menu szukaj
tygodnik internetowy ISSN 2544-5839
nowe artykuły w każdy poniedziałek
tytuł monitorowany przez IMM i PSMM
zamknij
REKLAMAbanner Electro

17.08.2022

Wypadki chodzą po ludziach

artykuł sponsorowany

To, że wypadki chodzą po ludziach, wie chyba każdy z nas. Na drodze może się wydarzyć naprawdę sporo. Czasami dochodzi do naszych błędnych manewrów, a czasem wypadek jest spowodowany przez osoby trzecie. Każdy ekspert ruchu drogowego oraz także ubezpieczeń poleca ubezpieczenie NNW (następstw nieszczęśliwych wypadków). Jest to poniekąd dodatkowe wsparcie, gdy dojdzie do uszczerbku na zdrowiu, czy też do śmierci. Co musimy jeszcze wiedzieć o tym ubezpieczeniu? Pora to sprawdzić.

NNW co to?fot. Pexels/pixabay.com

Czym jest ubezpieczenie NNW?


Każdy kierowca wie, że ubezpieczenie OC pojazdu jest obowiązkowe. Absolutnie nic nie zwalnia z jego zakupu. Jest to ochrona podstawowa, gdy do szkody dochodzi w wyniku działania trzeciej osoby. Każda osoba poszkodowana może jak najbardziej liczyć na pewnego rodzaju rekompensatę z polisy sprawcy.

Sam zakres działania ubezpieczenia OC jest jasno określony. Można o tym poczytać w aktualnych przepisach prawnych. W takiej sytuacji sprawdza się ubezpieczenie NNW. NNW co to? Jest to ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków. Zadziała ono w sytuacji, gdy poszkodowany dozna pewnych uszkodzeń w ciele, rozstroju zdrowia, czy też dojdzie do śmierci. Gdy dochodzi do wykupienia NNW, to bardzo ważne jest wybranie opcji ubezpieczenia od razu wszystkich osób, które podróżują w tym pojeździe. Mowa o kierowcy, jak i o jego wszystkich pasażerach. W co po niektórych Towarzystwach Ubezpieczeniowych jest możliwość jedynie zakupu NNW dla samego kierowcy. Jest to dobry pomysł, gdy kierowca podróżuje samochodem w 90 procent sam.

Warto jednak ocenić czy ta opcja się opłaca. Czasami za ubezpieczenie dodatkowych pasażerów jest naprawdę mała kwota do dopłaty, a więc niepotrzebnie kombinujemy.

Sprawdź, ile zapłacisz za ubezpieczenie


Na pewno w obecnych czasach liczy się każdy grosz. Niestety eksperci od ubezpieczeń zauważają, że sporo osób ma zamiar oszczędzać na ubezpieczeniach. Czy jest to dobry wybór? Może nadejść taki moment, że będą swojej decyzji mocno żałować. Tak jak już zostało powiedziane, dołożenie NNW do pakietu ubezpieczeń nie robi zbyt dużej różnicy.

Poleca się jak najbardziej kupować ubezpieczenie pakietowo. Co to oznacza? Wówczas w jednym pakiecie otrzymujemy:

  • ubezpieczenie OC,
  • ubezpieczenie AC,
  • ubezpieczenie NNW,
  • czy też dodatkowe ubezpieczenie szyb, czy też opon.

Poleca się jak najbardziej zakup w pakietach, ponieważ w takiej sytuacji cena jednostkowa za dane ubezpieczenie będzie znacznie tańsza. Jest to po prostu opłacalne. Polecamy także kupować, a wcześniej wybierać odpowiednią dla siebie ofertę ubezpieczeń w sieci. Dlaczego? W internecie znajdziemy takie cudowne narzędzie, jakim jest https://kalkulator.najtaniejuagenta.pl/kalkulator/oc-ac/. Dzięki temu narzędziu można znaleźć dla siebie najkorzystniejszą ofertę, obok której nie sposób przejść obojętnie. Wbrew pozorom takich ofert jest naprawdę sporo.

Mówi się, że ubezpieczenia w naszym kraju są bardzo drogie. Nic bardziej mylnego. Możemy natknąć się na drogą ofertę, gdy wybieramy pierwsze lepsze ubezpieczenie i chcemy mieć to z głowy. Taka sytuacja jest nie do pomyślenia. Wybór przemyślany sprawi, że nasze ubezpieczenie będzie dla nas możliwie najlepszym rozwiązaniem.

