menu szukaj
tygodnik internetowy ISSN 2544-5839
nowe artykuły w każdy poniedziałek
tytuł monitorowany przez IMM i PSMM
zamknij
Czytaj gazety  PDF. Na kmputerze, czytniku, tablecie i smartfonie.

15.06.2019

Dlaczego warto skorzystać z usługi profesjonalnych nagrań lektorskich?

Powitania.pl

Firma Powitania.pl oferuje dla swoich klientów całkowicie nowatorską usługę, która jest odpowiedzią na potrzeby sporej grupy osób. Współczesne działania w internecie, tworzenie własnych stron internetowych i produktów takich jak podcasty, audiobooki, potrzebują wsparcia w postaci profesjonalnych nagrań. Oferujemy możliwość wynajmu studia zaopatrzonego w najlepszy sprzęt do produkcji nagrań, jak też możliwość przygotowania nagrań lektorskich.

artykuł sponsorowany

Dlaczego warto skorzystać z usługi profesjonalnych nagrań lektorskich?

Czym są nagrania z głosem lektora?


Każdy przekaz warto przygotowywać z myślą nie tylko o wzrokowcach, ale również sluchowcach. Dla wielu osób to właśnie ten drugi kanał przyswajania informacji jest bardziej aktywny i sprawny. Stąd właśnie tak dużą popularność audiobooków i podcastów - ludzie szukają rozrywki oraz uczą się, słuchając nagrań ulubionych twórców z internetu, lub też interesujących ich powieści. Z myślą o klientach chcących uatrakcyjnić swoje działania o nagrania, przygotowaliśmy możliwość stworzenia nagrań lektorskich. Nagrania lektorskie to usługa polegająca na nagraniu głosu lektora czytającego określone fragmenty tekstu. Tego typu nagrania można wykorzystać do przygotowania spotów reklamowych, ogłoszeń radiowych, to uatrakcyjnienia prezentacji multimedialnych. To tylko kilka najbardziej podstawowych opcji wykorzystania nagrań lektorskich w biznesie i swojej działalności.

Co charakteryzuje nasze nagrania lektorskie?


Nasze nagrania lektorskie przygotowywane są w nowoczesnym studiu nagraniowym. Dbamy o perfekcyjną jakość dźwięku, o realizację zgodnie z wytycznymi klienta. Posiadamy bardzo szeroką rozbudowaną bazę głosów elektorów, z której można wybierać, dobierając głos do własnych preferencji. Współpracujemy z lektorami obcojęzycznymi, dzięki czemu jesteśmy w stanie przygotować nagrania lektorskie w różnych językach. Do pracy angażujemy osoby nie tylko o ciekawej i przyjemnej barwie głosu, ale też o umiejętnościach interpretowania czytanego tekstu, operowania głosem w odpowiedni sposób. To nie przypadek, że współpracujemy z ludźmi z mediów, z aktorami oraz osobami podkładającymi głos do produkcji telewizyjnych.


Udostępnij znajomym:

dodaj na Facebook prześlij przez Messenger dodaj na Twitter dodaj na LinkedIn

PRZERWA NA REKLAMĘ

Zobacz artykuły na podobny temat:

Automatyzacja sprzedaży w e-commerce

Materiał zewnętrzny
W jaki sposób można uprościć obsługę sklepu online? Czy automatyzacja sprzedaży przyczynia się do wzrostu zamówień? Jakie korzyści daje wprowadzenie integracji do sklepu internetowego? 

Negocjacje biznesowe – jaką kancelarię wybrać?

artykuł partnera
Biznes wiąże się z ciągłymi zmianami. Przedsiębiorcom zależy na nieustannym rozwoju firmy, pozyskiwaniu nowych partnerów oraz zawieraniu intratnych kontraktów. Jednak wszystko to wiąże się z odpowiednimi regulacjami prawnymi, które często są zawiłe i niezrozumiałe dla właścicieli firm.

Na czym polega praca notariusza?

artykuł sponsorowany
Notariusz jest jednym z zawodów, którego korzenie sięgają starożytności, i z pewnością będzie nadal potrzebny za setki lat. Stanowisko to oznacza osobę upoważnioną przez władze państwowe do poświadczania i nadawania mocy prawnej konkretnym faktom. Jak rozwijał się zawód notariusza przez wieki i jaką pomoc możemy uzyskać w kancelarii notarialnej?

Ekomarketing - trend dla dobra planety

versus-reklama.pl
Ekologiczny nurt porwał ze sobą niemal wszystkich. Potrzeby dotyczące troski o środowisko głęboko zakorzeniły się w świadomości ludzi, którzy wspierają działania dotyczące lepszego jutra. Współczesne wpływy ekologiczne widać przede wszystkim w aranżacji wnętrz czy u producentów sprzętów oferujących rozwiązania korzystne dla otoczenia. [artykuł sponsorowany]

Czy języka można się nauczyć samemu?

ESKK
Kursy językowe, obozy zagraniczne, lekcje w szkole, korepetycje z nauczycielami - wszystko to nas przekonuje, że w nauce języków obcych niezbędna nam jest pomoc innej osoby. Z tego powodu wiele osób nawet nie podejmuje próby samodzielnych lekcji, chociaż okoliczności nie pozwalają na zapisanie się na grupowe zajęcia. [artykuł sponsorowany]

Social Media Marketing w firmie - od czego zacząć?

materiał zewnętrzny
Serwisów społecznościowych przybywa z każdym rokiem, a wszyscy dookoła zachwalają social media marketing. Bez wątpienia jest to jedna z najbardziej opłacalnych form reklamy, jednak gdzie najlepiej reklamować biznes, żeby osiągnąć najlepsze rezultaty? Sprawdźmy.

Jaki dysk M.2 wybrać do komputera biurowego?

artykuł sponsorowany
Praca biurowa bardzo często wiąże się z wykonywaniem wielu różnych zadań na komputerze – wprowadzanie danych, kopiowanie plików, tworzenie tekstów czy grafik. Ważne więc, by komputer chodził płynnie, a wszelkie potrzebne programy uruchamiały się szybko. Może w tym pomóc odpowiedni nośnik SSD. Jaki dysk M.2 wybrać?

dołącz do nas

Facebook LinkedIn X Twitter Google RSS

praca w mediach

Wydawca, influencer
Whitepress Dziennikarz
oferty mediów lokalnych, regionalnych i ogólnopolskich Więcej

reklama


Dwornik.pl • szkolenia • warsztaty • marketing internetowy

zarabiaj

Zarabiaj przez internet

więcej ofertReporterzy.info

Dla głodnych wiedzy

Nasze serwisy

Współpraca


© Dwornik.pl Bartłomiej Dwornik 2oo1-2o24