menu szukaj
tygodnik internetowy ISSN 2544-5839
nowe artykuły w każdy poniedziałek
tytuł monitorowany przez IMM i PSMM
zamknij
Dwornik.pl • szkolenia • warsztaty • marketing internetowy

8.11.2021

Coraz bliżej święta

artykuł sponsorowany

Przywykliśmy do tego, że witryny sklepowe już w listopadzie przypominają nam o grudniowych Świętach Bożego Narodzenia. Nawet jeśli uważamy, że to odrobinę za wcześnie na epatowanie świąteczną atmosferą to jest to idealny moment na spokojne zastanowienie się i wybranie odpowiednich prezentów dla najbliższych i trochę dalszych, ale też dla współpracowników, czy pracowników. Chwila, gdy bez pośpiechu i z precyzyjnym podziałem środków budżetowych możemy zamówić upominki, bez obawy, że nie zdążą do nas dotrzeć na czas.

fot. Whitepress

Wyjątkowe opakowanie


Wskazane przy tej okazji jest zastanowić się również nad odpowiednim opakowaniem wybranych podarunków. Wyjątkowo zapakowany prezent, nawet jeśli sam będzie drobiazgiem, sprawi że obdarowana osoba poczuje się równie wyjatkowo. Jeśli prezentów mamy większą ilość, warto w tej kwestii zwrócić się do samego producenta opakowań z tektury litej. Różnorodność opakowań dostępnych na rynku, pozwoli każdemu, nawet najbardziej wymagającemu klientowi, wybrać coś nietuzinkowego, idealnego dla osoby której chcemy sprawić radość upominkiem.

Profesjonalnie i kompleksowo


Drukarnia AN Studio z Poznania oferuje kompleksową obsługę procesu produkcyjnego wraz z logistyką oraz szeroki wachlarz usług m.in. całościową obsługę prepress i produkcyjną, profesjonalne doradztwo i wsparcie technologiczne, najnowocześniejsze technologie przy druku i produkcji opakowań oraz krótkie terminy realizacji, a wszystko to poparte wieloletnim doświadczeniem. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej technologii drukarnia jest w stanie wykonać nawet najbardziej skomplikowane opakowania kartonowe. Precyzja lasera i polimerowa technologia bigowania pozwala bowiem, opracować wyjątkowe wzory, niemożliwe do zrealizowania przy wykorzystaniu tradycyjnego sztancowania. Warto podkreślić też, że ominięcie produkcji wykrojnika skraca czas produkcji naszych opakowań i umożliwia wykonanie prototypów testowych oraz co bardzo istotne, pojedynczych i małych serii opakowań.

Najlepsze od najlepszych


Podsumowując, korzystając z usług kompetentnych przedsiębiorstw powinniśmy otrzymać kompleksową obsługę logistyczną, a często nawet magazynowanie gotowych wyrobów. Producent opakowań kartonowych jest zobowiązany nam również zapewnić pełną kontrolę nad procesem produkcyjnym, zwłaszcza gdy planujemy opakować w tworzone pudełko nieoczywisty prezent. Opakowania drukowane w poznańskiej drukarni zdecydowanie wyróżniają się na tle innych. Znajdziemy tu pudełka kartonowe najróżniejszego typu m.in. fasonowe, z wieczkiem, składane, z dnem automatycznym, podwójnymi ściankami itp. Tak szeroki asortyment nie powinien nikogo dziwić, zwłaszcza że An Studio to jedyny w naszym kraju producent wykorzystujący technologie wykrawania HIGHCON, umożliwiającą tworzenie najbardziej wymagających opakowań.


