menu szukaj
tygodnik internetowy ISSN 2544-5839
nowe artykuły w każdy poniedziałek
tytuł monitorowany przez IMM i PSMM
zamknij
REKLAMAbanner Konsimo

29.11.2022

Jak wybrać dobrą ofertę kredytową?

materiał zewnętrzny

Każdy z nas staje czasem w sytuacji, w której potrzebne są dodatkowe środki finansowe. Najlepszym na nie sposobem jest zaciągnięcie kredytu gotówkowego. Banki oferują bardzo różnorodne oferty, a różnica między nimi może być naprawdę znacząca. Czy wiesz, w jaki sposób znaleźć najbardziej opłacalną ofertę kredytu? Jak w ogóle uzyskać kredyt i od czego zależy jego całkowita kwota? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz poniżej.

Jak wybrać dobrą ofertę kredytową?fot. nattanan23/Pixabay

Kredyt gotówkowy- jak go uzyskać?


Aby uzyskać kredyt gotówkowy, konieczne jest spełnienie pewnych określonych warunków. Przede wszystkim, ważną kwestią jest pozytywna zdolność kredytowa. Bank sprawdza, czy osoba ubiegająca się o pożyczkę będzie w stanie ją spłacać, a więc, czy jej dochody są odpowiednio wysokie, czy zatrudnienie jest stabilne. Oprócz tego, sprawdzana jest historia w BIK. Wszelkie niespłacone w terminie zobowiązania negatywnie odbijają się na tej historii, a co za tym idzie, również na zdolności kredytowej. Przy jej określaniu, bank bierze pod uwagę również miesięczne wydatki ponoszone przez przyszłego kredytobiorcę, a także jego wiek i okres zatrudnienia.

Kredyt gotówkowy tym różni się od hipotecznego, że do jego zawarcia nie jest potrzebny wkład własny. Poza tym, wysokość raty kredytu gotówkowego na daną kwotę będzie wyższy niż rata kredytu hipotecznego na tą samą kwotę. Dlaczego? Chodzi o okres kredytowania. Kredyt hipoteczny otrzymujemy nawet na 30 lat, więc kwota kredytu jest rozłożona na więcej części, a w efekcie rata jest niższa. W przypadku kredytu gotówkowego, okres kredytowania jest o wiele krótszy, a więc rata będzie wyższa. O tym, jak dostać kredyt na 300 tysięcy przeczytasz tutaj: kredytowo.org/kredyt-300-tys-zl/.

Co to jest rzeczywista roczna stopa oprocentowania kredytu gotówkowego?


Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania, w skrócie RRSO, to nic innego, jak całkowity koszt kredytu, jaki poniesie kredytobiorca. Warto zdawać sobie sprawę z tego, że zaciągając kredyt, kwota, jaką kredytobiorca ma do spłaty jest wyższa niż pożyczona kwota. RRSO może być stałe bądź zmienne, a wysokość tego wskaźnika wpływa również na wysokość comiesięcznych rat. Oferty z RRSO stałym są bardzo atrakcyjne, choć raty są zwykle wyższe niż przy RRSO zmiennym. Warto jednak wiedzieć, że wybierając RRSO zmienne, nie mamy pewności co jego wysokości w kolejnych miesiącach.

Jak znaleźć najlepsze oferty kredytowe i wybrać najtańszy kredyt?


Najlepszym sposobem na znalezienie dobrych ofert kredytowych jest porównywarka kredytów gotówkowych. Znajdziesz ją na stronie https://kredytowo.org/. Korzystanie z tego narzędzia pozwala na sporą oszczędność czasu, bo wszystkie informacje znajdziesz w jednym miejscu. W taki sposób możesz znaleźć zarówno najtańszy kredyt gotówkowy, jak i np. samochodowy.  Nie musisz przeglądać ofert na kilku czy kilkunastu stronach, by znaleźć najbardziej atrakcyjną ofertę kredytu gotówkowego. Porównywarka ma tę zaletę, że jest narzędziem zupełnie darmowym i bardzo łatwym w użyciu. Aby z niego skorzystać, wystarczy jedynie wypełnić formularz online, podając informacje o przeznaczeniu kredytu, okresie i kwocie kredytu, a także informacje na temat statusu mieszkaniowego, źródle i wysokości osiąganych cyklicznie dochodów. Do korzystania z porównywarki nie jest konieczne załączanie jakichkolwiek dokumentów. Po wypełnieniu formularza, wygenerowana zostanie lista ofert ułożonych w formie rankingu. Umożliwi Ci to łatwe porównanie ofert według konkretnych kryteriów. W ten sposób z pewnością znajdziesz tani kredyt gotówkowy online, bez wychodzenia z domu.

