menu szukaj
tygodnik internetowy ISSN 2544-5839
nowe artykuły w każdy poniedziałek
tytuł monitorowany przez IMM i PSMM
zamknij
REKLAMAbanner Vobis

4.01.2024

Czy długopisy z logo mogą wzmocnić Twoją markę? Odkryj moc długopisów reklamowych!

artykuł sponsorowany

Wizytówki, ulotki, personalizowane smycze, kampanie SEO, reklamy Google Ads, koszulki nawiązujące designem do brandu – narzędzi marketingowych dla małych, średnich oraz dużych firm i instytucji jest naprawdę sporo. Nie zawsze jednak trzeba wybierać te wymagające dużych nakładów pieniężnych. Warto stawiać na sprawdzone i wciąż skuteczne rozwiązania chroniące przez „przepalaniem budżetu” na reklamę. Mowa o wykorzystaniu długopisów reklamowych z logo, które w prosty sposób pomogą wzmocnić Twoją markę. Poznaj szczegóły i stwórz swój własny gadżet reklamowy!

Czy długopisy z logo mogą wzmocnić Twoją markę? Odkryj moc długopisów reklamowych!fot. Dee @ Copper and Wild/Unsplash License/Unsplash.com

Siła długopisów reklamowych w brandingu


Długopisów reklamowych nie może zabraknąć podczas targów wystawienniczych, targów pracy czy w trakcie spotkań biznesowych. W brandingu stosowane są one jako akcesoria niezbędne i „zawsze pod ręką”. Wiele banków, hoteli, korporacji, przychodni czy różnego typu firm usługowych proponuje swoim klientom czy kontrahentom własne długopisy z logo, które wręczane są również wraz z innymi materiałami promocyjnymi.

8 powodów, dla których długopisy z logiem to świetna reklama!


Powodów wykorzystania długopisów z logo przy reklamowaniu własnej firmy, jest sporo. Oto kilka z nich:

 • Niskie koszty zakupu dużej ilości długopisów reklamowych ze spersonalizowanym nadrukiem czy wygrawerowanym logo.
 • Trwałość, która sprawia, że nazwa firmy czy hasło reklamowe pozostanie z klientem-użytkownikiem gadżetu na dłużej.
 • Użyteczność, która sprawia, że gadżet nie tylko pełni funkcję nośnika reklamowego, ale jest praktyczny i posłuży klientowi czy kontrahentowi przez wiele miesięcy.
 • Uniwersalność zastosowania w reklamie długopisów z logo, co sprawia, że doskonale nadają się przy promowaniu usług i produktów, jak i samego wizerunku brandu.
 • Skuteczność w docieraniu do dużej liczby odbiorców i to bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów dystrybucji reklamy.
 • Prostota w dostosowaniu gadżetu reklamowego do konkretnych celów – design długopisu może być spójny z kolorami marki czy szatą graficzną innych materiałów reklamowych danej kampanii.
 • Atrakcyjny wygląd długopisów z logo, które nie muszą być nudne. Wiele firm oferuje personalizowane pióra kulkowe, długopisy z neonowymi obudowami czy ekskluzywne długopisy metalowe z modnymi grawerunkami.
 • Możliwość prowadzenia kampanii reklamowej z długopisami z logo przez cały rok wśród różnych grup klientów i kontrahentów.

Jak spersonalizować swój długopis reklamowy? Poznaj kilka wskazówek!


Jeśli chcesz kupić długopisy reklamowe wraz z możliwością personalizacji, przede wszystkim znajdź odpowiednią firmę. Powinna ona nie tylko oferować dziesiątki różnorodnych modeli długopisów, piór wiecznych i piór kulkowych, ale także wiele odmiennych technik znakowania gadżetów reklamowych. Nanoszenie logotypów, haseł reklamowych, sloganów czy danych kontaktowych na obudowy możliwe jest dzięki technice tempodruku, sitodruku na okrągło, a także grawerowania. Takie znakowanie długopisów reklamowych oferuje firma długopisy24.pl, która pomaga swoim klientom w doborze odpowiednich rozwiązań. Współpracując właśnie z takimi sklepami z długopisami reklamowymi, dowiesz się, że:

 • długopis reklamowy powinien kolorystyką nawiązywać do barw Twojego brandu;
 • logo na długopisie powinno być jak najbardziej widoczne – warto, by kontrastowało z kolorem obudowy;
 • większą wartość reklamową mają długopisy, które zapewnią długi czas użytkowania – mowa np. o długopisach metalowych z grawerunkiem czy o piórach kulkowych;
 • w przypadku branż kreatywnych warto pokusić się o designerską szatę graficzną;
 • firmy i instytucje z sektorów, w których niebywale ważny jest profesjonalizm i transparentność powinny stawiać na minimalizm np. pióra kulkowe z logo na czarnej, białej lub srebrnej obudowie;
 • nie można zapomnieć o umieszczeniu na długopisie danych kontaktowych firmy – może być to numer telefonu, adres siedziby czy strony internetowej;
 • większość firm tworzących spersonalizowane długopisy wymaga przesłania plików w programie COREL, zamienionych na krzywe – popularne są również EPS. AI. PDF. (koniecznie zamienione na krzywe!).

