menu szukaj
tygodnik internetowy ISSN 2544-5839
nowe artykuły w każdy poniedziałek
tytuł monitorowany przez IMM i PSMM
zamknij

26.05.2019

Dlaczego popularność zakupów online rośnie?

Bdsklep.pl

Zakupy online stają się niezwykle popularne i to już fakt. Zastanawiasz się jednak, dlaczego coraz więcej osób wybiera sklepy internetowe? A może sam jesteś regularnym klientem e-sklepów? Przyjrzyjmy się wspólnie źródłom ich popularności.

artykuł sponsorowany

Dlaczego popularność zakupów online rośnie?fot. Shutterstock/Bdsklep.pl

Czas


Zakupy wymagają od nas sporo czasu. Nie jest to problematyczne, jeśli mowa o niewielkich zakupach np. w osiedlowym sklepiku. Każdy przyzna jednak, że duże plany zakupowe można przyrównać do organizowania całodniowej wyprawy.

Zazwyczaj trzeba na zakupy przeznaczyć kilka godzin (w zależności od celów i sklepu). Czas poświęcamy jednak nie tylko na zakupy stricte, ale również na dojazd, błądzenie po sklepie, kolejki i wreszcie powrót. Łącznie składa się to na ogromne marnotrawstwo czasu, a warto przypomnieć, że obecnie mamy go raczej za mało, nie za dużo.

Pieniądze


Zakupy online jeszcze do niedawna kojarzyły się głównie z dodatkowymi kosztami, np. z wysyłką. Jednak to nie do końca prawda, o czym świadczy rosnąca popularność sklepów internetowych.

W rzeczywistości e-zakupy są jednym ze sposobów na zaoszczędzenie pieniędzy. Wszystko za sprawą konkurencyjnych cen i regularnych promocji. Nawet w supermarketach spożywczych, takich jak Bdsklep.pl, znajdziesz setki produktów w niższych cenach. Wystarczy, że wejdziesz w kategorię “wyprzedaż”.

Warto też zaznaczyć, że w stacjonarnych sklepach jesteśmy bardziej skłonni do nieprzemyślanych zakupów i trudno sobie z tym poradzić. W końcu tricki, które mają nas przekonać do zakupu, są tam codziennością.

Wygoda


Zakupy online robisz, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Opłacasz je w sposób, jaki chcesz i odbierasz w miejscu, w którym chcesz. To maksimum komfortu. Rozwiązanie na miarę XXI wieku. Zatem najprawdopodobniej to właśnie wygoda jest głównym powodem popularności sklepów internetowych.

Niestety, sklepy stacjonarne nie mogą się z tym równać. W porównaniu z e-sklepami są staromodnym rozwiązaniem, do którego trzeba się odpowiednio dostosować.

Duży wybór


W sklepach stacjonarnych asortyment jest dość ograniczony. Na dodatek nie zawsze masz pewność, że dostaniesz produkty, które jeszcze wczoraj leżały na półkach. W końcu mogły zostać wyprzedane. Jednak Internet rządzi się zupełnie innymi prawami. Dostaniesz tutaj wszystko, dzięki czemu nie jesteś ograniczony żadną konkretną marką. Możesz nawet wybrać supermarket (choćby już wspomniany Bdsklep), w którym dostaniesz zarówno produkty spożywcze, jak i urządzenia elektroniczne. Sklep od wszystkiego? Tak, w sieci to możliwe!

Popularność e-sklepów będzie z pewnością stale rosnąć. To po prostu nowoczesne rozwiązanie, które ułatwia naszą codzienność.

Udostępnij znajomym:

dodaj na Facebook prześlij przez Messenger dodaj na Twitter dodaj na LinkedIn


PRZERWA NA REKLAMĘ

Zobacz artykuły na podobny temat:

Nowoczesne wizytówki firmowe

dobredrukowanie.pl
Reklama się zmienia, ewoluuje i z każdym rokiem pojawiają się w niej nowinki, z których chętnie korzysta wielu reklamodawców. Są jednak takie formy prezentacji swojego biznesu, które śmiało można uznać za nieśmiertelne. Wielokrotnie wieszczono już koniec wizytówek firmowych i innych form reklamy drukowanej, ale ciągle jest na nie olbrzymi popyt. [artykuł sponsorowany]

Tłumaczenia techniczne, co zawierają?

lingualab.pl
W dzisiejszych czasach, gdy większe zapotrzebowanie na rynku jest na umysły ściśle tłumaczenia techniczne stanowią większość projektów zlecanych biurom tłumaczeń. Pomimo, że osoby z wykształceniem filologicznym zazwyczaj mają umysłu humanistyczne, do tego typu wybiera się prędzej inżynierów nauk ścisłych z perfekcyjną znajomością języka. [artykuł sponsorowany]

Wynajem powierzchni reklamowych

znajdzreklame.pl
Jak wynająć powierzchnie reklamowe? Wynajem powierzchni reklamowych to jeden z najbardziej popularnych i sprawdzonych sposobów pozyskania klientów za pomocą reklamy. Jest to najlepszy środek przekazu, chociażby ze względu na swoją masowość. Każdy początkujący przedsiębiorca, żeby zaistnieć musi stworzyć dobrą kampanię reklamową. Tylko wtedy może się pokazać światu. [artykuł sponsorowany]

Wypadki chodzą po ludziach

artykuł sponsorowany
To, że wypadki chodzą po ludziach, wie chyba każdy z nas. Na drodze może się wydarzyć naprawdę sporo. Czasami dochodzi do naszych błędnych manewrów, a czasem wypadek jest spowodowany przez osoby trzecie. Każdy ekspert ruchu drogowego oraz także ubezpieczeń poleca ubezpieczenie NNW (następstw nieszczęśliwych wypadków).

Ruszył nabór do programu Wyszehradzkich Rezydencji Literackich

Stowarzyszenie Willa Decjusza
Drodzy pisarze, poeci, krytycy, eseiści, tłumacze literatury i dziennikarze! Do 31 stycznia trwa nabór do programu Wyszehradzkich Rezydencji Literackich. To 32 stypendia dla twórców z krajów V4. [Reporterzy.info polecają]

Jak zastrzec znak towarowy?

Artykuł sponsorowany
Dla każdej firmy marka jest szalenie ważna. To dzięki jej rozpoznawalności twoje towary lub usługi przyciągają coraz większe rzesze klientów. Za przykład mogą służyć Coca-Cola, Audi, Microsoft czy IKEA. Jest to więc pewna pokusa dla twoich konkurentów. Mało kto wie, ale nawę lub logo firmy da się ukraść! Można się przed tym zabezpieczyć rejestrując je w Urzędzie Patentowym. W tym artykule chciałbym pokazać ci jak zastrzec znak towarowy.

Jak prowadzić firmowy profil na Instagramie?

artykuł sponsorowany
Jednym ze współczesnych sposobów na rozwój Twojego biznesu jest korzystanie z mediów społecznościowych, a najlepiej zaistnieć na jak największej ilości tego rodzaju kanałach.

dołącz do nas

Facebook Twitter Google+ LinkedIn RSS

reklama

WhitePress - zarabiaj na swojej stronie
Dwornik.pl • szkolenia • warsztaty • marketing internetowyzarabiaj

Zarabiaj przez internet

więcej ofertReporterzy.info

Dla głodnych wiedzy

Nasze serwisy

Współpraca


© Dwornik.pl Bartłomiej Dwornik 2oo1-2o22