menu szukaj
tygodnik internetowy ISSN 2544-5839
nowe artykuły w każdy poniedziałek
tytuł monitorowany przez IMM i PSMM
zamknij
REKLAMAbanner Volcano

1.03.2021

Jakie są etapy aktualizacji serwisu e-commerce PrestaShop wybranej wersji?

artykuł sponsorowany

Prowadząc sprzedaż online na serwisie e-commerce, warto pamiętać o tym, by co jakiś czas aktualizować taką stronę internetową. Nawet jeśli opiera się na PrestaShop, wciąż wymaga instalacji nowszej wersji tej platformy. Jak przebiega aktualizacja i jakie dane można przenieść wraz z instalacją najnowszej wersji?

Jakie są etapy aktualizacji serwisu e-commerce PrestaShop wybranej wersji?ilustracja PrestaGuru/WhitePress

Jeśli prowadzisz serwis sprzedażowy na platformie PrestaShop, co jakiś czas konieczne jest wykonanie aktualizacji. By wszystko przebiegało bez zarzutu i sprawnie, najlepiej powierzyć tę czynność profesjonalistom. Ewentualnie można się dowiedzieć na temat tego, jak zaktualizować e-commerce na PrestaShop ze strony https://prestaguru.pl/jak-wykonac-aktualizacje-prestashop-z-wersji-1-6-do-1-7/

Aktualizacja e-commerce oparta na tej platformie zaczyna się od wykonania kopii zapasowej danych sklepu. Czyli plików i bazy MySQL. Następnie instaluje się nowy sklep w najnowszej wersji na serwisie firmy, z której usług się korzysta. Później przenosi się wszystkie pliki ze starego serwisu na nowy, a w dalszej kolejności e-commerce na serwer właściciela sklepu. Na kolejnym etapie uruchamia się zaktualizowany sklep w domenie sprzedawcy posiadający e-commerce.

Czy można samodzielnie zaktualizować serwis online na PrestaShop?


Mając serwis e-commerce na PrestaShop, można skorzystać z wybranego pakietu aktualizacji. Na stronie https://prestaguru.pl/sklep/13-aktualizacja są dostępne cztery warianty migracji lub aktualizacji e-commerce na PrestaShop, w zależności od tego, jaką wersję tej platformy ma się zainstalowaną. Dostępne pakiety będą kompatybilne z wersją od 1.4x do 1.7x w zależności od tego, jaki rodzaj pakietu się wybierze.

Dlaczego warto skorzystać z pomocy profesjonalnej firmy podczas aktualizacji serwisu na PrestaShop?


Wybierając profesjonalną firmę, na przykład https://prestaguru.pl/, można spodziewać się najwyższej jakości świadczonych usług. Poza tym otrzymuje się kompleksową pomoc, która dotyczy nie tylko aktualizacji, ale również konfiguracji, naprawy, czy szkolenia PrestaShop.
 
Aktualizacja lub migracja Prestashop już od 1399 pln
Tylko na https://prestaguru.pl

Jakie są etapy aktualizacji serwisu e-commerce PrestaShop wybranej wersji?ilustracja PrestaGuru/WhitePress


Udostępnij znajomym:

dodaj na Facebook prześlij przez Messenger dodaj na Twitter dodaj na LinkedIn

PRZERWA NA REKLAMĘ

Zobacz artykuły na podobny temat:

Billboardy: Świat Wielkoformatowej Ekspresji

artykuł sponsorowany
Żyjemy w świecie, gdzie każda powierzchnia może stać się medium przekazu. Olbrzymie billboardy, plakaty, banery - wszystko to kształtuje nasze społeczeństwo, wywierając wpływ na nasze zachowania, myśli, a nawet emocje.

Naucz się pisać treści zgodnie z zasadami Google. SZKOLENIE [LINK]

link promocyjny
Dlaczego warto konstruować tytuły przyjazne dla wyszukiwarki? Jak poprawnie tworzyć tytuły SEO? Jak pisać artykuł przyjazny dla Google i czytelny dla internautów? Szkolenia z pozycjonowania SEO uczą jak pisać do internetu tak, aby Google chciało wyświetlać treści na wysokich pozycjach.

Dlaczego popularność zakupów online rośnie?

Bdsklep.pl
Zakupy online stają się niezwykle popularne i to już fakt. Zastanawiasz się jednak, dlaczego coraz więcej osób wybiera sklepy internetowe? A może sam jesteś regularnym klientem e-sklepów? Przyjrzyjmy się wspólnie źródłom ich popularności. [artykuł sponsorowany]

Sankcja kredytu darmowego - co to takiego? O co chodzi?

artykuł sponsorowany
Każdy kredytobiorca doskonale wie, od czego zależy wysokość spłacanej przez niego raty kredytowej. Składa się na nią nie tylko kwota pożyczona, ale również odsetki od niej i dodatkowe koszty. Kredytobiorca ma szansę skorzystania z możliwości uniknięcia zapłaty tych właśnie dodatkowych kosztów.

6 sposobów na optymalizację kampanii Google Ads w wyszukiwarce

artykuł gościnny
Google Ads to potężne narzędzie marketingowe, które pozwala dotrzeć do szerokiej grupy potencjalnych klientów. Jednak, aby w pełni wykorzystać jego możliwości, kluczowa jest odpowiednia konfiguracja, a następnie optymalizacja kampanii.

Ekomarketing - trend dla dobra planety

versus-reklama.pl
Ekologiczny nurt porwał ze sobą niemal wszystkich. Potrzeby dotyczące troski o środowisko głęboko zakorzeniły się w świadomości ludzi, którzy wspierają działania dotyczące lepszego jutra. Współczesne wpływy ekologiczne widać przede wszystkim w aranżacji wnętrz czy u producentów sprzętów oferujących rozwiązania korzystne dla otoczenia. [artykuł sponsorowany]

Co wpływa na cenę projektu technologicznego?

artykuł sponsorowany
Projekt techniczny jest jednym z dokumentów niezbędnych na etapie tworzenia własnego lokalu gastronomicznego. Musi on zawierać podstawowe informacje o rozplanowaniu przestrzeni, zgodne z wytycznymi Sanepidu, BHP i P.poż. W zależności od metrażu, branży i innych zmiennych, cena takiego projektu jest dość zróżnicowana. Sprawdź, co na nią wpływa.

dołącz do nas

Facebook LinkedIn X Twitter Google RSS

praca w mediach

Wydawca, influencer
Whitepress Dziennikarz
oferty mediów lokalnych, regionalnych i ogólnopolskich Więcej

reklama

rectangle Play
Dwornik.pl • szkolenia • warsztaty • marketing internetowy

zarabiaj

Zarabiaj przez internet

więcej ofertReporterzy.info

Dla głodnych wiedzy

Nasze serwisy

Współpraca


© Dwornik.pl Bartłomiej Dwornik 2oo1-2o24