menu szukaj
tygodnik internetowy ISSN 2544-5839
nowe artykuły w każdy poniedziałek
tytuł monitorowany przez IMM i PSMM
zamknij
banner OOO Przekaż Datek

10.08.2023

Alpejskie Davos już niebawem. Krynica Forum rusza 13.09.23!

artykuł sponsorowany

Krynica Zdrój, nazywana często „Alpejskim Davosem”, co roku staje się magnesem dla elit gospodarczych Europy Środkowej. Jak ewoluowało tamtejsze forum ekonomiczne i kto zaszczycił je swoją obecnością? Jakie tematy będą kluczowe podczas tegorocznej edycji? Zobaczmy!

Alpejskie Davos już niebawem. Forum Ekonomiczne w Krynicy Zdroju rusza 13.09.23!ilustracja organizatorów

Krynica Forum 2023: gdy wschód spotyka zachód


Rozpoczęte w 1992 roku, Forum w Krynicy Zdroju szybko stało się kluczowym miejscem dyskusji dla liderów biznesu i polityki z całej Europy Środkowej. Z niewielkiego spotkania specjalistów przekształciło się w wydarzenie o międzynarodowym znaczeniu.

Goście, którzy budowali jego renomę to m.in.:

  • Angela Merkel – niemiecka kanclerz, która odegrała kluczową rolę w kształtowaniu polityki UE wobec Europy Środkowej.
  • Viktor Orbán – węgierski premier, znany z kontrowersyjnych poglądów na przyszłość regionu.
  • Elżbieta Bieńkowska – Polka, która przez lata pełniła funkcję unijnego komisarza ds. rynku wewnętrznego.
  • Miloš Zeman – prezydent Czech, ważny gracz w środkowoeuropejskiej arenie politycznej.
  • Radosław Sikorski – były polski minister spraw zagranicznych, który aktywnie uczestniczył w rozmowach na temat przyszłości Europy.

Forum 2023: przyszłość w centrum uwagi


Najnowsza edycja Forum w Krynicy Zdroju odbywa się pod hasłem "Wzmocnienie bezpieczeństwa: strategiczne, energetyczne i klimatyczne". W dobie globalnych zmian Europa Środkowa szuka nowych rozwiązań i możliwości. Jak zawsze, Forum w Krynicy jest miejscem, gdzie te koncepcje są przedstawiane i analizowane.

Nasz region Europy nieustannie ewoluuje, dostosowując się do zmieniającej się dynamiki globalnej sceny biznesowej i politycznej. Dzięki takim inicjatywom jak Krynica Forum możemy być pewni, że nasz region będzie odgrywał kluczową rolę w kształtowaniu przyszłości kontynentu.

Wzrastające znaczenie Europy Środkowej na arenie międzynarodowej jest wynikiem zarówno dziedzictwa historycznego, jak i nowoczesnego podejścia do biznesu i innowacji. Współpraca międzynarodowa, inwestycje w edukację i technologię oraz zaawansowane strategie gospodarcze stanowią fundament, na którym opiera się nasza przyszłość.

Forum jest świadectwem tego, jak ważna jest wymiana myśli i strategii między różnymi krajami i sektorami. To platforma, która łączy decydentów, myślicieli, przedsiębiorców i inwestorów, umożliwiając im dyskusję o kluczowych kwestiach, które będą kształtować nasz region w nadchodzących latach.

Patrząc w przyszłość, możemy oczekiwać, że Europa Środkowa (ale i Polska) będzie nadal rozwijać się jako hub innowacji, miejsce, gdzie nowe pomysły są testowane, a tradycyjne podejścia są kwestionowane. Za każdym razem, gdy spotykają się uczestnicy forum w Krynicy, tworzą drogowskaz dla tego, co niesie przyszłość – nie tylko dla Europy Środkowej, ale dla całego świata.

Dlatego też z niecierpliwością wyczekujemy kolejnych edycji Forum, by zobaczyć, jakie nowe idee, partnerstwa i strategie zostaną przedstawione. Europa Środkowa ma jasną i obiecującą przyszłość, a Krynica Forum 2023 będzie nadal odgrywać kluczową rolę w jej kształtowaniu.

