menu szukaj
tygodnik internetowy ISSN 2544-5839
nowe artykuły w każdy poniedziałek
tytuł monitorowany przez IMM i PSMM
zamknij

2.12.2019

Co powinieneś wiedzieć zanim otworzysz swój sklep internetowy?

Feb.net.pl

Właśnie otworzyłeś sklep internetowy na jednej z popularnych platform sklepowych. Dobrze, ale co dalej? Skąd Twoi potencjalni klienci mogą się dowiedzieć o jego istnieniu? Jakie formy promocji warto wykorzystać, aby z czasem zbudować bazę stałych klientów i osiągnąć finansowy sukces?

artykuł sponsorowany

Co powinieneś wiedzieć zanim otworzysz swój sklep internetowy?fot. Feb.net.pl

Sposób numer 1: kampanie w Google AdWords


Jedną z lepszych metod promocji są kampanię w Google AdWords. Najlepiej wybrać jeden lub dwa produkty do promowania. Osoby, które nie mają dostatecznej wiedzy w tym temacie, mogą zlecić to zadanie profesjonalnej firmie – agencja marketingowa Rzeszów świadczy pełne wsparcie w tym zakresie.

Sposób numer 2: remarketing


Metoda ta świetnie wspiera sprzedających w wyświetlaniu treści do tych osób, które już raz widziały sklep internetowy. Remarketing można uruchomić za pośrednictwem Google AdWords, ale również poprzez portal społecznościowy Facebook. Badania dowodzą, że klienci chętniej kupują w tych sklepach internetowych, z którymi mieli już wcześniej styczność. To pozwala im nabrać większego zaufania i przełamać opór przed złożeniem pierwszych zakupów u nowego sprzedającego.

Sposób numer 3: buduj wizerunek w mediach społecznościowych


Aby zwiększyć zaufanie i zaangażowanie odbiorców względem marki warto podtrzymywać z nimi na bieżąco kontakt. Do tego celu świetnie sprawdzają się media społecznościowe, a wśród nich te najpopularniejsze – Facebook i Instagram. Na swoich profilach możesz prezentować przygotowywanie produktów, etapy pakowania paczek, życie firmy od kuchni, organizować konkursy z nagrodami i komunikować się z użytkownikami. Oprócz tego interesującą opcją jest reklama w social media – za pośrednictwem płatnych kampanii post może dotrzeć do zdecydowanie większego grona użytkowników i to na dodatek jedynie tych, których dana branża czy produkt zwyczajnie interesuje. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie https://feb.net.pl/social-media.

Sposób numer 4: kanał na YouTube

Coraz popularniejszym sposobem dotarcia do klientów jest YouTube. Wideo, dzięki atrakcyjnej i przystępnej formie, stanowi świetną metodę prezentacji produktów, mechanizmu ich działania, przybliżenia cech i właściwości. Forma ta jest wykorzystywana coraz powszechniej przez właścicieli małych i dużych sklepów. Jeśli chodzi o taki content marketing, agencja https://feb.net.pl/content o  dużym doświadczeniu może skutecznie pomóc w prowadzeniu kanału na YouTube, dbając nie tylko o jego zawartość merytoryczną i reklamową, ale również o aspekty wizualne i techniczne.

Udostępnij znajomym:

dodaj na Facebook prześlij przez Messenger dodaj na Twitter dodaj na LinkedIn


PRZERWA NA REKLAMĘ

Zobacz artykuły na podobny temat:

Social Media dla Biznesu - jak z nich korzystać?

artykuł zewnętrzny
Social Media to nie tylko źródło rozrywki i sposób na łatwą komunikację ze znajomymi. Odpowiednie wykorzystanie mediów społecznościowych to również doskonały sposób na promocję swojego biznesu. Przyjrzyjmy się zatem praktycznym metodom, które można wykorzystać do zwiększenia sprzedaży w firmie i zbudowania długotrwałych relacji z potencjalnymi klientami.

Usuwanie negatywnych opinii - dlaczego zainwestować w pomoc fachowców?

artykuł sponsorowany
Bardzo dużo osób prowadzi obecnie swoje firmy. Chcesz posiadać jak najwięcej Klientów? Generalnie nie da się ukryć, że to prowadzi do tego, że można zarabiać o wiele większe pieniądze. Jak zaś doprowadzić do tego właśnie stanu? Musisz między innymi zdecydować się na pomoc ekspertów, którzy wiedzą, jak postępować, gdy mamy negatywne opinie na swój temat.

Jak promować mały biznes w internecie?

artykuł sponsorowany
Prowadzenie małej firmy to, wydawać by się mogło, dość proste zadanie. Wiele osób wręcz uważa, że mała firma to małe problemy. Jest to jednak dalekie od prawdy. W większości branż konkurencja na rynku jest tak ogromna, że bez odpowiedniej promocji nie ma szans na osiągnięcie sprzedaży na satysfakcjonującym poziomie. Jakie działania marketingowe warto podjąć, by skutecznie wypromować mały biznes w Sieci?

Stojaki Reklamowe - Gdzie Są Najczęściej Wykorzystywane

artykuł sponsorowany
Sposoby wykorzystania stojaków reklamowych - czym są tzw. standy, do czego służą, jakie są typy i przeznaczenie stojaków reklamowych. Dowiedz się więcej!

Co robić, kiedy dziecko boi się wizyty u lekarza?

kampania społeczna
Wybierasz się z dzieckiem do przychodni na badanie. Szykujecie się już do wyjścia, kiedy nagle mały człowiek zalewa się łzami i wpada w histerię. Buntuje się i za nic na świecie nie chce wyjść z domu. Brzmi znajomo? Takiej sytuacji da się uniknąć.

#niemarnuj1%! Viral, do którego dołączają internauci i… celebryci

Justyna Zalewska
Ponad 5 milionów Polaków nie przekazuje 1% podatku potrzebującym na wybrany cel charytatywny. Fundacja „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” postanowiła to zmienić i stworzyła akcję społeczną na Instagramie o nazwie #niemarnuj1% do której dołączyło już około 100 internautów, w tym znani sportowcy, celebryci i influencerzy. [Reporterzy.info wspierają]

Drukowanie Gliwice - bogata oferta dla firm

e-druk.pl
W dzisiejszych czasach wiele firm nawiązuje stałą współpracę z drukarniami. Dzięki temu mają pewność terminowej realizacji rozmaitych zamówień, głównie związanych z szeroko pojętą reklamą. Firmy potrzebują wizytówek, papieru firmowego czy różnego typu plakatów, bannerów lub roll-upów bądź gadżetów reklamowych. [artykuł sponsorowany]

dołącz do nas

Facebook Twitter Google+ LinkedIn RSS

reklama

WhitePress - zarabiaj na swojej stronie
Rozlicz PIT i przekaż 1,5% na projekty fundacji Ogólnopolski Operator Oświatyzarabiaj

Zarabiaj przez internet

więcej ofertReporterzy.info

Dla głodnych wiedzy

Nasze serwisy

Współpraca


© Dwornik.pl Bartłomiej Dwornik 2oo1-2o23