menu szukaj
tygodnik internetowy ISSN 2544-5839
nowe artykuły w każdy poniedziałek
tytuł monitorowany przez IMM i PSMM
zamknij

18.01.2020

Jak koszulka z nadrukiem poprawia rozpoznawalność firmy?

printing-season.com

Wiele branż korzysta z koszulek z nadrukiem. Najczęściej noszą je pracownicy, ale eksperci od skutecznego marketingu zdają sobie sprawę, że zastosowanie tych produktów jest znacznie szersze. Im więcej osób je nosi, tym lepiej dla promocji danej działalności gospodarczej. Dlatego przedsiębiorczy nomen omen przedsiębiorcy inwestują w przykuwający uwagę nadruk na koszulkach. A następnie wręczają je klientom oraz rodzinom pracowników. Warto rozdawać taką odzież podczas targów oraz innych imprez branżowych.

[artykuł gościnny]

Jak koszulka z nadrukiem poprawia rozpoznawalność firmy?fot. printing-season.com

Pracownik w profesjonalnej koszulce


Zamówienie jednolitych koszulek dla całego zespołu nie wiąże się z dużymi kosztami. Zwłaszcza jeżeli od razu kupuje się większą liczbę egzemplarzy. Nawet jeżeli podwładni stanowią niewielką grupę, w ramach jednego zlecenia można zaopatrzyć się w koszulki dla klientów czy partnerów biznesowych. Generalnie jednak taka odzież w pierwszej kolejności trafia do pracowników danej firmy.

Nosząc ją w godzinach pracy, wyróżniają się na tle konkurencji i przypominają klientom o reprezentowanej marce. Niektórzy pracodawcy nie szczędzą pieniędzy na dodatkowe egzemplarze odzieży. Takie, które pracownicy mogą nosić w czasie wolnym. To świetna reklama, na której skuteczność wpływa szeroki zasięg i możliwość docierania w wiele różnych miejsc. Działania promocyjne mają miejsce także poza siedzibą pracy, w weekendy czy podczas pracowniczego urlopu.

Koszulka z nadrukiem dla klienta


Na co dzień koszulki firmowe wręczane są klientom. Coraz częściej mogą na nie liczyć nie tylko nowi, ale również stali odbiorcy danej oferty. W ten sposób firma okazuje swoją wdzięczność za powierzone jej zaufanie. Przy okazji wykorzystuje klientów jako nośnik reklamy. Aby spotęgować szanse na promocyjny sukces, trzeba jednak zainwestować w wysokiej jakości materiały oraz profesjonalny nadruk na koszulkach.

Tak wykonana odzież posłuży użytkownikowi dłużej, wzbudzi też bardziej pozytywne skojarzenia z marką. Podczas imprez branżowych koszulki firmowe rozdawane są również potencjalnym klientom. Mechanizm działania jest wówczas podobny. Chodzi o wzbudzenie zainteresowania oraz dotarcie do kolejnych odbiorców. Wystarczy że dana osoba założy odzież reklamową raz na jakiś czas, a informacje o firmie dotrą do całego jej otoczenia. Sam reklamodawca nie musi już wówczas niczego robić.

Cała firmowa rodzina


Pracowników firmy często porównuje się do rodziny. Takie nawiązania służą przełożonym do budowania przyjemniejszej atmosfery oraz wzmacniania poczucia współodpowiedzialności za rynkowy sukces. Skoro pracownicy są jak rodzina, ich bliskich warto obdarować koszulką z nadrukiem. To mały, aczkolwiek opłacalny gest. Wzbudza wdzięczność, a każda osoba nosząca nadruk na koszulkach przyczynia się do dodatkowej promocji danej działalności gospodarczej. Krewnych swoich pracowników warto dobrze traktować, ponieważ to skuteczny sposób na zatrzymanie podwładnych. A godny zaufania, stabilny zespół w czasach tak dużej mobilności pracowników jest czymś bardzo wartościowym.

Więcej informacji
Na stronie https://printing-season.com/ znajduje się więcej informacji o nadruku na koszulkach.

