menu szukaj
tygodnik internetowy ISSN 2544-5839
nowe artykuły w każdy poniedziałek
tytuł monitorowany przez IMM i PSMM
zamknij
REKLAMAbanner Electro

27.10.2023

Zakładasz sklep internetowy? Zatrudnij eCommerce Managera

artykuł sponsorowany

Sklepy rosną w polskim Internecie jak grzyby po deszczu. Jednak samo założenie sklepu internetowego to nie wszystko. Trzeba jeszcze odpowiednio zaprojektować sklep by był funkcjonalny dla użytkownika, wprowadzić odpowiednie produkty, a także zainstalować odpowiednie narzędzia, by wiedzieć czy produkty ze sklepu się sprzedają. Do tego doskonałą pomocą będzie eCommerce Manager. Dlaczego jeszcze warto go zatrudnić?

Zakładasz sklep internetowy? Zatrudnij eCommerce Managerafot. Carlos Muza/Unsplash License/Unsplash.com

Przeczytaj nasz artykuł, a dowiesz się:

  • co może zaoferować ci e-Commerce Manager
  • dlaczego jego pomoc będzie dla ciebie przydatna

Zakładając sklep internetowy często mylnie uważamy, że nasz sklep od razu zacznie być dostrzegany przez klientów, a nasze produkty będą się sprzedawały jak przysłowiowe świeże bułeczki. Nic bardziej mylnego. By sklep sprzedawał, musi zostać spełnione wiele czynników, w których wdrożeniu może nam pomóc e-Commerce Manager.

eCommerce Manager - dlaczego warto porozmawiać z nim jeszcze przed założeniem sklepu?


E-commerce Manager, czyli manager sklepu internetowego lub manager ds. e-commerce to ekspert od sprzedaży internetowej, czyli handlu elektronicznego. Osoby zatrudnione na stanowisku e-commerce Managera zajmują się prowadzeniem sprzedaży w sklepie internetowym oraz planowaniu działań w marketingu internetowym czy mediach społecznościowych.

Zakładając, że chcemy otworzyć sklep online warto jeszcze przed jego wdrożeniem, a nawet na etapie wymyślania biznesu skontaktować się z taką osobą jak e-Commerce Manager. Dzięki poradom e-commerce Managera dowiemy się jakie są najlepsze rozwiązania w branży eCommerce, jak zaprojektować sklep, który będzie przyjazny dla użytkowników i co musimy zrobić, by sklep już na starcie dawał nam zyski. Dzięki tej wiedzy wdrożymy wiele ciekawych i interesujących pomysłów oraz zainstalujemy odpowiednie narzędzia do mierzenia współczynnika konwersji czy zachowań naszych klientów.

Dobry e-Commerce Manager - jak go znaleźć?


Menedżerowie eCommerce często prowadzą blogi firmowe oraz własne strony internetowe, gdzie dzielą się własnym doświadczeniem dotyczącym prowadzenia działalności w branży eCommerce (dobrym przykładem jest https://grzegorzsekowski.pl/). Dzięki pożytecznym radom e-commerce managerów już na wstępie możesz opanować podstawową wiedzę w zakresie działania sklepu online, a następnie stopniowe wdrażać je samodzielnie lub z pomocą pracownika. Jednak nawet jednorazowe konsultacje z eCommerce Managerem mogą bardzo ci się przydać, by twoje sklepy już od początku zarabiały na siebie i przynosiły zyski, a także po to by biznes z miesiąca na miesiąc coraz bardziej się rozrastał.

Udostępnij znajomym:

dodaj na Facebook prześlij przez Messenger dodaj na Twitter dodaj na LinkedIn

PRZERWA NA REKLAMĘ

Zobacz artykuły na podobny temat:

Czy audyt SEO jest mi potrzebny? Najczęściej popełniane błędy

artykuł sponsorowany
Kiedy decydujemy się na zatrudnienie specjalisty od SEO, to musimy wiedzieć, jakie rzeczy są istotne, aby nie popełniać błędów z pozycjonowaniem strony, a także, aby rzeczywiście osiągnąć takie wyniki, jakich oczekujemy. W tym celu warto poprosić o audyt SEO, który jest dokumentem pokazującym, jakie kroki zostały wykonane na stronie, co jest niezbędne do analizy, czy dane pozycjonowanie się sprawdza.

Social media dla restauracji

artykuł sponsorowany
Dziś chyba nikt nie ma już wątpliwości, że najskuteczniejszą ścieżką efektywnego marketingu, pozwalającą na zdobycie nowych klientów i wypromowanie marki, pozostaje promowanie działalności za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Co nie może być znakiem towarowym?

artykuł sponsorowany
Celem znaku towarowego jest odróżnienie towarów i usług swojej firmy od innych na rynku. To czym jest znak towarowy podlega jednak pewnym restrykcjom. W związku z tym wszelkie identyczne lub podobne znaki towarowe, zwłaszcza jeśli są używane dla podobnych towarów, podlegają odpowiedzialności za naruszenie praw autorskich. Wyszukiwanie znaków towarowych może być w takich sytuacjach bardzo przydatne, aby uniknąć dubli.

Moje życie, Twój 1%. Rusza z kampania PIT dla dzieci chorych na raka

Fundacja Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową
W tym roku Fundacja Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową zdecydowanie szybciej wystartowała z kampanią informacyjną na temat przekazywania 1% podatku PIT. Już od początku stycznia prowadzi komunikację w kanałach online o możliwości wsparcia dzieci chorych na raka, małych pacjentów kliniki "Przylądek Nadziei". [materiał partnera]

Humaniści do IT!

RAB
Dynamiczny rozwój branży IT sprawia, że z każdym rokiem wzrasta zapotrzebowanie na kolejnych ekspertów. Kompetencje techniczne w dalszym ciągu są istotne, jednak do tego dochodzą nowe umiejętności, takie jak znajomość języków obcych, zdolności adaptacji i przede wszystkim otwarta głowa na ciągłe zmiany. [artykuł sponsorowany]

Wpływ jakości druku wielkoformatowego na percepcję marki

artykuł sponsorowany
Jakość druku wielkoformatowego odgrywa kluczową rolę w budowaniu pozytywnego wizerunku marki. Wysokiej jakości druk odzwierciedla profesjonalizm i dbałość o detale, co przekłada się na postrzeganie marki jako wiarygodnej i wartościowej.

W jaki sposób sezonowość wpływa na rynek gadżetów reklamowych?

artykuł gościnny
Sezonowość wpływa na kształtowanie strategii marketingowych wielu przedsiębiorstw, co pociąga również konsekwencje dla inwestycji w gadżety reklamowe. W jaki sposób sezonowość odbija się na rynku gadżetów promocyjnych i czy można to wykorzystać w celu przyciągnięcia nowych klientów do własnego biznesu?

dołącz do nas

Facebook LinkedIn X Twitter Google RSS

praca w mediach

Wydawca, influencer
Whitepress Dziennikarz
oferty mediów lokalnych, regionalnych i ogólnopolskich Więcej

reklama

WhitePress - zarabiaj na swojej stronie
Rozlicz PIT i przekaż 1,5% na projekty fundacji Ogólnopolski Operator Oświaty

zarabiaj

Zarabiaj przez internet

więcej ofertReporterzy.info

Dla głodnych wiedzy

Nasze serwisy

Współpraca


© Dwornik.pl Bartłomiej Dwornik 2oo1-2o24