menu szukaj
tygodnik internetowy ISSN 2544-5839
nowe artykuły w każdy poniedziałek
tytuł monitorowany przez IMM i PSMM
zamknij
REKLAMAbanner Electro

23.11.2022

Co to jest i jak działa Shopify Support?

artykuł sponsorowany

Shopify to ogólnoświatowa platforma e-commerce SaaS, na której można zbudować swój firmowy sklep internetowy. Nieograniczone możliwości konfigurowania sklepów Shopify sprawiają, że ich użytkownicy mogą mieć wiele pytań dotyczących prawidłowego działania oraz konfiguracji sklepów.

Co to jest i jak działa Shopify Support?fot. hookle/unsplash.com

Aby pomóc w ich rozwianiu powstała specjalna platforma Shopify Support, przeznaczona do bezpłatnego korzystania przez wszystkich zainteresowanych. Aby dołączyć do społeczności Shopify, należy dokonać rejestracji swojego konta, podając adres email. Posłuży on m.in. do logowania do serwisu, będzie także adresem kontaktowym, z którego można wysyłać pytania do innych użytkowników. Ponadto na wszystkich użytkowników czeka live chat (dostępny na stronie https://help.shopify.com/pl/support/login), pozwalający na komunikację tekstową w czasie rzeczywistym.

Jakie możliwości ma Shopify Support?


Platforma to przede wszystkim wiele źródeł informacji i kanałów komunikacji. Firmowe profile dostępne są na największych serwisach social media, a ponadto działa kanał Shopify na Youtube, mający blisko 150 tysięcy subskrybentów. Kolejnym miejscem, z którego można czerpać cenne informacje, jest forum Shopify, na którym na bieżąco zadawane pytania są komentowane i udzielana są na nie odpowiedzi. Cały serwis to sprawnie działające help center, na którym życie toczy się 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Aktywni są na nim nie tylko użytkownicy — administratorzy i użytkownicy sklepów, ale również deweloperzy i grupy programistów, którzy zajmują się wdrażaniem i integracją sklepów Shopify.

Shopify is the best idea for store owners


Support Shopify przychodzi z gotowymi rozwiązaniami problemów lub wskazówkami, jak dojść do ich rozwikłania samodzielnie. Wymieniając wiadomości z innymi użytkownikami, można opowiedzieć o swoich wcześniejszych doświadczeniach i problemach. Polecamy także kanał Youtube Shopify, na którym publikowane są poradniki wideo i różnego rodzaju tutoriale. Podsumowując, jest to nieprzebrana skarbnica wiedzy o wszystkim, co związane z Shopify i wykorzystaniem jego wszystkich możliwości. Jeżeli jesteś zainteresowany korzystaniem z platformy Shopify Support, nie zwlekaj i już teraz dokonaj rejestracji, ciesząc się obecnością w grupie społecznej, którą łączą podobne zadania lub zainteresowania. Pamiętaj również o tym, że opcja chat with support dostępna jest przez całą dobę i można z niej korzystać nie tylko z komputerów, ale także z urządzeń mobilnych.Udostępnij znajomym:

dodaj na Facebook prześlij przez Messenger dodaj na Twitter dodaj na LinkedIn

PRZERWA NA REKLAMĘ

Zobacz artykuły na podobny temat:

Jak budować lojalność klientów? Z pomocą przychodzi bon Sodexo

artykuł sponsorowany
W dzisiejszych czasach konkurencja na rynku jest niesamowicie zacięta. Firmy nieustannie poszukują nowych metod, aby przyciągnąć do siebie klientów i zatrzymać ich przy swojej marce na dłużej. Dotyczy to tak samo klientów z sektora detalicznego, jak i b2b.

Oprawianie książek - co należy wiedzieć?

sowadruk.pl
Oprawa książki może być jej dobrą reklamą, bo choć nie powinno oceniać się książki po okładce - często to właśnie oprawa zwraca uwagę jako pierwsza. Zlecając oprawę książek warto zastanowić się nad wykorzystanym materiałem. Dobierając oprawę, warto zastanowić się też nad przeznaczeniem książki. [artykuł sponsorowany]

Reklamuj swoją firmę z Google Ads

artykuł sponsorowany
Konkurencja na rynku we wszystkich branżach jest tak silna, że  zmusza przedsiębiorców do określonych działań, aby ich firma stała się widoczna i rozpoznawalna. Kampanie reklamowe w radiu i telewizji są niezwykle kosztowne. Dlatego warto pomyśleć o reklamach w Google Ads.

Co wpływa na cenę projektu technologicznego?

artykuł sponsorowany
Projekt techniczny jest jednym z dokumentów niezbędnych na etapie tworzenia własnego lokalu gastronomicznego. Musi on zawierać podstawowe informacje o rozplanowaniu przestrzeni, zgodne z wytycznymi Sanepidu, BHP i P.poż. W zależności od metrażu, branży i innych zmiennych, cena takiego projektu jest dość zróżnicowana. Sprawdź, co na nią wpływa.

Jak szkolić się z UX?

artykuł gościnny
User Experience to dziedzina, która na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat nabrała ogromnego znaczenia, nie tylko w branży IT, ale wielu innych, gdzie zadowolenie i satysfakcja klienta z realizowanej usługi stanowi klucz do zyskania przewag konkurencyjnej. Dlatego też coraz częściej możemy natrafić na ogłoszenia o pracę, które dotyczą właśnie specjalistów UX. W jaki sposób zdobyć kompetencje, które umożliwią nam rozpoczęcie przygody z UX?

Katalogi reklamowe są wciąż istotne w marketingu

artykuł sponsorowany
Katalogi są formą marketingu tradycyjnego, a początki jego samego sięgają aż XV wieku. Pomimo swojej długiej historii oraz rozwoju nowych kanałów komunikacyjnych, katalogi wciąż są skutecznym narzędziem promocji. Na czym polega ich fenomen?

Pozycjonowanie stron internetowych - jak monitorować efekty?

Artykuł sponsorowany
W dzisiejszych czasach głównym miejscem, w którym użytkownicy poszukują informacji o firmach, produktach i usługach jest wyszukiwarka. Dlatego tak ważne jest, aby osiągać jak najwyższej pozycje w wynikach wyszukiwania. W związku z tym właściciele witryn internetowych inwestują niemałe środki finansowe, aby jak najlepiej wypozycjonować swoją stronę. Wysokie pozycje to większy ruch, a większy to większe zyski.

dołącz do nas

Facebook LinkedIn X Twitter Google RSS

praca w mediach

Wydawca, influencer
Whitepress Dziennikarz
oferty mediów lokalnych, regionalnych i ogólnopolskich Więcej

reklama

rectangle Broń.pl
Rozlicz PIT i przekaż 1,5% na projekty fundacji Ogólnopolski Operator Oświaty

zarabiaj

Zarabiaj przez internet

więcej ofertReporterzy.info

Dla głodnych wiedzy

Nasze serwisy

Współpraca


© Dwornik.pl Bartłomiej Dwornik 2oo1-2o24