menu szukaj
tygodnik internetowy ISSN 2544-5839
nowe artykuły w każdy poniedziałek
tytuł monitorowany przez IMM i PSMM
zamknij

2.12.2019

Co powinieneś wiedzieć zanim otworzysz swój sklep internetowy?

Feb.net.pl

Właśnie otworzyłeś sklep internetowy na jednej z popularnych platform sklepowych. Dobrze, ale co dalej? Skąd Twoi potencjalni klienci mogą się dowiedzieć o jego istnieniu? Jakie formy promocji warto wykorzystać, aby z czasem zbudować bazę stałych klientów i osiągnąć finansowy sukces?

artykuł sponsorowany

Co powinieneś wiedzieć zanim otworzysz swój sklep internetowy?fot. Feb.net.pl

Sposób numer 1: kampanie w Google AdWords


Jedną z lepszych metod promocji są kampanię w Google AdWords. Najlepiej wybrać jeden lub dwa produkty do promowania. Osoby, które nie mają dostatecznej wiedzy w tym temacie, mogą zlecić to zadanie profesjonalnej firmie – agencja marketingowa Rzeszów świadczy pełne wsparcie w tym zakresie.

Sposób numer 2: remarketing


Metoda ta świetnie wspiera sprzedających w wyświetlaniu treści do tych osób, które już raz widziały sklep internetowy. Remarketing można uruchomić za pośrednictwem Google AdWords, ale również poprzez portal społecznościowy Facebook. Badania dowodzą, że klienci chętniej kupują w tych sklepach internetowych, z którymi mieli już wcześniej styczność. To pozwala im nabrać większego zaufania i przełamać opór przed złożeniem pierwszych zakupów u nowego sprzedającego.

Sposób numer 3: buduj wizerunek w mediach społecznościowych


Aby zwiększyć zaufanie i zaangażowanie odbiorców względem marki warto podtrzymywać z nimi na bieżąco kontakt. Do tego celu świetnie sprawdzają się media społecznościowe, a wśród nich te najpopularniejsze – Facebook i Instagram. Na swoich profilach możesz prezentować przygotowywanie produktów, etapy pakowania paczek, życie firmy od kuchni, organizować konkursy z nagrodami i komunikować się z użytkownikami. Oprócz tego interesującą opcją jest reklama w social media – za pośrednictwem płatnych kampanii post może dotrzeć do zdecydowanie większego grona użytkowników i to na dodatek jedynie tych, których dana branża czy produkt zwyczajnie interesuje. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie https://feb.net.pl/social-media.

Sposób numer 4: kanał na YouTube

Coraz popularniejszym sposobem dotarcia do klientów jest YouTube. Wideo, dzięki atrakcyjnej i przystępnej formie, stanowi świetną metodę prezentacji produktów, mechanizmu ich działania, przybliżenia cech i właściwości. Forma ta jest wykorzystywana coraz powszechniej przez właścicieli małych i dużych sklepów. Jeśli chodzi o taki content marketing, agencja https://feb.net.pl/content o  dużym doświadczeniu może skutecznie pomóc w prowadzeniu kanału na YouTube, dbając nie tylko o jego zawartość merytoryczną i reklamową, ale również o aspekty wizualne i techniczne.

Udostępnij znajomym:

dodaj na Facebook prześlij przez Messenger dodaj na Twitter dodaj na LinkedIn


PRZERWA NA REKLAMĘ

Zobacz artykuły na podobny temat:

Jak szkolić się z UX?

artykuł gościnny
User Experience to dziedzina, która na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat nabrała ogromnego znaczenia, nie tylko w branży IT, ale wielu innych, gdzie zadowolenie i satysfakcja klienta z realizowanej usługi stanowi klucz do zyskania przewag konkurencyjnej. Dlatego też coraz częściej możemy natrafić na ogłoszenia o pracę, które dotyczą właśnie specjalistów UX. W jaki sposób zdobyć kompetencje, które umożliwią nam rozpoczęcie przygody z UX?

Tapety na ścianę 3d hitem w aranżacji wnętrz!

www.fototap.pl
Nie od dziś wiadomo, że w branży aranżacji przestrzeni ciągle mamy do czynienia z różnego typu trendami i modami. Jest dokładnie tak, jak w branży odzieżowej, coś przestaje być na topie, coś innego natomiast rewolucjonizuje wręcz jej świat. Sprawdźmy wiec, co jest dziś modne, gdy mówimy o świecie tapet. Czy pojawiło się może coś nowego? [artykuł sponsorowany]

Nowe trendy w dystrybucji i przechowywaniu danych. Personalizowane pamięci USB od Flashstore

flashstore.pl
Czasami wydaje się, że w pewnych branżach nie można wymyślić nic nowego, a porządek i rozwój świata w obszarze komunikacji czy rozrywki wyznacza głównie Internet. Prawdopodobnie jest w tym wiele prawdy, patrząc jednak na dane odnoszące się choćby do produkcji i sprzedaży płyt winylowych (rok do roku sprzedaje się ich więcej) czy przenośnych nośników USB (powszechnie nazywanych pendrive’ami) chodzi chyba o coś więcej. [artykuł sponsorowany]

Wszędzie, ale razem! Cała Polska będzie ćwiczyć, żeby pomóc Kai

BARD
Na rolkach, na rowerach, biegiem, spacerem, a nawet chodząc po schodach. Już ponad 700 osób zadeklarowało, że 2 maja wyjdzie z domu żeby spalić nadmiar kalorii po kwarantannie. I przy okazji pomóc dwuletniej dziewczynce zebrać pieniądze na leczenie wyjątkowo złośliwego nowotworu nowoczesną terapią w klinice Przylądek Nadziei we Wrocławiu. Patronem medialnym wydarzenia jest tygodnik Reporterzy.info.

Ekomarketing - trend dla dobra planety

versus-reklama.pl
Ekologiczny nurt porwał ze sobą niemal wszystkich. Potrzeby dotyczące troski o środowisko głęboko zakorzeniły się w świadomości ludzi, którzy wspierają działania dotyczące lepszego jutra. Współczesne wpływy ekologiczne widać przede wszystkim w aranżacji wnętrz czy u producentów sprzętów oferujących rozwiązania korzystne dla otoczenia. [artykuł sponsorowany]

Czym jest przedszkole freinetowskie? W Pabianicach właśnie takie rusza

Reporterzy.info wspierają
Mieszane grupy wiekowe, żeby młodsi rozwijali się szybciej, a starsi uczyli się opiekuńczości i akceptacji. Autorski program nauki przez rozbudzanie wyobraźni, poczucia odpowiedzialności i świadomość konsekwencji. Już od września w Pabianicach będzie działać pierwsze w całym województwie łódzkim przedszkole freinetowskie. Na czym polega i co daje taki sposób pracy z dzieckiem?

Audyt techniczny SEO

Marcin Kordowski
Jeśli nie masz doświadczenia technicznego, przeprowadzenie technicznego audytu SEO Twojej witryny prawdopodobnie będzie procesem nie do przejścia. W końcu słowo „techniczny” jest w nazwie i jest przymiotnikiem, którego wielu marketerów nigdy by nie użyło do opisania swoich umiejętności. [artykuł sponsorowany]

dołącz do nas

Facebook Twitter Google+ LinkedIn RSS

reklama

Lidl.pl
Dwornik.pl • szkolenia • warsztaty • marketing internetowyzarabiaj

Zarabiaj przez internet

więcej ofertReporterzy.info

Dla głodnych wiedzy

Nasze serwisy

Współpraca


© Dwornik.pl Bartłomiej Dwornik 2oo1-2o22