menu szukaj
tygodnik internetowy ISSN 2544-5839
nowe artykuły w każdy poniedziałek
tytuł monitorowany przez IMM i PSMM
zamknij
REKLAMAbanner Volcano

2.12.2019

Co powinieneś wiedzieć zanim otworzysz swój sklep internetowy?

Feb.net.pl

Właśnie otworzyłeś sklep internetowy na jednej z popularnych platform sklepowych. Dobrze, ale co dalej? Skąd Twoi potencjalni klienci mogą się dowiedzieć o jego istnieniu? Jakie formy promocji warto wykorzystać, aby z czasem zbudować bazę stałych klientów i osiągnąć finansowy sukces?

artykuł sponsorowany

Co powinieneś wiedzieć zanim otworzysz swój sklep internetowy?fot. Feb.net.pl

Sposób numer 1: kampanie w Google AdWords


Jedną z lepszych metod promocji są kampanię w Google AdWords. Najlepiej wybrać jeden lub dwa produkty do promowania. Osoby, które nie mają dostatecznej wiedzy w tym temacie, mogą zlecić to zadanie profesjonalnej firmie – agencja marketingowa Rzeszów świadczy pełne wsparcie w tym zakresie.

Sposób numer 2: remarketing


Metoda ta świetnie wspiera sprzedających w wyświetlaniu treści do tych osób, które już raz widziały sklep internetowy. Remarketing można uruchomić za pośrednictwem Google AdWords, ale również poprzez portal społecznościowy Facebook. Badania dowodzą, że klienci chętniej kupują w tych sklepach internetowych, z którymi mieli już wcześniej styczność. To pozwala im nabrać większego zaufania i przełamać opór przed złożeniem pierwszych zakupów u nowego sprzedającego.

Sposób numer 3: buduj wizerunek w mediach społecznościowych


Aby zwiększyć zaufanie i zaangażowanie odbiorców względem marki warto podtrzymywać z nimi na bieżąco kontakt. Do tego celu świetnie sprawdzają się media społecznościowe, a wśród nich te najpopularniejsze – Facebook i Instagram. Na swoich profilach możesz prezentować przygotowywanie produktów, etapy pakowania paczek, życie firmy od kuchni, organizować konkursy z nagrodami i komunikować się z użytkownikami. Oprócz tego interesującą opcją jest reklama w social media – za pośrednictwem płatnych kampanii post może dotrzeć do zdecydowanie większego grona użytkowników i to na dodatek jedynie tych, których dana branża czy produkt zwyczajnie interesuje. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie https://feb.net.pl/social-media.

Sposób numer 4: kanał na YouTube

Coraz popularniejszym sposobem dotarcia do klientów jest YouTube. Wideo, dzięki atrakcyjnej i przystępnej formie, stanowi świetną metodę prezentacji produktów, mechanizmu ich działania, przybliżenia cech i właściwości. Forma ta jest wykorzystywana coraz powszechniej przez właścicieli małych i dużych sklepów. Jeśli chodzi o taki content marketing, agencja https://feb.net.pl/content o  dużym doświadczeniu może skutecznie pomóc w prowadzeniu kanału na YouTube, dbając nie tylko o jego zawartość merytoryczną i reklamową, ale również o aspekty wizualne i techniczne.

Udostępnij znajomym:

dodaj na Facebook prześlij przez Messenger dodaj na Twitter dodaj na LinkedIn

PRZERWA NA REKLAMĘ

Zobacz artykuły na podobny temat:

Najnowsze trendy w SEO i jak dostosować swoją strategię

artykuł sponsorowany
W ostatnim czasie SEO (Search Engine Optimization) stało się nieodłącznym elementem strategii marketingowej każdej firmy. To właśnie dzięki efektywnej optymalizacji pod kątem wyszukiwarek, strony www zyskują widoczność, co jest kluczowe dla pozycjonowania w sieci. W tym kontekście zrozumienie i adaptacja do najnowszych trendów w SEO jest nie tylko pożądane, ale wręcz niezbędne, aby utrzymać się na powierzchni szybko ewoluującego krajobrazu cyfrowego.

Bukmacherzy w Polsce rozwiązują problemy swoich graczy

zapytajbukmachera.pl
Dzięki regulacjom prawnym, obstawianie u bukmacherów przestało być owiane złą sławą i decyduje się na nie coraz większa grupa nowych graczy. Przyciąga ich szeroka oferta dyscyplin sportowych, zarówno realnych, jak i wirtualnych, silne emocje związane z obstawianiem wyników i możliwość wygrania pieniędzy. [artykuł sponsorowany]

Ile kosztuje wynajęcie billboardu na miesiąc?

artykuł sponsorowany
Jednym z kluczowych czynników, które determinują skuteczność tej formy promocji jest projekt billboardu i jego lokalizacja. Nietrudno się domyślić, że ustawienie reklamy w tłocznym miejscu może sporo kosztować. Ile dokładnie? Sprawdź, ile kosztuje wynajem billboardu.

Czym wyróżnia się agencja content marketing

thinkkong.pl
Marketing cały czas się rozwija, pojawiają się nowe trendy, rozwiązania i narzędzia. Dynamika tego zjawiska w dużej mierze zależy od zachowań konsumentów, które są analizowane i badane przez rozlicznych specjalistów. Obecnie bardzo wyraźnym trendem jest content marketing. Czym dokładnie jest content marketing i czym wyróżnia się dobra agencja content marketingowa? [artykuł sponsorowany]

Jak wybrać dobrą agencję brandingową?

Agencja Invitro
Nawet jeżeli posiadasz świetny produkt, którego opracowanie wymagało wielu miesięcy pracy i dużych nakładów finansowych, to trudno go będzie sprzedać bez odpowiedniego opakowania. [artykuł sponsorowany]

Porównywarki online, czyli jak w łatwy sposób oszczędzić na OC

artykuł sponsorowany
Każdy, kto posiada własny samochód, doskonale wie, że wiąże się to z konkretnymi kosztami, które trzeba ponosić, by móc w pełni korzystać z danego pojazdu. Jednym z takich kosztów, których nijak nie da się uniknąć, jest ubezpieczenie OC.

Drukowane pudełka z tektury litej – na jakie produkty będą najlepsze?

artykuł sponsorowany
Pudła z tektury litej mogą być wykorzystane do szerokiej gamy produktów. Jakie przeznaczenie mają tego typu opakowania? Zobacz, jakie produkty najczęściej pakowane są do takich pudełek!

dołącz do nas

Facebook LinkedIn X Twitter Google RSS

praca w mediach

Wydawca, influencer
Whitepress Dziennikarz
oferty mediów lokalnych, regionalnych i ogólnopolskich Więcej

reklama

WhitePress - zarabiaj na swojej stronie
Dwornik.pl • szkolenia • warsztaty • marketing internetowy

zarabiaj

Zarabiaj przez internet

więcej ofertReporterzy.info

Dla głodnych wiedzy

Nasze serwisy

Współpraca


© Dwornik.pl Bartłomiej Dwornik 2oo1-2o24