menu szukaj
tygodnik internetowy ISSN 2544-5839
nowe artykuły w każdy poniedziałek
tytuł monitorowany przez IMM i PSMM
zamknij
Dwornik.pl • szkolenia • warsztaty • marketing internetowy

17.03.2019

Czy warto wybierać profilowane agencje reklamowe?

Tearsofjoy.pl

Coraz więcej firm decyduje się na współpracę z agencjami reklamowymi. Czy warto zdecydować się na taką inwestycję?

artykuł sponsorowany

Czy warto wybierać profilowane agencje reklamowe?fot. Tearsofjoy.pl

Agencja reklamowa może zaoferować dostęp do szerokiej gamy usług związanych z promocją w różnych mediach oraz w przestrzeni publicznej – tzw. reklamę outdoor. Do dyspozycji są także profilowane agencje reklamowe, na przykład Tearsofjoy.pl, które koncentrują się tylko na określonym typie promocji, na przykład na reklamie społecznościowej.

Skupmy się tutaj na profilowanych agencjach reklamowych. Co dokładnie warto o nich wiedzieć? Czy warto zdecydować się na skorzystanie z ich usług?

Profilowana agencja reklamowa – co to jest?


Jak wspomnieliśmy wcześniej, profilowana agencja reklamowa to taka, która oferuje swoje usługi tylko w określonym zakresie – profilu. W związku z tym skorzystamy w niej tylko z wyznaczonych usług reklamowych, na przykład w ramach marketingu internetowego czy też reklamy outdoor.

Wspomniana już tutaj agencja Tearsofjoy.pl specjalizuje się głównie w marketingu społecznościowym, w tym między innymi we współpracy z influencerami, a także w marketingu w mediach społecznościowych.

Zalety i wady profilowanych agencji reklamowych


Główną zaletą agencji reklamowych działających w konkretnym profilu jest ich szeroka wiedza oraz doświadczenie w konkretnej dziedzinie. Pracownicy agencji posiadają rozeznanie w danej metodzie promocji i dzięki temu mogą oferować swoim klientom jeszcze lepszą obsługę w tym właśnie zakresie.

Wadą profilowanych agencji reklamowych jest także ich ograniczony profil usług. Firma, która chce otrzymać pełną obsługę marketingową, musi wtedy nawiązać współpracę z kilkoma tego rodzaju agencjami, aby otrzymać określone wsparcie.

Czy warto współpracować z profilowanymi agencjami reklamowymi?


Generalnie, profilowane agencje reklamowe to bardzo dobry wybór dla każdego przedsiębiorcy, który chciałby promować się obecnie jeszcze skuteczniej. Wprawdzie nie otrzymujemy wtedy pełnej obsługi, lecz możemy liczyć na konkretne, skuteczne, specjalistyczne wsparcie w danej dziedzinie.

Udostępnij znajomym:

dodaj na Facebook prześlij przez Messenger dodaj na Twitter dodaj na LinkedIn


PRZERWA NA REKLAMĘ

Zobacz artykuły na podobny temat:

Książka elektroniczna - format przyszłości?

Virtualo
O czytelnictwie w Polsce mówi się różnie. Z jednej strony podkreśla się negatywną prognozę co do zmniejszającej się liczby regularnie czytających osób, z drugiej - wskazuje na to, że przynajmniej część Polaków coraz chętniej sięga po dobrą i ambitną literaturę. Zmienia się również sposób czytania. Coraz więcej osób sięga po nowoczesne formy książki. Zarówno ebook, jak i audiobook cieszą się coraz większą popularnością. [artykuł sponsorowany]

Czym właściwie jest PR?

CluePR
Choć definicja public relations na stałe wpisała się w polski słownik, wielu nadal nie może zrozumieć, kim właściwie są PR-owcy i czym się zajmują. Tymczasem przeciętny Kowalski z każdej strony otaczany jest działaniami sektora PR, które obecnie kształtują nawet pewne nawyki społeczeństwa. O co chodzi z tym całym PR-em? [artykuł sponsorowany]

Pudełka z nadrukiem na różne okazje

Materiał zewnętrzny
Do pudełek pakuje się nie tylko prezenty, ale również produkty, które następnie mają trafić do sprzedaży. Często nie mogą to być pudełka w dowolnym kolorze, zdobione obojętnie jakim wzorem, czy tym bardziej znaczone logo konkurencji. Stąd wzrosło zainteresowanie usługami, które polegają na projektowaniu i produkcji pudełek kartonowych pod indywidualne zamówienie.

#niemarnuj1%! Viral, do którego dołączają internauci i… celebryci

Justyna Zalewska
Ponad 5 milionów Polaków nie przekazuje 1% podatku potrzebującym na wybrany cel charytatywny. Fundacja „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” postanowiła to zmienić i stworzyła akcję społeczną na Instagramie o nazwie #niemarnuj1% do której dołączyło już około 100 internautów, w tym znani sportowcy, celebryci i influencerzy. [Reporterzy.info wspierają]

Chcesz wynajmować pokoje letnikom? Oto 3 podpowiedzi

Gothaer
Tylko w ubiegłym roku turyści wykupili w naszym kraju 84 miliony noclegów. To o 4,5 miliona więcej, niż w roku ubiegłym1, a prognozy na 2018 są jeszcze bardziej optymistyczne. Nic dziwnego, że jak na drożdżach rośnie prywatna baza noclegowa - w ubiegłym roku tylko 47 proc. turystów nocowało w hotelach. Wynajem pokoi letnikom to niezły interes pod warunkiem, że wiemy jak uniknąć ryzyka. [artykuł partnera]

Pozycjonowanie stron internetowych - jak monitorować efekty?

Artykuł sponsorowany
W dzisiejszych czasach głównym miejscem, w którym użytkownicy poszukują informacji o firmach, produktach i usługach jest wyszukiwarka. Dlatego tak ważne jest, aby osiągać jak najwyższej pozycje w wynikach wyszukiwania. W związku z tym właściciele witryn internetowych inwestują niemałe środki finansowe, aby jak najlepiej wypozycjonować swoją stronę. Wysokie pozycje to większy ruch, a większy to większe zyski.

Czym wyróżnia się agencja content marketing

thinkkong.pl
Marketing cały czas się rozwija, pojawiają się nowe trendy, rozwiązania i narzędzia. Dynamika tego zjawiska w dużej mierze zależy od zachowań konsumentów, które są analizowane i badane przez rozlicznych specjalistów. Obecnie bardzo wyraźnym trendem jest content marketing. Czym dokładnie jest content marketing i czym wyróżnia się dobra agencja content marketingowa? [artykuł sponsorowany]

dołącz do nas

Facebook Twitter Google+ LinkedIn RSS

reklama

WhitePress - zarabiaj na swojej stronie
Dwornik.pl • szkolenia • warsztaty • marketing internetowyzarabiaj

Zarabiaj przez internet

więcej ofertReporterzy.info

Dla głodnych wiedzy

Nasze serwisy

Współpraca


© Dwornik.pl Bartłomiej Dwornik 2oo1-2o22
Clicky