menu szukaj
tygodnik internetowy ISSN 2544-5839
nowe artykuły w każdy poniedziałek
tytuł monitorowany przez IMM i PSMM
zamknij
Czytaj gazety  PDF. Na kmputerze, czytniku, tablecie i smartfonie.

20.09.2023

Komfort i funkcjonalność - odkryj atuty projektów domów z dodatkowym pokojem!

artykuł sponsorowany

Dodatkowy pokój w programie użytkowym domu to rozwiązanie, które pozwala na stworzenie przestrzeni bardziej funkcjonalnej i dostosowanej do indywidualnych potrzeb mieszkańców. Pokój może pełnić różne funkcje – od gabinetu, poprzez domową bibliotekę, po strefę gościnną, czy wypoczynkową. Dodatkowy pokój na parterze to także świetne rozwiązanie dla rodzin z małymi dziećmi, które potrzebują bezpiecznej przestrzeni do zabawy. Wybór projektu domu z dodatkowym pokojem na parterze to inwestycja w komfort i funkcjonalność na lata.

Komfort i funkcjonalność - odkryj atuty projektów domów z dodatkowym pokojem!fot. Archon.pl

Pracowania ARCHON+ tworząc gotowe projekty domów, uwzględnia rozmaite indywidualne oczekiwania Inwestorów, oferuje bogatą kolekcję, w której dostępne są także różnorodne projekty z dodatkowym pokojem na parterze. Inwestorzy, planując budowę, coraz częściej wyrażają chęć posiadania takiej przestrzeni w swoich wymarzonych domach.

Dodatkowy pokój jako biuro domowe


W obecnych czasach, gdy praca zdalna oraz hybrydowa stały się coraz bardziej powszechne, posiadanie w domu pokoju, który może pełnić funkcję gabinetu, jest nie tylko komfortowe, ale i często niezbędne. Taka przestrzeń pozwala na zorganizowanie miejsca pracy zgodnie z indywidualnymi preferencjami, co może znacząco wpłynąć na zwiększenie efektywności i komfortu pracy. Jednym z największych atutów posiadania domowego biura jest możliwość dostosowania go do indywidualnych potrzeb.

Komfort i funkcjonalność - odkryj atuty projektów domów z dodatkowym pokojem!fot. Archon.pl

Można stworzyć przestrzeń, która będzie sprzyjać koncentracji i kreatywności, a także pozwoli na zachowanie równowagi między życiem zawodowym a prywatnym. Dodatkowy pokój na parterze, zaaranżowany z myślą o pracy zdalnej i wyposażony w niezbędne akcesoria takie jak biurko, komputer, regał na dokumenty może stać się zaciszem, idealnym do skupienia się na zawodowych zadaniach. Dodatkowym bonusem może być możliwość bezpośredniego przejścia na taras, co umożliwia krótkie przerwy wśród zieleni, sprzyjające regeneracji i odprężeniu.

Dodatkowy pokój jako komfortowa strefa gościnna


Posiadanie w domu dodatkowego pokoju, który można przeznaczyć na strefę gościnną, niesie ze sobą wiele korzyści. Przede wszystkim umożliwia komfortowe przyjęcie gości, oferując im prywatną przestrzeń. Dodatkowo strefa gościnna w domu pozwala na utrzymanie porządku i funkcjonalności w innych częściach domu. W efekcie dodatkowy pokój gościnny sprzyja tworzeniu serdecznych relacji i budowaniu wspomnień z bliskimi, jednocześnie zachowując komfort i prywatność zarówno gospodarzy, jak i gości. Komfortowym rozwiązaniem będzie także zlokalizowanie w pobliżu łazienki, która może być kompaktowa, ale wyposażona w podstawowe elementy: toaletę, umywalkę i prysznic.

