menu szukaj
tygodnik internetowy ISSN 2544-5839
nowe artykuły w każdy poniedziałek
tytuł monitorowany przez IMM i PSMM
zamknij
REKLAMAbanner Konsimo

17.03.2019

Czy warto wybierać profilowane agencje reklamowe?

Tearsofjoy.pl

Coraz więcej firm decyduje się na współpracę z agencjami reklamowymi. Czy warto zdecydować się na taką inwestycję?

artykuł sponsorowany

Czy warto wybierać profilowane agencje reklamowe?fot. Tearsofjoy.pl

Agencja reklamowa może zaoferować dostęp do szerokiej gamy usług związanych z promocją w różnych mediach oraz w przestrzeni publicznej – tzw. reklamę outdoor. Do dyspozycji są także profilowane agencje reklamowe, na przykład Tearsofjoy.pl, które koncentrują się tylko na określonym typie promocji, na przykład na reklamie społecznościowej.

Skupmy się tutaj na profilowanych agencjach reklamowych. Co dokładnie warto o nich wiedzieć? Czy warto zdecydować się na skorzystanie z ich usług?

Profilowana agencja reklamowa – co to jest?


Jak wspomnieliśmy wcześniej, profilowana agencja reklamowa to taka, która oferuje swoje usługi tylko w określonym zakresie – profilu. W związku z tym skorzystamy w niej tylko z wyznaczonych usług reklamowych, na przykład w ramach marketingu internetowego czy też reklamy outdoor.

Wspomniana już tutaj agencja Tearsofjoy.pl specjalizuje się głównie w marketingu społecznościowym, w tym między innymi we współpracy z influencerami, a także w marketingu w mediach społecznościowych.

Zalety i wady profilowanych agencji reklamowych


Główną zaletą agencji reklamowych działających w konkretnym profilu jest ich szeroka wiedza oraz doświadczenie w konkretnej dziedzinie. Pracownicy agencji posiadają rozeznanie w danej metodzie promocji i dzięki temu mogą oferować swoim klientom jeszcze lepszą obsługę w tym właśnie zakresie.

Wadą profilowanych agencji reklamowych jest także ich ograniczony profil usług. Firma, która chce otrzymać pełną obsługę marketingową, musi wtedy nawiązać współpracę z kilkoma tego rodzaju agencjami, aby otrzymać określone wsparcie.

Czy warto współpracować z profilowanymi agencjami reklamowymi?


Generalnie, profilowane agencje reklamowe to bardzo dobry wybór dla każdego przedsiębiorcy, który chciałby promować się obecnie jeszcze skuteczniej. Wprawdzie nie otrzymujemy wtedy pełnej obsługi, lecz możemy liczyć na konkretne, skuteczne, specjalistyczne wsparcie w danej dziedzinie.

Udostępnij znajomym:

dodaj na Facebook prześlij przez Messenger dodaj na Twitter dodaj na LinkedIn

PRZERWA NA REKLAMĘ

Zobacz artykuły na podobny temat:

Jak działają agencje marketingowe we Wrocławiu?

rise360.pl
Agencje marketingowe zajmują się wydobywaniem potencjału firmy. Szukają niszy, w którą trzeba się wpasować, by branża mogła się rozwijać. Tego typu miejsca charakteryzują się umiejętnością całościowego spojrzenia na marketing firmy. [artykuł sponsorowany]

Czy oczyszczacze powietrza rzeczywiście są warte uwagi?

artykuł sponsorowany
Odpowiednio dobrany oczyszczacz może być sposobem na poprawę jakości codziennego życia, a przy okazji także zdrowia.

Social media dla restauracji

artykuł sponsorowany
Dziś chyba nikt nie ma już wątpliwości, że najskuteczniejszą ścieżką efektywnego marketingu, pozwalającą na zdobycie nowych klientów i wypromowanie marki, pozostaje promowanie działalności za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Szkoła, w której telefon to narzędzie? W Galileo to możliwe!

materiał partnera
Ponad 150 dzieci – przedszkolaków i uczniów pierwszej klasy – od września będzie chodzić do dwóch nowych, publicznych placówek przy ul. Diamentowej 2 w Lublinie. Publicznych, ale z wyjątkowym programem nauki.

Rolki Reggae Express dla Filipa. Rusza pomoc dla chłopca z Wrocławia

patronat Reporterzy.info
Agata i Wojciech Miszewscy, rekordziści Polski w najdłuższej sztafecie na rolkach, zapraszają 18 października na 100-kilometrowy ultramaraton Rolki Reggae Express ulicami Wrocławia. Po nim w Szkole Muzyki Nowoczesnej zagrają zespoły reggae, hip-hop, etno i jazz. Wszystko to dla trzyletniego Filipa. Rolkarze i muzycy z Wrocławia jadą i grają, żeby zdobyć pieniądze na terapię, która pozwoli chłopcu słyszeć.

Aktywność fizyczna. Terapia dla seniorów i pacjentów onkologicznych

sprawdzonyfizjoterapeuta.pl
Aktywność fizyczna to jeden z najważniejszych czynników, które służą ograniczeniu ryzyka wystąpienia poważnych chorób. Jest również zbawienna wtedy, gdy ciężka choroba już nas dopadnie. [artykuł sponsorowany]

Od czego zależy cena pozycjonowania strony WWW?

Materiał zewnętrzny
Od czego zależy cena pozycjonowania strony WWW? Dlaczego niekiedy kwota jest wysoka? I czy w ogóle opłaca się korzystać z usług agencji i pozycjonować swoją stronę WWW? Jeśli jesteś zainteresowany niniejszym tematem, zapraszamy do lektury.

dołącz do nas

Facebook LinkedIn X Twitter Google RSS

praca w mediach

Wydawca, influencer
Whitepress Dziennikarz
oferty mediów lokalnych, regionalnych i ogólnopolskich Więcej

reklama

rectangle Broń.pl
Rozlicz PIT i przekaż 1,5% na projekty fundacji Ogólnopolski Operator Oświaty

zarabiaj

Zarabiaj przez internet

więcej ofertReporterzy.info

Dla głodnych wiedzy

Nasze serwisy

Współpraca


© Dwornik.pl Bartłomiej Dwornik 2oo1-2o24