menu szukaj
tygodnik internetowy ISSN 2544-5839
nowe artykuły w każdy poniedziałek
tytuł monitorowany przez IMM i PSMM
zamknij
Czytaj gazety  PDF. Na kmputerze, czytniku, tablecie i smartfonie.

6.12.2023

Czy oczyszczacze powietrza rzeczywiście są warte uwagi?

artykuł sponsorowany

Odpowiednio dobrany oczyszczacz może być sposobem na poprawę jakości codziennego życia, a przy okazji także zdrowia.

Czy oczyszczacze powietrza rzeczywiście są warte uwagi?fot. ofix.pl

Oczyszczacze powietrza stają się nie tylko błahym dodatkiem, ale czymś znacznie więcej, tzn. coraz ważniejszym tematem w dzisiejszym społeczeństwie. Jest tak w szczególności w kontekście wzrastającej świadomości zdrowia oraz jakości życia. W związku z tym wielu ludzi poddaje w wątpliwość, czy te urządzenia są naprawdę warte uwagi. Zanim się zastanowimy nad zaletami i wadami oczyszczaczy powietrza, warto zwrócić uwagę na kilka kluczowych aspektów. Zostań z nami, a dowiesz się czegoś ciekawego!

Oczyszczacze powietrza jako sposób na zdrowsze życie


Przede wszystkim, oczyszczacze powietrza mają potencjał do tego, by poprawić jakość powietrza w zamkniętych pomieszczeniach. W miastach, gdzie powietrze czasem jest zanieczyszczone, te sprzęty mogą zwalczyć szkodliwe:

  • pyły,
  • alergeny,
  • inne substancje,

które wpływają negatywnie na nasze zdrowie. Dla ludzi, którzy cierpią np. na różnego rodzaju alergie czy astmę, oczyszczacze powietrza mogą przynieść ulgę, ponieważ pomagają zmniejszyć ilość alergenów w powietrzu.

Warto również zauważyć, że nie wszyscy zgadzają się w kwestii skuteczności oczyszczaczy powietrza. Tak czy inaczej, niewielu je otwarcie krytykuje. Niektórzy twierdzą po prostu, że skupienie się na innych aspektach, jak np. wentylacja i ograniczanie źródeł zanieczyszczeń, może być równie dobrym rozwiązaniem. Oczyszczacze wciąż mogą być zatem postrzegane jako metoda łagodząca symptomy.

Ponadto, oczyszczacze mogą neutralizować nieprzyjemne zapachy. Oczyszczacze powietrza z filtrami węglowymi eliminują m.in. dym papierosowy, zapachy z gotowania czy odór pochodzący od zwierząt.

Oczyszczacze powietrza Webber - jakie zalety nam dają?


Oczyszczacze powietrza Webber stanowią niezwykle przydatne narzędzie w poprawie jakości powietrza w zamkniętych pomieszczeniach. Polski producent Webber stawia duży nacisk na jakość swoich produktów i dostępność w przystępnej cenie. Firma zapewnia niezawodność, wygodę użytkowania i różne tryby pracy, które można dostosować do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Oprócz tego oczyszczacze powietrza Weber po prostu dobrze się prezentują, czego dobrym przykładem jest:

  • Webber WB1820 6w1 - elegancki czarny kolor (możliwy jest również zakup produktu w białej wersji), a przy tym aż 7 trybów pracy i 8 poziomów nawiewu,
  • Webber AP9405 - urządzenie z funkcją nawilżania oraz jonizacji. Jest to produkt dedykowany do pomieszczeń o powierzchni nieprzekraczającej 40m2. Wysoka skuteczność pracy tego sprzętu jest możliwa m.in. dzięki lampie emitującej promieniowanie UV-C.
  • Webber AP9700 - potrafi skutecznie usunąć do 99.97% zanieczyszczeń, z funkcją nawilżacza i jonizacji do pomieszczeń do 65m2, dodatkowo posiada wi-fi

Asortyment marki Webber jest łatwy w obsłudze i oferuje szeroki wybór produktów, a co najważniejsze to dobry stosunek jakości do ceny.

Udostępnij znajomym:

dodaj na Facebook prześlij przez Messenger dodaj na Twitter dodaj na LinkedIn

PRZERWA NA REKLAMĘ

Zobacz artykuły na podobny temat:

Dlaczego warto skorzystać z usługi profesjonalnych nagrań lektorskich?

