menu szukaj
tygodnik internetowy ISSN 2544-5839
nowe artykuły w każdy poniedziałek
tytuł monitorowany przez IMM i PSMM
zamknij
banner OOO Przekaż Datek

17.03.2019

Czy warto wybierać profilowane agencje reklamowe?

Tearsofjoy.pl

Coraz więcej firm decyduje się na współpracę z agencjami reklamowymi. Czy warto zdecydować się na taką inwestycję?

artykuł sponsorowany

Czy warto wybierać profilowane agencje reklamowe?fot. Tearsofjoy.pl

Agencja reklamowa może zaoferować dostęp do szerokiej gamy usług związanych z promocją w różnych mediach oraz w przestrzeni publicznej – tzw. reklamę outdoor. Do dyspozycji są także profilowane agencje reklamowe, na przykład Tearsofjoy.pl, które koncentrują się tylko na określonym typie promocji, na przykład na reklamie społecznościowej.

Skupmy się tutaj na profilowanych agencjach reklamowych. Co dokładnie warto o nich wiedzieć? Czy warto zdecydować się na skorzystanie z ich usług?

Profilowana agencja reklamowa – co to jest?


Jak wspomnieliśmy wcześniej, profilowana agencja reklamowa to taka, która oferuje swoje usługi tylko w określonym zakresie – profilu. W związku z tym skorzystamy w niej tylko z wyznaczonych usług reklamowych, na przykład w ramach marketingu internetowego czy też reklamy outdoor.

Wspomniana już tutaj agencja Tearsofjoy.pl specjalizuje się głównie w marketingu społecznościowym, w tym między innymi we współpracy z influencerami, a także w marketingu w mediach społecznościowych.

Zalety i wady profilowanych agencji reklamowych


Główną zaletą agencji reklamowych działających w konkretnym profilu jest ich szeroka wiedza oraz doświadczenie w konkretnej dziedzinie. Pracownicy agencji posiadają rozeznanie w danej metodzie promocji i dzięki temu mogą oferować swoim klientom jeszcze lepszą obsługę w tym właśnie zakresie.

Wadą profilowanych agencji reklamowych jest także ich ograniczony profil usług. Firma, która chce otrzymać pełną obsługę marketingową, musi wtedy nawiązać współpracę z kilkoma tego rodzaju agencjami, aby otrzymać określone wsparcie.

Czy warto współpracować z profilowanymi agencjami reklamowymi?


Generalnie, profilowane agencje reklamowe to bardzo dobry wybór dla każdego przedsiębiorcy, który chciałby promować się obecnie jeszcze skuteczniej. Wprawdzie nie otrzymujemy wtedy pełnej obsługi, lecz możemy liczyć na konkretne, skuteczne, specjalistyczne wsparcie w danej dziedzinie.

Udostępnij znajomym:

dodaj na Facebook prześlij przez Messenger dodaj na Twitter dodaj na LinkedIn

PRZERWA NA REKLAMĘ

Zobacz artykuły na podobny temat:

Naklejki ścienne do każdego pomieszczenia

artykuł sponsorowany
Naklejki ścienne mogą stanowić nie tylko formę dekoracji, ale i komunikacji. Takie naklejki często kojarzą nam się z wystrojem pokoju dziecięcego, czy generalnie z domem. Nie jest to jednak jedyny prawidłowy sposób ich użycia, wręcz przeciwnie. Naklejki na ścianę mogą znaleźć się właściwie w każdej firmie, przedsiębiorstwie, czy galerii handlowej. Dobrze wykonane, mogą powiedzieć odwiedzającym klientom więcej niż jakiekolwiek słowa. 

Internetowi gracze zebrali pieniądze na uruchomienie poradni dla dzieci

Patronat Reporterzy.info
Prawie 30 godzin gry na żywo, ponad 1100 uczestników i wielki ładunek dobrej energii. Uczestnicy i widzowie Świątecznego Streamu Charytatywnego na Youtube zebrali ponad 2600 złotych na uruchomienie internetowej poradni pedagogicznej.

Jak działają agencje marketingowe we Wrocławiu?

rise360.pl
Agencje marketingowe zajmują się wydobywaniem potencjału firmy. Szukają niszy, w którą trzeba się wpasować, by branża mogła się rozwijać. Tego typu miejsca charakteryzują się umiejętnością całościowego spojrzenia na marketing firmy. [artykuł sponsorowany]

Waga Nadziei na pomoc dzieciom z onkologii. Wymyśl, jak ma wyglądać

Klaudia Smolarska-Kulej
„Pokaż, jak widzisz nadzieję” i wygraj bilet do Energylandii! Ruszył konkurs na projekt jedynej w swoim rodzaju wagi kuchennej, która będzie pomagać dzieciom chorym na raka z kliniki onkologicznej Przylądek Nadziei we Wrocławiu.

6 sposobów na optymalizację kampanii Google Ads w wyszukiwarce

artykuł gościnny
Google Ads to potężne narzędzie marketingowe, które pozwala dotrzeć do szerokiej grupy potencjalnych klientów. Jednak, aby w pełni wykorzystać jego możliwości, kluczowa jest odpowiednia konfiguracja, a następnie optymalizacja kampanii.

Wynajem powierzchni reklamowych

znajdzreklame.pl
Jak wynająć powierzchnie reklamowe? Wynajem powierzchni reklamowych to jeden z najbardziej popularnych i sprawdzonych sposobów pozyskania klientów za pomocą reklamy. Jest to najlepszy środek przekazu, chociażby ze względu na swoją masowość. Każdy początkujący przedsiębiorca, żeby zaistnieć musi stworzyć dobrą kampanię reklamową. Tylko wtedy może się pokazać światu. [artykuł sponsorowany]

Jak wykorzystać technologię augumented reality do celów marketingowych?

artykuł sponsorowany
Nowoczesne technologie, takie jak Augmented Reality (AR), czyli rzeczywistość rozszerzona, zyskują coraz większą popularność w marketingu. Oferują one unikalne doświadczenia dla klientów, zwiększają zaangażowanie i pomagają budować silną markę. Przyjrzyjmy się, jak technologia AR może stać się potężnym narzędziem w rękach marketerów.

dołącz do nas

Facebook LinkedIn X Twitter Google RSS

praca w mediach

Wydawca, influencer
Whitepress Dziennikarz
oferty mediów lokalnych, regionalnych i ogólnopolskich Więcej

reklama

WhitePress - zarabiaj na swojej stronie
Dwornik.pl • szkolenia • warsztaty • marketing internetowy

zarabiaj

Zarabiaj przez internet

więcej ofertReporterzy.info

Dla głodnych wiedzy

Nasze serwisy

Współpraca


© Dwornik.pl Bartłomiej Dwornik 2oo1-2o24