menu szukaj
tygodnik internetowy ISSN 2544-5839
nowe artykuły w każdy poniedziałek
tytuł monitorowany przez IMM i PSMM
zamknij
Dwornik.pl • szkolenia • warsztaty • marketing internetowy

13.08.2018

Gotówkowy czy samochodowy?

lowcakredytow.pl

Czasem to wybór sposobu zakupu samochodu zajmuje więcej czasu niż decyzja, które auto kupić. Większość klientów wspomaga się różnego rodzaju kredytami lub też pożyczkami, a tym samym mogą sobie pozwolić na wymarzone cztery kółka.

artykuł sponsorowany

Kredyt gotówkowy czy samochodowy?fot. lowcakredytow.pl

Warto przy tym pamiętać, że niezwykle atrakcyjne oferty banków i parabanków oraz dealerów samochodowych sprawiają, że mamy naprawdę dużo możliwości do wyboru, a ranking kredytów samochodowych w www.lowcakredytow.pl pozwoli bardzo szybko dokonać selekcji interesujących propozycji. Z drugiej strony ciekawym wyjściem może być na przykład szukanie promocji pożyczek na samochód lub konsumenckich, które okazjonalnie w każdym banku się pojawiają. Dzięki temu może się okazać, że warto zdecydować się na zupełnie inny produkt bankowy niż ten, z którego tradycyjnie korzystamy.

Kredyt na auto


Wiele osób, kupując nowe lub stosunkowo młode auto, decyduje się na skorzystanie z dedykowanego kredytu samochodowego. Banki i instytucje finansowe chętnie udzielają takie wsparcia, ponieważ otrzymują odpowiedniej wartości zabezpieczenie na wypadek niespłacania rat. Taki kredyt jest również w praktyce tańszy niż gotówkowy, ale musimy być przygotowani na to, że bank będzie wymagać od nas ubezpieczenia AC, co będzie dodatkowym kosztem. Kredyt samochodowy to bardzo atrakcyjna oferta, którą pochwalić się mogą niemal wszystkie banki. Warto jednak pamiętać, że jest to pożyczka celowa i na nic innego nie możemy otrzymanych pieniędzy przeznaczyć jak tylko na zakup pojazdu silnikowego – samochodu, ciągnika lub na przykład motocykla. Ten rodzaj kredytu zazwyczaj udzielany jest na okres do 10 lat, ale warto ten czas skracać oraz zadbać o wkład własny. Wtedy możemy wynegocjować bardzo atrakcyjne warunki. Poza tym do momentu spłacenia kredytu to bank będzie włascicielem samochodu, co teoretycznie nie przeszkadza nawet w momencie sprzedaży auta, ale generuje dodatkowe formalności.

Gotówkowy na każdą okazję


Jeśli decydujemy się na zakup starszego auta, może się okazać, że bank nie udzieli nam kredytu samochodowego na atrakcyjnych warunkach. Wyjściem będzie sięgnięcie po oferty gotówkowe. To doskonała alternatywa i co istotne nie musimy określać celu, na jaki chcemy przeznaczyć środki. Zmniejsza się wtedy również ilość zabezpieczeń, jakich bank będzie od nas wymagać. Porównywarka kredytów gotówkowych w www.lowcakredytow.pl pozwoli nam wybrać odpowiednie propozycje dopasowane do naszych potrzeb oraz możliwości. Co istotne, od razu jesteśmy właścicielami kredytowanego pojazdu. To jednak droższa opcja niż dedykowane pożyczki.

Udostępnij znajomym:

dodaj na Facebook prześlij przez Messenger dodaj na Twitter dodaj na LinkedIn


PRZERWA NA REKLAMĘ

Zobacz artykuły na podobny temat:

Marketing lokalnego biznesu. Do czego może przydać Ci się hala?

gaj-stal.com
Jeżeli planujesz rozpocząć własną działalność gospodarczą z zakresu sprzedaży akcesoriów rolniczych, ziemi pakowanej w worki i sadzonek, na pewno przyda Ci się przestrzeń do magazynowania i ekspozycji produktów. Jakie jeszcze korzyści wiążą się z użytkowaniem hali? [artykuł sponsorowany]

Skuteczne pozycjonowanie strony internetowej - jak to zrobić?

artykuł sponsorowany
Pozycjonowanie strony internetowej to jeden z najlepszych sposobów na skuteczne promowanie marki w sieci. Dzięki temu będzie pojawiać się wysoko wynikach wyszukiwania Google, co zwiększy zasięg witryny. Pytanie tylko, jak przeprowadzić skuteczne pozycjonowanie? Od czego zacząć ten proces?

Pierwsze w Polsce szkoły, które idą do uczniów z Ukrainy

Reporterzy.info wspierają
Setka dzieci z Ukrainy, które razem z mamami uciekły przed wojną do Wrocławia, będzie mogła uczyć się w przygotowanych dla nich klasach. Fundacja Ogólnopolski Operator Oświaty podpisała z wrocławskim Urzędem Miasta porozumienie w sprawie prowadzenia oddziałów przygotowawczych dla ukraińskich uczniów. Oficjalnie ruszą 1 lipca.

Dlaczego warto skorzystać z usługi profesjonalnych nagrań lektorskich?

Powitania.pl
Firma Powitania.pl oferuje dla swoich klientów całkowicie nowatorską usługę, która jest odpowiedzią na potrzeby sporej grupy osób. Współczesne działania w internecie, tworzenie własnych stron internetowych i produktów takich jak podcasty, audiobooki, potrzebują wsparcia w postaci profesjonalnych nagrań. Oferujemy możliwość wynajmu studia zaopatrzonego w najlepszy sprzęt do produkcji nagrań, jak też możliwość przygotowania nagrań lektorskich. [artykuł sponsorowany]

Jak przekonać dziecko do wizyty u psychologa

kampania społeczna
Choroby i zaburzenia psychiczne kojarzą się nam z takimi objawami jak mówienie do siebie czy słyszenie głosów. Myśląc o wizycie u psychologa boimy się więc, że w oczach innych ludzi – albo, co gorsza, w swoich własnych – staniemy się kimś gorszym, zaburzonym, nie w pełni wartościowym. Specjalistka radzi, jak się tych obaw pozbyć.

Jak rzucić palenie?

proficredit.pl
Nikogo nie trzeba przekonywać, że palenie papierosów ma niekorzystny wpływ na nasze zdrowie. Rzucenie tego nałogu jednak nie jest takie proste, jak mogłoby się wydawać. Wymaga bardzo dużo cierpliwości i wytrwałości. Jak rzucić palenie? [artykuł sponsorowany]

Czy języka można się nauczyć samemu?

ESKK
Kursy językowe, obozy zagraniczne, lekcje w szkole, korepetycje z nauczycielami - wszystko to nas przekonuje, że w nauce języków obcych niezbędna nam jest pomoc innej osoby. Z tego powodu wiele osób nawet nie podejmuje próby samodzielnych lekcji, chociaż okoliczności nie pozwalają na zapisanie się na grupowe zajęcia. [artykuł sponsorowany]

dołącz do nas

Facebook Twitter Google+ LinkedIn RSS

reklama


Dwornik.pl • szkolenia • warsztaty • marketing internetowyzarabiaj

Zarabiaj przez internet

więcej ofertReporterzy.info

Dla głodnych wiedzy

Nasze serwisy

Współpraca


© Dwornik.pl Bartłomiej Dwornik 2oo1-2o22