menu szukaj
tygodnik internetowy ISSN 2544-5839
nowe artykuły w każdy poniedziałek
tytuł monitorowany przez IMM i PSMM
zamknij

1.03.2021

Jakie są etapy aktualizacji serwisu e-commerce PrestaShop wybranej wersji?

artykuł sponsorowany

Prowadząc sprzedaż online na serwisie e-commerce, warto pamiętać o tym, by co jakiś czas aktualizować taką stronę internetową. Nawet jeśli opiera się na PrestaShop, wciąż wymaga instalacji nowszej wersji tej platformy. Jak przebiega aktualizacja i jakie dane można przenieść wraz z instalacją najnowszej wersji?

Jakie są etapy aktualizacji serwisu e-commerce PrestaShop wybranej wersji?ilustracja PrestaGuru/WhitePress

Jeśli prowadzisz serwis sprzedażowy na platformie PrestaShop, co jakiś czas konieczne jest wykonanie aktualizacji. By wszystko przebiegało bez zarzutu i sprawnie, najlepiej powierzyć tę czynność profesjonalistom. Ewentualnie można się dowiedzieć na temat tego, jak zaktualizować e-commerce na PrestaShop ze strony https://prestaguru.pl/jak-wykonac-aktualizacje-prestashop-z-wersji-1-6-do-1-7/

Aktualizacja e-commerce oparta na tej platformie zaczyna się od wykonania kopii zapasowej danych sklepu. Czyli plików i bazy MySQL. Następnie instaluje się nowy sklep w najnowszej wersji na serwisie firmy, z której usług się korzysta. Później przenosi się wszystkie pliki ze starego serwisu na nowy, a w dalszej kolejności e-commerce na serwer właściciela sklepu. Na kolejnym etapie uruchamia się zaktualizowany sklep w domenie sprzedawcy posiadający e-commerce.

Czy można samodzielnie zaktualizować serwis online na PrestaShop?


Mając serwis e-commerce na PrestaShop, można skorzystać z wybranego pakietu aktualizacji. Na stronie https://prestaguru.pl/sklep/13-aktualizacja są dostępne cztery warianty migracji lub aktualizacji e-commerce na PrestaShop, w zależności od tego, jaką wersję tej platformy ma się zainstalowaną. Dostępne pakiety będą kompatybilne z wersją od 1.4x do 1.7x w zależności od tego, jaki rodzaj pakietu się wybierze.

Dlaczego warto skorzystać z pomocy profesjonalnej firmy podczas aktualizacji serwisu na PrestaShop?


Wybierając profesjonalną firmę, na przykład https://prestaguru.pl/, można spodziewać się najwyższej jakości świadczonych usług. Poza tym otrzymuje się kompleksową pomoc, która dotyczy nie tylko aktualizacji, ale również konfiguracji, naprawy, czy szkolenia PrestaShop.
 
Aktualizacja lub migracja Prestashop już od 1399 pln
Tylko na https://prestaguru.pl

Jakie są etapy aktualizacji serwisu e-commerce PrestaShop wybranej wersji?ilustracja PrestaGuru/WhitePress


Udostępnij znajomym:

dodaj na Facebook prześlij przez Messenger dodaj na Twitter dodaj na LinkedIn


PRZERWA NA REKLAMĘ

Zobacz artykuły na podobny temat:

Czym jest ruch bezpłatny zwany również organicznym?

artykuł gościnny
W dzisiejszych czasach e-marketing naprawdę prężnie się rozwija, a to przekłada się na ogromne możliwości pozyskiwania nowych klientów głównie przez portale internetowe i sklepy online. Dowiedz się, czym jest ruch organiczny na stronie internetowej i jakie ma znaczenie w odniesieniu do działań SEO oraz pozycjonowania stron w sieci.

Architekci wiedzy. Jak Łódzka Szkoła Ćwiczeń uczy nauczycieli

Reporterzy.info wspierają
Jak przekazywać wiedzę w nietuzinkowy, interesujący sposób? Jak wykorzystać w nauczaniu nowe technologie i jak wydobyć z uczniów potencjał, który w sobie mają lecz nie zawsze zdają sobie z tego sprawę? Tych wszystkich zagadnień uczą się tym razem… nauczyciele i studenci pedagogiki.

Python - jak nauczyć się w nim programować?

artykuł sponsorowany
Python jest obecnie jednym z najpopularniejszych języków programowania, tym samym jest również jednym z najbardziej uniwersalnych i intuicyjnych języków. Można napisać w nim dosłownie wszystko - od prostego kodu, przez samodzielną aplikację po gigantyczną stronę Internetową. Dlaczego warto się go uczyć i jak zacząć?

Czym jest link afiliacyjny?

artykuł sponsorowany
W dzisiejszych czasach, jeśli chcesz zarobić na mediach społecznościowych lub swojej stronie internetowej, zapewne zainteresujesz się branżą e commerce. Jej pochodną jest także branża afiliacyjna i możliwość dołączenia do programu partnerskiego. Czym dokładnie jest marketing afiliacyjny?

E-booki dla Ukrainy

Reporterzy.info polecają
Najdłużej działający w Polsce portal historyczny, Histmag.org organizuje akcję wspierającą Ukrainę. Ty też możesz pomóc.

Pudełka z nadrukiem na różne okazje

Materiał zewnętrzny
Do pudełek pakuje się nie tylko prezenty, ale również produkty, które następnie mają trafić do sprzedaży. Często nie mogą to być pudełka w dowolnym kolorze, zdobione obojętnie jakim wzorem, czy tym bardziej znaczone logo konkurencji. Stąd wzrosło zainteresowanie usługami, które polegają na projektowaniu i produkcji pudełek kartonowych pod indywidualne zamówienie.

Kim jest prawnik? To nie tylko adwokat

artykuł sponsorowany
Zawód prawnika to grupa profesjonalistów, którzy praktykują prawo. Prawo to szerokie pojęcie, które obejmuje wiele różnych dziedzin, z których każda ma własny zasób wiedzy i umiejętności. Prawnicy są kształceni do wykonywania zawodu prawnika w jednej lub kilku z tych dziedzin.

dołącz do nas

Facebook Twitter Google+ LinkedIn RSS

reklama

WhitePress - zarabiaj na swojej stronie
Dwornik.pl • szkolenia • warsztaty • marketing internetowyzarabiaj

Zarabiaj przez internet

więcej ofertReporterzy.info

Dla głodnych wiedzy

Nasze serwisy

Współpraca


© Dwornik.pl Bartłomiej Dwornik 2oo1-2o23