Pamiętajmy o tym, że ubezpieczenie ma nie tylko być, ale przede wszystkim ma to być ubezpieczenie, które w razie jakiegoś zdarzenia coś nam daje, a nie pozostawia z niczym. Niestety takie ubezpieczenia również się zdarzają. Polecamy je omijać i to szerokim łukiem. Dzięki temu wybierzemy mądrze i będziemy ze swojego wyboru w pełni zadowoleni.

Udostępnij znajomym:

dodaj na Facebook prześlij przez Messenger dodaj na Twitter dodaj na LinkedIn

PRZERWA NA REKLAMĘ

Zobacz artykuły na podobny temat:

Czym jest ruch bezpłatny zwany również organicznym?

artykuł gościnny
W dzisiejszych czasach e-marketing naprawdę prężnie się rozwija, a to przekłada się na ogromne możliwości pozyskiwania nowych klientów głównie przez portale internetowe i sklepy online. Dowiedz się, czym jest ruch organiczny na stronie internetowej i jakie ma znaczenie w odniesieniu do działań SEO oraz pozycjonowania stron w sieci.

Windery jako skuteczna reklama mobilna

supraprint.pl
Maszty reklamowe cieszą się coraz większą popularnością wśród osób chcących wypromować swój event. Mogą one być wykonane z włókna szklanego czy też z materiałów kompozytowych. Jest to rodzaj dynamicznej formy reklamy, która cały czas powiewa na wietrze, przez co nie sposób jest jej nie zauważyć. [artykuł sponsorowany]

Promocja firmy - jakie materiały reklamowe wybrać?

artykuł sponsorowany
Założenie własnej działalności wiąże się oczywiście z jej skuteczną promocją. Potrzebne będą do tego odpowiedniej jakości materiały reklamowe. Wybór pod tym kątem jest coraz szerszy. Warto zdecydować się na sprawdzone produkty promocyjne, dzięki którym firma zyska sporą przewagę nad konkurencyjnymi przedsiębiorstwami z branży.

Restrukturyzacja firmy - dlaczego czasami to jedyne wyjście?

artykuł sponsorowany
W dzisiejszym dynamicznym świecie biznesu, firmy często stają przed wyzwaniami, które mogą zagrażać ich stabilności i wzrostowi. Restrukturyzacja firmy może być jednym z najskuteczniejszych narzędzi do przetrwania trudnych okresów i zapewnienia długoterminowej rentowności.

Szukasz wypożyczalni kamer w Katowicach? Zajrzyj do Strip Rental!

artykuł sponsorowany
Wiele osób i firm potrzebuje wypożyczyć sprzęt filmowy na jakąś okazję. Jeśli z góry wiadomo, że np. kamera będzie użytkowana tylko przez kilka godzin czy dni, to zakup urządzenia na własność nie ma uzasadnienia ekonomicznego. O wiele bardziej opłacalna jest opcja wynajmu. Sprawdzoną wypożyczalnią kamer w Katowicach jest Strip Rental, w której ofercie znajdziesz sprzęt z najwyższej półki w bardzo dobrej cenie.

Zastosowanie animacji reklamowych w marketingu i reklamie - poradnik

artykuł sponsorowany
Zastosowanie animacji w biznesie wymaga odpowiedniego rozplanowania. Bardzo ważny jest także dobór jak najlepszego usługodawcy. W tym artykule dowiesz się, w jaki sposób zastosować animację reklamową w marketingu i reklamie.

Czy warto wybierać profilowane agencje reklamowe?

Tearsofjoy.pl
Coraz więcej firm decyduje się na współpracę z agencjami reklamowymi. Czy warto zdecydować się na taką inwestycję? [artykuł sponsorowany]

dołącz do nas

Facebook LinkedIn X Twitter Google RSS

praca w mediach

Wydawca, influencer
Whitepress Dziennikarz
oferty mediów lokalnych, regionalnych i ogólnopolskich Więcej

reklama

WhitePress - zarabiaj na swojej stronie
Rozlicz PIT i przekaż 1,5% na projekty fundacji Ogólnopolski Operator Oświaty

zarabiaj

Zarabiaj przez internet

więcej ofertReporterzy.info

Dla głodnych wiedzy

Nasze serwisy

Współpraca


© Dwornik.pl Bartłomiej Dwornik 2oo1-2o24