menu szukaj
tygodnik internetowy ISSN 2544-5839
nowe artykuły w każdy poniedziałek
tytuł monitorowany przez IMM i PSMM
zamknij
Dwornik.pl • szkolenia • warsztaty • marketing internetowy

2.12.2019

Co powinieneś wiedzieć zanim otworzysz swój sklep internetowy?

Feb.net.pl

Właśnie otworzyłeś sklep internetowy na jednej z popularnych platform sklepowych. Dobrze, ale co dalej? Skąd Twoi potencjalni klienci mogą się dowiedzieć o jego istnieniu? Jakie formy promocji warto wykorzystać, aby z czasem zbudować bazę stałych klientów i osiągnąć finansowy sukces?

artykuł sponsorowany

Co powinieneś wiedzieć zanim otworzysz swój sklep internetowy?fot. Feb.net.pl

Sposób numer 1: kampanie w Google AdWords


Jedną z lepszych metod promocji są kampanię w Google AdWords. Najlepiej wybrać jeden lub dwa produkty do promowania. Osoby, które nie mają dostatecznej wiedzy w tym temacie, mogą zlecić to zadanie profesjonalnej firmie – agencja marketingowa Rzeszów świadczy pełne wsparcie w tym zakresie.

Sposób numer 2: remarketing


Metoda ta świetnie wspiera sprzedających w wyświetlaniu treści do tych osób, które już raz widziały sklep internetowy. Remarketing można uruchomić za pośrednictwem Google AdWords, ale również poprzez portal społecznościowy Facebook. Badania dowodzą, że klienci chętniej kupują w tych sklepach internetowych, z którymi mieli już wcześniej styczność. To pozwala im nabrać większego zaufania i przełamać opór przed złożeniem pierwszych zakupów u nowego sprzedającego.

Sposób numer 3: buduj wizerunek w mediach społecznościowych


Aby zwiększyć zaufanie i zaangażowanie odbiorców względem marki warto podtrzymywać z nimi na bieżąco kontakt. Do tego celu świetnie sprawdzają się media społecznościowe, a wśród nich te najpopularniejsze – Facebook i Instagram. Na swoich profilach możesz prezentować przygotowywanie produktów, etapy pakowania paczek, życie firmy od kuchni, organizować konkursy z nagrodami i komunikować się z użytkownikami. Oprócz tego interesującą opcją jest reklama w social media – za pośrednictwem płatnych kampanii post może dotrzeć do zdecydowanie większego grona użytkowników i to na dodatek jedynie tych, których dana branża czy produkt zwyczajnie interesuje. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie https://feb.net.pl/social-media.

Sposób numer 4: kanał na YouTube

Coraz popularniejszym sposobem dotarcia do klientów jest YouTube. Wideo, dzięki atrakcyjnej i przystępnej formie, stanowi świetną metodę prezentacji produktów, mechanizmu ich działania, przybliżenia cech i właściwości. Forma ta jest wykorzystywana coraz powszechniej przez właścicieli małych i dużych sklepów. Jeśli chodzi o taki content marketing, agencja https://feb.net.pl/content o  dużym doświadczeniu może skutecznie pomóc w prowadzeniu kanału na YouTube, dbając nie tylko o jego zawartość merytoryczną i reklamową, ale również o aspekty wizualne i techniczne.

Udostępnij znajomym:

dodaj na Facebook prześlij przez Messenger dodaj na Twitter dodaj na LinkedIn


PRZERWA NA REKLAMĘ

Zobacz artykuły na podobny temat:

Artykuły sponsorowane i reklama display w Reporterzy.info [LINK]

Reporterzy.info
Tygodnik Reporterzy.info oferuje możliwość zamieszczania reklam banerowych, artykułów sponsorowanych, natywnych oraz content marketingowych. Szczegóły oferty, wymagań merytorycznych i technicznych oraz modele współpracy prezentujemy w dziale REKLAMA.

Najprostsze sposoby zarabiania przez internet

artykuł partnerski
Szukając dodatkowego źródła zarobku bierzemy pod uwagę różne opcje, ale nie każdy wie, że pieniądze zarabiać możemy również przez internet. Jest to o tyle ciekawe rozwiązanie, że nie musimy nawet wychodzić z domu, aby poprawić stan budżetu domowego.

Rolki Reggae Rajd pod patronatem Reporterzy.info

BARD
Dwa wielkie serducha, cztery pary rolek, dwanaście kółek, dwadzieścia dni, TYSIĄC kilometrów. Agata i Wojtek Miszewscy, małżeństwo rasta-wariatów z Oleśnicy na Dolnym Śląsku, ruszają na najbardziej zwariowany projekt charytatywny tego roku - Rolki Reggae Rajd. Wyprawę na rolkach ze Zgorzelca na Ostróda Reggae Festival.

Targeting IP - jego rola w marketingu

artykuł gościnny
Podstawą marketingu jest dziś rywalizacja o klienta. Skuteczna kampania reklamowa może być bodźcem determinującym wybór, którego dokona klient. Atrakcyjność i zarazem konkurencyjność produktu oraz marki wzrasta, kiedy informacja o nich dociera we właściwym czasie i formie do grupy docelowej. To właśnie dlatego targetowanie IP i geofencing są takie ważne dla marketingu cyfrowego.

Dlaczego pozycjonowanie stron internetowych jest ważne?

artykuł gościnny
Pozycjonowanie stron internetowych obejmuje wiele działań, które pozwalają na osiągnięcie zadowalających efektów, w postaci wysokich pozycji w wyszukiwarce google. Wśród nich możemy wymienić: tworzenie treści istotnych dla użytkowników i wyszukiwarki, poprawianie szybkości ładowania strony czy dostosowanie słów kluczowych. Wszystkie wyżej wymienione działania zostały zaprojektowane tak, aby sprostać potrzebom użytkowników wyszukiwarek oraz algorytmów wyszukiwarek.

Unikalne sposoby na promocje firmy. O czym warto pomyśleć?

artykuł sponsorowany
Oryginalność w sferze reklamy daje większe szanse na to, że klienci nas zapamiętają. Dobrze o tym pamiętać przy planowaniu kampanii promocyjnej i wyborze nośników reklamy. Firmy stawiające na nietypowe metody promocji mają spore pole do popisu. Przedstawiamy zestawienie kilku gadżetów, które warto włączyć do kampanii opartej na oryginalności i unikatowości.

Kto dzwonił? Sprawdź!

infonumer.pl
Telefon komórkowy bardzo ułatwia dzisiaj życie. Nie oznacza to jednak, że jego posiadanie ma wyłącznie dobre strony, choć na pewno jest ich o wiele więcej, niż tych złych. Do tych ostatnich należą rozmowy z nieznanych numerów, jeśli mają one charakter nękający. [artykuł sponsorowany]

dołącz do nas

Facebook Twitter Google+ LinkedIn RSS

reklama


Sztuka dobrego mówienia. Bez bełkotania i przynudzania | Mirosław Oczkoś, Wydawnictwo RMzarabiaj

Zarabiaj przez internet

więcej ofertReporterzy.info

Dla głodnych wiedzy

Nasze serwisy

Współpraca


© Dwornik.pl Bartłomiej Dwornik 2oo1-2o22