menu szukaj
tygodnik internetowy ISSN 2544-5839
nowe artykuły w każdy poniedziałek
tytuł monitorowany przez IMM i PSMM
zamknij
REKLAMAbanner Lumix

22.12.2022

10 sposobów na przygotowanie domu do sprzedaży

artykuł sponsorowany

Kiedy przychodzi czas na sprzedaż domu, niezwykle ważne jest, aby zaprezentować go w jak najlepszym świetle. Oto jak to zrobić.

Pierwsze wrażenia


Najważniejsze to pierwsze wrażenie. Zapewnij profesjonalne czyszczenie okien i wymień zużytą wycieraczkę, aby potencjalni nabywcy nie byli zniechęceni, zanim jeszcze przejdą przez drzwi wejściowe. Urok krawężnika ma kluczowe znaczenie.

Sprzedajesz mieszkanie? Dodaj ofertę na: NEXT-IMMO Immobilien in Deutschland

Dbałość o szczegóły


Zrób wiosenne sprzątanie nie pomijając żadnych szczegółów. Kupujący przychodzą z krytycznym okiem. Sprawdzą każdy pokój od ściany do ściany - nie chcesz, aby natrafili na pajęczynę.

Konserwacja


Uruchom szybką kontrolę konserwacji w całym domu.  Zobacz czy nie potrzeba wymienić jakieś żarówki lub czy uchwyt drzwi nie jest za luźny.

Zwierzęta domowe


Jeśli masz psa, wyślij go fryzjerai odśwież mieszkanie. Dom, który pachnie zwierzętami domowymi może być prawdziwym turn-off dla niektórych widzów.

Sprzedajesz mieszkanie? Dodaj ofertę na: NEXT- IMMO Petites annonces immobilières

Declutter


Musisz pomóc potencjalnym nabywcom wyobrazić sobie, gdzie ułożą swoje meble i zdjęcia rodzinne. Pokoje, które wyglądają na zbyt zajęte, pełne niedopasowanych mebli lub nadmiaru osobistych szczegółów, mogą sprawić, że pokój będzie wyglądał na mniejszy. Pozbądź się ich. Potencjalni nabywcy czasami chcą  sprawdzić wnętrze szafek, które zostaną w domu: jeśli są pełne, opróżnij je i wyrzuć wszystko, czego nie potrzebujesz, lub włóż rzeczy do walizki na kilka tygodni. Pokaż przestrzeń pobudzi to wyobraźnię kupującego.

Zachowanie charakteru


Posprzątaj. Nadaj wnętrzu styl jeżeli masz na ścianach krzyczące kolory na ścianach pomaluj na spokojny pastelowy kolor.  Warto pamiętać o tym, co sprawiło, że zakochałeś się w swoim domu, kiedy go kupiłeś.

Styl życia


Niektórzy nabywcy szukają stylu życia tak samo jak domu. Ustawienie stołu z prostym białym zestawem obiadowym i kilkoma ładnymi serwetkami, na przykład, może pomóc ludziom wyobrazić sobie życie w twoim domu. Zarezerwuj cotygodniową dostawę kwiatów i, jeśli pogoda pozwoli, otwórz okna przed oglądaniem - pomoże to stworzyć uczucie "świeżości" podczas oglądania.

Sprzedajesz mieszkanie? Dodaj ofertę na: NEXT-IMMO homes for rent and for sale

Szczegóły łazienki


Kolejna szybka wygrana może być w łazience. Kupujący często chcą sprawdzić ciśnienie wody pod prysznicem, więc usuń wszelkie skale wapienne, które mogły powstać. Jest to łatwa praca, a  może zrobić wielką różnicę.

Dodatkowa przestrzeń


Pokaż nabywcom, jak mogą stworzyć dodatkową przestrzeń. Zbadaj, co można zrobić i podkreśl możliwe opcje.

Utrzymanie ogrodu


Ogród może być najważniejszym pomieszczeniem w domu. Należy skosić trawnik, przyciąć drzewa i krzewy, uporządkować meble ogrodowe. Schowaj  plastikowe zabawki dzieci i posadź kilka niedrogich, kolorowych kwiatów.

Udostępnij znajomym:

dodaj na Facebook prześlij przez Messenger dodaj na Twitter dodaj na LinkedIn

PRZERWA NA REKLAMĘ

Zobacz artykuły na podobny temat:

Smycze reklamowe jako upominki firmowe – dlaczego warto?

artykuł sponsorowany
Smycze reklamowe mogą być wartościowym prezentem firmowym. Dlaczego warto zdecydować się na ich zamówienie? Przyglądamy się bliżej ich najważniejszym korzyściom!

Decyzja o środowiskowych uwarunkowaniach - kluczowa w uzyskaniu pozwolenia zintegrowanego

artykuł sponsorowany
Inwestycje są niezbędne, aby firmy mogły się rozwijać. Niestety, niektóre przedsięwzięcia mają duży wpływ na środowisko lub zdrowie ludzi. Starasz się o wydanie pozwolenia zintegrowanego? Zanim to nastąpi, musisz uzyskać decyzję o środowiskowych uwarunkowaniach.

Jak podchodzimy do ekologii? EKObarometr o polskiej gotowości do działania

artykuł gościnny
Najnowszy EKObarometr, pokazuje, że Polacy są coraz bardziej zaniepokojeni stanem środowiska naturalnego w kraju. Wielu z nich wykazuje chęć i gotowość działania, by zapobiec dalszemu wzrostowi zaśmiecenia.

Trendy w projektowaniu stron na 2021 rok

materiał partnera
Dziś każda firma powinna mieć swoją stronę internetową, jeśli zależy jej na dotarciu do nowych klientów. Zobacz, jakie trendy w projektowaniu wyznaczają wygląd aktualnie tworzonych witryn.

Wprowadzenie do strategii marki

artykuł sponsorowany
Strategię marki można przygotować na każdym etapie jej istnienia. Jeśli mamy możliwość stworzyć markę i przygotować jej strategię dosłownie od zera - świetnie. Jednak nie jest to jedyna droga. Istniejącą już markę można poddać rewitalizacji, która pozwoli odświeżyć jej wizerunek.

Kampanie na Facebooku

materiał zewnętrzny
Chcąc osiągnąć sukces w biznesie nie wystarczy tylko dobry produkt bądź usługa. W większości branż jest ogromna konkurencja, a konsumenci coraz bardziej świadomi i żeby wyróżniać się z tłumu, musimy istnieć w social mediach. Największym serwisem społecznościowym jest Facebook, ma on również najwięcej możliwości dotarcia do potencjalnych klientów.

Jak zrobić audyt SEO samemu?

Zgred.pl
W dobie coraz większego zafascynowania Internetem, braku czasu oraz poszukiwaniem wygodnych rozwiązań sklepy internetowe przeżywają prawdziwy rozkwit. Nie dziwi więc fakt, że duża część właścicieli stara się zrozumieć zjawiska, które mają bezpośrednie przełożenie na ich realne obroty. [materiał zewnętrzny]

dołącz do nas

Facebook LinkedIn X Twitter Google RSS

praca w mediach

Wydawca, influencer
Whitepress Dziennikarz
oferty mediów lokalnych, regionalnych i ogólnopolskich Więcej

reklama

WhitePress - zarabiaj na swojej stronie
Dwornik.pl • szkolenia • warsztaty • marketing internetowy

zarabiaj

Zarabiaj przez internet

więcej ofertReporterzy.info

Dla głodnych wiedzy

Nasze serwisy

Współpraca


© Dwornik.pl Bartłomiej Dwornik 2oo1-2o24