menu szukaj
tygodnik internetowy ISSN 2544-5839
nowe artykuły w każdy poniedziałek
tytuł monitorowany przez IMM i PSMM
zamknij
REKLAMAbanner Electro

22.07.2021

Jak zadbać o profesjonalny wizerunek firmy? Pomyśl o tych rzeczach

artykuł sponsorowany

Na wizerunek firmy składa się nie tylko jakość proponowanych usług, ale także sposób obsługi czy utrzymywanie kontaktów z kluczowymi kontrahentami. Jak skutecznie zbudować profesjonalny wizerunek firmy? O czym pamiętać przy planowaniu działań marketingowych? Przeczytaj ten artykuł, by się dowiedzieć!

Jak zadbać o profesjonalny wizerunek firmy? Pomyśl o tych rzeczachfot.:pixabay.com

Wizytówki


Przedsiębiorcy zorientowani na budowanie profesjonalnego wizerunku muszą przykładać dużą wagę do jej zaplanowania. Nie bez znaczenia pozostaje dobór gadżetów reklamowych i dostosowanie ich do zamierzonych celów. Fachowy wizerunek firmy pomogą zbudować klasyczne i ponadczasowe nośniki reklamy - wizytówki. Ich projekt powinien ściśle nawiązywać do działalności firmy i zawierać wyłącznie niezbędne informacje. Warto wybierać wzory kojarzące się z profesjonalizmem - stonowane kolory, estetyczne ozdobniki nawiązujące do logo twojej firmy. Należą do nich m.in. pozłacane wizytówki czy projekty nadrukowane na nietypowych powierzchniach, jak drewno.

Notesy i planery z logo firmy


Notesy i planery z logo firmy to zdecydowanie jedne z najbardziej użytecznych gadżetów reklamowych. Wyglądają elegancko i są nienachalne w reklamowaniu działalności firmy. Zwykle obite są materiałem imitującym skórę, mają wytłoczone logo przedsiębiorstwa, a dzięki kalendarzowi wewnątrz mogą być używane przez klienta przez cały rok.

Słodycze


Słodycze owinięte papierkiem z logo firmy mogą być podawane w biurach podczas obsługi klientów, ale także na eventach, konferencjach czy targach. Projekt można dostosować do charakteru firmy. Niekonwencjonalne podejście do akcesoriów promocyjnych jest jednym ze skuteczniejszych kroków w budowaniu profesjonalnego wizerunku firmy. Należy o tym pamiętać przy planowaniu strategii marketingowej. Papierki w ciemnych kolorach będą kojarzyć się z profesjonalizmem.

Obsługa klienta na wysokim poziomie


Troszcząc się o profesjonalny wizerunek firmy należy zwrócić uwagę na praktykę dotyczącą obsługi klienta. Istotne jest zauważenie, że proces ten nie ogranicza się wyłącznie do rozmowy w momencie zakupu. Ma on swój początek w działaniach promocyjnych, a jego kontynuacją jest obsługa posprzedażowa. Przedsiębiorcy, którym zależy na fachowym wizerunku mogą opracować standardy dotyczące współpracy z klientem. W ten sposób personel wypracuje nawyki budujące pozytywny obraz firmy. Może być to m.in. proponowanie kawy lub herbaty podczas wizyty w placówce, oferowanie wygodnego miejsca w poczekalni.

Budowanie profesjonalnego wizerunku firmy może być czasochłonne. Dobrze zatroszczyć się o to już od pierwszych dni działalności organizacji. W ten sposób od samego początku wzbudzisz zaufanie u klientów i stworzysz pozytywnie odbieraną działalność.

Udostępnij znajomym:

dodaj na Facebook prześlij przez Messenger dodaj na Twitter dodaj na LinkedIn

PRZERWA NA REKLAMĘ

Zobacz artykuły na podobny temat:

Restrukturyzacja firmy - dlaczego czasami to jedyne wyjście?

artykuł sponsorowany
W dzisiejszym dynamicznym świecie biznesu, firmy często stają przed wyzwaniami, które mogą zagrażać ich stabilności i wzrostowi. Restrukturyzacja firmy może być jednym z najskuteczniejszych narzędzi do przetrwania trudnych okresów i zapewnienia długoterminowej rentowności.

Na ile można pozwalać nastolatkowi? Zobacz, co radzi psycholog

kampania społeczna
Rozwijając się, nastolatek oddala się od rodziców. Buduje w ten sposób ważną w dorosłym życiu autonomię. Odpowiednio ukształtowana, pomoże mu radzić sobie w przyszłości. Przeczytaj, dlaczego według psychologa trzeba pozwalać dziecku na błędy i kiedy rozmowa jest lepsza od szlabanu.

Czy przygoda może być dziedziną nauki? Oczywiście!

materiał partnera
Turystyka przygodowa naukowym okiem i skoordynowana współpraca szkoły średniej z uczelnią wyższą. W Poznaniu Akademickie Liceum NALO i Akademia Wychowania Fizycznego wyznaczają nowatorski trend łączenia dwóch etapów świata edukacji.

Po czym poznać dobrą kręgielnię w Warszawie?

artykuł sponsorowany
Jak wybrać dobrą kręgielnię w Warszawie? Kręgle to doskonałe miejsce na spędzenie czasu zarówno w gronie najbliższych, jak i na zorganizowanie firmowego wyjścia czy spotkania ze znajomymi.

Światowy Dzień Walki z Rakiem. Ile warte jest życie?

Fundacja Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową
Jeszcze trzydzieści lat temu z choroby nowotworowej udawało się wyleczyć zaledwie co piąte dziecko. Dziś te proporcje są odwrotne. Nawet 85 procent dzieci wraca do zdrowia. Decydujący jest oczywiście rozwój medycyny, ale nie mniej istotna jest również zmiana podejścia i świadomości. Historia Sary i Stasia to wzruszające dowody na to, że dzięki pomocy dobrych ludzi nie ma rzeczy niemożliwych. [Reporterzy.info wspierają]

Czym zajmuje się agencja brandingowa?

Agencja Invitro
Agencja brandingowa to firma, zajmująca się realizacją zadań związanych z szeroko rozumianą marką przedsiębiorstwa lub produktu. Działania realizowane przez specjalistów mogą być prowadzone zarówno od podstaw, towarzysząc wprowadzaniu nowości na rynek, jak i być wdrażanymi względem marki już istniejącej, na przykład w przypadku rebrandingu. [Materiał zewnętrzny]

Windery jako skuteczna reklama mobilna

supraprint.pl
Maszty reklamowe cieszą się coraz większą popularnością wśród osób chcących wypromować swój event. Mogą one być wykonane z włókna szklanego czy też z materiałów kompozytowych. Jest to rodzaj dynamicznej formy reklamy, która cały czas powiewa na wietrze, przez co nie sposób jest jej nie zauważyć. [artykuł sponsorowany]

dołącz do nas

Facebook LinkedIn X Twitter Google RSS

praca w mediach

Wydawca, influencer
Whitepress Dziennikarz
oferty mediów lokalnych, regionalnych i ogólnopolskich Więcej

reklama


Rozlicz PIT i przekaż 1,5% na projekty fundacji Ogólnopolski Operator Oświaty

zarabiaj

Zarabiaj przez internet

więcej ofertReporterzy.info

Dla głodnych wiedzy

Nasze serwisy

Współpraca


© Dwornik.pl Bartłomiej Dwornik 2oo1-2o24