menu szukaj
tygodnik internetowy ISSN 2544-5839
nowe artykuły w każdy poniedziałek
tytuł monitorowany przez IMM i PSMM
zamknij
REKLAMAbanner Lumix

18.06.2024

Brandglow. Twoja marka w profesjonalnych rękach!

artykuł sponsorowany

Marka to nie tylko nazwa, logo i produkty, które znajdują się w jej ofercie. To sprawnie funkcjonujący, złożony organizm, który posiada własną misję, cele, charakter i historię. To podmiot, który potrafi trwale zapisać się w świadomości odbiorców, przekazać im to, co ma do powiedzenia oraz udowodnić, że to właśnie jego oferta jest najbardziej godna uwagi i zaufania.

Aby powołać do życia taką markę, niezbędny jest prawidłowo zaplanowany i wcielony w życie branding. Jego realizacja to z kolei domena agencji brandingowej Brandglow. Sprawdźmy, czym zajmuje się ten profesjonalny podmiot i jak może pomóc każdej, marzącej o sukcesie marce!

Agencja brandingowa. Czym się zajmuje i jak wspiera swoich klientów?


Brandglow to znana i ceniona na polskim rynku agencja brandingowa. Jej główną specjalizacją jest branding – złożony i odpowiedzialny proces, o którego przeprowadzenie powinna zatroszczyć się każda marka marząca o odniesieniu sukcesu. Ogrywa on bowiem kluczową rolę w budowaniu rozpoznawalności firmy. Jego realizacja na wysokim poziomie wymaga posiadania szerokiej wiedzy, dużego doświadczenia oraz wyczucia, którymi dysponują wyłącznie specjaliści. Nie trzeba ich jednak szukać daleko – z ich usług można bowiem skorzystać w Brandglow!

Agencja brandingowa Brandglow nie zajmuje się jednak wyłącznie brandingiem. Oprócz niego, polskie firmy i marki mogą skorzystać także z wielu innych, przydatnych na każdym etapie prowadzenia działalności usług. Spośród nich warto wymienić m. in. identyfikację wizualną, projektowanie materiałów reklamowych oraz rebranding – proces, który w ostatnich latach cieszy się szczególnie dużym zainteresowaniem w polskim środowisku biznesowym.

Rebranding to swoiste przeciwieństwo brandingu. Zamiast tworzyć od podstaw wizerunek marki, nadawać jej określonego charakteru i budować rozpoznawalność na rynku, rebranding ma bowiem za zadanie zerwać z dotychczasową wizją marki, a w jej miejsce wprowadzić nowy, świeży wizerunek, który pozwoli uzyskać przewagę konkurencyjną, zerwać z błędami z przeszłości, a także pozyskać nowych klientów.

Brandglow. Twoja marka w profesjonalnych rękach!fot. Austin Distel/Unsplash License/Unsplash.com

Dlaczego warto skorzystać z usług Brandglow? Jakie korzyści daje współpraca z profesjonalistami?


Proces kształtowania świadomości marki, znany jako branding, ma za zadanie nadać marce pożądanego wizerunku, podkreślić jej wyjątkowość, wyróżnić na tle konkurencji oraz zwiększyć rozpoznawalność w grupie docelowej. Dziś to swoiste „być albo nie być” dla wszystkich marek, które działają na runku. Bez prawidłowo zaplanowanego i wdrożonego brandingu nie ma bowiem nawet co śnić o sukcesie, a już na pewno nie na taką skalę, o jakiej marzą przedsiębiorcy.

Branding to jednak sztuka. Wymaga szerokiej wiedzy z zakresu kreowania wizerunku, doświadczenia w realizacji podobnych projektów, a także doskonałej świadomości i orientacji na współczesnym rynku. To zadanie, któremu jest w stanie podołać jedynie profesjonalna agencja brandingowa z prawdziwego zdarzenia, którą bez wątpienia jest Brandglow. W jej szeregach działają bowiem specjaliści od kreowania tożsamości marek, którzy są w stanie kompleksowo zatroszczyć się o cały proces wprowadzania marki na rynek i co najważniejsze, zrobić to w taki sposób, aby maksymalnie zwiększyć jej szanse na odniesienie sukcesu.

