menu szukaj
tygodnik internetowy ISSN 2544-5839
nowe artykuły w każdy poniedziałek
tytuł monitorowany przez IMM i PSMM
zamknij
REKLAMAbanner Electro

22.12.2022

10 sposobów na przygotowanie domu do sprzedaży

artykuł sponsorowany

Kiedy przychodzi czas na sprzedaż domu, niezwykle ważne jest, aby zaprezentować go w jak najlepszym świetle. Oto jak to zrobić.

Pierwsze wrażenia


Najważniejsze to pierwsze wrażenie. Zapewnij profesjonalne czyszczenie okien i wymień zużytą wycieraczkę, aby potencjalni nabywcy nie byli zniechęceni, zanim jeszcze przejdą przez drzwi wejściowe. Urok krawężnika ma kluczowe znaczenie.

Sprzedajesz mieszkanie? Dodaj ofertę na: NEXT-IMMO Immobilien in Deutschland

Dbałość o szczegóły


Zrób wiosenne sprzątanie nie pomijając żadnych szczegółów. Kupujący przychodzą z krytycznym okiem. Sprawdzą każdy pokój od ściany do ściany - nie chcesz, aby natrafili na pajęczynę.

Konserwacja


Uruchom szybką kontrolę konserwacji w całym domu.  Zobacz czy nie potrzeba wymienić jakieś żarówki lub czy uchwyt drzwi nie jest za luźny.

Zwierzęta domowe


Jeśli masz psa, wyślij go fryzjerai odśwież mieszkanie. Dom, który pachnie zwierzętami domowymi może być prawdziwym turn-off dla niektórych widzów.

Sprzedajesz mieszkanie? Dodaj ofertę na: NEXT- IMMO Petites annonces immobilières

Declutter


Musisz pomóc potencjalnym nabywcom wyobrazić sobie, gdzie ułożą swoje meble i zdjęcia rodzinne. Pokoje, które wyglądają na zbyt zajęte, pełne niedopasowanych mebli lub nadmiaru osobistych szczegółów, mogą sprawić, że pokój będzie wyglądał na mniejszy. Pozbądź się ich. Potencjalni nabywcy czasami chcą  sprawdzić wnętrze szafek, które zostaną w domu: jeśli są pełne, opróżnij je i wyrzuć wszystko, czego nie potrzebujesz, lub włóż rzeczy do walizki na kilka tygodni. Pokaż przestrzeń pobudzi to wyobraźnię kupującego.

Zachowanie charakteru


Posprzątaj. Nadaj wnętrzu styl jeżeli masz na ścianach krzyczące kolory na ścianach pomaluj na spokojny pastelowy kolor.  Warto pamiętać o tym, co sprawiło, że zakochałeś się w swoim domu, kiedy go kupiłeś.

Styl życia


Niektórzy nabywcy szukają stylu życia tak samo jak domu. Ustawienie stołu z prostym białym zestawem obiadowym i kilkoma ładnymi serwetkami, na przykład, może pomóc ludziom wyobrazić sobie życie w twoim domu. Zarezerwuj cotygodniową dostawę kwiatów i, jeśli pogoda pozwoli, otwórz okna przed oglądaniem - pomoże to stworzyć uczucie "świeżości" podczas oglądania.

Sprzedajesz mieszkanie? Dodaj ofertę na: NEXT-IMMO homes for rent and for sale

Szczegóły łazienki


Kolejna szybka wygrana może być w łazience. Kupujący często chcą sprawdzić ciśnienie wody pod prysznicem, więc usuń wszelkie skale wapienne, które mogły powstać. Jest to łatwa praca, a  może zrobić wielką różnicę.

Dodatkowa przestrzeń


Pokaż nabywcom, jak mogą stworzyć dodatkową przestrzeń. Zbadaj, co można zrobić i podkreśl możliwe opcje.

Utrzymanie ogrodu


Ogród może być najważniejszym pomieszczeniem w domu. Należy skosić trawnik, przyciąć drzewa i krzewy, uporządkować meble ogrodowe. Schowaj  plastikowe zabawki dzieci i posadź kilka niedrogich, kolorowych kwiatów.