Udostępnij znajomym:

dodaj na Facebook prześlij przez Messenger dodaj na Twitter dodaj na LinkedIn


PRZERWA NA REKLAMĘ

Zobacz artykuły na podobny temat:

Sztuka robienia notatek

artykuł sponsorowany
Dobrze przygotowane notatki i umiejętność notowania znaczenie przyspiesza i ułatwia naukę i przyswajanie wiedzy. Zapisywanie informacji wydaje się banalnie proste, jednak aby było to efektywne, trzeba robić to zgodnie z tym jak nasz mózg przetwarza informacje.

Audyt techniczny SEO

Marcin Kordowski
Jeśli nie masz doświadczenia technicznego, przeprowadzenie technicznego audytu SEO Twojej witryny prawdopodobnie będzie procesem nie do przejścia. W końcu słowo „techniczny” jest w nazwie i jest przymiotnikiem, którego wielu marketerów nigdy by nie użyło do opisania swoich umiejętności. [artykuł sponsorowany]

E-commerce - jak dbać o bezpieczeństwo przesyłek i zadowolenie klientów?

Opakowania24.eu
Przesyłanie towarów na odległość wymaga zachowania specjalnych środków ostrożności. Tylko wtedy można mieć pewność, że przedmioty nie zostaną uszkodzone podczas transportu i dotrą do adresata w stanie niepogorszonym. Właściwe zabezpieczenie pakowanych towarów daje gwarancję zadowolenia klientów e-sklepu i sprawia, że chętniej powracają w przyszłości po więcej. [artykuł sponsorowany]

Targeting IP - jego rola w marketingu

artykuł gościnny
Podstawą marketingu jest dziś rywalizacja o klienta. Skuteczna kampania reklamowa może być bodźcem determinującym wybór, którego dokona klient. Atrakcyjność i zarazem konkurencyjność produktu oraz marki wzrasta, kiedy informacja o nich dociera we właściwym czasie i formie do grupy docelowej. To właśnie dlatego targetowanie IP i geofencing są takie ważne dla marketingu cyfrowego.

Trzy powody, dla których warto współpracować z agencją PR

iconstrategies.pl
Zarówno tradycyjne media, jak i te społecznościowe czy też szereg komunikacyjnych usprawnień wewnątrz przedsiębiorstwa to niezwykle ważne zadania, przed którymi stają mniejsze i większe firmy, a także wyzwania dla agencji PR. Sprawdź, dlaczego warto sięgnąć po pomoc specjalistów. [artykuł sponsorowany]

Chcesz wynajmować pokoje letnikom? Oto 3 podpowiedzi

Gothaer
Tylko w ubiegłym roku turyści wykupili w naszym kraju 84 miliony noclegów. To o 4,5 miliona więcej, niż w roku ubiegłym1, a prognozy na 2018 są jeszcze bardziej optymistyczne. Nic dziwnego, że jak na drożdżach rośnie prywatna baza noclegowa - w ubiegłym roku tylko 47 proc. turystów nocowało w hotelach. Wynajem pokoi letnikom to niezły interes pod warunkiem, że wiemy jak uniknąć ryzyka. [artykuł partnera]

Sprawdź, jak oszczędnie podróżować po Polsce

kuplio.pl
Podróżowanie to jedna z najlepszych rzeczy, jakie robić możemy w wolnym czasie. Polska to piękny kraj, w którym jest naprawdę wiele do zobaczenia. Co więcej, możemy zwiedzić ją naprawdę tanim kosztem. Jak zaoszczędzić podczas krajowych podróży? [artykuł sponsorowany]

dołącz do nas

Facebook Twitter Google+ LinkedIn RSS

reklama

WhitePress - zarabiaj na swojej stronie
Dwornik.pl • szkolenia • warsztaty • marketing internetowyzarabiaj

Zarabiaj przez internet

więcej ofertReporterzy.info

Dla głodnych wiedzy

Nasze serwisy

Współpraca


© Dwornik.pl Bartłomiej Dwornik 2oo1-2o22