menu szukaj
tygodnik internetowy ISSN 2544-5839
nowe artykuły w każdy poniedziałek
tytuł monitorowany przez IMM i PSMM
zamknij

15.06.2019

Dlaczego warto skorzystać z usługi profesjonalnych nagrań lektorskich?

Powitania.pl

Firma Powitania.pl oferuje dla swoich klientów całkowicie nowatorską usługę, która jest odpowiedzią na potrzeby sporej grupy osób. Współczesne działania w internecie, tworzenie własnych stron internetowych i produktów takich jak podcasty, audiobooki, potrzebują wsparcia w postaci profesjonalnych nagrań. Oferujemy możliwość wynajmu studia zaopatrzonego w najlepszy sprzęt do produkcji nagrań, jak też możliwość przygotowania nagrań lektorskich.

artykuł sponsorowany

Dlaczego warto skorzystać z usługi profesjonalnych nagrań lektorskich?

Czym są nagrania z głosem lektora?


Każdy przekaz warto przygotowywać z myślą nie tylko o wzrokowcach, ale również sluchowcach. Dla wielu osób to właśnie ten drugi kanał przyswajania informacji jest bardziej aktywny i sprawny. Stąd właśnie tak dużą popularność audiobooków i podcastów - ludzie szukają rozrywki oraz uczą się, słuchając nagrań ulubionych twórców z internetu, lub też interesujących ich powieści. Z myślą o klientach chcących uatrakcyjnić swoje działania o nagrania, przygotowaliśmy możliwość stworzenia nagrań lektorskich. Nagrania lektorskie to usługa polegająca na nagraniu głosu lektora czytającego określone fragmenty tekstu. Tego typu nagrania można wykorzystać do przygotowania spotów reklamowych, ogłoszeń radiowych, to uatrakcyjnienia prezentacji multimedialnych. To tylko kilka najbardziej podstawowych opcji wykorzystania nagrań lektorskich w biznesie i swojej działalności.

Co charakteryzuje nasze nagrania lektorskie?


Nasze nagrania lektorskie przygotowywane są w nowoczesnym studiu nagraniowym. Dbamy o perfekcyjną jakość dźwięku, o realizację zgodnie z wytycznymi klienta. Posiadamy bardzo szeroką rozbudowaną bazę głosów elektorów, z której można wybierać, dobierając głos do własnych preferencji. Współpracujemy z lektorami obcojęzycznymi, dzięki czemu jesteśmy w stanie przygotować nagrania lektorskie w różnych językach. Do pracy angażujemy osoby nie tylko o ciekawej i przyjemnej barwie głosu, ale też o umiejętnościach interpretowania czytanego tekstu, operowania głosem w odpowiedni sposób. To nie przypadek, że współpracujemy z ludźmi z mediów, z aktorami oraz osobami podkładającymi głos do produkcji telewizyjnych.


Udostępnij znajomym:

dodaj na Facebook prześlij przez Messenger dodaj na Twitter dodaj na LinkedIn


PRZERWA NA REKLAMĘ

Zobacz artykuły na podobny temat:

Dlaczego popularność zakupów online rośnie?

Bdsklep.pl
Zakupy online stają się niezwykle popularne i to już fakt. Zastanawiasz się jednak, dlaczego coraz więcej osób wybiera sklepy internetowe? A może sam jesteś regularnym klientem e-sklepów? Przyjrzyjmy się wspólnie źródłom ich popularności. [artykuł sponsorowany]

Kampanie na Facebooku

materiał zewnętrzny
Chcąc osiągnąć sukces w biznesie nie wystarczy tylko dobry produkt bądź usługa. W większości branż jest ogromna konkurencja, a konsumenci coraz bardziej świadomi i żeby wyróżniać się z tłumu, musimy istnieć w social mediach. Największym serwisem społecznościowym jest Facebook, ma on również najwięcej możliwości dotarcia do potencjalnych klientów.

Promocja firmy - jakie materiały reklamowe wybrać?

artykuł sponsorowany
Założenie własnej działalności wiąże się oczywiście z jej skuteczną promocją. Potrzebne będą do tego odpowiedniej jakości materiały reklamowe. Wybór pod tym kątem jest coraz szerszy. Warto zdecydować się na sprawdzone produkty promocyjne, dzięki którym firma zyska sporą przewagę nad konkurencyjnymi przedsiębiorstwami z branży.

Co warto wiedzieć o powstawaniu etykiet?

unilogo
Pierwszy etap produkcji etykiet polega na wykonaniu projektu. Następnie specjaliści od poligrafii wybierają tworzywo i wysyłają produkt do wydruku. Na końcu etykiety są przycinane i wysłane do zamawiającego. [artykuł sponsorowany]

Humaniści do IT!

RAB
Dynamiczny rozwój branży IT sprawia, że z każdym rokiem wzrasta zapotrzebowanie na kolejnych ekspertów. Kompetencje techniczne w dalszym ciągu są istotne, jednak do tego dochodzą nowe umiejętności, takie jak znajomość języków obcych, zdolności adaptacji i przede wszystkim otwarta głowa na ciągłe zmiany. [artykuł sponsorowany]

Targeting IP - jego rola w marketingu

artykuł gościnny
Podstawą marketingu jest dziś rywalizacja o klienta. Skuteczna kampania reklamowa może być bodźcem determinującym wybór, którego dokona klient. Atrakcyjność i zarazem konkurencyjność produktu oraz marki wzrasta, kiedy informacja o nich dociera we właściwym czasie i formie do grupy docelowej. To właśnie dlatego targetowanie IP i geofencing są takie ważne dla marketingu cyfrowego.

Dlaczego Influencer Marketing staje się coraz popularniejszą formą promocji dla marek?

Green Parrot
W obecnych czasach reklamy w mediach tradycyjnych przestają spełniać swoją rolę, a cała promocja marki przenosi się do Internetu. Wciąż poszukujemy nowych rozwiązań na reklamę naszej działalności i chcemy wiedzieć co obecnie przynosi najlepsze rezultaty. Czym jest Influencer Marketing, jak działa i dlaczego powinniśmy zwrócić uwagę na tą formę marketingu? [artykuł sponsorowany]

dołącz do nas

Facebook Twitter Google+ LinkedIn RSS

reklama


Dwornik.pl • szkolenia • warsztaty • marketing internetowy



zarabiaj

Zarabiaj przez internet

więcej ofert



Reporterzy.info

Dla głodnych wiedzy

Nasze serwisy

Współpraca


© Dwornik.pl Bartłomiej Dwornik 2oo1-2o22