Udostępnij znajomym:

dodaj na Facebook prześlij przez Messenger dodaj na Twitter dodaj na LinkedIn

PRZERWA NA REKLAMĘ

Zobacz artykuły na podobny temat:

Czy powinniśmy pozwalać dziecku na nudę?

kampania społeczna
Pod słowami „nudzi mi się” może się kryć wiele różnych znaczeń. Rodzic, który będzie potrafił je właściwie odszyfrować, ma w ręku doskonałe narzędzie do wspierania rozwoju dziecka. Dowiedz się, jak zrobić z nudy dobry użytek.

E-commerce - jak dbać o bezpieczeństwo przesyłek i zadowolenie klientów?

Opakowania24.eu
Przesyłanie towarów na odległość wymaga zachowania specjalnych środków ostrożności. Tylko wtedy można mieć pewność, że przedmioty nie zostaną uszkodzone podczas transportu i dotrą do adresata w stanie niepogorszonym. Właściwe zabezpieczenie pakowanych towarów daje gwarancję zadowolenia klientów e-sklepu i sprawia, że chętniej powracają w przyszłości po więcej. [artykuł sponsorowany]

Jak skorzystać z recepty online?

artykuł sponsorowany
Recepta to niezbędny dokument upoważniający nas do wykupu wielu leków, których normalnie nie możemy dostać w żaden inny sposób. Z wersji elektronicznej, podobnie jak tej tradycyjnej, możemy skorzystać w dowolnej aptece i z dużo większą łatwością - nie musimy pamiętać o zabieraniu ze sobą wydruku, czy też martwić się o jego zgubienie.

Rolki Reggae Express 2. Wyścig z czasem dla małej Hani

Bartłomiej Dwornik
130 kilometrów na rolkach w niecałe 10 godzin. Rolkarze z Dolnego Śląska podejmują wyzwanie dla 8-miesięcznej Hani, chorej na neuroblastomę. To najbardziej złośliwy nowotwór dziecięcy. Wspierać ich będzie kilkuset sportowców z całego świata za pośrednictwem Endomondo. Reporterzy.info patronują temu wyzwaniu!

Fotograf eventowy Warszawa - co warto wiedzieć o fotografii eventowej?

artykuł sponsorowany
Fotograf eventowy Warszawa – ta fraza z pewnością nie raz pojawiła się w wynikach wyszukiwania. W ciągu roku w samej stolicy odbywa się bowiem tysiące mniejszych praz większych eventów, które powstają dzięki współpracy wielu podwykonawców.

Agencja content marketing – czym jest i co oferuje?

Artykuł sponsorowany
Dzięki współpracy z agencją content marketingową uzyskasz fachową pomoc w tworzeniu po-prawnych treści dopasowanych do indywidualnych potrzeb Swojej działalności. Grono profesjona-listów tworzących zespół pracowników agencji zajmie się umiejętnym połączeniem tekstu z cela-mi biznesowymi. Przyjrzyjmy się zatem istocie działania agencji content marketingowej i oceńmy jej przydatność.

Badanie satysfakcji rodziców. NPS dla publicznych szkół i przedszkoli

Reporterzy.info polecają
Czy publiczne przedszkole i szkołę podstawową można lubić i polecać? Z diagnozy przeprowadzonej przez fundację Ogólnopolski Operator Oświaty wśród rodziców dzieci z 52 placówek w 6 województwach wynika, że tak. Wyniki badania przyniosły też kilka niespodziewanych wniosków.

dołącz do nas

Facebook LinkedIn X Twitter Google RSS

praca w mediach

Wydawca, influencer
Whitepress Dziennikarz
oferty mediów lokalnych, regionalnych i ogólnopolskich Więcej

reklama


Rozlicz PIT i przekaż 1,5% na projekty fundacji Ogólnopolski Operator Oświaty

zarabiaj

Zarabiaj przez internet

więcej ofertReporterzy.info

Dla głodnych wiedzy

Nasze serwisy

Współpraca


© Dwornik.pl Bartłomiej Dwornik 2oo1-2o24