menu
tygodnik internetowy
ISSN 2544-5839
zamknij
Pracuj w mediach. Zobacz, kto rekrutuje w branży dziennikarskiej, reklamowej i kreatywnej

22.10.2018

Rolkarze z całej Polski pojechali dla Hani. Patronat Reporterzy.info

BARD

Aż 40 rolkarzy zmierzyło się w Międzyborzu i Warszawie z dystansem 130 kilometrów. Charytatywny Rolki Reggae Express pojechał dla 9-miesięcznej Hani Próby, chorej na neuroblastomę. Wyjątkowo złośliwy, dziecięcy nowotwór układu nerwowego.
Rolkarze z całej Polski pojechali dla Hani. Partonat Reporterzy.infoinfografika RolkiReggae.pl

Każdy, kto miał ukończone 18 lat i potrafił jeździć na rolkach mógł przyłączyć się do najbardziej zwariowanej załogi charytatywnej na świecie. Agata i Wojtek Miszewscy, rasta-rolkarze z Oleśnicy zorganizowali kolejne, ekspresowe rolkarskie wyzwanie.

Do przejechania było 13 dziesięciokilometrowych pętli przez tereny Wzgórz Twardogórskich. Łącznie 130 kilometrów w 10 godzin. Na starcie w Międzyborzu, skąd pochodzi Hania, stawiła się aż trzynastka śmiałków, którzy postanowili zmierzyć się z dystansem. W tym samym czasie kolejna trzydziestka rolkarzy wyruszyła spod Mostu Łazienkowskiego w Warszawie. Tym razem Rolki Reggae Express jechał jednocześnie aż w dwóch miejscach!

Relację fotograficzną zobaczyć można na facebookowym profilu Rolki Reggae Rajd. Podczas niezwykłego wydarzenia powstał też film. Oczywiście w rytmie raggae:


Oprócz przejazdu w Międzyborzu i Warszawie, każdy mógł wziąć udział w rywalizacji na Endomondo. Zainteresowanie okazało się niesamowite. Do zabawy w szczytnym celu przyłączyło się ponad tysiąc uczestników z 36 krajów na sześciu kontynentach! Wspólnie uzbierali ponad 104 tysiące kilometrów!

Wysiłek rolkarzy docenili sponsorzy, którzy za każdy przejechany kilometr przelewali pieniądze na konto Hani, prowadzone przez Fundację Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową. Wielkimi sercami wykazali się: Jarosław Sieraczek, drużyna sportowa Same Asy Team, ekipa Kocina i Przyjaciele, Karolina Żarecka i Patrycja Struzik, Rollschool - szkoła jazdy na rolkach i wrotkach, sklep sportowy Rollinn.pl oraz Klub Sportowy DeSki.

Patronami wydarzenia były:
  • Polski Związek Sportów Wrotkarskich (od strony sportowej)
  • Portal LaczaNasRolki.pl i tygodnik Reporterzy.info (od strony medialnej)

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, partnerom i kibicom wspierającym Hanię! Małej wojowniczce pomagać można nadal, wykupując cegiełkę na stronie Fundacji:
https://naratunek.org/przelewy-24-formularz/
(Cel wpłaty: Hanna Próba)

Udostępnij znajomym:

dodaj na Facebook prześlij przez Messenger dodaj na Twitter dodaj na LinkedIn

PRZERWA NA REKLAMĘ
Czytaj prasę w PDF

Najnowsze w dziale :

Najlepsza agencja SEO dla małej i średniej firmy? Oto na co naprawdę warto patrzeć

artykuł sponsorowany
Od lat doradzam firmom w marketingu i pozycjonowaniu, więc często słyszę to samo pytanie: która agencja SEO będzie najlepsza dla małej albo średniej firmy. Moja odpowiedź zwykle zaskakuje, bo nie zaczynam od ceny ani od wielkości agencji. Zaczynam od pytania, kto faktycznie będzie pracował nad projektem i ile innych klientów obsługuje ta sama osoba.

Jak pozycjonowanie lokalne zwiększa ruch w sklepach stacjonarnych?

artykuł sponsorowany
Sklep stacjonarny nie istnieje w próżni. Klienci szukają go w Google, zanim wyjdą z domu. Pozycjonowanie stron lokalnych sprawia, że sklep pojawia się dokładnie wtedy, gdy ktoś wpisuje frazę z nazwą miasta lub dzielnicy. To bezpośrednie przełożenie widoczności online na ruch przy kasie.

