menu szukaj
tygodnik internetowy ISSN 2544-5839
nowe artykuły w każdy poniedziałek
tytuł monitorowany przez IMM i PSMM
zamknij
Czytaj gazety  PDF. Na kmputerze, czytniku, tablecie i smartfonie.

18.01.2020

Jak koszulka z nadrukiem poprawia rozpoznawalność firmy?

printing-season.com

Wiele branż korzysta z koszulek z nadrukiem. Najczęściej noszą je pracownicy, ale eksperci od skutecznego marketingu zdają sobie sprawę, że zastosowanie tych produktów jest znacznie szersze. Im więcej osób je nosi, tym lepiej dla promocji danej działalności gospodarczej. Dlatego przedsiębiorczy nomen omen przedsiębiorcy inwestują w przykuwający uwagę nadruk na koszulkach. A następnie wręczają je klientom oraz rodzinom pracowników. Warto rozdawać taką odzież podczas targów oraz innych imprez branżowych.

[artykuł gościnny]

Jak koszulka z nadrukiem poprawia rozpoznawalność firmy?fot. printing-season.com

Pracownik w profesjonalnej koszulce


Zamówienie jednolitych koszulek dla całego zespołu nie wiąże się z dużymi kosztami. Zwłaszcza jeżeli od razu kupuje się większą liczbę egzemplarzy. Nawet jeżeli podwładni stanowią niewielką grupę, w ramach jednego zlecenia można zaopatrzyć się w koszulki dla klientów czy partnerów biznesowych. Generalnie jednak taka odzież w pierwszej kolejności trafia do pracowników danej firmy.

Nosząc ją w godzinach pracy, wyróżniają się na tle konkurencji i przypominają klientom o reprezentowanej marce. Niektórzy pracodawcy nie szczędzą pieniędzy na dodatkowe egzemplarze odzieży. Takie, które pracownicy mogą nosić w czasie wolnym. To świetna reklama, na której skuteczność wpływa szeroki zasięg i możliwość docierania w wiele różnych miejsc. Działania promocyjne mają miejsce także poza siedzibą pracy, w weekendy czy podczas pracowniczego urlopu.

Koszulka z nadrukiem dla klienta


Na co dzień koszulki firmowe wręczane są klientom. Coraz częściej mogą na nie liczyć nie tylko nowi, ale również stali odbiorcy danej oferty. W ten sposób firma okazuje swoją wdzięczność za powierzone jej zaufanie. Przy okazji wykorzystuje klientów jako nośnik reklamy. Aby spotęgować szanse na promocyjny sukces, trzeba jednak zainwestować w wysokiej jakości materiały oraz profesjonalny nadruk na koszulkach.

Tak wykonana odzież posłuży użytkownikowi dłużej, wzbudzi też bardziej pozytywne skojarzenia z marką. Podczas imprez branżowych koszulki firmowe rozdawane są również potencjalnym klientom. Mechanizm działania jest wówczas podobny. Chodzi o wzbudzenie zainteresowania oraz dotarcie do kolejnych odbiorców. Wystarczy że dana osoba założy odzież reklamową raz na jakiś czas, a informacje o firmie dotrą do całego jej otoczenia. Sam reklamodawca nie musi już wówczas niczego robić.

Cała firmowa rodzina


Pracowników firmy często porównuje się do rodziny. Takie nawiązania służą przełożonym do budowania przyjemniejszej atmosfery oraz wzmacniania poczucia współodpowiedzialności za rynkowy sukces. Skoro pracownicy są jak rodzina, ich bliskich warto obdarować koszulką z nadrukiem. To mały, aczkolwiek opłacalny gest. Wzbudza wdzięczność, a każda osoba nosząca nadruk na koszulkach przyczynia się do dodatkowej promocji danej działalności gospodarczej. Krewnych swoich pracowników warto dobrze traktować, ponieważ to skuteczny sposób na zatrzymanie podwładnych. A godny zaufania, stabilny zespół w czasach tak dużej mobilności pracowników jest czymś bardzo wartościowym.

Więcej informacji
Na stronie https://printing-season.com/ znajduje się więcej informacji o nadruku na koszulkach.

