menu szukaj
tygodnik internetowy ISSN 2544-5839
nowe artykuły w każdy poniedziałek
tytuł monitorowany przez IMM i PSMM
zamknij
Czytaj gazety  PDF. Na kmputerze, czytniku, tablecie i smartfonie.

1.03.2021

Jakie są etapy aktualizacji serwisu e-commerce PrestaShop wybranej wersji?

artykuł sponsorowany

Prowadząc sprzedaż online na serwisie e-commerce, warto pamiętać o tym, by co jakiś czas aktualizować taką stronę internetową. Nawet jeśli opiera się na PrestaShop, wciąż wymaga instalacji nowszej wersji tej platformy. Jak przebiega aktualizacja i jakie dane można przenieść wraz z instalacją najnowszej wersji?

Jakie są etapy aktualizacji serwisu e-commerce PrestaShop wybranej wersji?ilustracja PrestaGuru/WhitePress

Jeśli prowadzisz serwis sprzedażowy na platformie PrestaShop, co jakiś czas konieczne jest wykonanie aktualizacji. By wszystko przebiegało bez zarzutu i sprawnie, najlepiej powierzyć tę czynność profesjonalistom. Ewentualnie można się dowiedzieć na temat tego, jak zaktualizować e-commerce na PrestaShop ze strony https://prestaguru.pl/jak-wykonac-aktualizacje-prestashop-z-wersji-1-6-do-1-7/

Aktualizacja e-commerce oparta na tej platformie zaczyna się od wykonania kopii zapasowej danych sklepu. Czyli plików i bazy MySQL. Następnie instaluje się nowy sklep w najnowszej wersji na serwisie firmy, z której usług się korzysta. Później przenosi się wszystkie pliki ze starego serwisu na nowy, a w dalszej kolejności e-commerce na serwer właściciela sklepu. Na kolejnym etapie uruchamia się zaktualizowany sklep w domenie sprzedawcy posiadający e-commerce.

Czy można samodzielnie zaktualizować serwis online na PrestaShop?


Mając serwis e-commerce na PrestaShop, można skorzystać z wybranego pakietu aktualizacji. Na stronie https://prestaguru.pl/sklep/13-aktualizacja są dostępne cztery warianty migracji lub aktualizacji e-commerce na PrestaShop, w zależności od tego, jaką wersję tej platformy ma się zainstalowaną. Dostępne pakiety będą kompatybilne z wersją od 1.4x do 1.7x w zależności od tego, jaki rodzaj pakietu się wybierze.

Dlaczego warto skorzystać z pomocy profesjonalnej firmy podczas aktualizacji serwisu na PrestaShop?


Wybierając profesjonalną firmę, na przykład https://prestaguru.pl/, można spodziewać się najwyższej jakości świadczonych usług. Poza tym otrzymuje się kompleksową pomoc, która dotyczy nie tylko aktualizacji, ale również konfiguracji, naprawy, czy szkolenia PrestaShop.
 
Aktualizacja lub migracja Prestashop już od 1399 pln
Tylko na https://prestaguru.pl

Jakie są etapy aktualizacji serwisu e-commerce PrestaShop wybranej wersji?ilustracja PrestaGuru/WhitePress


Udostępnij znajomym:

dodaj na Facebook prześlij przez Messenger dodaj na Twitter dodaj na LinkedIn

PRZERWA NA REKLAMĘ

Zobacz artykuły na podobny temat:

Billboardy Cyfrowe: Przyszłość Reklamy w Nowoczesnym Świecie

artykuł sponsorowany
Nowoczesny świat jest nasycony różnorodnymi formami reklamy. Spośród nich wszystkich billboardy cyfrowe wyróżniają się jako jedno z najbardziej innowacyjnych i skutecznych narzędzi komunikacji marketingowej. Ale czym dokładnie są billboardy cyfrowe i dlaczego są tak ważne w dzisiejszej erze cyfrowej?

Istotność fraz kluczowych w SEO, czyli jak wykonać Keyword Research

artykuł sponsorowany
Pierwszym krokiem do skutecznej optymalizacji SEO jest wybór trafnych fraz kluczowych. To one decydują o tym, czy strona pojawi się wysoko w wynikach wyszukiwania czy też zostanie zatopiona w gąszczu konkurencji.

Jak wybrać odpowiednie opakowania produktowe?

artykuł sponsorowany
Jak wybrać odpowiednie opakowania produktowe? Jakie wyróżnia się rodzaje opakowań produktowych? Jeśli szukasz odpowiedzi na powyższe pytania, zapraszamy do lektury niniejszego artykułu.

E-commerce - jak dbać o bezpieczeństwo przesyłek i zadowolenie klientów?

Opakowania24.eu
Przesyłanie towarów na odległość wymaga zachowania specjalnych środków ostrożności. Tylko wtedy można mieć pewność, że przedmioty nie zostaną uszkodzone podczas transportu i dotrą do adresata w stanie niepogorszonym. Właściwe zabezpieczenie pakowanych towarów daje gwarancję zadowolenia klientów e-sklepu i sprawia, że chętniej powracają w przyszłości po więcej. [artykuł sponsorowany]

Jak dziennikarze ekonomiczni wygrywają konkursy?

faraon24.pl
Dziennikarstwo ekonomiczne to wyjątkowo trudne zajęcie. To nie tylko czytanie, analizy i pisanie. To również potężny stres bo wyniki pracy wpływają na życie innych. Należy cechować się nie tylko solidnym wykształceniem ale także wiedzą praktyczną zdobytą przez lata praktyk. [artykuł sponsorowany]

Czym różni się charakter od temperamentu i osobowości?

artykuł gościnny
W naszych codziennych rozmowach często używamy terminów takich jak charakter, temperament i osobowość. Mimo iż wydają się one być wymienne, w rzeczywistości opisują one różne aspekty ludzkiego zachowania i wewnętrznej dynamiki. W psychologii te pojęcia mają wyraźnie określone definicje i odnoszą się do odmiennych struktur psychicznych i procesów.

Zakładasz sklep internetowy? Zatrudnij eCommerce Managera

artykuł sponsorowany
Sklepy rosną w polskim Internecie jak grzyby po deszczu. Jednak samo założenie sklepu internetowego to nie wszystko. Trzeba jeszcze odpowiednio zaprojektować sklep by był funkcjonalny dla użytkownika, wprowadzić odpowiednie produkty, a także zainstalować odpowiednie narzędzia.

dołącz do nas

Facebook LinkedIn X Twitter Google RSS

praca w mediach

Wydawca, influencer
Whitepress Dziennikarz
oferty mediów lokalnych, regionalnych i ogólnopolskich Więcej

reklama

rectangle Broń.pl
Rozlicz PIT i przekaż 1,5% na projekty fundacji Ogólnopolski Operator Oświaty

zarabiaj

Zarabiaj przez internet

więcej ofert


gazety w PDF i epub

Czytaj gazety w PDF i EPUB

Okładka Forbes
Forbes
Okładka Glamour
Glamour
Okładka Kuchnia
Kuchnia
Okładka Lotnictwo
Lotnictwo
więcej e-gazet

Reporterzy.info

Dla głodnych wiedzy

Nasze serwisy

Współpraca


© Dwornik.pl Bartłomiej Dwornik 2oo1-2o24