menu szukaj
tygodnik internetowy ISSN 2544-5839
nowe artykuły w każdy poniedziałek
tytuł monitorowany przez IMM i PSMM
zamknij
Czytaj gazety  PDF. Na kmputerze, czytniku, tablecie i smartfonie.

8.11.2021

Coraz bliżej święta

artykuł sponsorowany

Przywykliśmy do tego, że witryny sklepowe już w listopadzie przypominają nam o grudniowych Świętach Bożego Narodzenia. Nawet jeśli uważamy, że to odrobinę za wcześnie na epatowanie świąteczną atmosferą to jest to idealny moment na spokojne zastanowienie się i wybranie odpowiednich prezentów dla najbliższych i trochę dalszych, ale też dla współpracowników, czy pracowników. Chwila, gdy bez pośpiechu i z precyzyjnym podziałem środków budżetowych możemy zamówić upominki, bez obawy, że nie zdążą do nas dotrzeć na czas.

fot. Whitepress

Wyjątkowe opakowanie


Wskazane przy tej okazji jest zastanowić się również nad odpowiednim opakowaniem wybranych podarunków. Wyjątkowo zapakowany prezent, nawet jeśli sam będzie drobiazgiem, sprawi że obdarowana osoba poczuje się równie wyjatkowo. Jeśli prezentów mamy większą ilość, warto w tej kwestii zwrócić się do samego producenta opakowań z tektury litej. Różnorodność opakowań dostępnych na rynku, pozwoli każdemu, nawet najbardziej wymagającemu klientowi, wybrać coś nietuzinkowego, idealnego dla osoby której chcemy sprawić radość upominkiem.

Profesjonalnie i kompleksowo


Drukarnia AN Studio z Poznania oferuje kompleksową obsługę procesu produkcyjnego wraz z logistyką oraz szeroki wachlarz usług m.in. całościową obsługę prepress i produkcyjną, profesjonalne doradztwo i wsparcie technologiczne, najnowocześniejsze technologie przy druku i produkcji opakowań oraz krótkie terminy realizacji, a wszystko to poparte wieloletnim doświadczeniem. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej technologii drukarnia jest w stanie wykonać nawet najbardziej skomplikowane opakowania kartonowe. Precyzja lasera i polimerowa technologia bigowania pozwala bowiem, opracować wyjątkowe wzory, niemożliwe do zrealizowania przy wykorzystaniu tradycyjnego sztancowania. Warto podkreślić też, że ominięcie produkcji wykrojnika skraca czas produkcji naszych opakowań i umożliwia wykonanie prototypów testowych oraz co bardzo istotne, pojedynczych i małych serii opakowań.

Najlepsze od najlepszych


Podsumowując, korzystając z usług kompetentnych przedsiębiorstw powinniśmy otrzymać kompleksową obsługę logistyczną, a często nawet magazynowanie gotowych wyrobów. Producent opakowań kartonowych jest zobowiązany nam również zapewnić pełną kontrolę nad procesem produkcyjnym, zwłaszcza gdy planujemy opakować w tworzone pudełko nieoczywisty prezent. Opakowania drukowane w poznańskiej drukarni zdecydowanie wyróżniają się na tle innych. Znajdziemy tu pudełka kartonowe najróżniejszego typu m.in. fasonowe, z wieczkiem, składane, z dnem automatycznym, podwójnymi ściankami itp. Tak szeroki asortyment nie powinien nikogo dziwić, zwłaszcza że An Studio to jedyny w naszym kraju producent wykorzystujący technologie wykrawania HIGHCON, umożliwiającą tworzenie najbardziej wymagających opakowań.


Udostępnij znajomym:

dodaj na Facebook prześlij przez Messenger dodaj na Twitter dodaj na LinkedIn

PRZERWA NA REKLAMĘ

Zobacz artykuły na podobny temat:

Agencja content marketing – czym jest i co oferuje?

Artykuł sponsorowany
Dzięki współpracy z agencją content marketingową uzyskasz fachową pomoc w tworzeniu po-prawnych treści dopasowanych do indywidualnych potrzeb Swojej działalności. Grono profesjona-listów tworzących zespół pracowników agencji zajmie się umiejętnym połączeniem tekstu z cela-mi biznesowymi. Przyjrzyjmy się zatem istocie działania agencji content marketingowej i oceńmy jej przydatność.

Kto dzwonił? Sprawdź!

infonumer.pl
Telefon komórkowy bardzo ułatwia dzisiaj życie. Nie oznacza to jednak, że jego posiadanie ma wyłącznie dobre strony, choć na pewno jest ich o wiele więcej, niż tych złych. Do tych ostatnich należą rozmowy z nieznanych numerów, jeśli mają one charakter nękający. [artykuł sponsorowany]

Alpejskie Davos już niebawem. Krynica Forum rusza 13.09.23!

artykuł sponsorowany
Krynica Zdrój, nazywana często „Alpejskim Davosem”, co roku staje się magnesem dla elit gospodarczych Europy Środkowej. Jak ewoluowało tamtejsze forum ekonomiczne i kto zaszczycił je swoją obecnością? Jakie tematy będą kluczowe podczas tegorocznej edycji? Zobaczmy!

Co wpływa na cenę projektu technologicznego?

artykuł sponsorowany
Projekt techniczny jest jednym z dokumentów niezbędnych na etapie tworzenia własnego lokalu gastronomicznego. Musi on zawierać podstawowe informacje o rozplanowaniu przestrzeni, zgodne z wytycznymi Sanepidu, BHP i P.poż. W zależności od metrażu, branży i innych zmiennych, cena takiego projektu jest dość zróżnicowana. Sprawdź, co na nią wpływa.

Social media dla restauracji

artykuł sponsorowany
Dziś chyba nikt nie ma już wątpliwości, że najskuteczniejszą ścieżką efektywnego marketingu, pozwalającą na zdobycie nowych klientów i wypromowanie marki, pozostaje promowanie działalności za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Portfolio grafika komputerowego i jego rola w poszukiwaniu pracy

Dominika Sobieraj
Niezwykle istotnym elementem dla grafika komputerowego, który poszukuje pracy, jest portfolio, które w tym zawodzie stanowi nieodłączny element CV, będąc niejako jego wizualnym uzupełnieniem i rozwinięciem. [materiał partnera]

Targeting IP - jego rola w marketingu

artykuł gościnny
Podstawą marketingu jest dziś rywalizacja o klienta. Skuteczna kampania reklamowa może być bodźcem determinującym wybór, którego dokona klient. Atrakcyjność i zarazem konkurencyjność produktu oraz marki wzrasta, kiedy informacja o nich dociera we właściwym czasie i formie do grupy docelowej. To właśnie dlatego targetowanie IP i geofencing są takie ważne dla marketingu cyfrowego.

dołącz do nas

Facebook LinkedIn X Twitter Google RSS

praca w mediach

Wydawca, influencer
Whitepress Dziennikarz
oferty mediów lokalnych, regionalnych i ogólnopolskich Więcej

reklama


Rozlicz PIT i przekaż 1,5% na projekty fundacji Ogólnopolski Operator Oświaty

zarabiaj

Zarabiaj przez internet

więcej ofert


gazety w PDF i epub

Czytaj gazety w PDF i EPUB

Okładka Lotnictwo
Lotnictwo
Okładka Parkiet
Parkiet
Okładka Polityka
Polityka
Okładka Sieci
Sieci
więcej e-gazet

Reporterzy.info

Dla głodnych wiedzy

Nasze serwisy

Współpraca


© Dwornik.pl Bartłomiej Dwornik 2oo1-2o24