menu
tygodnik internetowy
ISSN 2544-5839
zamknij
MediaHisttory Podcast

18.08.2022

Konkurs dla fotoreporterów Śląska Fotografia Prasowa

POLECAMY

Biblioteka Śląska w Katowicach ogłasza dziewiętnastą edycję międzynarodowego konkursu Śląska Fotografia Prasowa. Przyjmowanie zgłoszeń właśnie się rozpoczęło. Przeczytaj regulamin i prześlij swoje zdjęcia. Do wygrania czeki na niemałe kwoty.
Konkurs dla fotoreporterów Śląska Fotografia Prasowa

Śląska Fotografia Prasowa to konkurs, który wśród fotoreporterów i publiczności zyskał już renomę i popularność. Uczestniczą w nim profesjonalni fotograficy i amatorzy, związani ze Śląskiem poprzez miejsce zamieszkania lub współpracę ze śląskimi mediami i instytucjami, którzy zgłaszają swoje najlepsze zdjęcia wykonane w poprzednim roku kalendarzowym.

  • W Konkursie oceniane są prace wykonane od 1 stycznia 2021 roku do 31 grudnia 2021 roku. W przypadku fotoreportaży przynajmniej jedno zdjęcie z cyklu musi być wykonane w wyżej wymienionym zakresie czasowym.
  • Każdy Uczestnik może dostarczyć nie więcej niż 6 prac. Mogą to być zdjęcia pojedyncze i/lub fotoreportaże/cykle. W przypadku fotoreportażu cały cykl będzie oceniany jako jedna praca, a może się on składać maksymalnie z 6 zdjęć. Łącznie Uczestnik może nadesłać na Konkurs maksymalnie 36 zdjęć.
  • Zdjęcia mogą być czarno-białe lub kolorowe. Tematyka prac jest dowolna.
  • Do Konkursu dopuszcza się zdjęcia będące wynikiem jednorazowej ekspozycji. Fotomontaże i multiekspozycja nie będą brane pod uwagę. Dopuszcza się podstawową obróbkę cyfrową, odpowiadającą zabiegom stosowanym w ciemni fotograficznej.

Zdjęcia można wysłać pocztą lub dostarczyć osobiście do Działu Promocji Biblioteki Śląskiej. Termin składania prac upływa 1 października 2022 roku (decyduje data stempla pocztowego).

Termin ogłoszenia wyników konkursu zostanie wybrany po obradach Kapituły Konkursu, która wyłoni zdjęcia na wystawę konkursową jak również wskaże Laureatów konkursu.

Materiały do pobrania ze strony Biblioteki Śląskiej:


Dodatkowych informacji udziela Dział Promocji Biblioteki Śląskiej:
promocja@bs.katowice.pl, tel. 32 20 83 739.

Udostępnij znajomym:

dodaj na Facebook prześlij przez Messenger dodaj na Twitter dodaj na LinkedIn

PRZERWA NA REKLAMĘ
Czytaj prasę w PDF

Najnowsze w dziale :

Awarie stron internetowych – jak je szybko wykrywać?

artykuł sponsorowany
Awarie stron internetowych to problem, który może dotknąć każdy serwis, niezależnie od jego wielkości. Niedostępna witryna oznacza nie tylko frustrację użytkowników, ale też realne straty finansowe i wizerunkowe. Jak wykrywać awarie, zanim ich skutki staną się poważne?

Pozycjonowanie - cennik a zakres działań SEO: za co faktycznie płaci firma

artykuł sponsorowany
Pozycjonowanie stron internetowych bardzo często oceniane jest przez pryzmat ceny miesięcznej, bez głębszego zrozumienia, co faktycznie kryje się za ofertą SEO. Tymczasem cennik nie jest prostą tabelą usług, lecz odzwierciedleniem zakresu prac, kompetencji zespołu oraz realnego zaangażowania w rozwój widoczności i sprzedaży klienta.

Strategie SEO, które odeszły w zapomnienie - DevaGroup a zmiany SEO w ciągu 20 lat ich działalności

artykuł sponsorowany
Jeśli chcemy zrozumieć, dokąd zmierza SEO, warto najpierw spojrzeć wstecz. Szczególnie na te strategie, które kiedyś dominowały w branży, a dziś leżą na cyfrowym cmentarzysku. Agencja DevaGroup, będąca obecnie w TOP 3% najlepszych agencji w Polsce, która stawiała swoje pierwsze kroki w 2005 roku, była świadkiem, ale i aktywnym uczestnikiem tej fascynującej ewolucji.

