menu szukaj
tygodnik internetowy ISSN 2544-5839
nowe artykuły w każdy poniedziałek
tytuł monitorowany przez IMM i PSMM
zamknij

17.07.2019

Nowe trendy w dystrybucji i przechowywaniu danych. Personalizowane pamięci USB od Flashstore

flashstore.pl

Czasami wydaje się, że w pewnych branżach nie można wymyślić nic nowego, a porządek i rozwój świata w obszarze komunikacji czy rozrywki wyznacza głównie Internet. Prawdopodobnie jest w tym wiele prawdy, patrząc jednak na dane odnoszące się choćby do produkcji i sprzedaży płyt winylowych (rok do roku sprzedaje się ich więcej) czy przenośnych nośników USB (powszechnie nazywanych pendrive’ami) chodzi chyba o coś więcej.

artykuł sponsorowany

Podczas gdy jedni użytkownicy traktują swojego smartfona jako konwergentne centrum informacji z szeroko otwartym oknem na świat, taka marka jak Flashstore zmienia myślenie o nośnikach USB (pendrive reklamowe, pendrive użytkowe). Przy współpracy z producentami i designerami z wielu krajów tworzy małe dzieła sztuki.

Nowe trendy w dystrybucji i przechowywaniu danych. Personalizowane pamięci USB od Flashstore

Koncentruje się na formie, pięknie i aspekcie użytkowym. Z pendrive’ów reklamowych potrafi stworzyć tak spersonalizowane narzędzie, które nie tylko zewnętrznie koresponduje z określoną marką (np. grawerowane lub nadrukowane logo, czy wtopione ziarno kawy w akrylową obudowę), ale z użyciem specjalnej aplikacji (preinstalowanej na nośniku USB) otwiera wiele miejsc właśnie w sieci.

Przykładowo ze studia projektowego Flashstore obecnie wychodzi do testów rozwiązanie, które w automatyczny sposób szyfruje zapisywane na urządzeniu dane i jednocześnie zwiększa fizyczną pamięć pendrive’a poprzez połączenie z usługami w chmurze. Pendrive’a można połączyć nie tylko do komputera, ale także smartfona (za pomocą złącza OTG – poniżej na rysunku).

Nowe trendy w dystrybucji i przechowywaniu danych. Personalizowane pamięci USB od Flashstore

Flashstore działa jakościowo, wybiera do współpracy wyłącznie uznanych producentów zapewniających najwyższą jakość materiałów i chipsetów USB (m.in. Samsung, Toshiba, Intel, Sandisk). Jako jedna z pierwszych firm w Polsce nawiązała bezpośrednią współpracę w zakresie personalizacji pamięci USB z takim liderem jak Kingston. Przykładowo jeżeli danej firmie zależy na konotacji ekologicznej – tutaj Flashstore również ma odpowiedź.

W katalogu dostępnym na stronie www.flashstore.pl dostępne są pendrive’y w drewnianych obudowach, do których surowiec pozyskiwany jest wyłącznie z licencjonowanych źródeł (certyfikat FSC). Stosowane drewno to m.in. Jesion Polski, Mahoń, Bambus, Merbau. Ciekawe jest również to, że istnieje możliwość wkomponowania bursztynu w obudowę pendrive’a. Sercem tak przygotowanej obudowy może być chipset z interfejsem 3.0 o pojemnością 128GB. W tym kontekście klient Flashstore może uzyskać naprawdę wyjątkowy produkt.

Poza tak szeroką ofertą oraz ciągle rosnącą liczbą klientów o sukcesie Flashstore świadczy również obecność na takich rynkach jak Arabia Saudyjska, USA czy Afryka. Jak mówi Dariusz Antoszczak - Dyrektor Zarządzający marką Flashstore „z naszych produktów zamierzamy uczynić tę część technologii, która ma być piękna, funkcjonalna, dostosowana do preferencji użytkownika i to co ważne ma wspierać budowanie relacji, ponieważ pendrive’a można zawsze komuś przekazać osobiście i uścisnąć dłoń, w Internecie nie jest to jeszcze możliwe (uśmiech)”.

