menu szukaj
tygodnik internetowy ISSN 2544-5839
nowe artykuły w każdy poniedziałek
tytuł monitorowany przez IMM i PSMM
zamknij

1.03.2021

Jakie są etapy aktualizacji serwisu e-commerce PrestaShop wybranej wersji?

artykuł sponsorowany

Prowadząc sprzedaż online na serwisie e-commerce, warto pamiętać o tym, by co jakiś czas aktualizować taką stronę internetową. Nawet jeśli opiera się na PrestaShop, wciąż wymaga instalacji nowszej wersji tej platformy. Jak przebiega aktualizacja i jakie dane można przenieść wraz z instalacją najnowszej wersji?

Jakie są etapy aktualizacji serwisu e-commerce PrestaShop wybranej wersji?ilustracja PrestaGuru/WhitePress

Jeśli prowadzisz serwis sprzedażowy na platformie PrestaShop, co jakiś czas konieczne jest wykonanie aktualizacji. By wszystko przebiegało bez zarzutu i sprawnie, najlepiej powierzyć tę czynność profesjonalistom. Ewentualnie można się dowiedzieć na temat tego, jak zaktualizować e-commerce na PrestaShop ze strony https://prestaguru.pl/jak-wykonac-aktualizacje-prestashop-z-wersji-1-6-do-1-7/

Aktualizacja e-commerce oparta na tej platformie zaczyna się od wykonania kopii zapasowej danych sklepu. Czyli plików i bazy MySQL. Następnie instaluje się nowy sklep w najnowszej wersji na serwisie firmy, z której usług się korzysta. Później przenosi się wszystkie pliki ze starego serwisu na nowy, a w dalszej kolejności e-commerce na serwer właściciela sklepu. Na kolejnym etapie uruchamia się zaktualizowany sklep w domenie sprzedawcy posiadający e-commerce.

Czy można samodzielnie zaktualizować serwis online na PrestaShop?


Mając serwis e-commerce na PrestaShop, można skorzystać z wybranego pakietu aktualizacji. Na stronie https://prestaguru.pl/sklep/13-aktualizacja są dostępne cztery warianty migracji lub aktualizacji e-commerce na PrestaShop, w zależności od tego, jaką wersję tej platformy ma się zainstalowaną. Dostępne pakiety będą kompatybilne z wersją od 1.4x do 1.7x w zależności od tego, jaki rodzaj pakietu się wybierze.

Dlaczego warto skorzystać z pomocy profesjonalnej firmy podczas aktualizacji serwisu na PrestaShop?


Wybierając profesjonalną firmę, na przykład https://prestaguru.pl/, można spodziewać się najwyższej jakości świadczonych usług. Poza tym otrzymuje się kompleksową pomoc, która dotyczy nie tylko aktualizacji, ale również konfiguracji, naprawy, czy szkolenia PrestaShop.
 
Aktualizacja lub migracja Prestashop już od 1399 pln
Tylko na https://prestaguru.pl

Jakie są etapy aktualizacji serwisu e-commerce PrestaShop wybranej wersji?ilustracja PrestaGuru/WhitePress


Udostępnij znajomym:

dodaj na Facebook prześlij przez Messenger dodaj na Twitter dodaj na LinkedIn


PRZERWA NA REKLAMĘ

Zobacz artykuły na podobny temat:

Jakie są stawki w copywritingu?

Contentwriter.pl
Nasze wybory konsumenckie podyktowane są wieloma różnymi czynnikami. Do jednego z najważniejszych należą finanse. Dlatego w przypadku korzystania z usług copywriterskich, tak istotne okazują się stawki za 1000 znaków. [Materiał zewnętrzny]

Dlaczego warto prowadzić blog firmowy?

Materiał zewnętrzny
Samo stworzenie strony internetowej nie wystarczy, by przyciągnąć odpowiednio dużą liczbę klientów i sprowokować ruch na stronie. Bez dodawania wpisów na różne tematy i poszerzenia contentu, trudno jest przyciągnąć na stronę odpowiednią liczbę odbiorców.

Wtyczki bezpieczeństwa WordPress do ochrony twojej strony

artykuł gościnny
Internet to niesamowite miejsce. Ale może to być również przerażające miejsce, ponieważ setki tysięcy witryn jest codziennie hakowanych. Cyberprzestępcy nie odejdą w najbliższym czasie — nawet jeśli grzecznie o to poprosisz. Aby chronić swoją witrynę, potrzebujesz tylko najlepszych wtyczek zabezpieczających WordPress.

W jaki sposób sezonowość wpływa na rynek gadżetów reklamowych?

artykuł gościnny
Sezonowość wpływa na kształtowanie strategii marketingowych wielu przedsiębiorstw, co pociąga również konsekwencje dla inwestycji w gadżety reklamowe. W jaki sposób sezonowość odbija się na rynku gadżetów promocyjnych i czy można to wykorzystać w celu przyciągnięcia nowych klientów do własnego biznesu?

Wszędzie, ale razem! Cała Polska będzie ćwiczyć, żeby pomóc Kai

BARD
Na rolkach, na rowerach, biegiem, spacerem, a nawet chodząc po schodach. Już ponad 700 osób zadeklarowało, że 2 maja wyjdzie z domu żeby spalić nadmiar kalorii po kwarantannie. I przy okazji pomóc dwuletniej dziewczynce zebrać pieniądze na leczenie wyjątkowo złośliwego nowotworu nowoczesną terapią w klinice Przylądek Nadziei we Wrocławiu. Patronem medialnym wydarzenia jest tygodnik Reporterzy.info.

Czym się różni spadek od darowizny?

pewny-prawnik.pl
Spadek czy darowizna to terminy, o których często słyszymy, jednak nie zawsze jesteśmy świadomi różnic z nich wynikających. Czym jest zatem spadek, a czym darowizna? Jakie skutki prawne pociąga za sobą każde z tych rozwiązań? Jakie korzyści i zagrożenia wiążą się z każdą z tych form? [artykuł sponsorowany]

Portfolio grafika komputerowego i jego rola w poszukiwaniu pracy

Dominika Sobieraj
Niezwykle istotnym elementem dla grafika komputerowego, który poszukuje pracy, jest portfolio, które w tym zawodzie stanowi nieodłączny element CV, będąc niejako jego wizualnym uzupełnieniem i rozwinięciem. [materiał partnera]

dołącz do nas

Facebook Twitter Google+ LinkedIn RSS

reklama

Lidl.pl
Dwornik.pl • szkolenia • warsztaty • marketing internetowyzarabiaj

Zarabiaj przez internet

więcej ofertReporterzy.info

Dla głodnych wiedzy

Nasze serwisy

Współpraca


© Dwornik.pl Bartłomiej Dwornik 2oo1-2o22