menu szukaj
tygodnik internetowy ISSN 2544-5839
nowe artykuły w każdy poniedziałek
tytuł monitorowany przez IMM i PSMM
zamknij
REKLAMAbanner Volcano

20.01.2019

Marketing lokalnego biznesu. Do czego może przydać Ci się hala?

gaj-stal.com

Jeżeli planujesz rozpocząć własną działalność gospodarczą z zakresu sprzedaży akcesoriów rolniczych, ziemi pakowanej w worki i sadzonek, na pewno przyda Ci się przestrzeń do magazynowania i ekspozycji produktów. Jakie jeszcze korzyści wiążą się z użytkowaniem hali?

artykuł sponsorowany

Marketing lokalnego biznesu. Do czego może przydać Ci się hala?fot. gaj-stal.com

Po pierwsze: wielofunkcyjność i zaspokojenie bieżących potrzeb


Jeśli prowadzisz lokalny biznes, w którym oferujesz rolnikom, sadownikom i ogrodnikom z okolicy produkty do nawożenia, akcesoria do uprawy, cebulki i nasiona roślin oraz inne dodatki, musisz w taki sposób zagospodarować przestrzeń, aby z jednej strony zapewnić sobie miejsce do bezpiecznego składowania towaru, z drugiej zaś – do ekspozycji części produktów odwiedzającym Cię klientom. Hale rolnicze, za sprawą swojej wielofunkcyjności, umożliwiają idealne dopasowanie przestrzeni do planowanej działalności. Mogą być dodatkowo wyposażone w ścianki działowe, które ułatwiają zorganizowanie przechowywania czy sprzedaży.

Po drugie: konstrukcja dostosowana do warunków pogodowych


Biznes, nawet jeśli ma charakter sezonowy, musi dysponować kompleksowym zapleczem do bezpiecznego przechowywania towarów. Nawet jeśli Twoja działalność jest aktywna od wczesnej wiosny do późnej jesieni, musisz mieć suche, wentylowane i zamykane miejsce, w którym przez zimę będziesz przechowywać zapasy produktów na przyszły rok po to, by na wiosnę znowu ruszyć ze sprzedażą. Hale stalowe, za sprawą przemyślanej konstrukcji i zastosowania wysokiej jakości materiałów, doskonale zaspokajają te potrzeby. Wykonanie hali warto zlecić firmie, która nie dość, że ma bogate doświadczenie w tym temacie, to jeszcze oferuje hale, które można eksploatować przez cały rok, także w naszym klimacie, w którym zimy potrafią być srogie. Dwuspadowa konstrukcja hali sprzyja samoczynnemu spadaniu z nich grubych warstw śniegu.

Po trzecie: dopasowanie do charakteru prowadzonej działalności


Renomowani producenci hal są w stanie przygotować w pełni zindywidualizowany, uszyty na miarę Twoich potrzeb, projekt, który zapewnia optymalne wykorzystanie przestrzeni magazynowej. Podczas gdy w jednym biznesie niezbędna będzie hala wysokiego składowania, w przypadku innego z powodzeniem wystarczy wariant umożliwiający niskie składowanie. Bezpieczeństwo i ergonomia współczesnych rozwiązań bazujących na nowoczesnych koncepcjach technologicznych i konstrukcyjnych zapewnia wieloletnie, wygodne i bezawaryjne użytkowanie raz postawionej hali. Jej wielkość, wysokość i kolorystyka może być bez problemu dopasowana do charakteru prowadzonej działalności oraz zawierać elementy identyfikacji wizualnej, takie jak typowe dla marki barwy oraz logotyp.

Udostępnij znajomym:

dodaj na Facebook prześlij przez Messenger dodaj na Twitter dodaj na LinkedIn

PRZERWA NA REKLAMĘ

Zobacz artykuły na podobny temat:

Sprawdź, jak oszczędnie podróżować po Polsce

kuplio.pl
Podróżowanie to jedna z najlepszych rzeczy, jakie robić możemy w wolnym czasie. Polska to piękny kraj, w którym jest naprawdę wiele do zobaczenia. Co więcej, możemy zwiedzić ją naprawdę tanim kosztem. Jak zaoszczędzić podczas krajowych podróży? [artykuł sponsorowany]

Wszystko, co trzeba wiedzieć o platformie e-commerce

artykuł sponsorowany
Współcześni konsumenci coraz częściej i chętniej wybierają zakupy online, a nie w tradycyjnym sklepie stacjonarnym. Wynika to z wygody, szybkości i dostępności. Internet umożliwia im zakupy 24/7 bez konieczności opuszczania domu, co jest szczególnie ważne w dobie rosnącego tempa życia i popularności pracy zdalnej.

Co robić, kiedy dziecko boi się wizyty u lekarza?

kampania społeczna
Wybierasz się z dzieckiem do przychodni na badanie. Szykujecie się już do wyjścia, kiedy nagle mały człowiek zalewa się łzami i wpada w histerię. Buntuje się i za nic na świecie nie chce wyjść z domu. Brzmi znajomo? Takiej sytuacji da się uniknąć.

Dlaczego warto informować klientów o stanie przesyłki?

inPost
Niektórzy z Twoich klientów dokonają zamówienia i nie zastanowią się nad jego przebiegiem, dopóki nie otrzymają przesyłki. Jednak wiele osób chce dokładnie wiedzieć, gdzie aktualnie znajduje się ich paczka. Wiele badań pokazuje, że przytłaczająca większość kupujących ocenia śledzenie zamówień jako ważną część wpływającą na poziom ich satysfakcji z zakupów w sklepie internetowym. [artykuł sponsorowany]

Gotówkowy czy samochodowy?

lowcakredytow.pl
Czasem wybór sposobu zakupu samochodu zajmuje więcej czasu niż decyzja, które auto kupić. Większość klientów wspomaga się różnego rodzaju kredytami lub też pożyczkami, a tym samym mogą sobie pozwolić na wymarzone cztery kółka. Oferty banków i parabanków oraz dealerów samochodowych sprawiają, że mamy naprawdę dużo możliwości do wyboru. [artykuł sponsorowany]

Usuwanie negatywnych opinii - dlaczego zainwestować w pomoc fachowców?

artykuł sponsorowany
Bardzo dużo osób prowadzi obecnie swoje firmy. Chcesz posiadać jak najwięcej Klientów? Generalnie nie da się ukryć, że to prowadzi do tego, że można zarabiać o wiele większe pieniądze. Jak zaś doprowadzić do tego właśnie stanu? Musisz między innymi zdecydować się na pomoc ekspertów, którzy wiedzą, jak postępować, gdy mamy negatywne opinie na swój temat.

Wsparcie dla uczniów z Ukrainy. Rusza akcja Chodźmy razem do szkoły!

Reporterzy.info wspierają
Prawie trzystu uczniów z Ukrainy będzie się uczyć od września w powstających właśnie we Wrocławiu i Gdańsku klasach przygotowawczych, tworzonych przez fundację Ogólnopolski Operator Oświaty. To dzieci, które razem z mamami uciekły przed wojną do Polski.

dołącz do nas

Facebook LinkedIn X Twitter Google RSS

praca w mediach

Wydawca, influencer
Whitepress Dziennikarz
oferty mediów lokalnych, regionalnych i ogólnopolskich Więcej

reklama


Dwornik.pl • szkolenia • warsztaty • marketing internetowy

zarabiaj

Zarabiaj przez internet

więcej ofert



Reporterzy.info

Dla głodnych wiedzy

Nasze serwisy

Współpraca


© Dwornik.pl Bartłomiej Dwornik 2oo1-2o24