menu szukaj
tygodnik internetowy ISSN 2544-5839
nowe artykuły w każdy poniedziałek
tytuł monitorowany przez IMM i PSMM
zamknij
REKLAMA Rozlicz PIT i przekaż 1,5% na projekty fundacji Ogólnopolski Operator Oświaty

14.12.2023

Wytrzymały smartwatch - idealny partner na siłownię i fitness

artykuł sponsorowany

W dobie nieustającego rozwoju technologicznego warto zwrócić uwagę na urządzenia, które nie tylko pomogą ułatwić codzienne funkcjonowanie, ale także są odporne na działanie różnych czynników zewnętrznych. Przykładem takiego sprzętu jest nowoczesny i odporny smartwatch, który jest wodoodporny i odporny na kurz. Taki zegarek to niezbędne urządzenie dla osób ceniących sobie aktywny tryb życia i wymagających od swojego sprzętu niezawodności. Wybierając wytrzymały smartwatch, nie musisz martwić się o jego stan nawet podczas intensywnych treningów czy niesprzyjających warunków atmosferycznych. Zobacz zatem, jak prezentuje się Galaxy Watch6 Classic - odporny smartwatch z oferty marki Samsung.

Wytrzymały smartwatch - idealny partner na siłownię i fitnessfot. Survivor/Pixabay Content License/Pixabay

Wodoodporny smartwatch - idealne urządzenie dla aktywnych i niezależnych


Pierwszym z wielu atutów smartwatcha Galaxy Watch6 Classic jest wodoodporność[1] , co sprawia, że jest on świetnym partnerem podczas uprawiania sportów. Wykończenie ma stopień ochrony IP68 i 5ATM[2] , dzięki czemu nie straszna mu deszczowa pogoda.[3] Cecha ta umożliwia noszenie go podczas pływania czy biegania w deszczu bez obaw o jego uszkodzenie. Zaawansowane technologie, zastosowane w Galaxy Watch6 Classic, oprócz tego, że chronią urządzenie przed wodą z zewnątrz, pomagają także monitorować Twój stan nawodnienia. Zegarek ten, po wybraniu odpowiedniej fukcji w aplikacji Samsung Health[4] , przypomni Ci także o konieczności uzupełnienia płynów, co jest niezwykle ważne dla osób prowadzących aktywny tryb życia. Z Galaxy Watch6 Classic woda przestaje być zagrożeniem dla Twojego sprzętu. Ten wodoodporny smartwatch stanie się Twoim sojusznikiem w dążeniu do lepszej formy.

Galaxy Watch6 Classic - wytrzymałość na poziomie premium


Kolejną zaletą Galaxy Watch6 Classic jest jego wytrzymałość. Wyświetlacz smartwatcha wykonany został ze szkła szafirowego, które nie tylko stylowo wygląda, ale i zwiększa wytrzymałość urządzenia.

Ten odporny smartwatch nie zawiedzie Cię podczas intensywnego treningu, górskiej wspinaczki czy ekstremalnego biegu przeszkodowego. Samsung Galaxy Watch6 Classic to sprzęt, który jest gotowy na wszystko - tak jak Ty!

Smartwatch odporny na kurz - niezawodność w każdych warunkach


Galaxy Watch6 Classic jest również odporny na kurz[5]. Dzięki temu, nawet jeżeli jesteś miłośnikiem lub miłośniczką trekkingu po pustyni, biegania po plaży czy jazdy na rowerze po leśnych szlakach, nie musisz martwić się o kondycję swojego zegarka. Zastosowanie zaawansowanych technologii sprawia, że kurz nie dostanie się do środka urządzenia, nie zakłócając jego pracy i nie uszkadzając delikatnych komponentów. Smartwatch odporny na kurz to sprzęt, który jest z Tobą niezależnie od warunków - pozwala Ci skupić się na treningu i dążeniu do celu.

Podsumowując, wytrzymały smartwatch Samsung Galaxy Watch6 Classic to urządzenie dla osób aktywnych, ceniących sobie niezawodność i jakość. To sprzęt, który zmienia reguły gry - z nim każdy trening staje się przyjemnością, a wyzwanie - możliwością. Jest to idealny wybór dla osób prowadzących aktywny tryb życia.

