menu szukaj
tygodnik internetowy ISSN 2544-5839
nowe artykuły w każdy poniedziałek
tytuł monitorowany przez IMM i PSMM
zamknij
Czytaj gazety  PDF. Na kmputerze, czytniku, tablecie i smartfonie.

10.08.2023

Alpejskie Davos już niebawem. Krynica Forum rusza 13.09.23!

artykuł sponsorowany

Krynica Zdrój, nazywana często „Alpejskim Davosem”, co roku staje się magnesem dla elit gospodarczych Europy Środkowej. Jak ewoluowało tamtejsze forum ekonomiczne i kto zaszczycił je swoją obecnością? Jakie tematy będą kluczowe podczas tegorocznej edycji? Zobaczmy!

Alpejskie Davos już niebawem. Forum Ekonomiczne w Krynicy Zdroju rusza 13.09.23!ilustracja organizatorów

Krynica Forum 2023: gdy wschód spotyka zachód


Rozpoczęte w 1992 roku, Forum w Krynicy Zdroju szybko stało się kluczowym miejscem dyskusji dla liderów biznesu i polityki z całej Europy Środkowej. Z niewielkiego spotkania specjalistów przekształciło się w wydarzenie o międzynarodowym znaczeniu.

Goście, którzy budowali jego renomę to m.in.:

  • Angela Merkel – niemiecka kanclerz, która odegrała kluczową rolę w kształtowaniu polityki UE wobec Europy Środkowej.
  • Viktor Orbán – węgierski premier, znany z kontrowersyjnych poglądów na przyszłość regionu.
  • Elżbieta Bieńkowska – Polka, która przez lata pełniła funkcję unijnego komisarza ds. rynku wewnętrznego.
  • Miloš Zeman – prezydent Czech, ważny gracz w środkowoeuropejskiej arenie politycznej.
  • Radosław Sikorski – były polski minister spraw zagranicznych, który aktywnie uczestniczył w rozmowach na temat przyszłości Europy.

Forum 2023: przyszłość w centrum uwagi


Najnowsza edycja Forum w Krynicy Zdroju odbywa się pod hasłem "Wzmocnienie bezpieczeństwa: strategiczne, energetyczne i klimatyczne". W dobie globalnych zmian Europa Środkowa szuka nowych rozwiązań i możliwości. Jak zawsze, Forum w Krynicy jest miejscem, gdzie te koncepcje są przedstawiane i analizowane.

Nasz region Europy nieustannie ewoluuje, dostosowując się do zmieniającej się dynamiki globalnej sceny biznesowej i politycznej. Dzięki takim inicjatywom jak Krynica Forum możemy być pewni, że nasz region będzie odgrywał kluczową rolę w kształtowaniu przyszłości kontynentu.

Wzrastające znaczenie Europy Środkowej na arenie międzynarodowej jest wynikiem zarówno dziedzictwa historycznego, jak i nowoczesnego podejścia do biznesu i innowacji. Współpraca międzynarodowa, inwestycje w edukację i technologię oraz zaawansowane strategie gospodarcze stanowią fundament, na którym opiera się nasza przyszłość.

Forum jest świadectwem tego, jak ważna jest wymiana myśli i strategii między różnymi krajami i sektorami. To platforma, która łączy decydentów, myślicieli, przedsiębiorców i inwestorów, umożliwiając im dyskusję o kluczowych kwestiach, które będą kształtować nasz region w nadchodzących latach.

Patrząc w przyszłość, możemy oczekiwać, że Europa Środkowa (ale i Polska) będzie nadal rozwijać się jako hub innowacji, miejsce, gdzie nowe pomysły są testowane, a tradycyjne podejścia są kwestionowane. Za każdym razem, gdy spotykają się uczestnicy forum w Krynicy, tworzą drogowskaz dla tego, co niesie przyszłość – nie tylko dla Europy Środkowej, ale dla całego świata.

Dlatego też z niecierpliwością wyczekujemy kolejnych edycji Forum, by zobaczyć, jakie nowe idee, partnerstwa i strategie zostaną przedstawione. Europa Środkowa ma jasną i obiecującą przyszłość, a Krynica Forum 2023 będzie nadal odgrywać kluczową rolę w jej kształtowaniu.

