menu szukaj
tygodnik internetowy ISSN 2544-5839
nowe artykuły w każdy poniedziałek
tytuł monitorowany przez IMM i PSMM
zamknij
Czytaj gazety  PDF. Na kmputerze, czytniku, tablecie i smartfonie.

30.12.2023

Nano-Stretch: Jak SMMASH Tworzy Ubrania, Które Podążają za Tobą

artykuł sponsorowany

Wieloletni sport, a wraz z nim - ogomna ilość potu rozlanego na zawodach, treningach, a także trasach biegów terenowych, przeszkodowych czy ulicznych. Wszystkie te zmagania przekonały nas, z jakimi wyzwaniami zmagają się zawodnicy (profesjonaliści oraz amatorzy) różnych dyscyplin sportowych. Nasze śledztwo nie było bezcelowe. Wręcz odwrotnie! Każda z nich została dogłębnie przeanalizowana, aby następnie posłużyć do przygotowania, a następnie stworzenia unikalnych technologii produkcji odzieży sportowej, która ma rzetelny wpływ na to, jak ćwiczysz oraz jakie rezultaty osiągasz. Chcesz wiedzieć, co determinuje, że stroje SMMASH są nadzwyczajne? Prezentujemy przykłady nowoczesnych metod, które w nich użyliśmy. Zobacz sam i podejmij decyzję, czy chcesz przeanalizować ich niezawodność - także na swojej skórze!

Nano-Stretch: Jak SMMASH Tworzy Ubrania, Które Podążają za Tobąilustracja: smmash.pl

Technologia antybakteryjna, która hamuje i neutralizuje nieprzyjemne zapachy


Po każdym ciężkim sparingu z pewnością wytwarza się pot, a wraz z nim – przykre "aromaty”. Wiele osób nie do końca wie, że to nie on jest ich główną przyczyną. Za tę formę zapachu odpowiedzialne są bakterie, dla których pot oraz tworzone przez gruczoły łojowe - tłuszcze i białka - stanowią perfekcyjną pożywkę.

Doskonale to rozumiemy. Dlatego włókna będące w produktach SMMASH, posiadają neitypowe łączenia z jonami srebra, co za tym idzie - są naturalnym elementem dającym możliwość na bezpośrednią walkę z takimi bakteriami. Specjalne włókna nie tylko normuje temperaturę i wydajnie odprowadzają wilgoć, ale i efektywnie hamują powstawanie oraz namnażanie bakterii.

Technologia Nano, która sprawia, że ubrania działają jak Twoja druga skóra


Aby stworzyć Ci najlepsze możliwości do ćwiczeń, mając na myśli takie, które nie blokują Twoich ruchów,zapewniają precyzyjne “czucie” oraz wygodę, w odzieży SMMASH wykorzystujemy innowacyjną technologię Nano-Stretch.

Dzięki niej nasze produkty zyskują optymalną wagę (są nawet 2x cieńsze, niż tradycyjne), odporność (ponad 2x mocniejsze), a najważniejsze – idealnie dostosowują się do anatomicznej budowy Twojego ciała.

Technologie, które dbają, aby Twoje ciało utrzymywało idealną temperaturę


Odpowiednia temperatura to jeden z najważniejszych czynników, który decyduje o komforcie, poziomie zmęczenia, a zwłaszcza - efektach ćwiczeń. Jeśli chcemy podczas ćwiczeń oddawać z siebie 100% – musisz zadbać o to, aby nie przekraczała 37 stopni Celsjusza. W jaki sposób tego dokonać?

W odpowiedzi ponownie przychodzi nasza odzież, a wraz z nią - technologia trójwymiarowego splotu oraz ThermoPerformanceMaterial. Z racji tego prawidłowo odprowadza pot nagromadzony na skórze, tym samym dbając o to, aby Twoje mięśnie były suche i o właściwej temperaturze.

Technologia Spider’s Steel, dzięki której Twoje ubrania posłużą przez długi czas


Zainspirowana pajęczą siecią technologia, dała nam możliwość stworzyć włókna, które są 2,5 x mocniejsze i aż o 140% trwalsze na przetarcia – w porównaniu do klasycznych materiałów termoaktywnych.

Każde grafiki są z kolei umieszczane innowacyjną metodą – sublimacji nanocząsteczek farby. Taka technika daje możliwość uzyskiwać nawet 40% mocniejsze kolory, a przede wszystkim - nie zawiera rozpuszczalników czy metali ciężkich. Dzięki temu odzież SMMASH jest nieszkodliwa i bez problemu może służyć każdemu - także dzieciom czy alergikom.

