menu szukaj
tygodnik internetowy ISSN 2544-5839
nowe artykuły w każdy poniedziałek
tytuł monitorowany przez IMM i PSMM
zamknij
Czytaj gazety  PDF. Na kmputerze, czytniku, tablecie i smartfonie.

26.04.2024

Zostań Aquaphorianinem - nowa misja i kampania reklamowa marki AQUAPHOR

artykuł sponsorowany

AQUAPHOR – producent filtrów i systemów do filtracji wody to estońska firma, która coraz prężniej rozwija się na polskim rynku. W Polsce jest już obecna 15 lat. Misją AQUAPHOR jest zapewnienie dostępu do czystej wody ludziom na całym świecie. W związku z tym AQUAPHOR rozpoczyna nową kampanię reklamową pod hasłem „Zostań Aquaphorianinem”.

Zostań Aquaphorianinem – nowa misja i kampania reklamowa marki AQUAPHORilustracja: AQUAPHOR

Celem kampanii jest zwrócenie uwagi na problemy ekologiczne, które dotyczą Ziemi. Katastrofa ekologiczna staje się nieodzowną perspektywą świata, w którym żyjemy. Problem ten stał się inspiracją do stworzenia brand hero marki, którym jest przyjemna postać AQUALENka – przybysza z innej planety. Nazwa brand hero pochodzi od włókna Aqualen – unikalnego i opatentowanego składnika wszystkich wkładów filtrujących marki AQUAPHOR.

Marka AQUAPHOR chce podnieść świadomość społeczeństwa na problem z dostępem do czystej wody, z którym borykają się ludzie na całym świecie. Dodatkowo firma pragnie zwrócić uwagę na zanieczyszczenie powietrza oraz gatunki zwierząt i roślin zagrożone wyginięciem. Za strategię, koncept kreatywny i komunikację kampanii w mediach odpowiada Marzena Lewandowska - dyrektora marketingu Aquaphor Poland Sp. z o.o.  Realizacją kampanii w sklepach sieciowych zajmuje się marketing manager Aleksandra Doroszewska.

Nowa kampania wystartowała 22 kwietnia 2024 r. podczas Światowego Dnia Ziemi. W tym dniu misja Aquaphorianina się rozpoczęła.

AQUALENek to stworzenie, które chce pomóc ludziom ocalić Ziemię. Jego zadaniem będzie edukowanie dzieci i dorosłych z zakresu ekologii, ochrony środowiska oraz równowagi w świecie bioróżnorodności. AQUALENek ma pojawiać się w kreacjach AQUAPHOR w związku z aktualnie prowadzonymi kampaniami i akcjami okolicznościowymi.

Ty możesz zostać Aquaphorianinem – konkurs na start!


Pierwszy etap kampanii rozpoczął się od ogólnopolskiego konkursu „Zostań Aquaphorianinem”. Konkurs trwa od 22 kwietnia do 19 maja 2024 r. i prowadzony jest za pośrednictwem strony www.aquaphor.com/pl-pl/zostanaquaphorianinem

Aktywacja wspierana będzie zasięgową kampanią digitalową, a także działaniami w social mediach – na profilach marki AQUAPHOR oraz u rozpoznawalnych influencerów. Zaplanowano także wsparcie akcji w podcastach, prasie i outdoorze.

Udostępnij znajomym:

dodaj na Facebook prześlij przez Messenger dodaj na Twitter dodaj na LinkedIn

PRZERWA NA REKLAMĘ

Zobacz artykuły na podobny temat:

Profesjonalne szkolenia sprzedażowe i ich znaczenie dla nowoczesnego przedsiębiorstwa

artykuł sponsorowany
Zapotrzebowanie na niektóre produkty i usługi nigdy nie maleje. Jak jednak pokazuje praktyka, dobry handlowiec zawsze jest w stanie zwiększyć sprzedaż – nawet wielokrotnie. Do tego niezbędne są zarówno doświadczenie, jak i wiedza, doskonała znajomość klienta, jego potrzeb i oczekiwań.

Trzy powody, dla których warto współpracować z agencją PR

iconstrategies.pl
Zarówno tradycyjne media, jak i te społecznościowe czy też szereg komunikacyjnych usprawnień wewnątrz przedsiębiorstwa to niezwykle ważne zadania, przed którymi stają mniejsze i większe firmy, a także wyzwania dla agencji PR. Sprawdź, dlaczego warto sięgnąć po pomoc specjalistów. [artykuł sponsorowany]

Czym jest przedszkole freinetowskie? W Pabianicach właśnie takie rusza

Reporterzy.info wspierają
Mieszane grupy wiekowe, żeby młodsi rozwijali się szybciej, a starsi uczyli się opiekuńczości i akceptacji. Autorski program nauki przez rozbudzanie wyobraźni, poczucia odpowiedzialności i świadomość konsekwencji. Już od września w Pabianicach będzie działać pierwsze w całym województwie łódzkim przedszkole freinetowskie. Na czym polega i co daje taki sposób pracy z dzieckiem?

Mądry rodzic to oszczędny rodzic. Kupuj artykuły dla dziecka ze zniżkami

alerabat.com
Chciałbyś sprawić swojemu dziecku prezent i podarować mu najnowsze zabawki z bohaterami z jego ulubionych bajek, jednak ich ceny nie zawsze idą w parze z Twoimi planami? Czy wiesz, że możesz w bardzo prosty sposób obniżyć koszt takich zakupów nawet o 70%? Postaw na rozwiązanie, dzięki któremu Twoje dziecko będzie szczęśliwe, a Twój portfel nie ucierpi. Wystarczy, że podczas zakupów wykorzystasz kupony rabatowe! [artykuł sponsorowany]

Zwróć uwagę na szczegóły. Typografia jako wartość dodana twojej ulotki

drukarniaonline.pl
Jednym z najczęstszych błędów popełnianych przez osoby projektujące ulotki jest brak odpowiedniego pochylenia się nad kwestią dobrania fontów dopasowanych do przygotowywanego materiału. Dowiedz się, co zrobić, aby czcionki współgrały z warstwą tekstową i graficzną twojej reklamy. [artykuł sponsorowany]

Agencja 360: Kompleksowe rozwiązania

artykuł sponsorowany
W dynamicznie zmieniającym się świecie marketingu cyfrowego, agencje typu "agencja 360" odgrywają kluczową rolę, oferując kompleksowe rozwiązania dla biznesów każdej wielkości. Idea stojąca za agencją 360 polega na zapewnieniu pełnego zakresu usług marketingowych, od strategii kreatywnej po wykonanie i analizę, wszystko w jednym miejscu.

Co obejmuje lokalizacja tłumaczeń marketingowych?

artykuł sponsorowany
W pełni zrozumiały opis stronie internetowej, branżowe wpisy w mediach społecznościowych, hasła reklamowe, przygotowanie broszur czy ofert na rynek zagraniczny powinny być potraktowane znacznie poważniej niż jako zwykłe tłumaczenie.

dołącz do nas

Facebook LinkedIn X Twitter Google RSS

praca w mediach

Wydawca, influencer
Whitepress Dziennikarz
oferty mediów lokalnych, regionalnych i ogólnopolskich Więcej

reklama

rectangle Lumix
Dwornik.pl • szkolenia • warsztaty • marketing internetowy

zarabiaj

Zarabiaj przez internet

więcej ofertReporterzy.info

Dla głodnych wiedzy

Nasze serwisy

Współpraca


© Dwornik.pl Bartłomiej Dwornik 2oo1-2o24