menu szukaj
tygodnik internetowy ISSN 2544-5839
nowe artykuły w każdy poniedziałek
tytuł monitorowany przez IMM i PSMM
zamknij
REKLAMAbanner Konsimo

20.12.2018

Windery jako skuteczna reklama mobilna

supraprint.pl

Maszty reklamowe cieszą się coraz większą popularnością wśród osób chcących wypromować swój event. Mogą one być wykonane z włókna szklanego czy też z materiałów kompozytowych. Jest to rodzaj dynamicznej formy reklamy, która cały czas powiewa na wietrze, przez co nie sposób jest jej nie zauważyć. Przyciąga wzrok swoim estetycznym wyglądem i można umieścić na niej dowolne treści czy też nawet grafikę. Montaż i demontaż winderów nie jest problematyczny, a sama konstrukcja nie jest podatna na rdzewienie.

artykuł sponsorowany

Windery jako skuteczna reklama mobilnafot. supraprint.pl

Obecnie można liczyć na szeroki wachlarz wyboru, jeśli chodzi o nośnik reklamy. Na uwagę z pewnością zasługują windery, które są rodzajem mobilnej reklamy, która idealnie sprawdza się na zewnątrz do promowania najróżniejszych eventów. Jeśli ktoś ma zamiar zorganizować jakąś imprezę plenerową czy też targi, to jak najbardziej warto pomyśleć właśnie o masztach reklamowych. Idealnie sprawdzają się one do oznaczenia swojego miejsca przy starówce czy deptaku.

Jako że Windery są mobilną formą reklamy, nie są na stałe związane z jednym miejscem i bezproblemowo można przenieść je do innego. Maszty reklamowe są stosunkowo tanie i proste w montażu. Świetnie sprawdzają się do promocji punktów gastronomicznych, handlowych i usługowych. Za ich pomocą można zwrócić uwagę odbiorców na swoją markę czy oferowane produkty oraz przekazać im najważniejsze informacje o organizowanym evencie.

Windery dostępne są w przeróżnych wysokościach. Mogą mieć one zarówno 5 m, jak i 12 m. Występują w wersjach stożkowych, elewacyjnych, teleskopowych, plenerowych, przenośnych czy też plażowych. Całość prezentuje się bardzo profesjonalnie i wygląda bardzo estetycznie. Windery można bezproblemowo transportować i przechowywać w torbie. W zależności od producenta masztów reklamowych, można otrzymać produkt, który będzie odporny na wszelkiego typu niekorzystne warunki atmosferyczne. Zyskujemy zatem bardzo trwałą reklamę, której nie straszne będą deszcz, śnieg, wiatr, promieniowanie słoneczne czy nawet rdza.

Windery - supraprint.pl

Udostępnij znajomym:

dodaj na Facebook prześlij przez Messenger dodaj na Twitter dodaj na LinkedIn

PRZERWA NA REKLAMĘ

Zobacz artykuły na podobny temat:

Zapytanie do bazy danych zakończone niepowodzeniem

dołącz do nas

Facebook LinkedIn X Twitter Google RSS

praca w mediach

Wydawca, influencer
Whitepress Dziennikarz
oferty mediów lokalnych, regionalnych i ogólnopolskich Więcej

reklama


Dwornik.pl • szkolenia • warsztaty • marketing internetowy

zarabiaj

Zarabiaj przez internet

więcej ofertReporterzy.info

Dla głodnych wiedzy

Nasze serwisy

Współpraca


© Dwornik.pl Bartłomiej Dwornik 2oo1-2o24