Udostępnij znajomym:

dodaj na Facebook prześlij przez Messenger dodaj na Twitter dodaj na LinkedIn

PRZERWA NA REKLAMĘ

Zobacz artykuły na podobny temat:

Najnowsze trendy w SEO i jak dostosować swoją strategię

artykuł sponsorowany
W ostatnim czasie SEO (Search Engine Optimization) stało się nieodłącznym elementem strategii marketingowej każdej firmy. To właśnie dzięki efektywnej optymalizacji pod kątem wyszukiwarek, strony www zyskują widoczność, co jest kluczowe dla pozycjonowania w sieci. W tym kontekście zrozumienie i adaptacja do najnowszych trendów w SEO jest nie tylko pożądane, ale wręcz niezbędne, aby utrzymać się na powierzchni szybko ewoluującego krajobrazu cyfrowego.

Jak platforma kafeteryjna może zwiększyć satysfakcję pracowników?

artykuł sponsorowany
Na rynku pracy, gdzie konkurencja o utalentowanych pracowników jest silniejsza niż kiedykolwiek, satysfakcja pracowników jest nie tylko pożądana, ale wręcz konieczna. W tym kontekście, platformy kafeteryjne odgrywają kluczową rolę, tworząc wartość dla pracowników i pomagając organizacjom przyciągać i zatrzymywać najlepsze talenty.

Reklamuj swoją firmę z Google Ads

artykuł sponsorowany
Konkurencja na rynku we wszystkich branżach jest tak silna, że  zmusza przedsiębiorców do określonych działań, aby ich firma stała się widoczna i rozpoznawalna. Kampanie reklamowe w radiu i telewizji są niezwykle kosztowne. Dlatego warto pomyśleć o reklamach w Google Ads.

Darmowe motywy WordPress: jak znaleźć te wartościowe?

artykuł sponsorowany
WordPress to jedna z najpopularniejszych platform do tworzenia stron internetowych, oferująca bogatą bibliotekę motywów graficznych. Dla wielu użytkowników ważne jest znalezienie wartościowych motywów, które nie tylko będą atrakcyjne wizualnie, ale także funkcjonalne i łatwe w użyciu.

Studia podyplomowe w biznesie – jakie niosą korzyści?

artykuł sponsorowany
Współczesny rynek pracy nieustannie się zmienia i stawia nowe wymagania. Dlatego każdy, kto chce osiągnąć sukces, musi się stale rozwijać. Sposobem na podniesienie swoich kompetencji są studia podyplomowe. Zobacz, jakie korzyści niesie ukończenie kierunków z dziedziny biznesu i zarządzania!

Czy opłaca się kupić iPhone 13?

artykuł sponsorowany
Apple iPhone 13 to nowoczesny smartfon, który zadebiutował na rynku we wrześniu 2021 roku. Obecnie ten model wciąż cieszy się dużą popularnością wśród użytkowników, ponieważ ma doskonałe parametry techniczne i można go kupić w bardzo atrakcyjnej cenie. Kiedy warto zdecydować się na jego zamówienie?

Czym się różni spadek od darowizny?

pewny-prawnik.pl
Spadek czy darowizna to terminy, o których często słyszymy, jednak nie zawsze jesteśmy świadomi różnic z nich wynikających. Czym jest zatem spadek, a czym darowizna? Jakie skutki prawne pociąga za sobą każde z tych rozwiązań? Jakie korzyści i zagrożenia wiążą się z każdą z tych form? [artykuł sponsorowany]

dołącz do nas

Facebook LinkedIn X Twitter Google RSS

praca w mediach

Wydawca, influencer
Whitepress Dziennikarz
oferty mediów lokalnych, regionalnych i ogólnopolskich Więcej

reklama

WhitePress - zarabiaj na swojej stronie
Rozlicz PIT i przekaż 1,5% na projekty fundacji Ogólnopolski Operator Oświaty

zarabiaj

Zarabiaj przez internet

więcej ofertReporterzy.info

Dla głodnych wiedzy

Nasze serwisy

Współpraca


© Dwornik.pl Bartłomiej Dwornik 2oo1-2o24