Chcesz przekonać się, co tak naprawdę oznaczają te technologie?


Wypróbuj samodzielnie- w trakcie ulubionych treningów lub sportowych turniejach. Gwarantujemy, że od razu odkryjesz różnicę, jaką robi SMMASH!

Udostępnij znajomym:

dodaj na Facebook prześlij przez Messenger dodaj na Twitter dodaj na LinkedIn

PRZERWA NA REKLAMĘ

Zobacz artykuły na podobny temat:

Jak pozycjonować swoją stronę internetową w 2023 roku?

artykuł sponsorowany
Pozycjonowanie stron internetowych to bardzo szeroki temat, dlatego powinieneś potraktować go kompleksowo. Miej na uwadze to, że pozycjonowanie stron www zmienia się z roku na rok. Chodzi konkretniej o panujące trendy w pozycjonowaniu, które pomogą Ci osiągnąć zamierzone cele.

Pakowanie paczek w e-commerce. O czym trzeba pamiętać?

e-hurtownia-opakowan.pl
Sklepy e-commerce zaczynają powoli zdobywać rynek, stając się jedną z najprężniej rozwijających się dziedzin handlu. Dlaczego? Ponieważ ze względu na brak czasu, ludzie z chęcią kupują online, aby zaoszczędzić czas i nierzadko również pieniądze. [materiał zewnętrzny]

Zakładasz odzieżowy sklep online? Sprawdź, od czego zacząć

weldoro.com
Branża e-commerce ma bardzo dobre perspektywy na przyszłość. 54% internautów kupuje produkty w sklepach internetowych. Z roku na rok klientów online przybywa. Rośnie też liczba miejsc, w których mogą dokonać zakupów. Jeżeli marzy Ci się prowadzenie odzieżowego sklepu internetowego, mamy dla Ciebie krótki poradnik. [artykuł sponsorowany]

Najlepsze narzędzia do analizy ruchu w witrynie

artykuł gościnny
Aby upewnić się, że twoja witryna działa dobrze i zapewnia konwersje, możesz wdrożyć narzędzia do analizy ruchu w witrynie, aby identyfikować kluczowe trendy, priorytetyzować opracowywanie wzorców i usprawniać witrynę. Na czym więc polega proces analizy ruchu na stronie? Jakie korzyści oferuje i jak działa? A co najważniejsze, jakie narzędzia są dostępne, aby pomóc?

Dlaczego warto informować klientów o stanie przesyłki?

inPost
Niektórzy z Twoich klientów dokonają zamówienia i nie zastanowią się nad jego przebiegiem, dopóki nie otrzymają przesyłki. Jednak wiele osób chce dokładnie wiedzieć, gdzie aktualnie znajduje się ich paczka. Wiele badań pokazuje, że przytłaczająca większość kupujących ocenia śledzenie zamówień jako ważną część wpływającą na poziom ich satysfakcji z zakupów w sklepie internetowym. [artykuł sponsorowany]

Jak wybrać pierwszy wózek dziecięcy?

babyland.pl
Spodziewając się dziecka, rodzice muszą podjąć jedną z ważniejszych decyzji, jaką jest zakup odpowiedniego wózka dziecięcego. Rodzice decydujący się na wybór odpowiedniego wózka koniecznie muszą ustalić, jaki wózek będzie potrzebny, by jak najlepiej wpasował się w potrzeby dziecka i rodziny. Idealny wózek powinien być praktyczny, ułatwiać codzienność młodych rodziców, który łatwo złożyć, przenosić, powinien zająć niewiele miejsca. [artykuł sponsorowany]

Restrukturyzacja firmy - dlaczego czasami to jedyne wyjście?

artykuł sponsorowany
W dzisiejszym dynamicznym świecie biznesu, firmy często stają przed wyzwaniami, które mogą zagrażać ich stabilności i wzrostowi. Restrukturyzacja firmy może być jednym z najskuteczniejszych narzędzi do przetrwania trudnych okresów i zapewnienia długoterminowej rentowności.

dołącz do nas

Facebook LinkedIn X Twitter Google RSS

praca w mediach

Wydawca, influencer
Whitepress Dziennikarz
oferty mediów lokalnych, regionalnych i ogólnopolskich Więcej

reklama

rectangle Broń.pl
Rozlicz PIT i przekaż 1,5% na projekty fundacji Ogólnopolski Operator Oświaty

zarabiaj

Zarabiaj przez internet

więcej ofertReporterzy.info

Dla głodnych wiedzy

Nasze serwisy

Współpraca


© Dwornik.pl Bartłomiej Dwornik 2oo1-2o24