menu szukaj
tygodnik internetowy ISSN 2544-5839
nowe artykuły w każdy poniedziałek
tytuł monitorowany przez IMM i PSMM
zamknij
Dwornik.pl • szkolenia • warsztaty • marketing internetowy

15.06.2019

Dlaczego warto skorzystać z usługi profesjonalnych nagrań lektorskich?

Powitania.pl

Firma Powitania.pl oferuje dla swoich klientów całkowicie nowatorską usługę, która jest odpowiedzią na potrzeby sporej grupy osób. Współczesne działania w internecie, tworzenie własnych stron internetowych i produktów takich jak podcasty, audiobooki, potrzebują wsparcia w postaci profesjonalnych nagrań. Oferujemy możliwość wynajmu studia zaopatrzonego w najlepszy sprzęt do produkcji nagrań, jak też możliwość przygotowania nagrań lektorskich.

artykuł sponsorowany

Dlaczego warto skorzystać z usługi profesjonalnych nagrań lektorskich?

Czym są nagrania z głosem lektora?


Każdy przekaz warto przygotowywać z myślą nie tylko o wzrokowcach, ale również sluchowcach. Dla wielu osób to właśnie ten drugi kanał przyswajania informacji jest bardziej aktywny i sprawny. Stąd właśnie tak dużą popularność audiobooków i podcastów - ludzie szukają rozrywki oraz uczą się, słuchając nagrań ulubionych twórców z internetu, lub też interesujących ich powieści. Z myślą o klientach chcących uatrakcyjnić swoje działania o nagrania, przygotowaliśmy możliwość stworzenia nagrań lektorskich. Nagrania lektorskie to usługa polegająca na nagraniu głosu lektora czytającego określone fragmenty tekstu. Tego typu nagrania można wykorzystać do przygotowania spotów reklamowych, ogłoszeń radiowych, to uatrakcyjnienia prezentacji multimedialnych. To tylko kilka najbardziej podstawowych opcji wykorzystania nagrań lektorskich w biznesie i swojej działalności.

Co charakteryzuje nasze nagrania lektorskie?


Nasze nagrania lektorskie przygotowywane są w nowoczesnym studiu nagraniowym. Dbamy o perfekcyjną jakość dźwięku, o realizację zgodnie z wytycznymi klienta. Posiadamy bardzo szeroką rozbudowaną bazę głosów elektorów, z której można wybierać, dobierając głos do własnych preferencji. Współpracujemy z lektorami obcojęzycznymi, dzięki czemu jesteśmy w stanie przygotować nagrania lektorskie w różnych językach. Do pracy angażujemy osoby nie tylko o ciekawej i przyjemnej barwie głosu, ale też o umiejętnościach interpretowania czytanego tekstu, operowania głosem w odpowiedni sposób. To nie przypadek, że współpracujemy z ludźmi z mediów, z aktorami oraz osobami podkładającymi głos do produkcji telewizyjnych.


Udostępnij znajomym:

dodaj na Facebook prześlij przez Messenger dodaj na Twitter dodaj na LinkedIn


PRZERWA NA REKLAMĘ

Zobacz artykuły na podobny temat:

Od czego zależy cena pozycjonowania strony WWW?

Materiał zewnętrzny
Od czego zależy cena pozycjonowania strony WWW? Dlaczego niekiedy kwota jest wysoka? I czy w ogóle opłaca się korzystać z usług agencji i pozycjonować swoją stronę WWW? Jeśli jesteś zainteresowany niniejszym tematem, zapraszamy do lektury.

Mama ma siłę! Ważna kampania wspierająca OnkoMamy

kampania społeczna
Mamy towarzyszące dzieciom w chorobie onkologicznej nie mają czasu myśleć o sobie. Wraz z diagnozą u dziecka ich życie wywraca się do góry nogami. 26 maja Fundacja “Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” rozpoczyna kampanię “Mama ma siłę!”, by okazać im wsparcie i solidarność.

Co warto wiedzieć o powstawaniu etykiet?

unilogo
Pierwszy etap produkcji etykiet polega na wykonaniu projektu. Następnie specjaliści od poligrafii wybierają tworzywo i wysyłają produkt do wydruku. Na końcu etykiety są przycinane i wysłane do zamawiającego. [artykuł sponsorowany]

Filmy reklamowe - jak zrobić to dobrze?

artykuł sponsorowany
Spot reklamowy to jedno ze skuteczniejszych narzędzi marketingowych, które może Ci pomóc dotrzeć do nowych klientów, przypomnieć o sobie tym stałym, wzmocnić wizerunek, zaprezentować nową usługę czy produkt. Celów, które film reklamowy może pomóc osiągnąć, jest wiele. Najpierw jednak trzeba zrobić dobry film.

Czy powinniśmy pozwalać dziecku na nudę?

kampania społeczna
Pod słowami „nudzi mi się” może się kryć wiele różnych znaczeń. Rodzic, który będzie potrafił je właściwie odszyfrować, ma w ręku doskonałe narzędzie do wspierania rozwoju dziecka. Dowiedz się, jak zrobić z nudy dobry użytek.

Czy pozycjonowanie strony w Google ma sens?

artykuł sponsorowany
Znalezienie się na szczycie wyników wyszukiwania to duży zastrzyk nowych użytkowników. Nic dziwnego, że firmy, zarówno te małe, jak i te duże, nieustannie walczą o to, by ich strony internetowe zajmowały wyższe pozycje w rankingu giganta z Moutain View. Ale czy pozycjonowanie strony w Google w obecnych czasach ma sens? Przekonajmy się!

Jak sobie radzić z agresją u dzieci? Porady pedagoga

kampania społeczna
Czym się różni zachowanie agresywne od złości? Jak reagować na wybuchy wściekłości dziecka, a jak z nim pracować, kiedy pojawiają się niepokojąco często? Pedagog radzi rodzicom, jak zrozumieć i pracować z dziećmi, których temperament wymyka się czasem spod kontroli.

dołącz do nas

Facebook Twitter Google+ LinkedIn RSS

reklama

Lidl.pl
Dwornik.pl • szkolenia • warsztaty • marketing internetowyzarabiaj

Zarabiaj przez internet

więcej ofertReporterzy.info

Dla głodnych wiedzy

Nasze serwisy

Współpraca


© Dwornik.pl Bartłomiej Dwornik 2oo1-2o23