menu szukaj
tygodnik internetowy ISSN 2544-5839
nowe artykuły w każdy poniedziałek
tytuł monitorowany przez IMM i PSMM
zamknij
REKLAMAbanner Vobis

23.08.2023

Filmy szkoleniowe w formie animacji - dlaczego warto?

artykuł sponsorowany

Filmy szkoleniowe stały się nieodłącznym elementem strategii edukacyjnej wielu firm. Dlaczego warto wybrać ich animowaną formę? Oto krótki przewodnik, który odpowie na to pytanie. Dowiesz się między innymi, czym są filmy szkoleniowe, dlaczego warto postawić na animacje i gdzie je zamówić. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się podstawowymi informacjami na temat skutecznych materiałów edukacyjnych.

Filmy szkoleniowe w formie animacji - dlaczego warto?fot. kaboompics/Pixabay Content License/Pixabay.com

Czym są filmy szkoleniowe?


Filmy szkoleniowe to narzędzia edukacyjne wykorzystywane przez firmy oraz organizacje do przekazania istotnych informacji swoim pracownikom lub klientom. Mogą one obejmować różne tematy, takie jak na przykład: instrukcje BHP, obsługa nowego oprogramowania lub przestrzeganie firmowych procedur. Filmy te są często używane jako część szerszego programu szkoleniowego. Informacje, które przekazują, mogą przydać się na przykład nowozatrudnionym pracownikom, a także tym, którzy są obecni w przedsiębiorstwie już od dłuższego czasu. Nierzadko również filmy szkoleniowe są wykorzystywane, aby klienci wiedzieli, w jaki sposób obsługiwać na przykład urządzenia, które trafiają do nich z Twojej firmy. Treść tego rodzaju materiałów filmowych zależy oczywiście od specyfiki Twojej działalności.

Filmy szkoleniowe w formie animacji — zalety


Animowane filmy szkoleniowe są przede wszystkim znacznie prostsze w odbiorze niż typowe ujęcia nagrane kamerą. Pomagają zatem utrzymać uwagę odbiorców i lepiej zapadają w pamięć. Koncepcje, które są mocno skomplikowane, dzięki filmom szkoleniowym w formie animacji można przedstawić w bardzo przystępny sposób. Ponadto za sprawą klarowności przekazu zawartego w animowanych filmach reklamowych, zrozumieją je odbiorcy z różnych krajów. W wielu przypadkach do filmów animowanych dołączane są napisy, które jeszcze bardziej upraszczają zawarty w nich przekaz. Wiele informacji na temat tego typu produkcji przedstawia blog Infinitiart: https://infinitiart.eu/blog/.

Gdzie zamówić filmy szkoleniowe?


Filmy szkoleniowe warto zamówić w studiu animacji, które dba o doskonały kontakt z klientem. Dzięki temu, jeśli będziesz chciał na przykład wprowadzić pewne zmiany do materiałów, nie będzie to stanowić żadnego problemu. Wystarczy skonsultować się ze specjalistami odpowiedzialnymi za animacje. Ponadto firma, która dba o dobry kontakt z klientem, doskonale rozumie jego potrzeby już po pierwszej — wstępnej rozmowie.Drugim czynnikiem, na który powinieneś zwrócić uwagę, wybierając usługodawcę odpowiedzialnego za stworzenie filmów szkoleniowych, jest oczywiście cena. Solidnego wykonawcę poznasz po tym, że w krótkim czasie poda Ci wycenę, która nie obciąży nazbyt mocno Twoich firmowych finansów. Pamiętaj także o tym, aby obejrzeć portfolio studia animacji, któremu zamierzasz powierzyć kreację filmów szkoleniowych w animowanej postaci. Jeżeli na liście klientów znajdują się popularne w Polsce marki, to znaczy, że firma ta solidnie wykonuje swoją pracę.

Animowane filmy szkoleniowe — studio animacji Infinitiart


Polecanym przez nas usługodawcą, który realizuje animowane filmy szkoleniowe, jest studio animacji Infinitiart. Dlaczego z czystym sercem możemy je polecić? Przede wszystkim firma ta odpowiada za tworzenie reklam dla uznanych marek, takich jak między innymi:- 7UP,- WK Dzik,- Shima,- JBB Bałdyga.Na uwagę zasługuje także atrakcyjna cena realizowanych usług. Pomimo ogromnej renomy studio Infinitiart nie oczekuje od swoich klientów horrendalnych kwot za filmy szkoleniowe oraz pozostałe rodzaje animacji. W związku tym możesz być pewien, że nie obciążysz mocno budżetu swojej działalności! Kolejnym argumentem, który przemawia za Infinitiart, jest jakość kontaktu. W trakcie powstawania filmów animowanych wszystkie szczegóły są na bieżąco ustalane z odpowiedzialnymi za projekt ekspertami. Z pewnością wezmą oni pod uwagę wszystkie Twoje sugestie.

