredyt gotówkowy, jak i np. samochodowy.  Nie musisz przeglądać ofert na kilku czy kilkunastu stronach, by znaleźć najbardziej atrakcyjną ofertę kredytu gotówkowego. Porównywarka ma tę zaletę, że jest narzędziem zupełnie darmowym i bardzo łatwym w użyciu. Aby z niego skorzystać, wystarczy jedynie wypełnić formularz online, podając informacje o przeznaczeniu kredytu, okresie i kwocie kredytu, a także informacje na temat statusu mieszkaniowego, źródle i wysokości osiąganych cyklicznie dochodów. Do korzystania z porównywarki nie jest konieczne załączanie jakichkolwiek dokumentów. Po wypełnieniu formularza, wygenerowana zostanie lista ofert ułożonych w formie rankingu. Umożliwi Ci to łatwe porównanie ofert według konkretnych kryteriów. W ten sposób z pewnością znajdziesz tani kredyt gotówkowy online, bez wychodzenia z domu.

Udostępnij znajomym:

dodaj na Facebook prześlij przez Messenger dodaj na Twitter dodaj na LinkedIn

PRZERWA NA REKLAMĘ

Zobacz artykuły na podobny temat:

Na czym polegają Kampanie GDN?

materiał zewnętrzny
GDN to Google Display Network, czyli globalna sieć reklamowa Google. Kampanie przeprowadzane w jej ramach pozwalają na bardzo szerokie docieranie z przekazem reklamowym do odbiorców, za pomocą reklam graficznych - m.in. na stronach www, w usłudze Gmail czy filmach w serwisie YouTube. GDN efektywnie łączy w sobie generowanie milionowych zasięgów globalnych z precyzyjnym targetowaniem.

Czym zajmuje się agencja brandingowa?

Agencja Invitro
Agencja brandingowa to firma, zajmująca się realizacją zadań związanych z szeroko rozumianą marką przedsiębiorstwa lub produktu. Działania realizowane przez specjalistów mogą być prowadzone zarówno od podstaw, towarzysząc wprowadzaniu nowości na rynek, jak i być wdrażanymi względem marki już istniejącej, na przykład w przypadku rebrandingu. [Materiał zewnętrzny]

Humaniści do IT!

RAB
Dynamiczny rozwój branży IT sprawia, że z każdym rokiem wzrasta zapotrzebowanie na kolejnych ekspertów. Kompetencje techniczne w dalszym ciągu są istotne, jednak do tego dochodzą nowe umiejętności, takie jak znajomość języków obcych, zdolności adaptacji i przede wszystkim otwarta głowa na ciągłe zmiany. [artykuł sponsorowany]

Architekci wiedzy. Jak Łódzka Szkoła Ćwiczeń uczy nauczycieli

Reporterzy.info wspierają
Jak przekazywać wiedzę w nietuzinkowy, interesujący sposób? Jak wykorzystać w nauczaniu nowe technologie i jak wydobyć z uczniów potencjał, który w sobie mają lecz nie zawsze zdają sobie z tego sprawę? Tych wszystkich zagadnień uczą się tym razem… nauczyciele i studenci pedagogiki.

Jaką kartę pamięci wybrać do aparatu?

scentre.pl
Każdy aparat fotograficzny należy wyposażyć w kartę pamięci. To niezbędne do przechowywania zdjęć i filmów, tworzonych przy pomocy sprzętu. Pojemność nie jest jedynym kryterium, które należy wziąć pod uwagę, wybierając kartę pamięci do aparatu. Na co jeszcze należy zwrócić uwagę, kupując to akcesorium? Jakie rodzaje kart pamięci są dostępne na rynku? O tym przeczytacie w naszym artykule! [artykuł sponsorowany]

Po czym poznać dobrą kręgielnię w Warszawie?

artykuł sponsorowany
Jak wybrać dobrą kręgielnię w Warszawie? Kręgle to doskonałe miejsce na spędzenie czasu zarówno w gronie najbliższych, jak i na zorganizowanie firmowego wyjścia czy spotkania ze znajomymi.

Jak wybrać odpowiednie opakowania produktowe?

artykuł sponsorowany
Jak wybrać odpowiednie opakowania produktowe? Jakie wyróżnia się rodzaje opakowań produktowych? Jeśli szukasz odpowiedzi na powyższe pytania, zapraszamy do lektury niniejszego artykułu.

dołącz do nas

Facebook LinkedIn X Twitter Google RSS

praca w mediach

Wydawca, influencer
Whitepress Dziennikarz
oferty mediów lokalnych, regionalnych i ogólnopolskich Więcej

reklama

baner Broń.pl
Dwornik.pl • szkolenia • warsztaty • marketing internetowy

zarabiaj

Zarabiaj przez internet

więcej ofertReporterzy.info

Dla głodnych wiedzy

Nasze serwisy

Współpraca


© Dwornik.pl Bartłomiej Dwornik 2oo1-2o23