Powitania.pl
Firma Powitania.pl oferuje dla swoich klientów całkowicie nowatorską usługę, która jest odpowiedzią na potrzeby sporej grupy osób. Współczesne działania w internecie, tworzenie własnych stron internetowych i produktów takich jak podcasty, audiobooki, potrzebują wsparcia w postaci profesjonalnych nagrań. Oferujemy możliwość wynajmu studia zaopatrzonego w najlepszy sprzęt do produkcji nagrań, jak też możliwość przygotowania nagrań lektorskich. [artykuł sponsorowany]

Flagi reklamowe, czyli idealne uzupełnienie stoiska targowego

grupaluxpol.pl
Targi branżowe są znakomitą okazją do tego, aby wypromować swoją firmę w bardzo szerokim gronie potencjalnych klientów czy kontrahentów biznesowych. Choć od wielu lat wieszczy się koniec tego typu eventów, to nic takiego nie następuje. Mało tego: targi branżowe zyskują na popularności, stanowiąc świetne wsparcie dla działań marketingowych prowadzonych online i offline. [artykuł sponsorowany]

Czy pracodawca może odrzucić wniosek o pracę zdalną?

artykuł sponsorowany
Praca zdalna stała się w ostatnich latach bardzo popularna. Doświadczenia z okresu pandemii nauczyły nas, jak pracować wydajnie i wygodnie, nie opuszczając własnego domu. Dla wielu pracowników model sprawdził się tak dobrze, że nie chcą już wracać do obowiązkowych dojazdów do biura.

Coraz bliżej święta

artykuł sponsorowany
Przywykliśmy do tego, że witryny sklepowe już w listopadzie przypominają nam o grudniowych Świętach Bożego Narodzenia. Nawet jeśli uważamy, że to odrobinę za wcześnie na epatowanie świąteczną atmosferą to jest to idealny moment na spokojne zastanowienie się i wybranie odpowiednich prezentów dla najbliższych i trochę dalszych, ale też dla współpracowników, czy pracowników. Chwila, gdy bez pośpiechu i z precyzyjnym podziałem środków budżetowych możemy zamówić upominki, bez obawy, że nie zdążą do nas dotrzeć na czas.

Historia za ścianami: odkrywanie historii poprzednich mieszkańców

artykuł sponsorowany
Mury, choć nie mówią, skrywają w sobie wiele sekretów. Każde mieszkanie, każdy dom ma swoją historię, opowieść czekającą na odkrycie przez kolejnych mieszkańców. Jak jednak zbliżyć się do przeszłości miejsca, które wybraliśmy na swój nowy dom? Jak poznać historie tych, którzy mieszali tu przed nami?

Kurs Facebook Ads - czy warto?

materiał zewnętrzny
Internet zdominował świat, a wszelkie gałęzie biznesu prężnie rozwijają się właśnie w świecie wirtualnym. To sprawia, że jesteśmy zmuszeni ciągle uczyć się nowych rzeczy, a jedną z nich jest tworzenie kampanii reklamowych na Facebooku.

Studia podyplomowe w biznesie – jakie niosą korzyści?

artykuł sponsorowany
Współczesny rynek pracy nieustannie się zmienia i stawia nowe wymagania. Dlatego każdy, kto chce osiągnąć sukces, musi się stale rozwijać. Sposobem na podniesienie swoich kompetencji są studia podyplomowe. Zobacz, jakie korzyści niesie ukończenie kierunków z dziedziny biznesu i zarządzania!

dołącz do nas

Facebook LinkedIn X Twitter Google RSS

praca w mediach

Wydawca, influencer
Whitepress Dziennikarz
oferty mediów lokalnych, regionalnych i ogólnopolskich Więcej

reklama

WhitePress - zarabiaj na swojej stronie
Rozlicz PIT i przekaż 1,5% na projekty fundacji Ogólnopolski Operator Oświaty

zarabiaj

Zarabiaj przez internet

więcej ofertReporterzy.info

Dla głodnych wiedzy

Nasze serwisy

Współpraca


© Dwornik.pl Bartłomiej Dwornik 2oo1-2o24