Podobne artykuły:

Dlaczego Twoja firma potrzebuje strony internetowej?

artykuł sponsorowany
Pamiętam rozmowę z właścicielem małej lokalnej firmy, który z pełnym przekonaniem powiedział: „A po co mi strona internetowa, przecież mam stałych klientów.” Brzmi znajomo? Jeśli też kiedyś to pomyślałeś – spokojnie, nie jesteś sam. Ale rzeczywistość trochę się zmieniła. A raczej: zmieniła się całkowicie.

Kserografia a ekologia – czy drukowanie może być przyjazne środowisku?

artykuł sponsorowany
W dobie rosnącej świadomości ekologicznej, każda dziedzina przemysłu staje przed wyzwaniem minimalizacji swojego wpływu na środowisko. Branża poligraficzna, w tym kserografia, nie jest wyjątkiem. Czy możliwe jest połączenie efektywności kserografii z troską o ekologię? Jakie kroki podejmowane są w celu uczynienia procesów drukowania bardziej zrównoważonymi? W tym kontekście warto spojrzeć na nowoczesne podejście do kserografii.

Pudełka z nadrukiem na różne okazje

Materiał zewnętrzny
Do pudełek pakuje się nie tylko prezenty, ale również produkty, które następnie mają trafić do sprzedaży. Często nie mogą to być pudełka w dowolnym kolorze, zdobione obojętnie jakim wzorem, czy tym bardziej znaczone logo konkurencji. Stąd wzrosło zainteresowanie usługami, które polegają na projektowaniu i produkcji pudełek kartonowych pod indywidualne zamówienie.

Choinkowy Las już po raz trzeci pomaga dzieciom chorym na raka

Klaudia Smolarska-Kulej
Jak co roku, 10 zł ze sprzedaży każdego świerka czy jodły w z Choinkowego Lasu trafi na leczenie i opiekę nad dziećmi z kliniki onkologicznej Przylądek Nadziei, W tym roku są już trzy! Dwa we Wrocławiu i jeden w Legnicy. Wszystkie zapraszają do przebierania w świątecznych drzewkach i pomagania małym wojownikom! [Reporterzy.info polecają]

praca w mediach

Wydawca, redaktor
praca stacjonarna i online Dziennikarz, reporter
oferty mediów lokalnych, regionalnych i ogólnopolskich Grafik, Social Media, SEO, reklama
Warszawa • Białystok • Bydgoszcz • Gdańsk • Katowice • Kielce • Kraków • Lublin • Łódź • Olsztyn • Opole • Poznań • Rzeszów • Szczecin • Toruń • Wrocław • Zielona Góra • Praca zdalna Więcej

reklama

Flying Tiger

dołącz do nas

Facebook LinkedIn X Twitter TikTok Instagram Threads Youtube Google News Blue Sky Social RSS

Reporterzy.info - internetowy magazyn medioznawczy. Świat komunikacji od kuchni. Media, dziennikarstwo, PR i marketing. Dane, raporty, analizy, porady. Historia i rynek, prawo, fotografia, oferty pracy.




Sklep reportera

Sklep reportera

Niedrogie laptopy, notebooki i netbooki
Niedrogie laptopy, notebooki i netbooki
do pisania
Cyfrowe lustrzanki i aparaty kompaktowe
Cyfrowe lustrzanki i aparaty kompaktowe
dla fotoreportera
Książki i e-booki o mediach
Książki i e-booki o mediach
do czytania
Drony wideo i latające kamery
Drony wideo i latające kamery
dla pilota
Gimbale do stabilizacji wideo
Gimbale do stabilizacji wideo
dla operatora
Oprogramowanie i aplikacje
Oprogramowanie i aplikacje
dla twórców
więcej produktów

zarabiaj

Zarabiaj przez internet

więcej ofert
gazety w PDF i epub

Czytaj gazety w PDF i EPUB

Okładka Auto Świat
Auto Świat
Okładka Forbes
Forbes
Okładka Forum
Forum
Okładka Nowa Technika Wojskowa
Nowa Technika Wojskowa
Okładka Plus Minus
Plus Minus
Okładka Świat Nauki
Świat Nauki
więcej e-gazet

Reporterzy.info

Dla głodnych wiedzy

Nasze serwisy

Współpraca


© Dwornik.pl Bartłomiej Dwornik 2oo1-2o25