Brandglow. Twoja marka w profesjonalnych rękach!fot. Jason Goodman/Unsplash License/Unsplash.com

Udostępnij znajomym:

dodaj na Facebook prześlij przez Messenger dodaj na Twitter dodaj na LinkedIn

PRZERWA NA REKLAMĘ

Zobacz artykuły na podobny temat:

Co nie może być znakiem towarowym?

artykuł sponsorowany
Celem znaku towarowego jest odróżnienie towarów i usług swojej firmy od innych na rynku. To czym jest znak towarowy podlega jednak pewnym restrykcjom. W związku z tym wszelkie identyczne lub podobne znaki towarowe, zwłaszcza jeśli są używane dla podobnych towarów, podlegają odpowiedzialności za naruszenie praw autorskich. Wyszukiwanie znaków towarowych może być w takich sytuacjach bardzo przydatne, aby uniknąć dubli.

Facebook i komunikacja w Social Media. Szkolenia na wynos [LINK]

REKLAMA Dwornik.pl
Zasady dobrej komunikacji, czyli jak zdobyć, zaangażować i utrzymać wartościowych fanów w mediach społecznościowych • Czym jest facebookowy algorytm • Jak sobie radzić w sytuacjach kryzysowych • Jak wybrać narzędzia wspomagające działania w mediach społecznościowych. Zamów szkolenie na wynos. Z dostawą do twojej firmy.

Czy warto wybierać profilowane agencje reklamowe?

Tearsofjoy.pl
Coraz więcej firm decyduje się na współpracę z agencjami reklamowymi. Czy warto zdecydować się na taką inwestycję? [artykuł sponsorowany]

4 powody, dla których prowadzenie marketingu SEM SEO to obowiązek dla Twojej firmy

artykuł sponsorowany
Dotarcie do potencjalnych klientów wymaga wyraźnego zaznaczenia swojej obecności w internecie. Dzięki marketingowi SEM i SEO można to robić efektywnie. Sprawdź, jak wykorzystać te możliwości w swoim biznesie!

Rolkarze z całej Polski pojechali dla Hani. Patronat Reporterzy.info

BARD
Aż 40 rolkarzy zmierzyło się w Międzyborzu i Warszawie z dystansem 130 kilometrów. Charytatywny Rolki Reggae Express pojechał dla 9-miesięcznej Hani Próby, chorej na neuroblastomę. Wyjątkowo złośliwy, dziecięcy nowotwór układu nerwowego.

Co obejmuje lokalizacja tłumaczeń marketingowych?

artykuł sponsorowany
W pełni zrozumiały opis stronie internetowej, branżowe wpisy w mediach społecznościowych, hasła reklamowe, przygotowanie broszur czy ofert na rynek zagraniczny powinny być potraktowane znacznie poważniej niż jako zwykłe tłumaczenie.

6 sposobów na optymalizację kampanii Google Ads w wyszukiwarce

artykuł gościnny
Google Ads to potężne narzędzie marketingowe, które pozwala dotrzeć do szerokiej grupy potencjalnych klientów. Jednak, aby w pełni wykorzystać jego możliwości, kluczowa jest odpowiednia konfiguracja, a następnie optymalizacja kampanii.

dołącz do nas

Facebook LinkedIn X Twitter Google RSS

praca w mediach

Wydawca, influencer
Whitepress Dziennikarz
oferty mediów lokalnych, regionalnych i ogólnopolskich Więcej

reklama

rectangle Lumix
Dwornik.pl • szkolenia • warsztaty • marketing internetowy

zarabiaj

Zarabiaj przez internet

więcej ofertReporterzy.info

Dla głodnych wiedzy

Nasze serwisy

Współpraca


© Dwornik.pl Bartłomiej Dwornik 2oo1-2o24