menu szukaj
tygodnik internetowy ISSN 2544-5839
nowe artykuły w każdy poniedziałek
tytuł monitorowany przez IMM i PSMM
zamknij
Czytaj gazety  PDF. Na kmputerze, czytniku, tablecie i smartfonie.

11.05.2019

Przyszłość gier online

bananki.pl

Różnego rodzaju gry online kiedyś był bardzo popularne i często po nie sięgaliśmy. Obecnie gry online nadal dostarczają rozrywki i mają grono swoich odbiorców, chociaż wydaje się, że rynek takich gier w ostatnim czasie niewiele się zmienił. Zmieniło się natomiast całe otoczenie, wyrosła ogromna konkurencja ze strony aplikacji mobilnych oraz konsoli, a także zaawansowanych i bardzo rozbudowanych gier z różnymi scenariuszami i wciągającą fabułą. [artykuł sponsorowany]

artykuł sponsorowany

Czy wobec tego gry online całkowicie przejdą do lamusa? A może nadal będą posiadały grono zainteresowanych odbiorców? Czy będziemy chcieli nadal w nie grać?

Dla każdego coś innego, czyli o różnych sposobach korzystania z takiej formy rozrywki


Zapaleni gracze, którzy lubią gry wysokiej jakości chętnie inwestują w sprzęt oraz w coraz to nowe produkty, które nie są tanie. Jeszcze inni lubią sięgać po rozrywkę w telefonie, bo mają go przy sobie, a komputera stacjonarnego nawet nie chce im się włączać. Ciągle też jest wielu użytkowników, którzy po prostu cenią sobie prostotę i ogólnodostępny charakter gier online, a także mają w domu wygodne miejsce, w którym mogą w nie grać bez przeszkód.

W sieci można znaleźć tak wiele różnych rodzajów, że mogą się tutaj odnaleźć pasjonaci gier logicznych, karcianych, ci, którzy lubią wyścigi samochodowe, albo którzy lubią ubierać lalki Barbie. To też bardzo wiele ciekawych propozycji gier dla dzieci. Być może w kolejnych latach niegdyś tak popularne gry mmo znowu będą w stanie w tym samym czasie gromadzić przed ekranami komputerów tysiące użytkowników. Z pewnością potrzebne są jednak nowe pomysły i realizacje, które znowu przypomną niektórym użytkownikom o tym, że te gry naprawdę mogą stanowić fajny sposób spędzania wolnego czasu, gdyż są proste, dostępne od ręki, a niejednokrotnie nawet dość ciekawe.

A co z płatnościami?


Kolejną, ogromną zaletą gier tego rodzaju jest także to, że w dużej mierze są one bezpłatne. Może więc po nie sięgać każdy. Jednakże, w przypadku niektórych gier mogą pojawić się pewne mikropłatności. Aby umożliwić graczom korzystanie z takich opcji został stworzony system Paysafecard. Można więc udać się do jednego z punktów tej firmy, aby tam wpłacić określoną kwotę pieniędzy, która zaczyna się od 20 zł i otrzymać w zamian bon na tę kwotę do wykorzystania w sieci. Bon tego rodzaju można wykorzystać w sklepach internetowych, ale też właśnie w różnego rodzaju grach.

Podsumowując - nie musimy mieć własnej karty kredytowej ani też posiadać specjalnego konta w banku, aby opłacać dostęp do gier. Rozwiązanie to jest szczególnie korzystne dla dzieci oraz młodzieży, którzy takie gry lubią, ale mogą nie mieć możliwości ich opłacania. Paysafecard daje więc szansę na łatwe korzystanie z takiej formy rozrywki w sieci.

Udostępnij znajomym:

dodaj na Facebook prześlij przez Messenger dodaj na Twitter dodaj na LinkedIn

PRZERWA NA REKLAMĘ

Zobacz artykuły na podobny temat:

Leasing samochodów ciężarowych

leasing.sos.pl
Leasing samochodów ciężarowych jest usługą cieszącą się dużym i stale rosnącym zainteresowaniem wśród firm spedycyjnych i transportowych. Wg danych Związku Polskiego Leasingu transport ciężki stanowi ponad 40-procentowy udział w ogólnym leasingu pojazdów. Nie dziwi więc, że gdy przedsiębiorca z branży przewozowej staje przed koniecznością zakupu pojazdu ciężarowego, zadaje sobie pytanie: czy wziąć go w leasing? [artykuł sponsorowany]

Jak wybrać dobre worki na odpady?

artykuł sponsorowany
Od recyklingu po wyrzucanie śmieci, posiadanie odpowiedniego worka na odpady jest niezbędne w każdym gospodarstwie domowym. Te torby są dostępne w różnych rozmiarach, kształtach i materiałach, aby pasowały do każdego celu.

Wpływ jakości druku wielkoformatowego na percepcję marki

artykuł sponsorowany
Jakość druku wielkoformatowego odgrywa kluczową rolę w budowaniu pozytywnego wizerunku marki. Wysokiej jakości druk odzwierciedla profesjonalizm i dbałość o detale, co przekłada się na postrzeganie marki jako wiarygodnej i wartościowej.

Odpowiedzialni za przyszłość. Pierwszy taki raport o CSR i biznesie

Reporterzy.info polecają
Aż 80% wrocławskich firm uważa, że działania związane ze społeczną odpowiedzialnością biznesu są potrzebne, jednak aktywność w tym obszarze podejmuje tylko 45% z nich. Co stoi za ich motywacjami i jak ich działalność wiąże się z edukacją? Wyjaśnia to raport „Odpowiedzialni za przyszłość”.

Dlaczego pozycjonowanie stron internetowych jest ważne?

artykuł gościnny
Pozycjonowanie stron internetowych obejmuje wiele działań, które pozwalają na osiągnięcie zadowalających efektów, w postaci wysokich pozycji w wyszukiwarce google. Wśród nich możemy wymienić: tworzenie treści istotnych dla użytkowników i wyszukiwarki, poprawianie szybkości ładowania strony czy dostosowanie słów kluczowych. Wszystkie wyżej wymienione działania zostały zaprojektowane tak, aby sprostać potrzebom użytkowników wyszukiwarek oraz algorytmów wyszukiwarek.

Zalety programów afiliacyjnych

artykuł sponsorowany
Programy afiliacyjne to doskonały sposób na to, by popularni twórcy internetowi - vlogerzy, blogerzy i właściciele poczytnych stron internetowych mogli osiągać zadowalające dochody z tytułu swojej aktywności. Czym dokładnie jest afiliacja, kto może nawiązać współpracę z programem partnerskim i jakie korzyści można z niego wyciągnąć?

Kryteria wyboru agencji brandingowej

artykuł sponsorowany
Na pewnym etapie rozwoju firmy pojawia się potrzeba odświeżenia marki. Wówczas po pomoc warto poprosić agencje brandingowe, które na podstawie aktualnej tożsamości tworzą spójną wizję przedsiębiorstwa. Takie działanie może nadać prędkości rozwojowi i otwiera nowe perspektywy.

dołącz do nas

Facebook LinkedIn X Twitter Google RSS

praca w mediach

Wydawca, influencer
Whitepress Dziennikarz
oferty mediów lokalnych, regionalnych i ogólnopolskich Więcej

reklama

WhitePress - zarabiaj na swojej stronie
Dwornik.pl • szkolenia • warsztaty • marketing internetowy

zarabiaj

Zarabiaj przez internet

więcej ofert



Reporterzy.info

Dla głodnych wiedzy

Nasze serwisy

Współpraca


© Dwornik.pl Bartłomiej Dwornik 2oo1-2o24