Udostępnij znajomym:

dodaj na Facebook prześlij przez Messenger dodaj na Twitter dodaj na LinkedIn


PRZERWA NA REKLAMĘ

Zobacz artykuły na podobny temat:

Sprawdź zanim stracisz czyli kurs walut na lotnisku

kantoronline.pl
Lot samolotem to nieodłączny element podróży służbowych, atrakcyjnego urlopu lub pracy za granicą. Oczywiście wtedy niezbędna okazuje się waluta kraju, do którego wyjeżdżamy. Ktoś mógłby pomyśleć, że wymieni pieniądze w ostatniej chwili na lotnisku. Nic bardziej mylnego, ponieważ wtedy można sporo stracić na kursie walut. [artykuł sponsorowany]

Podaruj prezent na święta. Spraw radość dzieciom chorym na raka

Fundacja Na Ratunek Dzieciom z Choroba Nowotworową
Dzieci zmagające się z chorobami nowotworowymi nawet święta spędzają w szpitalu. Dlatego Fundacja "Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową" zaprasza do udziału w wyjątkowym, świątecznym projekcie. Żeby dać dzieciom z kliniki onkologicznej Przylądek Nadziei tyle radości i świątecznej atmosfery, ile to tylko możliwe. [Reporterzy.info wspierają]

Konkurs dla fotoreporterów Śląska Fotografia Prasowa

POLECAMY
Biblioteka Śląska w Katowicach ogłasza dziewiętnastą edycję międzynarodowego konkursu Śląska Fotografia Prasowa. Kapituła wybierze najlepsze zdjęcia 2021 roku. Przyjmowanie zgłoszeń właśnie się rozpoczęło. Do wygrania czeki na niemałe kwoty.

Pozycjonowanie stron internetowych - jak monitorować efekty?

Artykuł sponsorowany
W dzisiejszych czasach głównym miejscem, w którym użytkownicy poszukują informacji o firmach, produktach i usługach jest wyszukiwarka. Dlatego tak ważne jest, aby osiągać jak najwyższej pozycje w wynikach wyszukiwania. W związku z tym właściciele witryn internetowych inwestują niemałe środki finansowe, aby jak najlepiej wypozycjonować swoją stronę. Wysokie pozycje to większy ruch, a większy to większe zyski.

Światowy Dzień Walki z Rakiem. Ile warte jest życie?

Fundacja Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową
Jeszcze trzydzieści lat temu z choroby nowotworowej udawało się wyleczyć zaledwie co piąte dziecko. Dziś te proporcje są odwrotne. Nawet 85 procent dzieci wraca do zdrowia. Decydujący jest oczywiście rozwój medycyny, ale nie mniej istotna jest również zmiana podejścia i świadomości. Historia Sary i Stasia to wzruszające dowody na to, że dzięki pomocy dobrych ludzi nie ma rzeczy niemożliwych. [Reporterzy.info wspierają]

#pokaPITa. Anita Sokołowska namawia internautów do pomagania

Justyna Zalewska
Czy wiecie, że tylko 14 z 25 milionów Polaków przekazuje 1% swojego podatku na pomoc potrzebującym? Fundacja „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” postanowiła to zmienić i wymyśliła akcję społeczną #pokaPITa, aby uświadomić Polakom, jak ważne jest przekazanie 1% na cel charytatywny. [akcja społeczna]

Social Media dla Biznesu - jak z nich korzystać?

artykuł zewnętrzny
Social Media to nie tylko źródło rozrywki i sposób na łatwą komunikację ze znajomymi. Odpowiednie wykorzystanie mediów społecznościowych to również doskonały sposób na promocję swojego biznesu. Przyjrzyjmy się zatem praktycznym metodom, które można wykorzystać do zwiększenia sprzedaży w firmie i zbudowania długotrwałych relacji z potencjalnymi klientami.

dołącz do nas

Facebook Twitter Google+ LinkedIn RSS

reklama

WhitePress - zarabiaj na swojej stronie
Dwornik.pl • szkolenia • warsztaty • marketing internetowyzarabiaj

Zarabiaj przez internet

więcej ofertReporterzy.info

Dla głodnych wiedzy

Nasze serwisy

Współpraca


© Dwornik.pl Bartłomiej Dwornik 2oo1-2o22