menu szukaj
tygodnik internetowy ISSN 2544-5839
nowe artykuły w każdy poniedziałek
tytuł monitorowany przez IMM i PSMM
zamknij
Czytaj gazety  PDF. Na kmputerze, czytniku, tablecie i smartfonie.

30.12.2023

Nano-Stretch: Jak SMMASH Tworzy Ubrania, Które Podążają za Tobą

artykuł sponsorowany

Wieloletni sport, a wraz z nim - ogomna ilość potu rozlanego na zawodach, treningach, a także trasach biegów terenowych, przeszkodowych czy ulicznych. Wszystkie te zmagania przekonały nas, z jakimi wyzwaniami zmagają się zawodnicy (profesjonaliści oraz amatorzy) różnych dyscyplin sportowych. Nasze śledztwo nie było bezcelowe. Wręcz odwrotnie! Każda z nich została dogłębnie przeanalizowana, aby następnie posłużyć do przygotowania, a następnie stworzenia unikalnych technologii produkcji odzieży sportowej, która ma rzetelny wpływ na to, jak ćwiczysz oraz jakie rezultaty osiągasz. Chcesz wiedzieć, co determinuje, że stroje SMMASH są nadzwyczajne? Prezentujemy przykłady nowoczesnych metod, które w nich użyliśmy. Zobacz sam i podejmij decyzję, czy chcesz przeanalizować ich niezawodność - także na swojej skórze!

Nano-Stretch: Jak SMMASH Tworzy Ubrania, Które Podążają za Tobąilustracja: smmash.pl

Technologia antybakteryjna, która hamuje i neutralizuje nieprzyjemne zapachy


Po każdym ciężkim sparingu z pewnością wytwarza się pot, a wraz z nim – przykre "aromaty”. Wiele osób nie do końca wie, że to nie on jest ich główną przyczyną. Za tę formę zapachu odpowiedzialne są bakterie, dla których pot oraz tworzone przez gruczoły łojowe - tłuszcze i białka - stanowią perfekcyjną pożywkę.

Doskonale to rozumiemy. Dlatego włókna będące w produktach SMMASH, posiadają neitypowe łączenia z jonami srebra, co za tym idzie - są naturalnym elementem dającym możliwość na bezpośrednią walkę z takimi bakteriami. Specjalne włókna nie tylko normuje temperaturę i wydajnie odprowadzają wilgoć, ale i efektywnie hamują powstawanie oraz namnażanie bakterii.

Technologia Nano, która sprawia, że ubrania działają jak Twoja druga skóra


Aby stworzyć Ci najlepsze możliwości do ćwiczeń, mając na myśli takie, które nie blokują Twoich ruchów,zapewniają precyzyjne “czucie” oraz wygodę, w odzieży SMMASH wykorzystujemy innowacyjną technologię Nano-Stretch.

Dzięki niej nasze produkty zyskują optymalną wagę (są nawet 2x cieńsze, niż tradycyjne), odporność (ponad 2x mocniejsze), a najważniejsze – idealnie dostosowują się do anatomicznej budowy Twojego ciała.

Technologie, które dbają, aby Twoje ciało utrzymywało idealną temperaturę


Odpowiednia temperatura to jeden z najważniejszych czynników, który decyduje o komforcie, poziomie zmęczenia, a zwłaszcza - efektach ćwiczeń. Jeśli chcemy podczas ćwiczeń oddawać z siebie 100% – musisz zadbać o to, aby nie przekraczała 37 stopni Celsjusza. W jaki sposób tego dokonać?

W odpowiedzi ponownie przychodzi nasza odzież, a wraz z nią - technologia trójwymiarowego splotu oraz ThermoPerformanceMaterial. Z racji tego prawidłowo odprowadza pot nagromadzony na skórze, tym samym dbając o to, aby Twoje mięśnie były suche i o właściwej temperaturze.

Technologia Spider’s Steel, dzięki której Twoje ubrania posłużą przez długi czas


Zainspirowana pajęczą siecią technologia, dała nam możliwość stworzyć włókna, które są 2,5 x mocniejsze i aż o 140% trwalsze na przetarcia – w porównaniu do klasycznych materiałów termoaktywnych.

Każde grafiki są z kolei umieszczane innowacyjną metodą – sublimacji nanocząsteczek farby. Taka technika daje możliwość uzyskiwać nawet 40% mocniejsze kolory, a przede wszystkim - nie zawiera rozpuszczalników czy metali ciężkich. Dzięki temu odzież SMMASH jest nieszkodliwa i bez problemu może służyć każdemu - także dzieciom czy alergikom.