Komfort i funkcjonalność - odkryj atuty projektów domów z dodatkowym pokojem!fot. Archon.pl

Dodatkowy pokój jako przemyślana przestrzeń dla seniora


Rodziny, które mają pod swoją opieką seniorów, często decydują się na urządzenie dla nich pokoju na parterze domu. Taka przestrzeń, odpowiednio dostosowana do potrzeb starszej osoby, może znacząco podnieść jej komfort życia, sprzyja także budowaniu silnych relacji międzypokoleniowych, promując wspólne spędzanie czasu i wzajemną pomoc. Pokój taki powinien być funkcjonalnie zaprojektowany. Przemyślana aranżacja pozwoli na zachowanie pewnego poziomu niezależności w połączeniu z troskliwą opieką najbliższych. Praktycznym rozwiązaniem jest zaprojektowanie w pobliżu łazienki. Dodatkowo bezpośredni dostęp do tarasu i ogrodu umożliwi kontakt z przyrodą, co nie tylko poprawia samopoczucie, ale także sprzyjać będzie aktywności fizycznej i psychicznemu odprężeniu.

Komfort i funkcjonalność - odkryj atuty projektów domów z dodatkowym pokojem!fot. Archon.pl

Dodatkowy pokój jako miejsce zabaw dla dzieci


Posiadanie w domu dodatkowego pokoju będącego strefą dla dzieci to inwestycja, która przynosi korzyści na wielu płaszczyznach. Przede wszystkim pozwala na stworzenie bezpiecznej przestrzeni do zabawy i nauki, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje zainteresowania i pasje. Dzięki bliskości rodziców maluchy będą czuć się bezpieczne, a dorosłym będzie łatwiej zorganizować czas na wspólne zabawy oraz doglądanie pociech. Wydzielony pokój dla najmłodszych umożliwia także zachowanie porządku w innych częściach domu, pozwala na wygodne przechowywanie zabawek, książek i materiałów edukacyjnych w jednym miejscu. Dzięki temu dzieci mają swoją prywatną strefę, którą mogą urządzić według własnych upodobań, co sprzyja kształtowaniu ich indywidualności i poczucia odpowiedzialności.

Budowa domu, w którym mieszkańcy mają do dyspozycji dodatkowy pokój, otwiera wiele możliwości i przynosi szereg korzyści. Niezależnie od tego, czy pokój służyć będzie jako biuro domowe, strefa gościnna, pokój dla seniorów czy miejsce zabaw dla dzieci, zwiększa on funkcjonalność i komfort życia każdego domownika. Przeznaczenie dodatkowego pokoju może ewoluować wraz ze zmieniającymi się potrzebami rodziny, warto więc rozważyć wybór projektu domu, którego układ funkcjonalny oferuje taką przestrzeń.

Wejdź na archon.pl, odkryj atuty projektów domów z dodatkowym pokojem na parterze i wybierz ten, który spełni oczekiwania całej rodziny!


Udostępnij znajomym:

dodaj na Facebook prześlij przez Messenger dodaj na Twitter dodaj na LinkedIn

PRZERWA NA REKLAMĘ
Czytaj prasę w PDF

Najnowsze w dziale :

Od doktoratu do biznesu – jak wykorzystać pracę naukową w świecie poza akademią?

artykuł sponsorowany
Uzyskanie stopnia doktora to ogromne osiągnięcie, które wymaga lat intensywnej pracy badawczej, analitycznego myślenia i wytrwałości. Jednak coraz więcej doktorantów staje dziś przed pytaniem: co dalej? Tradycyjna ścieżka akademicka nie zawsze okazuje się satysfakcjonująca, a dostępność etatów naukowych bywa ograniczona.

Jak bawić się z dzieckiem, wspierając rozwój? Psycholog podpowiada

patronat Reporterzy.info
Spontaniczna, przyjemna i dobrowolna – to cechy, które definiują zabawę. Dla dziecka jest ona naturalnym sposobem odkrywania świata, a dla rodzica może stać się okazją do budowania pozytywnej relacji oraz wsparcia w rozwoju malucha. Jak sprawić, by wspólna zabawa była zarazem radosna i edukacyjna?

Dlaczego warto wybrać fotel ergonomiczny?

artykuł sponsorowany
Praca przy biurku wymaga zastosowania takich rozwiązań, które pozwolą odciążyć kręgosłup, zredukować ryzyko wystąpienia bóli i wad postawy oraz zapewnić komfort przez wiele godzin. Aby to było możliwe należy wybrać nie tylko biurko o odpowiedniej wysokości, ale również wygodny fotel biurowy. Dziś dowiecie się, dlaczego warto wybrać fotel ergonomiczny.

