menu szukaj
tygodnik internetowy ISSN 2544-5839
nowe artykuły w każdy poniedziałek
tytuł monitorowany przez IMM i PSMM
zamknij
REKLAMA Rozlicz PIT i przekaż 1,5% na projekty fundacji Ogólnopolski Operator Oświaty

13.08.2018

Gotówkowy czy samochodowy?

lowcakredytow.pl

Czasem to wybór sposobu zakupu samochodu zajmuje więcej czasu niż decyzja, które auto kupić. Większość klientów wspomaga się różnego rodzaju kredytami lub też pożyczkami, a tym samym mogą sobie pozwolić na wymarzone cztery kółka.

artykuł sponsorowany

Kredyt gotówkowy czy samochodowy?fot. lowcakredytow.pl

Warto przy tym pamiętać, że niezwykle atrakcyjne oferty banków i parabanków oraz dealerów samochodowych sprawiają, że mamy naprawdę dużo możliwości do wyboru, a ranking kredytów samochodowych w www.lowcakredytow.pl pozwoli bardzo szybko dokonać selekcji interesujących propozycji. Z drugiej strony ciekawym wyjściem może być na przykład szukanie promocji pożyczek na samochód lub konsumenckich, które okazjonalnie w każdym banku się pojawiają. Dzięki temu może się okazać, że warto zdecydować się na zupełnie inny produkt bankowy niż ten, z którego tradycyjnie korzystamy.

Kredyt na auto


Wiele osób, kupując nowe lub stosunkowo młode auto, decyduje się na skorzystanie z dedykowanego kredytu samochodowego. Banki i instytucje finansowe chętnie udzielają takie wsparcia, ponieważ otrzymują odpowiedniej wartości zabezpieczenie na wypadek niespłacania rat. Taki kredyt jest również w praktyce tańszy niż gotówkowy, ale musimy być przygotowani na to, że bank będzie wymagać od nas ubezpieczenia AC, co będzie dodatkowym kosztem. Kredyt samochodowy to bardzo atrakcyjna oferta, którą pochwalić się mogą niemal wszystkie banki. Warto jednak pamiętać, że jest to pożyczka celowa i na nic innego nie możemy otrzymanych pieniędzy przeznaczyć jak tylko na zakup pojazdu silnikowego – samochodu, ciągnika lub na przykład motocykla. Ten rodzaj kredytu zazwyczaj udzielany jest na okres do 10 lat, ale warto ten czas skracać oraz zadbać o wkład własny. Wtedy możemy wynegocjować bardzo atrakcyjne warunki. Poza tym do momentu spłacenia kredytu to bank będzie włascicielem samochodu, co teoretycznie nie przeszkadza nawet w momencie sprzedaży auta, ale generuje dodatkowe formalności.

Gotówkowy na każdą okazję


Jeśli decydujemy się na zakup starszego auta, może się okazać, że bank nie udzieli nam kredytu samochodowego na atrakcyjnych warunkach. Wyjściem będzie sięgnięcie po oferty gotówkowe. To doskonała alternatywa i co istotne nie musimy określać celu, na jaki chcemy przeznaczyć środki. Zmniejsza się wtedy również ilość zabezpieczeń, jakich bank będzie od nas wymagać. Porównywarka kredytów gotówkowych w www.lowcakredytow.pl pozwoli nam wybrać odpowiednie propozycje dopasowane do naszych potrzeb oraz możliwości. Co istotne, od razu jesteśmy właścicielami kredytowanego pojazdu. To jednak droższa opcja niż dedykowane pożyczki.

Udostępnij znajomym:

dodaj na Facebook prześlij przez Messenger dodaj na Twitter dodaj na LinkedIn

PRZERWA NA REKLAMĘ

Zobacz artykuły na podobny temat:

Jak wybrać dobrą agencję brandingową?

Agencja Invitro
Nawet jeżeli posiadasz świetny produkt, którego opracowanie wymagało wielu miesięcy pracy i dużych nakładów finansowych, to trudno go będzie sprzedać bez odpowiedniego opakowania. [artykuł sponsorowany]

Metoda CAWI – czyli jak szybko poznać opinie klientów?

artykuł sponsorowany
Zrozumienie potrzeb i oczekiwań klientów to klucz do sukcesu każdego przedsiębiorstwa. Tradycyjne metody badawcze, takie jak telefoniczne ankiety czy spotkania grup fokusowych, choć skuteczne, mogą być czasochłonne i kosztowne.

Ile będzie kosztowała własna strona internetowa?

artykuł gościnny
Założenie własnej strony internetowej wiąże się z wieloma korzyściami. Podnosi świadomość społeczną o danej firmie i świadczonych przez nią usługach, pozwala wypromować oferowane przez nią produkty i nawiązać stałą współpracę z zewnętrznymi partnerami. Pamiętać jednak musimy, że naprawdę dobrą stronę internetową przygotować mogą tylko profesjonaliści. Ile zapłacimy za taką usługę?

Tłumaczenia techniczne, co zawierają?

lingualab.pl
W dzisiejszych czasach, gdy większe zapotrzebowanie na rynku jest na umysły ściśle tłumaczenia techniczne stanowią większość projektów zlecanych biurom tłumaczeń. Pomimo, że osoby z wykształceniem filologicznym zazwyczaj mają umysłu humanistyczne, do tego typu wybiera się prędzej inżynierów nauk ścisłych z perfekcyjną znajomością języka. [artykuł sponsorowany]

Filmy reklamowe - jak zrobić to dobrze?

artykuł sponsorowany
Spot reklamowy to jedno ze skuteczniejszych narzędzi marketingowych, które może Ci pomóc dotrzeć do nowych klientów, przypomnieć o sobie tym stałym, wzmocnić wizerunek, zaprezentować nową usługę czy produkt. Celów, które film reklamowy może pomóc osiągnąć, jest wiele. Najpierw jednak trzeba zrobić dobry film.

Ukraińskie Centrum Edukacji we Wrocławiu. Od września nowa formuła

Reporterzy.info wspierają
Po roku doświadczeń, zebranych podczas prowadzenia we Wrocławiu klas przygotowawczych dla dzieci z Ukrainy, fundacja Ogólnopolski Operator Oświaty w nowym roku szkolnym rozwija projekt. Będzie więcej nauki języka polskiego i oferta opieki dla dzieci pracujących rodziców.

Ile kosztują wysokiej jakości treści od copywritera?

artykuł sponsorowany
Jeżeli potrzebujesz treści na swoją stronę internetową, bloga czy fanpage – z reguły zgłosisz się po nie do copywritera. Niewątpliwie istotna będzie dla Ciebie cena.Czy warto płacić dużo copywriterowi? Czy też teksty są jedynie wypełniaczem treści i nie należy aż tak się na nich skupiać?

dołącz do nas

Facebook LinkedIn X Twitter Google RSS

praca w mediach

Wydawca, influencer
Whitepress Dziennikarz
oferty mediów lokalnych, regionalnych i ogólnopolskich Więcej

reklama

rectangle Play
Rozlicz PIT i przekaż 1,5% na projekty fundacji Ogólnopolski Operator Oświaty

zarabiaj

Zarabiaj przez internet

więcej ofertReporterzy.info

Dla głodnych wiedzy

Nasze serwisy

Współpraca


© Dwornik.pl Bartłomiej Dwornik 2oo1-2o24