Udostępnij znajomym:

dodaj na Facebook prześlij przez Messenger dodaj na Twitter dodaj na LinkedIn

PRZERWA NA REKLAMĘ

Zobacz artykuły na podobny temat:

Jak wybrać najlepszy głos lektorski do reklamy radiowej?

artykuł sponsorowany
Wybór najlepszego lektora do reklamy radiowej jest bardzo ważnym zadaniem, ponieważ może on znacząco wpłynąć na odbiór przekazu przez słuchaczy. Jak wybrać najlepszego lektora do reklamy radiowej?

Co to jest i jak działa Shopify Support?

artykuł sponsorowany
Shopify to ogólnoświatowa platforma e-commerce SaaS, na której można zbudować swój firmowy sklep internetowy. Nieograniczone możliwości konfigurowania sklepów Shopify sprawiają, że ich użytkownicy mogą mieć wiele pytań dotyczących prawidłowego działania oraz konfiguracji sklepów.

Unikalne sposoby na promocje firmy. O czym warto pomyśleć?

artykuł sponsorowany
Oryginalność w sferze reklamy daje większe szanse na to, że klienci nas zapamiętają. Dobrze o tym pamiętać przy planowaniu kampanii promocyjnej i wyborze nośników reklamy. Firmy stawiające na nietypowe metody promocji mają spore pole do popisu. Przedstawiamy zestawienie kilku gadżetów, które warto włączyć do kampanii opartej na oryginalności i unikatowości.

Czy opłaca się kupić iPhone 13?

artykuł sponsorowany
Apple iPhone 13 to nowoczesny smartfon, który zadebiutował na rynku we wrześniu 2021 roku. Obecnie ten model wciąż cieszy się dużą popularnością wśród użytkowników, ponieważ ma doskonałe parametry techniczne i można go kupić w bardzo atrakcyjnej cenie. Kiedy warto zdecydować się na jego zamówienie?

Artykuły sponsorowane i reklama display w Reporterzy.info [LINK]

Reporterzy.info
Tygodnik Reporterzy.info oferuje możliwość zamieszczania reklam banerowych, artykułów sponsorowanych, natywnych oraz content marketingowych. Szczegóły oferty, wymagań merytorycznych i technicznych oraz modele współpracy prezentujemy w dziale REKLAMA.

Sankcja kredytu darmowego - co to takiego? O co chodzi?

artykuł sponsorowany
Każdy kredytobiorca doskonale wie, od czego zależy wysokość spłacanej przez niego raty kredytowej. Składa się na nią nie tylko kwota pożyczona, ale również odsetki od niej i dodatkowe koszty. Kredytobiorca ma szansę skorzystania z możliwości uniknięcia zapłaty tych właśnie dodatkowych kosztów.

Jak skutecznie prowadzić fanpage na Facebooku: Kompletny przewodnik

artykuł sponsorowany
Prowadzenie fanpage'a na Facebooku to sztuka i nauka w jednym. Jako eksperci w dziedzinie marketingu, doskonale wiemy, jak ważne jest, aby Wasz fanpage był nie tylko atrakcyjny, ale i skuteczny. Dlatego przygotowaliśmy dla Was kompletny przewodnik, który pomoże Wam w efektywnym zarządzaniu fanpage'em na Facebooku.

dołącz do nas

Facebook LinkedIn X Twitter Google RSS

praca w mediach

Wydawca, influencer
Whitepress Dziennikarz
oferty mediów lokalnych, regionalnych i ogólnopolskich Więcej

reklama

rectangle Play
Dwornik.pl • szkolenia • warsztaty • marketing internetowy

zarabiaj

Zarabiaj przez internet

więcej ofertReporterzy.info

Dla głodnych wiedzy

Nasze serwisy

Współpraca


© Dwornik.pl Bartłomiej Dwornik 2oo1-2o24