menu szukaj
tygodnik internetowy ISSN 2544-5839
nowe artykuły w każdy poniedziałek
tytuł monitorowany przez IMM i PSMM
zamknij
Czytaj gazety  PDF. Na kmputerze, czytniku, tablecie i smartfonie.

17.07.2019

Nowe trendy w dystrybucji i przechowywaniu danych. Personalizowane pamięci USB od Flashstore

flashstore.pl

Czasami wydaje się, że w pewnych branżach nie można wymyślić nic nowego, a porządek i rozwój świata w obszarze komunikacji czy rozrywki wyznacza głównie Internet. Prawdopodobnie jest w tym wiele prawdy, patrząc jednak na dane odnoszące się choćby do produkcji i sprzedaży płyt winylowych (rok do roku sprzedaje się ich więcej) czy przenośnych nośników USB (powszechnie nazywanych pendrive’ami) chodzi chyba o coś więcej.

artykuł sponsorowany

Podczas gdy jedni użytkownicy traktują swojego smartfona jako konwergentne centrum informacji z szeroko otwartym oknem na świat, taka marka jak Flashstore zmienia myślenie o nośnikach USB (pendrive reklamowe, pendrive użytkowe). Przy współpracy z producentami i designerami z wielu krajów tworzy małe dzieła sztuki.

Nowe trendy w dystrybucji i przechowywaniu danych. Personalizowane pamięci USB od Flashstore

Koncentruje się na formie, pięknie i aspekcie użytkowym. Z pendrive’ów reklamowych potrafi stworzyć tak spersonalizowane narzędzie, które nie tylko zewnętrznie koresponduje z określoną marką (np. grawerowane lub nadrukowane logo, czy wtopione ziarno kawy w akrylową obudowę), ale z użyciem specjalnej aplikacji (preinstalowanej na nośniku USB) otwiera wiele miejsc właśnie w sieci.

Przykładowo ze studia projektowego Flashstore obecnie wychodzi do testów rozwiązanie, które w automatyczny sposób szyfruje zapisywane na urządzeniu dane i jednocześnie zwiększa fizyczną pamięć pendrive’a poprzez połączenie z usługami w chmurze. Pendrive’a można połączyć nie tylko do komputera, ale także smartfona (za pomocą złącza OTG – poniżej na rysunku).

Nowe trendy w dystrybucji i przechowywaniu danych. Personalizowane pamięci USB od Flashstore

Flashstore działa jakościowo, wybiera do współpracy wyłącznie uznanych producentów zapewniających najwyższą jakość materiałów i chipsetów USB (m.in. Samsung, Toshiba, Intel, Sandisk). Jako jedna z pierwszych firm w Polsce nawiązała bezpośrednią współpracę w zakresie personalizacji pamięci USB z takim liderem jak Kingston. Przykładowo jeżeli danej firmie zależy na konotacji ekologicznej – tutaj Flashstore również ma odpowiedź.

W katalogu dostępnym na stronie www.flashstore.pl dostępne są pendrive’y w drewnianych obudowach, do których surowiec pozyskiwany jest wyłącznie z licencjonowanych źródeł (certyfikat FSC). Stosowane drewno to m.in. Jesion Polski, Mahoń, Bambus, Merbau. Ciekawe jest również to, że istnieje możliwość wkomponowania bursztynu w obudowę pendrive’a. Sercem tak przygotowanej obudowy może być chipset z interfejsem 3.0 o pojemnością 128GB. W tym kontekście klient Flashstore może uzyskać naprawdę wyjątkowy produkt.

Poza tak szeroką ofertą oraz ciągle rosnącą liczbą klientów o sukcesie Flashstore świadczy również obecność na takich rynkach jak Arabia Saudyjska, USA czy Afryka. Jak mówi Dariusz Antoszczak - Dyrektor Zarządzający marką Flashstore „z naszych produktów zamierzamy uczynić tę część technologii, która ma być piękna, funkcjonalna, dostosowana do preferencji użytkownika i to co ważne ma wspierać budowanie relacji, ponieważ pendrive’a można zawsze komuś przekazać osobiście i uścisnąć dłoń, w Internecie nie jest to jeszcze możliwe (uśmiech)”.

