menu szukaj
tygodnik internetowy ISSN 2544-5839
nowe artykuły w każdy poniedziałek
tytuł monitorowany przez IMM i PSMM
zamknij

17.08.2022

Wypadki chodzą po ludziach

artykuł sponsorowany

To, że wypadki chodzą po ludziach, wie chyba każdy z nas. Na drodze może się wydarzyć naprawdę sporo. Czasami dochodzi do naszych błędnych manewrów, a czasem wypadek jest spowodowany przez osoby trzecie. Każdy ekspert ruchu drogowego oraz także ubezpieczeń poleca ubezpieczenie NNW (następstw nieszczęśliwych wypadków). Jest to poniekąd dodatkowe wsparcie, gdy dojdzie do uszczerbku na zdrowiu, czy też do śmierci. Co musimy jeszcze wiedzieć o tym ubezpieczeniu? Pora to sprawdzić.

NNW co to?fot. Pexels/pixabay.com

Czym jest ubezpieczenie NNW?


Każdy kierowca wie, że ubezpieczenie OC pojazdu jest obowiązkowe. Absolutnie nic nie zwalnia z jego zakupu. Jest to ochrona podstawowa, gdy do szkody dochodzi w wyniku działania trzeciej osoby. Każda osoba poszkodowana może jak najbardziej liczyć na pewnego rodzaju rekompensatę z polisy sprawcy.

Sam zakres działania ubezpieczenia OC jest jasno określony. Można o tym poczytać w aktualnych przepisach prawnych. W takiej sytuacji sprawdza się ubezpieczenie NNW. NNW co to? Jest to ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków. Zadziała ono w sytuacji, gdy poszkodowany dozna pewnych uszkodzeń w ciele, rozstroju zdrowia, czy też dojdzie do śmierci. Gdy dochodzi do wykupienia NNW, to bardzo ważne jest wybranie opcji ubezpieczenia od razu wszystkich osób, które podróżują w tym pojeździe. Mowa o kierowcy, jak i o jego wszystkich pasażerach. W co po niektórych Towarzystwach Ubezpieczeniowych jest możliwość jedynie zakupu NNW dla samego kierowcy. Jest to dobry pomysł, gdy kierowca podróżuje samochodem w 90 procent sam.

Warto jednak ocenić czy ta opcja się opłaca. Czasami za ubezpieczenie dodatkowych pasażerów jest naprawdę mała kwota do dopłaty, a więc niepotrzebnie kombinujemy.

Sprawdź, ile zapłacisz za ubezpieczenie


Na pewno w obecnych czasach liczy się każdy grosz. Niestety eksperci od ubezpieczeń zauważają, że sporo osób ma zamiar oszczędzać na ubezpieczeniach. Czy jest to dobry wybór? Może nadejść taki moment, że będą swojej decyzji mocno żałować. Tak jak już zostało powiedziane, dołożenie NNW do pakietu ubezpieczeń nie robi zbyt dużej różnicy.

Poleca się jak najbardziej kupować ubezpieczenie pakietowo. Co to oznacza? Wówczas w jednym pakiecie otrzymujemy:

  • ubezpieczenie OC,
  • ubezpieczenie AC,
  • ubezpieczenie NNW,
  • czy też dodatkowe ubezpieczenie szyb, czy też opon.

Poleca się jak najbardziej zakup w pakietach, ponieważ w takiej sytuacji cena jednostkowa za dane ubezpieczenie będzie znacznie tańsza. Jest to po prostu opłacalne. Polecamy także kupować, a wcześniej wybierać odpowiednią dla siebie ofertę ubezpieczeń w sieci. Dlaczego? W internecie znajdziemy takie cudowne narzędzie, jakim jest https://kalkulator.najtaniejuagenta.pl/kalkulator/oc-ac/. Dzięki temu narzędziu można znaleźć dla siebie najkorzystniejszą ofertę, obok której nie sposób przejść obojętnie. Wbrew pozorom takich ofert jest naprawdę sporo.

Mówi się, że ubezpieczenia w naszym kraju są bardzo drogie. Nic bardziej mylnego. Możemy natknąć się na drogą ofertę, gdy wybieramy pierwsze lepsze ubezpieczenie i chcemy mieć to z głowy. Taka sytuacja jest nie do pomyślenia. Wybór przemyślany sprawi, że nasze ubezpieczenie będzie dla nas możliwie najlepszym rozwiązaniem.

