menu szukaj
tygodnik internetowy ISSN 2544-5839
nowe artykuły w każdy poniedziałek
tytuł monitorowany przez IMM i PSMM
zamknij
REKLAMAbanner Konsimo

22.07.2021

Unikalne sposoby na promocje firmy. O czym warto pomyśleć?

artykuł sponsorowany

Oryginalność w sferze reklamy daje większe szanse na to, że klienci nas zapamiętają. Dobrze o tym pamiętać przy planowaniu kampanii promocyjnej i wyborze nośników reklamy. Firmy stawiające na nietypowe metody promocji mają spore pole do popisu. Przedstawiamy zestawienie kilku gadżetów, które warto włączyć do kampanii opartej na oryginalności i unikatowości.

Unikalne sposoby na promocje firmy. O czym warto pomyśleć?fot.:pixabay.com

Naklejki holograficzne z logo firmy


Nietypowym wyborem na promocję będą holograficzne nalepki. Można na nich umieścić dowolny wzór - logo, hasło promocyjne lub nazwę przedsiębiorstwa. Sprawdzą się zarówno w reklamie sklepu z odzieżą streetwear, jak i kwiaciarni czy salonu fryzjerskiego. Mieniąca się powierzchnia sprawia, że holograficzne naklejki z logo firmy wyróżniają się na tle innych gadżetów reklamowych. Mają wysokie walory estetyczne i szybko przyciągają wzrok. Dodatkowo są dość niespotykane na polskim rynku, dlatego ich zastosowanie w promocji firmy może przynieść pozytywny efekt. Klienci łatwiej zapamiętają Twoje przedsiębiorstwo i chętnie użyją nalepek do oklejenia laptopa, samochodu lub biurka w miejscu pracy.

Karta z blokadą RFID


Praktycznym i unikatowym wyborem będą także karty z blokadą RFID. Ich działanie polega na blokowaniu prób kradzieży danych z kart płatniczych. Klient posiadający ten gadżet w portfelu będzie chroniony przed złodziejami czyhającymi na jego oszczędności. Karty mają dużą powierzchnię reklamową. Można na nich umieścić podobne dane do tych, które zapisuje się na wizytówkach. Kompaktowy rozmiar mieści się w portfelu, a praktyczny charakter gwarantuje, że gadżet reklamowy będzie przez długi czas używany przez klienta.

Ściereczki do okularów z logo


Równie oryginalnym, co użytecznym nośnikiem reklamy są ściereczki do okularów. Aksamitne skrawki materiału mogą być w całości pokryte grafiką nawiązującą do działalności firmy. Poza logo i telefonem kontaktowym, można na nich umieścić logo kojarzone z Twoim przedsiębiorstwem. Ściereczki sprawdzą się nie tylko w dłoniach osób noszących okulary - można ich używać do przecierania ekranu telefonu czy komputera. Warto więc uwzględnić je w planowaniu kampanii promocyjnej.

Firmowe wizytówki w oryginalnym wydaniu


Niemal każda firma posiada własne wizytówki. Jak zatroszczyć się o ich unikalny charakter? Polecamy wybierać modele niekonwencjonalne, takie jak wizytówki barwione na czarno. W większym stopniu przyciągają one wzrok niż wzory drukowane na jasnych materiałach. Dzięki czarnemu podłożu litery i grafiki na wizytówkach mogą być wykonane z pozłacanego tuszu. W ten sposób gadżet zyska oryginalny wygląd i na pewno wyróżni się spośród wizytówek innych firm.

Postaw na oryginalność


Choć kubki i długopisy reklamowe dają dużą efektywność działań promocyjnych, to ich stosowanie w reklamie firmy jest powielaniem wyboru innych. Gadżety marketingowe mogą być oryginalne, co pokazuje powyższe zestawienie. Dobrze przemyśleć ich wybór podczas planowania kampanii reklamowych skoncentrowanych na unikalności.