Filmy szkoleniowe — podsumowanie


Filmy szkoleniowe w formie animacji są potężnym narzędziem edukacyjnym. Ich atrakcyjność tkwi w prostocie oraz wysokim poziomie estetyki przekazu. Dzięki temu osoby, które otrzymają do nich dostęp, błyskawicznie zorientują się, w jaki sposób powinny na przykład obsługiwać konkretne urządzenia lub zachowywać się na stanowisku pracy.To właśnie z tych powodów tak wiele firm decyduje się na animowaną formę szkoleń dla klientów. Studio animacji, które zawsze staje na wysokości zadania, tworząc filmy animowane dla firm, to Infinitiart. Docenisz je między innymi za wykorzystywanie sprawdzonych systemów pracy z klientem, bogate portfolio i przede wszystkim najwyższą jakość stworzonych filmów szkoleniowych, które bez problemu umieścisz na przykład w sieci na platformie dla Twoich pracowników. Decydując się na ich usługi, masz również pewność, że nie przepłacisz. Życzymy powodzenia w trakcie zamawiania animowanych materiałów!

Udostępnij znajomym:

dodaj na Facebook prześlij przez Messenger dodaj na Twitter dodaj na LinkedIn

PRZERWA NA REKLAMĘ

Zobacz artykuły na podobny temat:

Jak budować lojalność klientów? Z pomocą przychodzi bon Sodexo

artykuł sponsorowany
W dzisiejszych czasach konkurencja na rynku jest niesamowicie zacięta. Firmy nieustannie poszukują nowych metod, aby przyciągnąć do siebie klientów i zatrzymać ich przy swojej marce na dłużej. Dotyczy to tak samo klientów z sektora detalicznego, jak i b2b.

Mama ma siłę! Ważna kampania wspierająca OnkoMamy

kampania społeczna
Mamy towarzyszące dzieciom w chorobie onkologicznej nie mają czasu myśleć o sobie. Wraz z diagnozą u dziecka ich życie wywraca się do góry nogami. 26 maja Fundacja “Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” rozpoczyna kampanię “Mama ma siłę!”, by okazać im wsparcie i solidarność.

Korzyści wynikające z współpracy z profesjonalną agencją reklamową

artykuł sponsorowany
Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak profesjonalne doradztwo marketingowe może wpłynąć na sukces Twojej firmy? Jeśli tak, to artykuł, który masz przed sobą, jest dla Ciebie. Dziś chcemy poruszyć temat agencji reklamowych i ich nieocenionego wsparcia w osiąganiu celów biznesowych. Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, dlaczego warto skorzystać z pomocy agencji reklamowej?

Zakładasz odzieżowy sklep online? Sprawdź, od czego zacząć

weldoro.com
Branża e-commerce ma bardzo dobre perspektywy na przyszłość. 54% internautów kupuje produkty w sklepach internetowych. Z roku na rok klientów online przybywa. Rośnie też liczba miejsc, w których mogą dokonać zakupów. Jeżeli marzy Ci się prowadzenie odzieżowego sklepu internetowego, mamy dla Ciebie krótki poradnik. [artykuł sponsorowany]

Komfort i funkcjonalność - odkryj atuty projektów domów z dodatkowym pokojem!

artykuł sponsorowany
Dodatkowy pokój w programie użytkowym domu to rozwiązanie, które pozwala na stworzenie przestrzeni bardziej funkcjonalnej i dostosowanej do indywidualnych potrzeb mieszkańców. Pokój może pełnić różne funkcje – od gabinetu, poprzez domową bibliotekę, po strefę gościnną, czy wypoczynkową.

Rejestr Cen Nieruchomości - czym jest i do czego służy?

artykuł sponsorowany
Zapewne niewiele osób ma świadomość, że w polskim porządku prawnym istnieje taki zbiór danych, jak Rejestr Cen Nieruchomości (RCN) zwany także Rejestrem Cen i Wartości Nieruchomości (RCiWN).

FunkyMedia agencja marketingu internetowego

artykuł sponsorowany
W świecie, gdzie relacje z klientami stanowią klucz do rozwoju, FunkyMedia wyróżnia się jako rzetelny partner, gotowy nie tylko dostarczyć usługi, ale także aktywnie współpracować na każdym etapie, bazując na indywidualnym podejściu i spersonalizowanych rozwiązaniach.

dołącz do nas

Facebook LinkedIn X Twitter Google RSS

praca w mediach

Wydawca, influencer
Whitepress Dziennikarz
oferty mediów lokalnych, regionalnych i ogólnopolskich Więcej

reklama

rectangle Lumix
Dwornik.pl • szkolenia • warsztaty • marketing internetowy

zarabiaj

Zarabiaj przez internet

więcej ofertReporterzy.info

Dla głodnych wiedzy

Nasze serwisy

Współpraca


© Dwornik.pl Bartłomiej Dwornik 2oo1-2o24