menu szukaj
tygodnik internetowy ISSN 2544-5839
nowe artykuły w każdy poniedziałek
tytuł monitorowany przez IMM i PSMM
zamknij
Czytaj gazety  PDF. Na kmputerze, czytniku, tablecie i smartfonie.

2.12.2019

Co powinieneś wiedzieć zanim otworzysz swój sklep internetowy?

Feb.net.pl

Właśnie otworzyłeś sklep internetowy na jednej z popularnych platform sklepowych. Dobrze, ale co dalej? Skąd Twoi potencjalni klienci mogą się dowiedzieć o jego istnieniu? Jakie formy promocji warto wykorzystać, aby z czasem zbudować bazę stałych klientów i osiągnąć finansowy sukces?

artykuł sponsorowany

Co powinieneś wiedzieć zanim otworzysz swój sklep internetowy?fot. Feb.net.pl

Sposób numer 1: kampanie w Google AdWords


Jedną z lepszych metod promocji są kampanię w Google AdWords. Najlepiej wybrać jeden lub dwa produkty do promowania. Osoby, które nie mają dostatecznej wiedzy w tym temacie, mogą zlecić to zadanie profesjonalnej firmie – agencja marketingowa Rzeszów świadczy pełne wsparcie w tym zakresie.

Sposób numer 2: remarketing


Metoda ta świetnie wspiera sprzedających w wyświetlaniu treści do tych osób, które już raz widziały sklep internetowy. Remarketing można uruchomić za pośrednictwem Google AdWords, ale również poprzez portal społecznościowy Facebook. Badania dowodzą, że klienci chętniej kupują w tych sklepach internetowych, z którymi mieli już wcześniej styczność. To pozwala im nabrać większego zaufania i przełamać opór przed złożeniem pierwszych zakupów u nowego sprzedającego.

Sposób numer 3: buduj wizerunek w mediach społecznościowych


Aby zwiększyć zaufanie i zaangażowanie odbiorców względem marki warto podtrzymywać z nimi na bieżąco kontakt. Do tego celu świetnie sprawdzają się media społecznościowe, a wśród nich te najpopularniejsze – Facebook i Instagram. Na swoich profilach możesz prezentować przygotowywanie produktów, etapy pakowania paczek, życie firmy od kuchni, organizować konkursy z nagrodami i komunikować się z użytkownikami. Oprócz tego interesującą opcją jest reklama w social media – za pośrednictwem płatnych kampanii post może dotrzeć do zdecydowanie większego grona użytkowników i to na dodatek jedynie tych, których dana branża czy produkt zwyczajnie interesuje. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie https://feb.net.pl/social-media.

Sposób numer 4: kanał na YouTube

Coraz popularniejszym sposobem dotarcia do klientów jest YouTube. Wideo, dzięki atrakcyjnej i przystępnej formie, stanowi świetną metodę prezentacji produktów, mechanizmu ich działania, przybliżenia cech i właściwości. Forma ta jest wykorzystywana coraz powszechniej przez właścicieli małych i dużych sklepów. Jeśli chodzi o taki content marketing, agencja https://feb.net.pl/content o  dużym doświadczeniu może skutecznie pomóc w prowadzeniu kanału na YouTube, dbając nie tylko o jego zawartość merytoryczną i reklamową, ale również o aspekty wizualne i techniczne.

Udostępnij znajomym:

dodaj na Facebook prześlij przez Messenger dodaj na Twitter dodaj na LinkedIn

PRZERWA NA REKLAMĘ

Zobacz artykuły na podobny temat:

Waga Nadziei na pomoc dzieciom z onkologii. Wymyśl, jak ma wyglądać

Klaudia Smolarska-Kulej
„Pokaż, jak widzisz nadzieję” i wygraj bilet do Energylandii! Ruszył konkurs na projekt jedynej w swoim rodzaju wagi kuchennej, która będzie pomagać dzieciom chorym na raka z kliniki onkologicznej Przylądek Nadziei we Wrocławiu.

Czy przygoda może być dziedziną nauki? Oczywiście!

materiał partnera
Turystyka przygodowa naukowym okiem i skoordynowana współpraca szkoły średniej z uczelnią wyższą. W Poznaniu Akademickie Liceum NALO i Akademia Wychowania Fizycznego wyznaczają nowatorski trend łączenia dwóch etapów świata edukacji.

707 kilometrów na rolkach. Para rolkarzy jedzie dla chorego chłopca

BARD
Rolki Reggae Rajd startuje 30 czerwca w Lublinie. Po 12 dniach Agata i Wojtek Miszewscy, rolkarskie małżeństwo z Oleśnicy na Dolnym Śląsku, planują zameldować się na mecie w Ostródzie. Na Mazurach. Trasę liczącą 707 kilometrów pokonają w całości na rolkach, żeby pomóc choremu chłopcu, 9-letniemu Czarkowi, cierpiącemu na porażenie mózgowe i zespół Westa. [PATRONAT REPORTERZY.INFO]

Dlaczego konsultacje marketingowe są przydatne?

artykuł sponsorowany
Konsultacje marketingowe są dostępne dla firm każdej wielkości i mogą być skutecznym sposobem na poprawę skuteczności strategii marketingowych firmy. Bez względu na to, jak duża lub mała jest Twoja firma, posiadanie doświadczonego specjalisty, który oceni Twój plan marketingowy, może pomóc Ci w pełni wykorzystać swoje wysiłki.

Jak wybrać najlepszy głos lektorski do reklamy radiowej?

artykuł sponsorowany
Wybór najlepszego lektora do reklamy radiowej jest bardzo ważnym zadaniem, ponieważ może on znacząco wpłynąć na odbiór przekazu przez słuchaczy. Jak wybrać najlepszego lektora do reklamy radiowej?

Przyszłość gier online

bananki.pl
Gry online nadal dostarczają rozrywki i mają grono swoich odbiorców, chociaż wydaje się, że rynek takich gier w ostatnim czasie niewiele się zmienił. Zmieniło się natomiast całe otoczenie, wyrosła ogromna konkurencja ze strony aplikacji mobilnych oraz konsoli, a także zaawansowanych i bardzo rozbudowanych gier z różnymi scenariuszami i wciągającą fabułą. [artykuł sponsorowany]

Pozycjonowanie strony internetowej – terminy, które warto znać

artykuł sponsorowany
Poniżej przestawiamy wyjaśnienie terminów, które dotyczą tematyki pozycjonowania stron internetowych i które warto zrozumieć, jeśli jest się zainteresowanym podjęciem współpracy z agencją SEO/SEM.

dołącz do nas

Facebook LinkedIn X Twitter Google RSS

praca w mediach

Wydawca, influencer
Whitepress Dziennikarz
oferty mediów lokalnych, regionalnych i ogólnopolskich Więcej

reklama

rectangle Broń.pl
Rozlicz PIT i przekaż 1,5% na projekty fundacji Ogólnopolski Operator Oświaty

zarabiaj

Zarabiaj przez internet

więcej ofertReporterzy.info

Dla głodnych wiedzy

Nasze serwisy

Współpraca


© Dwornik.pl Bartłomiej Dwornik 2oo1-2o24