menu szukaj
tygodnik internetowy ISSN 2544-5839
nowe artykuły w każdy poniedziałek
tytuł monitorowany przez IMM i PSMM
zamknij
Dwornik.pl • szkolenia • warsztaty • marketing internetowy

17.07.2019

Nowe trendy w dystrybucji i przechowywaniu danych. Personalizowane pamięci USB od Flashstore

flashstore.pl

Czasami wydaje się, że w pewnych branżach nie można wymyślić nic nowego, a porządek i rozwój świata w obszarze komunikacji czy rozrywki wyznacza głównie Internet. Prawdopodobnie jest w tym wiele prawdy, patrząc jednak na dane odnoszące się choćby do produkcji i sprzedaży płyt winylowych (rok do roku sprzedaje się ich więcej) czy przenośnych nośników USB (powszechnie nazywanych pendrive’ami) chodzi chyba o coś więcej.

artykuł sponsorowany

Podczas gdy jedni użytkownicy traktują swojego smartfona jako konwergentne centrum informacji z szeroko otwartym oknem na świat, taka marka jak Flashstore zmienia myślenie o nośnikach USB (pendrive reklamowe, pendrive użytkowe). Przy współpracy z producentami i designerami z wielu krajów tworzy małe dzieła sztuki.

Nowe trendy w dystrybucji i przechowywaniu danych. Personalizowane pamięci USB od Flashstore

Koncentruje się na formie, pięknie i aspekcie użytkowym. Z pendrive’ów reklamowych potrafi stworzyć tak spersonalizowane narzędzie, które nie tylko zewnętrznie koresponduje z określoną marką (np. grawerowane lub nadrukowane logo, czy wtopione ziarno kawy w akrylową obudowę), ale z użyciem specjalnej aplikacji (preinstalowanej na nośniku USB) otwiera wiele miejsc właśnie w sieci.

Przykładowo ze studia projektowego Flashstore obecnie wychodzi do testów rozwiązanie, które w automatyczny sposób szyfruje zapisywane na urządzeniu dane i jednocześnie zwiększa fizyczną pamięć pendrive’a poprzez połączenie z usługami w chmurze. Pendrive’a można połączyć nie tylko do komputera, ale także smartfona (za pomocą złącza OTG – poniżej na rysunku).

Nowe trendy w dystrybucji i przechowywaniu danych. Personalizowane pamięci USB od Flashstore

Flashstore działa jakościowo, wybiera do współpracy wyłącznie uznanych producentów zapewniających najwyższą jakość materiałów i chipsetów USB (m.in. Samsung, Toshiba, Intel, Sandisk). Jako jedna z pierwszych firm w Polsce nawiązała bezpośrednią współpracę w zakresie personalizacji pamięci USB z takim liderem jak Kingston. Przykładowo jeżeli danej firmie zależy na konotacji ekologicznej – tutaj Flashstore również ma odpowiedź.

W katalogu dostępnym na stronie www.flashstore.pl dostępne są pendrive’y w drewnianych obudowach, do których surowiec pozyskiwany jest wyłącznie z licencjonowanych źródeł (certyfikat FSC). Stosowane drewno to m.in. Jesion Polski, Mahoń, Bambus, Merbau. Ciekawe jest również to, że istnieje możliwość wkomponowania bursztynu w obudowę pendrive’a. Sercem tak przygotowanej obudowy może być chipset z interfejsem 3.0 o pojemnością 128GB. W tym kontekście klient Flashstore może uzyskać naprawdę wyjątkowy produkt.

Poza tak szeroką ofertą oraz ciągle rosnącą liczbą klientów o sukcesie Flashstore świadczy również obecność na takich rynkach jak Arabia Saudyjska, USA czy Afryka. Jak mówi Dariusz Antoszczak - Dyrektor Zarządzający marką Flashstore „z naszych produktów zamierzamy uczynić tę część technologii, która ma być piękna, funkcjonalna, dostosowana do preferencji użytkownika i to co ważne ma wspierać budowanie relacji, ponieważ pendrive’a można zawsze komuś przekazać osobiście i uścisnąć dłoń, w Internecie nie jest to jeszcze możliwe (uśmiech)”.