Zapraszamy na: www.flashstore.pl

Udostępnij znajomym:

dodaj na Facebook prześlij przez Messenger dodaj na Twitter dodaj na LinkedIn


PRZERWA NA REKLAMĘ

Zobacz artykuły na podobny temat:

Wszędzie, ale razem! Cała Polska będzie ćwiczyć, żeby pomóc Kai

BARD
Na rolkach, na rowerach, biegiem, spacerem, a nawet chodząc po schodach. Już ponad 700 osób zadeklarowało, że 2 maja wyjdzie z domu żeby spalić nadmiar kalorii po kwarantannie. I przy okazji pomóc dwuletniej dziewczynce zebrać pieniądze na leczenie wyjątkowo złośliwego nowotworu nowoczesną terapią w klinice Przylądek Nadziei we Wrocławiu. Patronem medialnym wydarzenia jest tygodnik Reporterzy.info.

Rolki Reggae Rajd pod patronatem Reporterzy.info

BARD
Dwa wielkie serducha, cztery pary rolek, dwanaście kółek, dwadzieścia dni, TYSIĄC kilometrów. Agata i Wojtek Miszewscy, małżeństwo rasta-wariatów z Oleśnicy na Dolnym Śląsku, ruszają na najbardziej zwariowany projekt charytatywny tego roku - Rolki Reggae Rajd. Wyprawę na rolkach ze Zgorzelca na Ostróda Reggae Festival.

Pozycjonowanie stron internetowych - jak monitorować efekty?

Artykuł sponsorowany
W dzisiejszych czasach głównym miejscem, w którym użytkownicy poszukują informacji o firmach, produktach i usługach jest wyszukiwarka. Dlatego tak ważne jest, aby osiągać jak najwyższej pozycje w wynikach wyszukiwania. W związku z tym właściciele witryn internetowych inwestują niemałe środki finansowe, aby jak najlepiej wypozycjonować swoją stronę. Wysokie pozycje to większy ruch, a większy to większe zyski.

Unikalne sposoby na promocje firmy. O czym warto pomyśleć?

artykuł sponsorowany
Oryginalność w sferze reklamy daje większe szanse na to, że klienci nas zapamiętają. Dobrze o tym pamiętać przy planowaniu kampanii promocyjnej i wyborze nośników reklamy. Firmy stawiające na nietypowe metody promocji mają spore pole do popisu. Przedstawiamy zestawienie kilku gadżetów, które warto włączyć do kampanii opartej na oryginalności i unikatowości.

Czy warto okleić auto folią reklamową?

artykuł sponsorowany
Obecnie folia reklamowa jest bardzo popularnym sposobem zabezpieczenia oryginalnego lakieru samochodowego przed dodatkowym zniszczeniem oraz doskonałą formą reklamy każdego rodzaju działalności gospodarczej.

Jaką wiedzę powinieneś posiadać by zarządzać najmem komercyjnym

jgt.pl
Rynek nieruchomości daje duże możliwości zarabiania i inwestowania nadwyżek kapitału. Dla tych, którzy nie lubią jednak ryzykować własnych oszczędności, pozostaje także inna droga zarabiania, a mianowicie zarządzanie najmem komercyjnym. [artykuł sponsorowany]

Pozycjonowanie za efekt – jak do tego podejść?

Materiał zewnętrzny
Pozycjonowanie stron internetowych jest zadaniem złożonym, wymagającym niemałej wiedzy, doświadczenia, ale także pewnego rodzaju wyczucia. Niewiele trzeba, żeby zniweczyć cały włożony trud i stracić eksponowane miejsce w wyszukiwarce Google, zwłaszcza w przypadku niedoświadczonego i nieumiejętnego pozycjonera.

dołącz do nas

Facebook Twitter Google+ LinkedIn RSS

reklama


Dwornik.pl • szkolenia • warsztaty • marketing internetowyzarabiaj

Zarabiaj przez internet

więcej ofertReporterzy.info

Dla głodnych wiedzy

Nasze serwisy

Współpraca


© Dwornik.pl Bartłomiej Dwornik 2oo1-2o23