Udostępnij znajomym:

dodaj na Facebook prześlij przez Messenger dodaj na Twitter dodaj na LinkedIn

PRZERWA NA REKLAMĘ

Zobacz artykuły na podobny temat:

Właściciele szkół i przedszkoli mają pomysł jak naprawiać polską oświatę

materiał partnera
Łatwiejszy dostęp do zawodu i podnoszenie kwalifikacji zawodowych, pomysły na poprawę warunków pracy w oświacie i podniesienie jakości edukacji? Jest na to plan. Jedenaście podmiotów oświatowych z Poznania, Wrocławia i Łodzi założyło pierwszy w Polsce związek pracodawców branży przedszkolnej i szkolnej.

Czy pracodawca może odrzucić wniosek o pracę zdalną?

artykuł sponsorowany
Praca zdalna stała się w ostatnich latach bardzo popularna. Doświadczenia z okresu pandemii nauczyły nas, jak pracować wydajnie i wygodnie, nie opuszczając własnego domu. Dla wielu pracowników model sprawdził się tak dobrze, że nie chcą już wracać do obowiązkowych dojazdów do biura.

Czy pozycjonowanie strony w Google ma sens?

artykuł sponsorowany
Znalezienie się na szczycie wyników wyszukiwania to duży zastrzyk nowych użytkowników. Nic dziwnego, że firmy, zarówno te małe, jak i te duże, nieustannie walczą o to, by ich strony internetowe zajmowały wyższe pozycje w rankingu giganta z Moutain View. Ale czy pozycjonowanie strony w Google w obecnych czasach ma sens? Przekonajmy się!

Co to jest i jak działa Shopify Support?

artykuł sponsorowany
Shopify to ogólnoświatowa platforma e-commerce SaaS, na której można zbudować swój firmowy sklep internetowy. Nieograniczone możliwości konfigurowania sklepów Shopify sprawiają, że ich użytkownicy mogą mieć wiele pytań dotyczących prawidłowego działania oraz konfiguracji sklepów.

Kogo to numer

find-phone-number.com
Terror może przyjmować różne postaci. W dzisiejszych czasach możemy być męczeni psychicznie nawet przez telefon. Zapytasz jak to możliwe? Nie jest to żadna skomplikowana sprawa. Po prostu chodzi o to, że ktoś niepowołany może w jakiś podstępny lub nawet nie podstępny sposób zdobyć twój numer. [artykuł sponsorowany]

Nowe trendy w dystrybucji i przechowywaniu danych. Personalizowane pamięci USB od Flashstore

flashstore.pl
Czasami wydaje się, że w pewnych branżach nie można wymyślić nic nowego, a porządek i rozwój świata w obszarze komunikacji czy rozrywki wyznacza głównie Internet. Prawdopodobnie jest w tym wiele prawdy, patrząc jednak na dane odnoszące się choćby do produkcji i sprzedaży płyt winylowych (rok do roku sprzedaje się ich więcej) czy przenośnych nośników USB (powszechnie nazywanych pendrive’ami) chodzi chyba o coś więcej. [artykuł sponsorowany]

Jak zlojalizować swojego klienta?

artykuł sponsorowany
Każda firma chce mieć jak największą ilość klientów, ponieważ przekłada się to bezpośrednio na zarobek. Prawda jest jednak taka, że od ilości znacznie większe znaczenie ma jakość: lojalny klient przyjdzie zawsze, osoba która widzi twoją firmę po raz pierwszy może z kolei już nigdy więcej do ciebie nie trafić.

dołącz do nas

Facebook LinkedIn X Twitter Google RSS

praca w mediach

Wydawca, influencer
Whitepress Dziennikarz
oferty mediów lokalnych, regionalnych i ogólnopolskich Więcej

reklama

rectangle Broń.pl
Dwornik.pl • szkolenia • warsztaty • marketing internetowy

zarabiaj

Zarabiaj przez internet

więcej ofertReporterzy.info

Dla głodnych wiedzy

Nasze serwisy

Współpraca


© Dwornik.pl Bartłomiej Dwornik 2oo1-2o24