menu szukaj
tygodnik internetowy ISSN 2544-5839
nowe artykuły w każdy poniedziałek
tytuł monitorowany przez IMM i PSMM
zamknij
banner OOO Przekaż Datek

ogłoszenie ważne do 30.11.2023

Redaktor/ka Dziennikarz/rka

Polska Mówi

REKRUTACJA- Jeśli jesteś charyzmatyczną, kreatywną duszą, otwartą na nowe doświadczenia i marzysz o karierze dziennikarskiej, to ta wiadomość jest właśnie dla Ciebie! POLSKA MÓWI otwiera rekrutację na praktyki dla pasjonatów mediów i komunikacji społecznej.

REKRUTACJA- Jeśli jesteś charyzmatyczną, kreatywną duszą, otwartą na nowe doświadczenia i marzysz o karierze dziennikarskiej, to ta wiadomość jest właśnie dla Ciebie! POLSKA MÓWI otwiera rekrutację na praktyki dla pasjonatów mediów i komunikacji społecznej.

Czego oczekujemy od kandydatów?


  • Charyzmy i Otwartości: Szukamy osób, które emanują pozytywną energią, potrafią zainspirować innych i są otwarte na różnorodność.
  • Podstawy Dziennikarstwa: Posiadanie podstawowej wiedzy z zakresu dziennikarstwa będzie dodatkowym atutem. Jeśli wiesz, jak konstruować ciekawe teksty, zadajesz właściwe pytania i masz zacięcie reporterskie, to jesteśmy zainteresowani!
  • Kreatywności: Jesteśmy miejscem, gdzie doceniamy nietuzinkowe pomysły. Jeśli masz kreatywną wizję, umiesz myśleć poza utartymi schematami i masz ochotę dzielić się swoimi pomysłami z innymi, to czekamy na Ciebie!
  • Samodzielności: Chcemy pracować z osobami, które potrafią działać samodzielnie, podejmować decyzje i nie boją się wyzwań.

Co oferujemy?


  • Możliwość Poprowadzenia Swojej Serii Filmów: Osoby wybrane do programu praktyk będą miały okazję poprowadzić swoją własną serię filmów na naszym portalu. To świetna szansa na zbudowanie swojego autorskiego portfolio i zdobycie doświadczenia praktycznego.
  • Dalsza Współpraca: Osoby, które wypadną wyjątkowo, mogą liczyć na dalszą współpracę z nami po zakończeniu praktyk. Jeśli pokażesz nam, że jesteś z nami na dobrej drodze do zostania gwiazdą mediów, chętnie będziemy rozwijać z Tobą naszą współpracę!

Jak aplikować? Jeśli jesteś gotowy/a na to wyjątkowe doświadczenie i spełniasz nasze oczekiwania, prześlij nam swoje CV oraz krótkie video (do 1 minuty), w którym przedstawisz się nam i opowiesz, dlaczego to właśnie Ty jesteś idealnym kandydatem/kandydatką.

Wyślij aplikację na adres: redakcja@polskamowi.pl
Termin składania aplikacji: [30.11.2023 ]

Dołącz do naszej ekipy i razem z nami przyczyń się do rozwijania POLSKA MÓWI! Czekamy z niecierpliwością na odkrycie nowych talentów!
Zespół Polska Mówi!

Udostępnij znajomym:

dodaj na Facebook prześlij przez Messenger dodaj na Twitter dodaj na LinkedIn

Zobacz wszystkie oferty pracy i praktyk w mediach »

dołącz do nas

Facebook LinkedIn X Twitter Google RSS

praca w mediach

Wydawca, influencer
Whitepress Dziennikarz
oferty mediów lokalnych, regionalnych i ogólnopolskich Więcej

reklama

WhitePress - zarabiaj na swojej stronie
Dwornik.pl • szkolenia • warsztaty • marketing internetowy

zarabiaj

Zarabiaj przez internet

więcej ofertReporterzy.info

Dla głodnych wiedzy

Nasze serwisy

Współpraca


© Dwornik.pl Bartłomiej Dwornik 2oo1-2o24