Udostępnij znajomym:

dodaj na Facebook prześlij przez Messenger dodaj na Twitter dodaj na LinkedIn

PRZERWA NA REKLAMĘ

Zobacz artykuły na podobny temat:

Czym jest oferta handlowa?

artykuł sponsorowany
Wbrew pozorom to właśnie często niedoceniana oferta handlowa przyczynia się w dużym stopniu do sukcesu przedsiębiorstwa. Właściwie przygotowana oferta pełni rolę wizytówki będącej skutecznym narzędziem prezentowanym na spotkaniu z kontrahentami.

Korzyści wynikające z współpracy z profesjonalną agencją reklamową

artykuł sponsorowany
Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak profesjonalne doradztwo marketingowe może wpłynąć na sukces Twojej firmy? Jeśli tak, to artykuł, który masz przed sobą, jest dla Ciebie. Dziś chcemy poruszyć temat agencji reklamowych i ich nieocenionego wsparcia w osiąganiu celów biznesowych. Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, dlaczego warto skorzystać z pomocy agencji reklamowej?

Targeting IP - jego rola w marketingu

artykuł gościnny
Podstawą marketingu jest dziś rywalizacja o klienta. Skuteczna kampania reklamowa może być bodźcem determinującym wybór, którego dokona klient. Atrakcyjność i zarazem konkurencyjność produktu oraz marki wzrasta, kiedy informacja o nich dociera we właściwym czasie i formie do grupy docelowej. To właśnie dlatego targetowanie IP i geofencing są takie ważne dla marketingu cyfrowego.

Rolki Reggae Rajd pod patronatem Reporterzy.info

BARD
Dwa wielkie serducha, cztery pary rolek, dwanaście kółek, dwadzieścia dni, TYSIĄC kilometrów. Agata i Wojtek Miszewscy, małżeństwo rasta-wariatów z Oleśnicy na Dolnym Śląsku, ruszają na najbardziej zwariowany projekt charytatywny tego roku - Rolki Reggae Rajd. Wyprawę na rolkach ze Zgorzelca na Ostróda Reggae Festival.

Tłumaczenia techniczne, co zawierają?

lingualab.pl
W dzisiejszych czasach, gdy większe zapotrzebowanie na rynku jest na umysły ściśle tłumaczenia techniczne stanowią większość projektów zlecanych biurom tłumaczeń. Pomimo, że osoby z wykształceniem filologicznym zazwyczaj mają umysłu humanistyczne, do tego typu wybiera się prędzej inżynierów nauk ścisłych z perfekcyjną znajomością języka. [artykuł sponsorowany]

Pytania są ważniejsze niż odpowiedzi. TAKIEJ szkoły chcą dzieci

Reporterzy.info wspierają
„Dzieci Celestyna” to muzyczna kartka, wysłana w świat internetu przez uczniów klasy 6a z poznańskiej, publicznej szkoły podstawowej Cogito. Wyśpiewali w niej, co w nauce, szkole powinno być najważniejsze. Jakiej szkoły oczekują od nas, dorosłych.

Czym jest link afiliacyjny?

artykuł sponsorowany
W dzisiejszych czasach, jeśli chcesz zarobić na mediach społecznościowych lub swojej stronie internetowej, zapewne zainteresujesz się branżą e commerce. Jej pochodną jest także branża afiliacyjna i możliwość dołączenia do programu partnerskiego. Czym dokładnie jest marketing afiliacyjny?

dołącz do nas

Facebook LinkedIn X Twitter Google RSS

praca w mediach

Wydawca, influencer
Whitepress Dziennikarz
oferty mediów lokalnych, regionalnych i ogólnopolskich Więcej

reklama

rectangle Broń.pl
Rozlicz PIT i przekaż 1,5% na projekty fundacji Ogólnopolski Operator Oświaty

zarabiaj

Zarabiaj przez internet

więcej ofertReporterzy.info

Dla głodnych wiedzy

Nasze serwisy

Współpraca


© Dwornik.pl Bartłomiej Dwornik 2oo1-2o24