menu szukaj
tygodnik internetowy ISSN 2544-5839
nowe artykuły w każdy poniedziałek
tytuł monitorowany przez IMM i PSMM
zamknij

18.08.2022

Konkurs dla fotoreporterów Śląska Fotografia Prasowa

POLECAMY

Biblioteka Śląska w Katowicach ogłasza dziewiętnastą edycję międzynarodowego konkursu Śląska Fotografia Prasowa. Przyjmowanie zgłoszeń właśnie się rozpoczęło. Przeczytaj regulamin i prześlij swoje zdjęcia. Do wygrania czeki na niemałe kwoty.

Konkurs dla fotoreporterów Śląska Fotografia Prasowa

Śląska Fotografia Prasowa to konkurs, który wśród fotoreporterów i publiczności zyskał już renomę i popularność. Uczestniczą w nim profesjonalni fotograficy i amatorzy, związani ze Śląskiem poprzez miejsce zamieszkania lub współpracę ze śląskimi mediami i instytucjami, którzy zgłaszają swoje najlepsze zdjęcia wykonane w poprzednim roku kalendarzowym.

  • W Konkursie oceniane są prace wykonane od 1 stycznia 2021 roku do 31 grudnia 2021 roku. W przypadku fotoreportaży przynajmniej jedno zdjęcie z cyklu musi być wykonane w wyżej wymienionym zakresie czasowym.
  • Każdy Uczestnik może dostarczyć nie więcej niż 6 prac. Mogą to być zdjęcia pojedyncze i/lub fotoreportaże/cykle. W przypadku fotoreportażu cały cykl będzie oceniany jako jedna praca, a może się on składać maksymalnie z 6 zdjęć. Łącznie Uczestnik może nadesłać na Konkurs maksymalnie 36 zdjęć.
  • Zdjęcia mogą być czarno-białe lub kolorowe. Tematyka prac jest dowolna.
  • Do Konkursu dopuszcza się zdjęcia będące wynikiem jednorazowej ekspozycji. Fotomontaże i multiekspozycja nie będą brane pod uwagę. Dopuszcza się podstawową obróbkę cyfrową, odpowiadającą zabiegom stosowanym w ciemni fotograficznej.

Zdjęcia można wysłać pocztą lub dostarczyć osobiście do Działu Promocji Biblioteki Śląskiej. Termin składania prac upływa 1 października 2022 roku (decyduje data stempla pocztowego).

Termin ogłoszenia wyników konkursu zostanie wybrany po obradach Kapituły Konkursu, która wyłoni zdjęcia na wystawę konkursową jak również wskaże Laureatów konkursu.

Materiały do pobrania ze strony Biblioteki Śląskiej:


Dodatkowych informacji udziela Dział Promocji Biblioteki Śląskiej:
promocja@bs.katowice.pl, tel. 32 20 83 739.

Udostępnij znajomym:

dodaj na Facebook prześlij przez Messenger dodaj na Twitter dodaj na LinkedIn


PRZERWA NA REKLAMĘ

Zobacz artykuły na podobny temat:

Porównywarki online, czyli jak w łatwy sposób oszczędzić na OC

artykuł sponsorowany
Każdy, kto posiada własny samochód, doskonale wie, że wiąże się to z konkretnymi kosztami, które trzeba ponosić, by móc w pełni korzystać z danego pojazdu. Jednym z takich kosztów, których nijak nie da się uniknąć, jest ubezpieczenie OC.

Dlaczego popularność zakupów online rośnie?

Bdsklep.pl
Zakupy online stają się niezwykle popularne i to już fakt. Zastanawiasz się jednak, dlaczego coraz więcej osób wybiera sklepy internetowe? A może sam jesteś regularnym klientem e-sklepów? Przyjrzyjmy się wspólnie źródłom ich popularności. [artykuł sponsorowany]

Ile kosztuje profesjonalna strona www, która pomoże ci wypromować biznes?

artykuł gościnny
Wiele osób ma konkretny plan działania i decyduje się rozkręcić własny biznes. Wobec tego jeśli produkt i marka są już opracowane, wówczas pojawia się jeszcze konieczność założenia profesjonalnej strony www, która okaże się wizytówką całego przedsięwzięcia. To w dużej mierze od witryny internetowej zależy sukces biznesu, więc musi być ona odpowiednio zaprojektowana. Jednak ile kosztuje profesjonalna strona www?

E-booki dla Ukrainy

Reporterzy.info polecają
Najdłużej działający w Polsce portal historyczny, Histmag.org organizuje akcję wspierającą Ukrainę. Ty też możesz pomóc.

SEO dla e-commerce, czyli jak pozycjonować sklep internetowy

artykuł sponsorowany
Współcześnie rynek e-commerce rozwija się błyskawicznie, a za sprawią pandemii Covid-19 proces ten znacznie przyspieszył. Rosnąca konkurencja to kolejne wyzwania stojące przed sprzedawcami oferującymi produkty online. Dlatego istotne jest odpowiednie pozycjonowanie sklepów internetowych. Dowiedz się, jak zadbać o widoczność biznesu w sieci!

Humaniści do IT!

RAB
Dynamiczny rozwój branży IT sprawia, że z każdym rokiem wzrasta zapotrzebowanie na kolejnych ekspertów. Kompetencje techniczne w dalszym ciągu są istotne, jednak do tego dochodzą nowe umiejętności, takie jak znajomość języków obcych, zdolności adaptacji i przede wszystkim otwarta głowa na ciągłe zmiany. [artykuł sponsorowany]

Poszukiwanie ofert pracy w opiece w Niemczech

artykuł sponsorowany
Coraz więcej polskich pracowników rozgląda się za pracą u naszych zachodnich sąsiadów. Jedną z najpopularniejszych profesji jest zawód opiekuna lub opiekunki osób starszych. Wynagrodzenia są bardzo atrakcyjne w porównaniu do niskich wymagań – wystarczą przynajmniej podstawy niemieckiego i empatyczna, altruistyczna dusza. Ofert pracy w opiece w Niemczech jest wiele, ale jak wybrać tę najlepszą?

dołącz do nas

Facebook Twitter Google+ LinkedIn RSS

praca w mediach

Wydawca, influencer
Whitepress Dziennikarz
oferty mediów lokalnych, regionalnych i ogólnopolskich Więcej

reklama

Lidl.pl
Dwornik.pl • szkolenia • warsztaty • marketing internetowyzarabiaj

Zarabiaj przez internet

więcej ofertReporterzy.info

Dla głodnych wiedzy

Nasze serwisy

Współpraca


© Dwornik.pl Bartłomiej Dwornik 2oo1-2o23