menu szukaj
tygodnik internetowy ISSN 2544-5839
nowe artykuły w każdy poniedziałek
tytuł monitorowany przez IMM i PSMM
zamknij
Dwornik.pl • szkolenia • warsztaty • marketing internetowy

17.07.2019

Nowe trendy w dystrybucji i przechowywaniu danych. Personalizowane pamięci USB od Flashstore

flashstore.pl

Czasami wydaje się, że w pewnych branżach nie można wymyślić nic nowego, a porządek i rozwój świata w obszarze komunikacji czy rozrywki wyznacza głównie Internet. Prawdopodobnie jest w tym wiele prawdy, patrząc jednak na dane odnoszące się choćby do produkcji i sprzedaży płyt winylowych (rok do roku sprzedaje się ich więcej) czy przenośnych nośników USB (powszechnie nazywanych pendrive’ami) chodzi chyba o coś więcej.

artykuł sponsorowany

Podczas gdy jedni użytkownicy traktują swojego smartfona jako konwergentne centrum informacji z szeroko otwartym oknem na świat, taka marka jak Flashstore zmienia myślenie o nośnikach USB (pendrive reklamowe, pendrive użytkowe). Przy współpracy z producentami i designerami z wielu krajów tworzy małe dzieła sztuki.

Nowe trendy w dystrybucji i przechowywaniu danych. Personalizowane pamięci USB od Flashstore

Koncentruje się na formie, pięknie i aspekcie użytkowym. Z pendrive’ów reklamowych potrafi stworzyć tak spersonalizowane narzędzie, które nie tylko zewnętrznie koresponduje z określoną marką (np. grawerowane lub nadrukowane logo, czy wtopione ziarno kawy w akrylową obudowę), ale z użyciem specjalnej aplikacji (preinstalowanej na nośniku USB) otwiera wiele miejsc właśnie w sieci.

Przykładowo ze studia projektowego Flashstore obecnie wychodzi do testów rozwiązanie, które w automatyczny sposób szyfruje zapisywane na urządzeniu dane i jednocześnie zwiększa fizyczną pamięć pendrive’a poprzez połączenie z usługami w chmurze. Pendrive’a można połączyć nie tylko do komputera, ale także smartfona (za pomocą złącza OTG – poniżej na rysunku).

Nowe trendy w dystrybucji i przechowywaniu danych. Personalizowane pamięci USB od Flashstore

Flashstore działa jakościowo, wybiera do współpracy wyłącznie uznanych producentów zapewniających najwyższą jakość materiałów i chipsetów USB (m.in. Samsung, Toshiba, Intel, Sandisk). Jako jedna z pierwszych firm w Polsce nawiązała bezpośrednią współpracę w zakresie personalizacji pamięci USB z takim liderem jak Kingston. Przykładowo jeżeli danej firmie zależy na konotacji ekologicznej – tutaj Flashstore również ma odpowiedź.

W katalogu dostępnym na stronie www.flashstore.pl dostępne są pendrive’y w drewnianych obudowach, do których surowiec pozyskiwany jest wyłącznie z licencjonowanych źródeł (certyfikat FSC). Stosowane drewno to m.in. Jesion Polski, Mahoń, Bambus, Merbau. Ciekawe jest również to, że istnieje możliwość wkomponowania bursztynu w obudowę pendrive’a. Sercem tak przygotowanej obudowy może być chipset z interfejsem 3.0 o pojemnością 128GB. W tym kontekście klient Flashstore może uzyskać naprawdę wyjątkowy produkt.

Poza tak szeroką ofertą oraz ciągle rosnącą liczbą klientów o sukcesie Flashstore świadczy również obecność na takich rynkach jak Arabia Saudyjska, USA czy Afryka. Jak mówi Dariusz Antoszczak - Dyrektor Zarządzający marką Flashstore „z naszych produktów zamierzamy uczynić tę część technologii, która ma być piękna, funkcjonalna, dostosowana do preferencji użytkownika i to co ważne ma wspierać budowanie relacji, ponieważ pendrive’a można zawsze komuś przekazać osobiście i uścisnąć dłoń, w Internecie nie jest to jeszcze możliwe (uśmiech)”.