Pamiętaj również o zamawianiu długopisów reklamowych w dużych ilościach i z opcją cyklicznych dostaw – taką reklamę warto stosować przez cały rok!

Udostępnij znajomym:

dodaj na Facebook prześlij przez Messenger dodaj na Twitter dodaj na LinkedIn

PRZERWA NA REKLAMĘ

Zobacz artykuły na podobny temat:

Ogólnopolski Operator Oświaty i Kulczyk Foundation dla dzieci z Ukrainy

Reporterzy.info wspierają
"Chodźmy Razem do Szkoły", realizowany w Gdańsku i Wrocławiu przez fundację Ogólnopolski Operator Oświaty projekt szkolnych klas przygotowawczych dla uczniów z Ukrainy zyskał ważnego partnera. Kulczyk Foundation przekazała ponad 192 tysiące złotych na pomoc w nauce dla kilkuset ukraińskich dzieci.

Pakowanie paczek w e-commerce. O czym trzeba pamiętać?

e-hurtownia-opakowan.pl
Sklepy e-commerce zaczynają powoli zdobywać rynek, stając się jedną z najprężniej rozwijających się dziedzin handlu. Dlaczego? Ponieważ ze względu na brak czasu, ludzie z chęcią kupują online, aby zaoszczędzić czas i nierzadko również pieniądze. [materiał zewnętrzny]

Pozycjonowanie strony internetowej - czym jest SEO i co warto o nim wiedzieć?

artykuł sponsorowany
Czy wiesz, że pozycjonowanie stron internetowych jest niezwykle ważne, aby inni mogli znaleźć np. Twoją firmę w internecie? Około 93% użytkowników korzysta z Google, jako głównej wyszukiwarki, która to uzyskuje kilkadziesiąt tysięcy wyszukać na sekundę każdego dnia.

Czy istnieją alternatywne ścieżki edukacji do studiów MBA?

artykuł sponsorowany
Nauka przez całe życie to jeden ze sposobów na sukces - im wyżej na drabinie kariery stoimy, tym więcej wiedzy powinniśmy przyswajać. Nie powinna być to jednak byle jaka wiedza: a raczej coś stricte z intersującej nas dziedziny. Dla osób stanowiących manegment firmy, idealnym rozwiązaniem mogą okazać się wszelkiego rodzaju kursy i szkolenia alternatywne dla studiów MBA.

Czy pracodawca może odrzucić wniosek o pracę zdalną?

artykuł sponsorowany
Praca zdalna stała się w ostatnich latach bardzo popularna. Doświadczenia z okresu pandemii nauczyły nas, jak pracować wydajnie i wygodnie, nie opuszczając własnego domu. Dla wielu pracowników model sprawdził się tak dobrze, że nie chcą już wracać do obowiązkowych dojazdów do biura.

Jak wybrać dobrą ofertę kredytową?

materiał zewnętrzny
Każdy z nas staje czasem w sytuacji, w której potrzebne są dodatkowe środki finansowe. Najlepszym na nie sposobem jest zaciągnięcie kredytu gotówkowego. Banki oferują bardzo różnorodne oferty, a różnica między nimi może być naprawdę znacząca. Czy wiesz, w jaki sposób znaleźć najbardziej opłacalną ofertę kredytu?

Wynajem powierzchni reklamowych

znajdzreklame.pl
Jak wynająć powierzchnie reklamowe? Wynajem powierzchni reklamowych to jeden z najbardziej popularnych i sprawdzonych sposobów pozyskania klientów za pomocą reklamy. Jest to najlepszy środek przekazu, chociażby ze względu na swoją masowość. Każdy początkujący przedsiębiorca, żeby zaistnieć musi stworzyć dobrą kampanię reklamową. Tylko wtedy może się pokazać światu. [artykuł sponsorowany]

dołącz do nas

Facebook LinkedIn X Twitter Google RSS

praca w mediach

Wydawca, influencer
Whitepress Dziennikarz
oferty mediów lokalnych, regionalnych i ogólnopolskich Więcej

reklama


Dwornik.pl • szkolenia • warsztaty • marketing internetowy

zarabiaj

Zarabiaj przez internet

więcej ofertReporterzy.info

Dla głodnych wiedzy

Nasze serwisy

Współpraca


© Dwornik.pl Bartłomiej Dwornik 2oo1-2o24