menu szukaj
tygodnik internetowy ISSN 2544-5839
nowe artykuły w każdy poniedziałek
tytuł monitorowany przez IMM i PSMM
zamknij
REKLAMAbanner Electro

4.01.2024

Czy długopisy z logo mogą wzmocnić Twoją markę? Odkryj moc długopisów reklamowych!

artykuł sponsorowany

Wizytówki, ulotki, personalizowane smycze, kampanie SEO, reklamy Google Ads, koszulki nawiązujące designem do brandu – narzędzi marketingowych dla małych, średnich oraz dużych firm i instytucji jest naprawdę sporo. Nie zawsze jednak trzeba wybierać te wymagające dużych nakładów pieniężnych. Warto stawiać na sprawdzone i wciąż skuteczne rozwiązania chroniące przez „przepalaniem budżetu” na reklamę. Mowa o wykorzystaniu długopisów reklamowych z logo, które w prosty sposób pomogą wzmocnić Twoją markę. Poznaj szczegóły i stwórz swój własny gadżet reklamowy!

Czy długopisy z logo mogą wzmocnić Twoją markę? Odkryj moc długopisów reklamowych!fot. Dee @ Copper and Wild/Unsplash License/Unsplash.com

Siła długopisów reklamowych w brandingu


Długopisów reklamowych nie może zabraknąć podczas targów wystawienniczych, targów pracy czy w trakcie spotkań biznesowych. W brandingu stosowane są one jako akcesoria niezbędne i „zawsze pod ręką”. Wiele banków, hoteli, korporacji, przychodni czy różnego typu firm usługowych proponuje swoim klientom czy kontrahentom własne długopisy z logo, które wręczane są również wraz z innymi materiałami promocyjnymi.

8 powodów, dla których długopisy z logiem to świetna reklama!


Powodów wykorzystania długopisów z logo przy reklamowaniu własnej firmy, jest sporo. Oto kilka z nich:

 • Niskie koszty zakupu dużej ilości długopisów reklamowych ze spersonalizowanym nadrukiem czy wygrawerowanym logo.
 • Trwałość, która sprawia, że nazwa firmy czy hasło reklamowe pozostanie z klientem-użytkownikiem gadżetu na dłużej.
 • Użyteczność, która sprawia, że gadżet nie tylko pełni funkcję nośnika reklamowego, ale jest praktyczny i posłuży klientowi czy kontrahentowi przez wiele miesięcy.
 • Uniwersalność zastosowania w reklamie długopisów z logo, co sprawia, że doskonale nadają się przy promowaniu usług i produktów, jak i samego wizerunku brandu.
 • Skuteczność w docieraniu do dużej liczby odbiorców i to bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów dystrybucji reklamy.
 • Prostota w dostosowaniu gadżetu reklamowego do konkretnych celów – design długopisu może być spójny z kolorami marki czy szatą graficzną innych materiałów reklamowych danej kampanii.
 • Atrakcyjny wygląd długopisów z logo, które nie muszą być nudne. Wiele firm oferuje personalizowane pióra kulkowe, długopisy z neonowymi obudowami czy ekskluzywne długopisy metalowe z modnymi grawerunkami.
 • Możliwość prowadzenia kampanii reklamowej z długopisami z logo przez cały rok wśród różnych grup klientów i kontrahentów.

Jak spersonalizować swój długopis reklamowy? Poznaj kilka wskazówek!


Jeśli chcesz kupić długopisy reklamowe wraz z możliwością personalizacji, przede wszystkim znajdź odpowiednią firmę. Powinna ona nie tylko oferować dziesiątki różnorodnych modeli długopisów, piór wiecznych i piór kulkowych, ale także wiele odmiennych technik znakowania gadżetów reklamowych. Nanoszenie logotypów, haseł reklamowych, sloganów czy danych kontaktowych na obudowy możliwe jest dzięki technice tempodruku, sitodruku na okrągło, a także grawerowania. Takie znakowanie długopisów reklamowych oferuje firma długopisy24.pl, która pomaga swoim klientom w doborze odpowiednich rozwiązań. Współpracując właśnie z takimi sklepami z długopisami reklamowymi, dowiesz się, że:

 • długopis reklamowy powinien kolorystyką nawiązywać do barw Twojego brandu;
 • logo na długopisie powinno być jak najbardziej widoczne – warto, by kontrastowało z kolorem obudowy;
 • większą wartość reklamową mają długopisy, które zapewnią długi czas użytkowania – mowa np. o długopisach metalowych z grawerunkiem czy o piórach kulkowych;
 • w przypadku branż kreatywnych warto pokusić się o designerską szatę graficzną;
 • firmy i instytucje z sektorów, w których niebywale ważny jest profesjonalizm i transparentność powinny stawiać na minimalizm np. pióra kulkowe z logo na czarnej, białej lub srebrnej obudowie;
 • nie można zapomnieć o umieszczeniu na długopisie danych kontaktowych firmy – może być to numer telefonu, adres siedziby czy strony internetowej;
 • większość firm tworzących spersonalizowane długopisy wymaga przesłania plików w programie COREL, zamienionych na krzywe – popularne są również EPS. AI. PDF. (koniecznie zamienione na krzywe!).