Udostępnij znajomym:

dodaj na Facebook prześlij przez Messenger dodaj na Twitter dodaj na LinkedIn

PRZERWA NA REKLAMĘ

Zobacz artykuły na podobny temat:

Czy dziennikarz, reporter ma szansę znaleźć pracę w korporacji?

artykuł sponsorowany
Zawód dziennikarza jest postrzegany dwojako. Dla niektórych jest to przyszłościowy kierunek, jako że rynek pracy ciągle się zmienia i ewoluuje, dając większe pole możliwości. Są też tacy, dla których dziennikarze to zawód powoli wymierający. Jak to wygląda w rzeczywistości i czy reporter może znaleźć pracę np. w korporacji?

Zalety programów afiliacyjnych

artykuł sponsorowany
Programy afiliacyjne to doskonały sposób na to, by popularni twórcy internetowi - vlogerzy, blogerzy i właściciele poczytnych stron internetowych mogli osiągać zadowalające dochody z tytułu swojej aktywności. Czym dokładnie jest afiliacja, kto może nawiązać współpracę z programem partnerskim i jakie korzyści można z niego wyciągnąć?

Pakowanie paczek w e-commerce. O czym trzeba pamiętać?

e-hurtownia-opakowan.pl
Sklepy e-commerce zaczynają powoli zdobywać rynek, stając się jedną z najprężniej rozwijających się dziedzin handlu. Dlaczego? Ponieważ ze względu na brak czasu, ludzie z chęcią kupują online, aby zaoszczędzić czas i nierzadko również pieniądze. [materiał zewnętrzny]

Ruszył nabór do programu Wyszehradzkich Rezydencji Literackich

Stowarzyszenie Willa Decjusza
Drodzy pisarze, poeci, krytycy, eseiści, tłumacze literatury i dziennikarze! Do 31 stycznia trwa nabór do programu Wyszehradzkich Rezydencji Literackich. To 32 stypendia dla twórców z krajów V4. [Reporterzy.info polecają]

Historia za ścianami: odkrywanie historii poprzednich mieszkańców

artykuł sponsorowany
Mury, choć nie mówią, skrywają w sobie wiele sekretów. Każde mieszkanie, każdy dom ma swoją historię, opowieść czekającą na odkrycie przez kolejnych mieszkańców. Jak jednak zbliżyć się do przeszłości miejsca, które wybraliśmy na swój nowy dom? Jak poznać historie tych, którzy mieszali tu przed nami?

Reklamuj swoją firmę z Google Ads

artykuł sponsorowany
Konkurencja na rynku we wszystkich branżach jest tak silna, że  zmusza przedsiębiorców do określonych działań, aby ich firma stała się widoczna i rozpoznawalna. Kampanie reklamowe w radiu i telewizji są niezwykle kosztowne. Dlatego warto pomyśleć o reklamach w Google Ads.

Jadą po życie dla siedmioletniego Adriana. Rolkarze ruszają z pomocą

patronat Reporterzy.info
Ponad 100 kilometrów rolkarskiego ultramaratonu z Wrocławia do Głuchołazów. Agata i Wojciech Miszewscy, małżeństwo z Oleśnicy, rusza z pomocą dla siedmioletniego Adriana ze Świebodzic. Chłopcu trzeba pilnie przeprogramować krew, żeby wygrał wyścig o życie z białaczką. Patronem medialnym wydarzenia jest tygodnik Reporterzy.info

dołącz do nas

Facebook LinkedIn X Twitter Google RSS

praca w mediach

Wydawca, influencer
Whitepress Dziennikarz
oferty mediów lokalnych, regionalnych i ogólnopolskich Więcej

reklama


Rozlicz PIT i przekaż 1,5% na projekty fundacji Ogólnopolski Operator Oświaty

zarabiaj

Zarabiaj przez internet

więcej ofertReporterzy.info

Dla głodnych wiedzy

Nasze serwisy

Współpraca


© Dwornik.pl Bartłomiej Dwornik 2oo1-2o24