Podobne artykuły:

Czy można płakać przy dziecku?

kampania społeczna
Płacz jest naturalnym odruchem w trudnych sytuacjach. Z drugiej strony jednak, większość z nas nie chce, żeby widziano nas we łzach. Bywa, że przed takim dylematem stają rodzice. Psycholog radzi, co robić, kiedy musisz się wypłakać, a obok bawi się córka lub syn.

#pokaPITa. Anita Sokołowska namawia internautów do pomagania

Justyna Zalewska
Czy wiecie, że tylko 14 z 25 milionów Polaków przekazuje 1% swojego podatku na pomoc potrzebującym? Fundacja „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” postanowiła to zmienić i wymyśliła akcję społeczną #pokaPITa, aby uświadomić Polakom, jak ważne jest przekazanie 1% na cel charytatywny. [akcja społeczna]

Naklejki ścienne do każdego pomieszczenia

artykuł sponsorowany
Naklejki ścienne mogą stanowić nie tylko formę dekoracji, ale i komunikacji. Takie naklejki często kojarzą nam się z wystrojem pokoju dziecięcego, czy generalnie z domem. Nie jest to jednak jedyny prawidłowy sposób ich użycia, wręcz przeciwnie. Naklejki na ścianę mogą znaleźć się właściwie w każdej firmie, przedsiębiorstwie, czy galerii handlowej. Dobrze wykonane, mogą powiedzieć odwiedzającym klientom więcej niż jakiekolwiek słowa. 

Czy języka można się nauczyć samemu?

ESKK
Kursy językowe, obozy zagraniczne, lekcje w szkole, korepetycje z nauczycielami - wszystko to nas przekonuje, że w nauce języków obcych niezbędna nam jest pomoc innej osoby. Z tego powodu wiele osób nawet nie podejmuje próby samodzielnych lekcji, chociaż okoliczności nie pozwalają na zapisanie się na grupowe zajęcia. [artykuł sponsorowany]

dołącz do nas

Facebook LinkedIn X Twitter TikTok Instagram Threads Youtube Google News Blue Sky Social RSS

Reporterzy.info - internetowy magazyn medioznawczy. Świat komunikacji od kuchni. Media, dziennikarstwo, PR i marketing. Dane, raporty, analizy, porady. Historia i rynek, prawo, fotografia, oferty pracy.


praca w mediach

Wydawca, redaktor
praca stacjonarna i online Dziennikarz, reporter
oferty mediów lokalnych, regionalnych i ogólnopolskich Grafik, Social Media, SEO, reklama
Warszawa • Białystok • Bydgoszcz • Gdańsk • Katowice • Kielce • Kraków • Lublin • Łódź • Olsztyn • Opole • Poznań • Rzeszów • Szczecin • Toruń • Wrocław • Zielona Góra • Praca zdalna Więcej

reklama


Dwornik.pl • szkolenia • warsztaty • marketing internetowy



Sklep reportera

Sklep reportera

Niedrogie laptopy, notebooki i netbooki
Niedrogie laptopy, notebooki i netbooki
do pisania
Cyfrowe lustrzanki i aparaty kompaktowe
Cyfrowe lustrzanki i aparaty kompaktowe
dla fotoreportera
Książki i e-booki o mediach
Książki i e-booki o mediach
do czytania
Drony wideo i latające kamery
Drony wideo i latające kamery
dla pilota
Gimbale do stabilizacji wideo
Gimbale do stabilizacji wideo
dla operatora
Oprogramowanie i aplikacje
Oprogramowanie i aplikacje
dla twórców
więcej produktów

zarabiaj

Zarabiaj przez internet

więcej ofert
gazety w PDF i epub

Czytaj gazety w PDF i EPUB

Okładka Gość Niedzielny
Gość Niedzielny
Okładka Historia Bez Cenzury
Historia Bez Cenzury
Okładka Nowa Fantastyka
Nowa Fantastyka
Okładka Plus Minus
Plus Minus
Okładka Świat Nauki
Świat Nauki
Okładka Tygodnik Powszechny
Tygodnik Powszechny
więcej e-gazet

Reporterzy.info

Dla głodnych wiedzy

Nasze serwisy

Współpraca


© Dwornik.pl Bartłomiej Dwornik 2oo1-2o25