Jak nowoczesna agencja public relations wykorzystuje AI i skuteczną komunikację medialną?

artykuł sponsorowany
Nowoczesny PR coraz częściej wykorzystuje AI do analizy danych, monitoringu mediów i tworzenia treści. Jednocześnie skuteczny PR nadal opiera się na relacjach, strategii i umiejętności prowadzenia komunikacji w odpowiednim kontekście.

Podobne artykuły:

Przebodźcowani uczniowie? Szkoła posadziła im las

materiał partnera
Statystyczny uczeń codziennie dostaje 5 razy więcej bodźców niż jego rodzice w jego wieku i aż 25 razy więcej od swoich dziadków. Nawet dorośli często nie radzą sobie z takim obciążeniem. A - jak podkreślają pedagodzy - dzieci w ogóle nie znają innego świata. W Poznaniu testują właśnie unikalną w skali Polski koncepcję. Wyciszyć i zrelaksować dzieci w lesie. Szkolnym. W sercu miasta.

Światowy Dzień Walki z Rakiem. Ile warte jest życie?

Fundacja Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową
Jeszcze trzydzieści lat temu z choroby nowotworowej udawało się wyleczyć zaledwie co piąte dziecko. Dziś te proporcje są odwrotne. Nawet 85 procent dzieci wraca do zdrowia. Decydujący jest oczywiście rozwój medycyny, ale nie mniej istotna jest również zmiana podejścia i świadomości. Historia Sary i Stasia to wzruszające dowody na to, że dzięki pomocy dobrych ludzi nie ma rzeczy niemożliwych. [Reporterzy.info wspierają]

Praca reportera w Austrii, Holandii, Belgii - jak uzyskać zwrot podatku?

artykuł sponsorowany
Praca reportera za granicą to nie tylko szansa na rozwój zawodowy, ale także konieczność zmierzenia się z różnymi systemami podatkowymi. Jeśli pracowałeś jako reporter w Austrii, Holandii lub Belgii, warto wiedzieć, jak odzyskać nadpłacony podatek. Poniżej przedstawiamy praktyczny przewodnik, który pomoże Ci w tym procesie.

Top 5 niedrogich upominków na Boże Narodzenie

RaB
W co w takim razie najlepiej zainwestować, by prezent był trafiony, a osoba nim obdarowana była szczęśliwa? Należy przede wszystkim pomyśleć nad prezentem nie tylko praktycznym, ale także pomysłowym oraz spersonalizowanym. [artykuł sponsorowany]

praca w mediach

Wydawca, redaktor
praca stacjonarna i online Dziennikarz, reporter
oferty mediów lokalnych, regionalnych i ogólnopolskich Grafik, Social Media, SEO, reklama
Warszawa • Białystok • Bydgoszcz • Gdańsk • Katowice • Kielce • Kraków • Lublin • Łódź • Olsztyn • Opole • Poznań • Rzeszów • Szczecin • Toruń • Wrocław • Zielona Góra • Praca zdalna Więcej

reklama

Flying Tiger

dołącz do nas

Facebook LinkedIn X Twitter TikTok Instagram Threads Youtube Google News Blue Sky Social RSS

Reporterzy.info - internetowy magazyn medioznawczy. Świat komunikacji od kuchni. Media, dziennikarstwo, PR i marketing. Dane, raporty, analizy, porady. Historia i rynek, prawo, fotografia, oferty pracy.




Sklep reportera

Sklep reportera

Niedrogie laptopy, notebooki i netbooki
Niedrogie laptopy, notebooki i netbooki
do pisania
Cyfrowe lustrzanki i aparaty kompaktowe
Cyfrowe lustrzanki i aparaty kompaktowe
dla fotoreportera
Książki i e-booki o mediach
Książki i e-booki o mediach
do czytania
Drony wideo i latające kamery
Drony wideo i latające kamery
dla pilota
Gimbale do stabilizacji wideo
Gimbale do stabilizacji wideo
dla operatora
Oprogramowanie i aplikacje
Oprogramowanie i aplikacje
dla twórców
więcej produktów

zarabiaj

Zarabiaj przez internet

więcej ofert
gazety w PDF i epub

Czytaj gazety w PDF i EPUB

Okładka Auto Świat
Auto Świat
Okładka Forbes
Forbes
Okładka National Geographic
National Geographic
Okładka Sport
Sport
Okładka Tygodnik Powszechny
Tygodnik Powszechny
Okładka Tygodnik Solidarność
Tygodnik Solidarność
więcej e-gazet

Reporterzy.info

Dla głodnych wiedzy

Nasze serwisy

Współpraca


© Dwornik.pl Bartłomiej Dwornik 2oo1-2o26