Chcesz przekonać się, co tak naprawdę oznaczają te technologie?


Wypróbuj samodzielnie- w trakcie ulubionych treningów lub sportowych turniejach. Gwarantujemy, że od razu odkryjesz różnicę, jaką robi SMMASH!

Udostępnij znajomym:

dodaj na Facebook prześlij przez Messenger dodaj na Twitter dodaj na LinkedIn

PRZERWA NA REKLAMĘ

Zobacz artykuły na podobny temat:

3 wskazówki, które pomogą Ci prowadzić skuteczny marketing treści

artykuł sponsorowany
Content Marketing polega na tworzeniu wartościowych treści, będących odpowiedzią na potrzeby odbiorców. Ogólna odpowiedź na pytanie, jak prowadzić go skutecznie, jest zawarta w samej definicji – należy skupić się na tym, by przekaz był wartościowy. Rozkładając jednak tę radę na bardziej konkretne sugestie, wyodrębniliśmy 3 wskazówki.

Graficzny monitor sieci lokalnej. Funkcjonalności i kwestie bezpieczeństwa

artykuł sponsorowany
Sprawna sieć domowa, firmowa czy urzędowa jest niezbędna do normalnej pracy. Kiedy występuje problem, graficzny monitor sieci pozwala podjąć błyskawiczne działania. Co daje tego typu aplikacja? Poznaj korzyści, jakie zapewni monitorowanie sieci lokalnej!

Pudełka z nadrukiem na różne okazje

Materiał zewnętrzny
Do pudełek pakuje się nie tylko prezenty, ale również produkty, które następnie mają trafić do sprzedaży. Często nie mogą to być pudełka w dowolnym kolorze, zdobione obojętnie jakim wzorem, czy tym bardziej znaczone logo konkurencji. Stąd wzrosło zainteresowanie usługami, które polegają na projektowaniu i produkcji pudełek kartonowych pod indywidualne zamówienie.

6 sposobów na optymalizację kampanii Google Ads w wyszukiwarce

artykuł gościnny
Google Ads to potężne narzędzie marketingowe, które pozwala dotrzeć do szerokiej grupy potencjalnych klientów. Jednak, aby w pełni wykorzystać jego możliwości, kluczowa jest odpowiednia konfiguracja, a następnie optymalizacja kampanii.

Agencja 360: Kompleksowe rozwiązania

artykuł sponsorowany
W dynamicznie zmieniającym się świecie marketingu cyfrowego, agencje typu "agencja 360" odgrywają kluczową rolę, oferując kompleksowe rozwiązania dla biznesów każdej wielkości. Idea stojąca za agencją 360 polega na zapewnieniu pełnego zakresu usług marketingowych, od strategii kreatywnej po wykonanie i analizę, wszystko w jednym miejscu.

Co to jest Google Ads? Kampanie google Ads

artykuł sponsorowany
Działania marketingowe firmy powinny obejmować wiele aspektów, w tym czynności związane ze stroną internetową. Jedną z propozycji są kampanie Google Ads, które posiadają wiele funkcjonalnych aspektów dla użytkownika oraz liczne formaty reklamowe. Przekonaj się, że nawet przy ograniczonym budżecie można osiągnąć założony cel biznesowy. Ważny jest jednak odpowiedni dobór kanałów promocji, za co odpowiada zespół specjalistów Google Ads w firmie oferującej reklamy Google. Sprawdź, dlaczego warto zainwestować w reklamy Google.

Wskazówki dla osób cierpiących na lęk przed leczeniem kanałowym

artykuł sponsorowany
Lęk przed leczeniem stomatologicznym jest powszechny, a gdy chodzi o leczenie kanałowe, może być jeszcze bardziej intensywny. Wielu ludzi obawia się bólu lub ewentualnych powikłań. Niemniej jednak, odpowiednie przygotowanie i stosowanie kilku prostych wskazówek mogą pomóc zmniejszyć lęk i uczynić całe doświadczenie bardziej znośnym.

dołącz do nas

Facebook LinkedIn X Twitter Google RSS

praca w mediach

Wydawca, influencer
Whitepress Dziennikarz
oferty mediów lokalnych, regionalnych i ogólnopolskich Więcej

reklama

rectangle Play
Dwornik.pl • szkolenia • warsztaty • marketing internetowy

zarabiaj

Zarabiaj przez internet

więcej ofertReporterzy.info

Dla głodnych wiedzy

Nasze serwisy

Współpraca


© Dwornik.pl Bartłomiej Dwornik 2oo1-2o24