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.[1] Galaxy Watch6 Classic jest wodoodporny do głębokości 50 metrów przez 10 minut w klasie 5ATM. Nie nadaje się do nurkowania ani aktywności w wodzie pod wysokim ciśnieniem. Jeśli urządzenie lub ręce są mokre, należy je dokładnie wysuszyć przed użyciem.
[2] Galaxy Watch6 Classic zapewnia stopień ochrony (IP68) przed pyłem i słodką wodą do głębokości 1,5 metra przez maksymalnie 30 minut. Więcej informacji, w tym instrukcje dotyczące pielęgnacji/użytkowania, można znaleźć w instrukcji obsługi.
[3] W oparciu o twardość Vickersa mierzoną przy stałym obciążeniu 200 gf.
[4] Wymaga aplikacji Samsung Health w wersji 6.24 lub nowszej.
[5] Galaxy Watch6 Classic zapewnia stopień ochrony (IP68) przed pyłem i słodką wodą do głębokości 1,5 metra przez maksymalnie 30 minut. Więcej informacji, w tym instrukcje dotyczące pielęgnacji/użytkowania, można znaleźć w instrukcji obsługi.

Udostępnij znajomym:

dodaj na Facebook prześlij przez Messenger dodaj na Twitter dodaj na LinkedIn

PRZERWA NA REKLAMĘ

Zobacz artykuły na podobny temat:

Ukraińskie Centrum Edukacji we Wrocławiu. Od września nowa formuła

Reporterzy.info wspierają
Po roku doświadczeń, zebranych podczas prowadzenia we Wrocławiu klas przygotowawczych dla dzieci z Ukrainy, fundacja Ogólnopolski Operator Oświaty w nowym roku szkolnym rozwija projekt. Będzie więcej nauki języka polskiego i oferta opieki dla dzieci pracujących rodziców.

Ruszył nabór do programu Wyszehradzkich Rezydencji Literackich

Stowarzyszenie Willa Decjusza
Drodzy pisarze, poeci, krytycy, eseiści, tłumacze literatury i dziennikarze! Do 31 stycznia trwa nabór do programu Wyszehradzkich Rezydencji Literackich. To 32 stypendia dla twórców z krajów V4. [Reporterzy.info polecają]

Poradnik młodego humanisty. Jak studiować i nie zwariować?

POLECAMY
E-book opracowany przez specjalistów z portalu historycznego Histmag.org to lektura obowiązkowa dla przyszłych i obecnych studentów kierunków humanistycznych. Znajdziecie w nim mnóstwo cennej wiedzy praktycznej i podpowiedzi, jak sprawnie poruszać się w nowym, studenckim świecie.

Marketing w branży logistycznej - najważniejsze informacje

artykuł sponsorowany
Usługi logistyczne cieszą się coraz większą popularnością, co sprawia, że konkurencja na rynku jest naprawdę spora. Aby pozyskać klientów i zwiększać renomę swojej firmy, trzeba wiedzieć, jak skutecznie reklamować własną działalność. Reklama firmy logistycznej jest niebywale ważna.

Czym jest oferta handlowa?

artykuł sponsorowany
Wbrew pozorom to właśnie często niedoceniana oferta handlowa przyczynia się w dużym stopniu do sukcesu przedsiębiorstwa. Właściwie przygotowana oferta pełni rolę wizytówki będącej skutecznym narzędziem prezentowanym na spotkaniu z kontrahentami.

Rodzaje łożysk i przykładowe zastosowania

artykuł sponsorowany
Łożyska to ważny element znajdujący się w wielu maszynach. Umożliwiają ruch pomiędzy dwoma elementami, a przy tym ograniczają tarcie pomiędzy nimi. Bez odpowiedniej jakości łożysk nie byłoby możliwe działanie wielu urządzeń. Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów łożysk, które wyróżniają się sposobem działania oraz przeznaczeniem.

Billboardy: Świat Wielkoformatowej Ekspresji

artykuł sponsorowany
Żyjemy w świecie, gdzie każda powierzchnia może stać się medium przekazu. Olbrzymie billboardy, plakaty, banery - wszystko to kształtuje nasze społeczeństwo, wywierając wpływ na nasze zachowania, myśli, a nawet emocje.

dołącz do nas

Facebook LinkedIn X Twitter Google RSS

praca w mediach

Wydawca, influencer
Whitepress Dziennikarz
oferty mediów lokalnych, regionalnych i ogólnopolskich Więcej

reklama

rectangle Play
Rozlicz PIT i przekaż 1,5% na projekty fundacji Ogólnopolski Operator Oświaty

zarabiaj

Zarabiaj przez internet

więcej ofertReporterzy.info

Dla głodnych wiedzy

Nasze serwisy

Współpraca


© Dwornik.pl Bartłomiej Dwornik 2oo1-2o24