menu szukaj
tygodnik internetowy ISSN 2544-5839
nowe artykuły w każdy poniedziałek
tytuł monitorowany przez IMM i PSMM
zamknij
banner OOO Przekaż Datek

27.10.2023

Zakładasz sklep internetowy? Zatrudnij eCommerce Managera

artykuł sponsorowany

Sklepy rosną w polskim Internecie jak grzyby po deszczu. Jednak samo założenie sklepu internetowego to nie wszystko. Trzeba jeszcze odpowiednio zaprojektować sklep by był funkcjonalny dla użytkownika, wprowadzić odpowiednie produkty, a także zainstalować odpowiednie narzędzia, by wiedzieć czy produkty ze sklepu się sprzedają. Do tego doskonałą pomocą będzie eCommerce Manager. Dlaczego jeszcze warto go zatrudnić?

Zakładasz sklep internetowy? Zatrudnij eCommerce Managerafot. Carlos Muza/Unsplash License/Unsplash.com

Przeczytaj nasz artykuł, a dowiesz się:

  • co może zaoferować ci e-Commerce Manager
  • dlaczego jego pomoc będzie dla ciebie przydatna

Zakładając sklep internetowy często mylnie uważamy, że nasz sklep od razu zacznie być dostrzegany przez klientów, a nasze produkty będą się sprzedawały jak przysłowiowe świeże bułeczki. Nic bardziej mylnego. By sklep sprzedawał, musi zostać spełnione wiele czynników, w których wdrożeniu może nam pomóc e-Commerce Manager.

eCommerce Manager - dlaczego warto porozmawiać z nim jeszcze przed założeniem sklepu?


E-commerce Manager, czyli manager sklepu internetowego lub manager ds. e-commerce to ekspert od sprzedaży internetowej, czyli handlu elektronicznego. Osoby zatrudnione na stanowisku e-commerce Managera zajmują się prowadzeniem sprzedaży w sklepie internetowym oraz planowaniu działań w marketingu internetowym czy mediach społecznościowych.

Zakładając, że chcemy otworzyć sklep online warto jeszcze przed jego wdrożeniem, a nawet na etapie wymyślania biznesu skontaktować się z taką osobą jak e-Commerce Manager. Dzięki poradom e-commerce Managera dowiemy się jakie są najlepsze rozwiązania w branży eCommerce, jak zaprojektować sklep, który będzie przyjazny dla użytkowników i co musimy zrobić, by sklep już na starcie dawał nam zyski. Dzięki tej wiedzy wdrożymy wiele ciekawych i interesujących pomysłów oraz zainstalujemy odpowiednie narzędzia do mierzenia współczynnika konwersji czy zachowań naszych klientów.

Dobry e-Commerce Manager - jak go znaleźć?


Menedżerowie eCommerce często prowadzą blogi firmowe oraz własne strony internetowe, gdzie dzielą się własnym doświadczeniem dotyczącym prowadzenia działalności w branży eCommerce (dobrym przykładem jest https://grzegorzsekowski.pl/). Dzięki pożytecznym radom e-commerce managerów już na wstępie możesz opanować podstawową wiedzę w zakresie działania sklepu online, a następnie stopniowe wdrażać je samodzielnie lub z pomocą pracownika. Jednak nawet jednorazowe konsultacje z eCommerce Managerem mogą bardzo ci się przydać, by twoje sklepy już od początku zarabiały na siebie i przynosiły zyski, a także po to by biznes z miesiąca na miesiąc coraz bardziej się rozrastał.

Udostępnij znajomym:

dodaj na Facebook prześlij przez Messenger dodaj na Twitter dodaj na LinkedIn

PRZERWA NA REKLAMĘ

Zobacz artykuły na podobny temat:

Nowe trendy w dystrybucji i przechowywaniu danych. Personalizowane pamięci USB od Flashstore

flashstore.pl
Czasami wydaje się, że w pewnych branżach nie można wymyślić nic nowego, a porządek i rozwój świata w obszarze komunikacji czy rozrywki wyznacza głównie Internet. Prawdopodobnie jest w tym wiele prawdy, patrząc jednak na dane odnoszące się choćby do produkcji i sprzedaży płyt winylowych (rok do roku sprzedaje się ich więcej) czy przenośnych nośników USB (powszechnie nazywanych pendrive’ami) chodzi chyba o coś więcej. [artykuł sponsorowany]

O czym należy pamiętać przy organizacji wydarzeń?

artykuł sponsorowany
Planowanie wielkich wydarzeń medialnych oraz ważnych konferencji branżowych powinno rozpocząć się odpowiednio wcześnie. Eventy wymagają szczegółowego przygotowania i przemyślenia nawet najdrobniejszych detali, co przełoży się na powodzenie całego przedsięwzięcia.

Czy dziennikarz, reporter ma szansę znaleźć pracę w korporacji?

artykuł sponsorowany
Zawód dziennikarza jest postrzegany dwojako. Dla niektórych jest to przyszłościowy kierunek, jako że rynek pracy ciągle się zmienia i ewoluuje, dając większe pole możliwości. Są też tacy, dla których dziennikarze to zawód powoli wymierający. Jak to wygląda w rzeczywistości i czy reporter może znaleźć pracę np. w korporacji?

Program Broviac. Dzieci chore na raka mniej czasu spędzą w szpitalu

Fundacja "Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową"
Fundacja "Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową" uruchomiła "Program Broviac. Krócej w szpitalu". To unikalny w skali kraju program dla małych pacjentów, zmagających się z nowotworami. Wspólnie z partnerami, firmami Starwax, TIM SA i Argiden funduje rodzicom bezpłatne zestawy do bezpiecznej pielęgnacji wkłucia centralnego w domu. [Reporterzy.info wspierają]

Top 5 niedrogich upominków na Boże Narodzenie

RaB
W co w takim razie najlepiej zainwestować, by prezent był trafiony, a osoba nim obdarowana była szczęśliwa? Należy przede wszystkim pomyśleć nad prezentem nie tylko praktycznym, ale także pomysłowym oraz spersonalizowanym. [artykuł sponsorowany]

11 Koncert Nadziei. Największe wydarzenie charytatywne we Wrocławiu

BARD
Gwiazdy Teatru Muzycznego Capitol w duetach z przedstawicielami znanych firm. Takiego połączenia Wrocław jeszcze nie widział! 6 kwietnia będzie wyjątkowa okazja: charytatywny, 11. Koncert Nadziei "Capitalne Duety". [Reporterzy.info wspierają]

Załóż szpilki i pomóż dzieciom chorym na raka

Reporterzy.info wspierają
Para butów na wysokim obcasie, smartfon i trochę kreatywności. Tyle wystarczy, by pomóc pacjentom chorym na nowotwór, którzy każdego dnia toczą bój o życie w klinice onkologicznej Przylądek Nadziei. To właśnie dla nich odbędzie się tegoroczna akcja społeczna zorganizowana przez Moliera 2 z okazji ogólnopolskiego #DniaSzpilek.

dołącz do nas

Facebook LinkedIn X Twitter Google RSS

praca w mediach

Wydawca, influencer
Whitepress Dziennikarz
oferty mediów lokalnych, regionalnych i ogólnopolskich Więcej

reklama

rectangle Volcano
Dwornik.pl • szkolenia • warsztaty • marketing internetowy

zarabiaj

Zarabiaj przez internet

więcej ofertReporterzy.info

Dla głodnych wiedzy

Nasze serwisy

Współpraca


© Dwornik.pl Bartłomiej Dwornik 2oo1-2o24