Pamiętajmy o tym, że ubezpieczenie ma nie tylko być, ale przede wszystkim ma to być ubezpieczenie, które w razie jakiegoś zdarzenia coś nam daje, a nie pozostawia z niczym. Niestety takie ubezpieczenia również się zdarzają. Polecamy je omijać i to szerokim łukiem. Dzięki temu wybierzemy mądrze i będziemy ze swojego wyboru w pełni zadowoleni.

Udostępnij znajomym:

dodaj na Facebook prześlij przez Messenger dodaj na Twitter dodaj na LinkedIn


PRZERWA NA REKLAMĘ

Zobacz artykuły na podobny temat:

Rolki Reggae Rajd pod patronatem Reporterzy.info

BARD
Dwa wielkie serducha, cztery pary rolek, dwanaście kółek, dwadzieścia dni, TYSIĄC kilometrów. Agata i Wojtek Miszewscy, małżeństwo rasta-wariatów z Oleśnicy na Dolnym Śląsku, ruszają na najbardziej zwariowany projekt charytatywny tego roku - Rolki Reggae Rajd. Wyprawę na rolkach ze Zgorzelca na Ostróda Reggae Festival.

Co robić, kiedy dziecko boi się wizyty u lekarza?

kampania społeczna
Wybierasz się z dzieckiem do przychodni na badanie. Szykujecie się już do wyjścia, kiedy nagle mały człowiek zalewa się łzami i wpada w histerię. Buntuje się i za nic na świecie nie chce wyjść z domu. Brzmi znajomo? Takiej sytuacji da się uniknąć.

Tapety na ścianę 3d hitem w aranżacji wnętrz!

www.fototap.pl
Nie od dziś wiadomo, że w branży aranżacji przestrzeni ciągle mamy do czynienia z różnego typu trendami i modami. Jest dokładnie tak, jak w branży odzieżowej, coś przestaje być na topie, coś innego natomiast rewolucjonizuje wręcz jej świat. Sprawdźmy wiec, co jest dziś modne, gdy mówimy o świecie tapet. Czy pojawiło się może coś nowego? [artykuł sponsorowany]

Na czym polega pozycjonowanie stron? 3 rzeczy, które warto wiedzieć

dolp.pl
Pozycjonowanie stron jest kluczowym procesem, mającym na celu doprowadzić do wysokiej widoczności marki w internecie. Organiczne wejścia na stronę to tylko fragment ruchu w witrynie internetowej. Znacznie ważniejsze są wyniki wyszukiwania. Z Google.pl korzysta miesięcznie 20 mln Internautów, wśród których przynajmniej część to potencjalni klienci. O czym powinieneś wiedzieć, rozważając skorzystanie z usługi pozycjonowania? [Materiał zewnętrzny]

Jak chronić przed wykluczeniem dziecko z chorobą dietozależną?

kampania społeczna
Coraz więcej wiemy na temat chorób dietozależnych. Ich wspólnym mianownikiem jest to, że ograniczają – często w dużym stopniu – dietę. Ma to, często negatywny wpływ nie tylko na kwestie kulinarne, ale również społeczne. Jak temu zaradzić?

Ile będzie kosztowała własna strona internetowa?

artykuł gościnny
Założenie własnej strony internetowej wiąże się z wieloma korzyściami. Podnosi świadomość społeczną o danej firmie i świadczonych przez nią usługach, pozwala wypromować oferowane przez nią produkty i nawiązać stałą współpracę z zewnętrznymi partnerami. Pamiętać jednak musimy, że naprawdę dobrą stronę internetową przygotować mogą tylko profesjonaliści. Ile zapłacimy za taką usługę?

Dlaczego pozycjonowanie stron internetowych jest ważne?

artykuł gościnny
Pozycjonowanie stron internetowych obejmuje wiele działań, które pozwalają na osiągnięcie zadowalających efektów, w postaci wysokich pozycji w wyszukiwarce google. Wśród nich możemy wymienić: tworzenie treści istotnych dla użytkowników i wyszukiwarki, poprawianie szybkości ładowania strony czy dostosowanie słów kluczowych. Wszystkie wyżej wymienione działania zostały zaprojektowane tak, aby sprostać potrzebom użytkowników wyszukiwarek oraz algorytmów wyszukiwarek.

dołącz do nas

Facebook Twitter Google+ LinkedIn RSS

reklama


Dwornik.pl • szkolenia • warsztaty • marketing internetowyzarabiaj

Zarabiaj przez internet

więcej ofertReporterzy.info

Dla głodnych wiedzy

Nasze serwisy

Współpraca


© Dwornik.pl Bartłomiej Dwornik 2oo1-2o22