Pamiętaj również o zamawianiu długopisów reklamowych w dużych ilościach i z opcją cyklicznych dostaw – taką reklamę warto stosować przez cały rok!

Udostępnij znajomym:

dodaj na Facebook prześlij przez Messenger dodaj na Twitter dodaj na LinkedIn

PRZERWA NA REKLAMĘ

Zobacz artykuły na podobny temat:

Chcesz wynajmować pokoje letnikom? Oto 3 podpowiedzi

Gothaer
Tylko w ubiegłym roku turyści wykupili w naszym kraju 84 miliony noclegów. To o 4,5 miliona więcej, niż w roku ubiegłym1, a prognozy na 2018 są jeszcze bardziej optymistyczne. Nic dziwnego, że jak na drożdżach rośnie prywatna baza noclegowa - w ubiegłym roku tylko 47 proc. turystów nocowało w hotelach. Wynajem pokoi letnikom to niezły interes pod warunkiem, że wiemy jak uniknąć ryzyka. [artykuł partnera]

Dlaczego popularność zakupów online rośnie?

Bdsklep.pl
Zakupy online stają się niezwykle popularne i to już fakt. Zastanawiasz się jednak, dlaczego coraz więcej osób wybiera sklepy internetowe? A może sam jesteś regularnym klientem e-sklepów? Przyjrzyjmy się wspólnie źródłom ich popularności. [artykuł sponsorowany]

Naucz się pisać treści zgodnie z zasadami Google. SZKOLENIE [LINK]

link promocyjny
Dlaczego warto konstruować tytuły przyjazne dla wyszukiwarki? Jak poprawnie tworzyć tytuły SEO? Jak pisać artykuł przyjazny dla Google i czytelny dla internautów? Szkolenia z pozycjonowania SEO uczą jak pisać do internetu tak, aby Google chciało wyświetlać treści na wysokich pozycjach.

Mediacja rozwodowa - dlaczego warto skorzystać z pomocy mediatora?

artykuł sponsorowany
Coraz więcej małżeństw kończy się rozwodem. Jednocześnie małżonkowie w trakcie sprawy rozwodowej często nie potrafią dojść do porozumienia. W takim przypadku doskonale sprawdzą się mediacje rozwodowe. Warto na ten temat dowiedzieć się więcej.

Wynajem samochodu - najważniejsze zalety

Comfort Car
W pewnych sytuacjach, takich jak dojazd do pracy, dowiezienie dziecka do szkoły czy wyprawa po większe zakupy, samochód jest niezbędny. Podobnie w firmie, gdzie często auto pełni funkcję narzędzia pracy. Na szczęście, żyjemy w czasach, gdy swobodny dostęp do samochodu nie jest równoznaczny z koniecznością zakupu auta. [artykuł sponsorowany]

Marketing lokalnego biznesu. Do czego może przydać Ci się hala?

gaj-stal.com
Jeżeli planujesz rozpocząć własną działalność gospodarczą z zakresu sprzedaży akcesoriów rolniczych, ziemi pakowanej w worki i sadzonek, na pewno przyda Ci się przestrzeń do magazynowania i ekspozycji produktów. Jakie jeszcze korzyści wiążą się z użytkowaniem hali? [artykuł sponsorowany]

Czy pracodawca może odrzucić wniosek o pracę zdalną?

artykuł sponsorowany
Praca zdalna stała się w ostatnich latach bardzo popularna. Doświadczenia z okresu pandemii nauczyły nas, jak pracować wydajnie i wygodnie, nie opuszczając własnego domu. Dla wielu pracowników model sprawdził się tak dobrze, że nie chcą już wracać do obowiązkowych dojazdów do biura.

dołącz do nas

Facebook LinkedIn X Twitter Google RSS

praca w mediach

Wydawca, influencer
Whitepress Dziennikarz
oferty mediów lokalnych, regionalnych i ogólnopolskich Więcej

reklama

rectangle Play
Rozlicz PIT i przekaż 1,5% na projekty fundacji Ogólnopolski Operator Oświaty

zarabiaj

Zarabiaj przez internet

więcej ofertReporterzy.info

Dla głodnych wiedzy

Nasze serwisy

Współpraca


© Dwornik.pl Bartłomiej Dwornik 2oo1-2o24