Zapraszamy na: www.flashstore.pl

Udostępnij znajomym:

dodaj na Facebook prześlij przez Messenger dodaj na Twitter dodaj na LinkedIn

PRZERWA NA REKLAMĘ

Zobacz artykuły na podobny temat:

Oprawianie książek - co należy wiedzieć?

sowadruk.pl
Oprawa książki może być jej dobrą reklamą, bo choć nie powinno oceniać się książki po okładce - często to właśnie oprawa zwraca uwagę jako pierwsza. Zlecając oprawę książek warto zastanowić się nad wykorzystanym materiałem. Dobierając oprawę, warto zastanowić się też nad przeznaczeniem książki. [artykuł sponsorowany]

Ruszył nabór do programu Wyszehradzkich Rezydencji Literackich

Stowarzyszenie Willa Decjusza
Drodzy pisarze, poeci, krytycy, eseiści, tłumacze literatury i dziennikarze! Do 31 stycznia trwa nabór do programu Wyszehradzkich Rezydencji Literackich. To 32 stypendia dla twórców z krajów V4. [Reporterzy.info polecają]

Stojaki Reklamowe - Gdzie Są Najczęściej Wykorzystywane

artykuł sponsorowany
Sposoby wykorzystania stojaków reklamowych - czym są tzw. standy, do czego służą, jakie są typy i przeznaczenie stojaków reklamowych. Dowiedz się więcej!

Jak sprawdzić historię serwisu www?

zgred.pl
Nie bez powodu mówi się, że w internecie nic nie ginie. Okazuje się, że istnieje łatwy sposób weryfikacje wyglądu stron www w przeszłości. Jak i gdzie to sprawdzić? Dowiedzmy się, w jakim celu warto korzystać z możliwości podglądu historii stron internetowych. [Materiał zewnętrzny]

Dlaczego popularność zakupów online rośnie?

Bdsklep.pl
Zakupy online stają się niezwykle popularne i to już fakt. Zastanawiasz się jednak, dlaczego coraz więcej osób wybiera sklepy internetowe? A może sam jesteś regularnym klientem e-sklepów? Przyjrzyjmy się wspólnie źródłom ich popularności. [artykuł sponsorowany]

Na czym polega marketing automotion?

growinternational.eu
Automatyzacja prowadzanych zadań pozwala na oszczędzenie czasu i prowadzenie bardziej skoncentrowanych działań. Marketing automotion, czyli automatyzacja marketingu to nie tylko popularny ostatnio trend, ale i skuteczne delegowanie pracy podczas prowadzonej kampanii marketingowej. Pozwala też na prowadzenie bardzo szeroko zakrojonych prac w krótkim czasie. Co warto wiedzieć o tym trendzie? [artykuł sponsorowany]

Wpływ jakości druku wielkoformatowego na percepcję marki

artykuł sponsorowany
Jakość druku wielkoformatowego odgrywa kluczową rolę w budowaniu pozytywnego wizerunku marki. Wysokiej jakości druk odzwierciedla profesjonalizm i dbałość o detale, co przekłada się na postrzeganie marki jako wiarygodnej i wartościowej.

dołącz do nas

Facebook LinkedIn X Twitter Google RSS

praca w mediach

Wydawca, influencer
Whitepress Dziennikarz
oferty mediów lokalnych, regionalnych i ogólnopolskich Więcej

reklama

rectangle Play
Rozlicz PIT i przekaż 1,5% na projekty fundacji Ogólnopolski Operator Oświaty

zarabiaj

Zarabiaj przez internet

więcej ofertReporterzy.info

Dla głodnych wiedzy

Nasze serwisy

Współpraca


© Dwornik.pl Bartłomiej Dwornik 2oo1-2o24