Zapraszamy na: www.flashstore.pl

Udostępnij znajomym:

dodaj na Facebook prześlij przez Messenger dodaj na Twitter dodaj na LinkedIn


PRZERWA NA REKLAMĘ

Zobacz artykuły na podobny temat:

Najlepsze narzędzia do analizy ruchu w witrynie

artykuł gościnny
Aby upewnić się, że twoja witryna działa dobrze i zapewnia konwersje, możesz wdrożyć narzędzia do analizy ruchu w witrynie, aby identyfikować kluczowe trendy, priorytetyzować opracowywanie wzorców i usprawniać witrynę. Na czym więc polega proces analizy ruchu na stronie? Jakie korzyści oferuje i jak działa? A co najważniejsze, jakie narzędzia są dostępne, aby pomóc?

Dlaczego pozycjonowanie stron internetowych jest ważne?

artykuł gościnny
Pozycjonowanie stron internetowych obejmuje wiele działań, które pozwalają na osiągnięcie zadowalających efektów, w postaci wysokich pozycji w wyszukiwarce google. Wśród nich możemy wymienić: tworzenie treści istotnych dla użytkowników i wyszukiwarki, poprawianie szybkości ładowania strony czy dostosowanie słów kluczowych. Wszystkie wyżej wymienione działania zostały zaprojektowane tak, aby sprostać potrzebom użytkowników wyszukiwarek oraz algorytmów wyszukiwarek.

Czym jest blog?

Blogmedyczny.edu.pl
Blog, to pewien rodzaj strony internetowej składający się z samodzielnych, specyficznych, różnorodnych, odrębnych, oraz uporządkowanych chronologicznie wpisów. [artykuł sponsorowany]

Kampanie na Facebooku

materiał zewnętrzny
Chcąc osiągnąć sukces w biznesie nie wystarczy tylko dobry produkt bądź usługa. W większości branż jest ogromna konkurencja, a konsumenci coraz bardziej świadomi i żeby wyróżniać się z tłumu, musimy istnieć w social mediach. Największym serwisem społecznościowym jest Facebook, ma on również najwięcej możliwości dotarcia do potencjalnych klientów.

Najprostsze sposoby zarabiania przez internet

artykuł partnerski
Szukając dodatkowego źródła zarobku bierzemy pod uwagę różne opcje, ale nie każdy wie, że pieniądze zarabiać możemy również przez internet. Jest to o tyle ciekawe rozwiązanie, że nie musimy nawet wychodzić z domu, aby poprawić stan budżetu domowego.

Coraz bliżej święta

artykuł sponsorowany
Przywykliśmy do tego, że witryny sklepowe już w listopadzie przypominają nam o grudniowych Świętach Bożego Narodzenia. Nawet jeśli uważamy, że to odrobinę za wcześnie na epatowanie świąteczną atmosferą to jest to idealny moment na spokojne zastanowienie się i wybranie odpowiednich prezentów dla najbliższych i trochę dalszych, ale też dla współpracowników, czy pracowników. Chwila, gdy bez pośpiechu i z precyzyjnym podziałem środków budżetowych możemy zamówić upominki, bez obawy, że nie zdążą do nas dotrzeć na czas.

Chcesz wynajmować pokoje letnikom? Oto 3 podpowiedzi

Gothaer
Tylko w ubiegłym roku turyści wykupili w naszym kraju 84 miliony noclegów. To o 4,5 miliona więcej, niż w roku ubiegłym1, a prognozy na 2018 są jeszcze bardziej optymistyczne. Nic dziwnego, że jak na drożdżach rośnie prywatna baza noclegowa - w ubiegłym roku tylko 47 proc. turystów nocowało w hotelach. Wynajem pokoi letnikom to niezły interes pod warunkiem, że wiemy jak uniknąć ryzyka. [artykuł partnera]

dołącz do nas

Facebook Twitter Google+ LinkedIn RSS

reklama


Sztuka dobrego mówienia. Bez bełkotania i przynudzania | Mirosław Oczkoś, Wydawnictwo RMzarabiaj

Zarabiaj przez internet

więcej ofertReporterzy.info

Dla głodnych wiedzy

Nasze serwisy

Współpraca


© Dwornik.pl Bartłomiej Dwornik 2oo1-2o22