Zapraszamy na: www.flashstore.pl

Udostępnij znajomym:

dodaj na Facebook prześlij przez Messenger dodaj na Twitter dodaj na LinkedIn


PRZERWA NA REKLAMĘ

Zobacz artykuły na podobny temat:

Jak zrobić audyt SEO samemu?

Zgred.pl
W dobie coraz większego zafascynowania Internetem, braku czasu oraz poszukiwaniem wygodnych rozwiązań sklepy internetowe przeżywają prawdziwy rozkwit. Nie dziwi więc fakt, że duża część właścicieli stara się zrozumieć zjawiska, które mają bezpośrednie przełożenie na ich realne obroty. [materiał zewnętrzny]

Co to jest Google Ads? Kampanie google Ads

artykuł sponsorowany
Działania marketingowe firmy powinny obejmować wiele aspektów, w tym czynności związane ze stroną internetową. Jedną z propozycji są kampanie Google Ads, które posiadają wiele funkcjonalnych aspektów dla użytkownika oraz liczne formaty reklamowe. Przekonaj się, że nawet przy ograniczonym budżecie można osiągnąć założony cel biznesowy. Ważny jest jednak odpowiedni dobór kanałów promocji, za co odpowiada zespół specjalistów Google Ads w firmie oferującej reklamy Google. Sprawdź, dlaczego warto zainwestować w reklamy Google.

Katalogi reklamowe są wciąż istotne w marketingu

artykuł sponsorowany
Katalogi są formą marketingu tradycyjnego, a początki jego samego sięgają aż XV wieku. Pomimo swojej długiej historii oraz rozwoju nowych kanałów komunikacyjnych, katalogi wciąż są skutecznym narzędziem promocji. Na czym polega ich fenomen?

Czy języka można się nauczyć samemu?

ESKK
Kursy językowe, obozy zagraniczne, lekcje w szkole, korepetycje z nauczycielami - wszystko to nas przekonuje, że w nauce języków obcych niezbędna nam jest pomoc innej osoby. Z tego powodu wiele osób nawet nie podejmuje próby samodzielnych lekcji, chociaż okoliczności nie pozwalają na zapisanie się na grupowe zajęcia. [artykuł sponsorowany]

Kampanie na Facebooku

materiał zewnętrzny
Chcąc osiągnąć sukces w biznesie nie wystarczy tylko dobry produkt bądź usługa. W większości branż jest ogromna konkurencja, a konsumenci coraz bardziej świadomi i żeby wyróżniać się z tłumu, musimy istnieć w social mediach. Największym serwisem społecznościowym jest Facebook, ma on również najwięcej możliwości dotarcia do potencjalnych klientów.

To był Rolki Reggae Express! 100 kilometrów na rolkach dla Kacpra

BARD
Zakręcona trasa po prostej. 17 pętli, 100 kilometrów w 12 godzin. Oleśniccy rasta-rolkarze Agata i Wojtek pomagali Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" w wysłaniu na pilną operację 11-letniego Kacpra. Patronem medialnym Rolki Reggae Express był tygodnik Reporterzy.info.

Automatyzacja sprzedaży w e-commerce

Materiał zewnętrzny
W jaki sposób można uprościć obsługę sklepu online? Czy automatyzacja sprzedaży przyczynia się do wzrostu zamówień? Jakie korzyści daje wprowadzenie integracji do sklepu internetowego? 

dołącz do nas

Facebook Twitter Google+ LinkedIn RSS

reklama

Lidl.pl
Rozlicz PIT i przekaż 1,5% na projekty fundacji Ogólnopolski Operator Oświatyzarabiaj

Zarabiaj przez internet

więcej ofertReporterzy.info

Dla głodnych wiedzy

Nasze serwisy

Współpraca


© Dwornik.pl Bartłomiej Dwornik 2oo1-2o23