menu szukaj
tygodnik internetowy ISSN 2544-5839
nowe artykuły w każdy poniedziałek
tytuł monitorowany przez IMM i PSMM
zamknij
REKLAMAbanner Konsimo

20.09.2023

Komfort i funkcjonalność - odkryj atuty projektów domów z dodatkowym pokojem!

artykuł sponsorowany

Dodatkowy pokój w programie użytkowym domu to rozwiązanie, które pozwala na stworzenie przestrzeni bardziej funkcjonalnej i dostosowanej do indywidualnych potrzeb mieszkańców. Pokój może pełnić różne funkcje – od gabinetu, poprzez domową bibliotekę, po strefę gościnną, czy wypoczynkową. Dodatkowy pokój na parterze to także świetne rozwiązanie dla rodzin z małymi dziećmi, które potrzebują bezpiecznej przestrzeni do zabawy. Wybór projektu domu z dodatkowym pokojem na parterze to inwestycja w komfort i funkcjonalność na lata.

Komfort i funkcjonalność - odkryj atuty projektów domów z dodatkowym pokojem!fot. Archon.pl

Pracowania ARCHON+ tworząc gotowe projekty domów, uwzględnia rozmaite indywidualne oczekiwania Inwestorów, oferuje bogatą kolekcję, w której dostępne są także różnorodne projekty z dodatkowym pokojem na parterze. Inwestorzy, planując budowę, coraz częściej wyrażają chęć posiadania takiej przestrzeni w swoich wymarzonych domach.

Dodatkowy pokój jako biuro domowe


W obecnych czasach, gdy praca zdalna oraz hybrydowa stały się coraz bardziej powszechne, posiadanie w domu pokoju, który może pełnić funkcję gabinetu, jest nie tylko komfortowe, ale i często niezbędne. Taka przestrzeń pozwala na zorganizowanie miejsca pracy zgodnie z indywidualnymi preferencjami, co może znacząco wpłynąć na zwiększenie efektywności i komfortu pracy. Jednym z największych atutów posiadania domowego biura jest możliwość dostosowania go do indywidualnych potrzeb.

Komfort i funkcjonalność - odkryj atuty projektów domów z dodatkowym pokojem!fot. Archon.pl

Można stworzyć przestrzeń, która będzie sprzyjać koncentracji i kreatywności, a także pozwoli na zachowanie równowagi między życiem zawodowym a prywatnym. Dodatkowy pokój na parterze, zaaranżowany z myślą o pracy zdalnej i wyposażony w niezbędne akcesoria takie jak biurko, komputer, regał na dokumenty może stać się zaciszem, idealnym do skupienia się na zawodowych zadaniach. Dodatkowym bonusem może być możliwość bezpośredniego przejścia na taras, co umożliwia krótkie przerwy wśród zieleni, sprzyjające regeneracji i odprężeniu.

Dodatkowy pokój jako komfortowa strefa gościnna


Posiadanie w domu dodatkowego pokoju, który można przeznaczyć na strefę gościnną, niesie ze sobą wiele korzyści. Przede wszystkim umożliwia komfortowe przyjęcie gości, oferując im prywatną przestrzeń. Dodatkowo strefa gościnna w domu pozwala na utrzymanie porządku i funkcjonalności w innych częściach domu. W efekcie dodatkowy pokój gościnny sprzyja tworzeniu serdecznych relacji i budowaniu wspomnień z bliskimi, jednocześnie zachowując komfort i prywatność zarówno gospodarzy, jak i gości. Komfortowym rozwiązaniem będzie także zlokalizowanie w pobliżu łazienki, która może być kompaktowa, ale wyposażona w podstawowe elementy: toaletę, umywalkę i prysznic.

Komfort i funkcjonalność - odkryj atuty projektów domów z dodatkowym pokojem!fot. Archon.pl

Dodatkowy pokój jako przemyślana przestrzeń dla seniora


Rodziny, które mają pod swoją opieką seniorów, często decydują się na urządzenie dla nich pokoju na parterze domu. Taka przestrzeń, odpowiednio dostosowana do potrzeb starszej osoby, może znacząco podnieść jej komfort życia, sprzyja także budowaniu silnych relacji międzypokoleniowych, promując wspólne spędzanie czasu i wzajemną pomoc. Pokój taki powinien być funkcjonalnie zaprojektowany. Przemyślana aranżacja pozwoli na zachowanie pewnego poziomu niezależności w połączeniu z troskliwą opieką najbliższych. Praktycznym rozwiązaniem jest zaprojektowanie w pobliżu łazienki. Dodatkowo bezpośredni dostęp do tarasu i ogrodu umożliwi kontakt z przyrodą, co nie tylko poprawia samopoczucie, ale także sprzyjać będzie aktywności fizycznej i psychicznemu odprężeniu.

Komfort i funkcjonalność - odkryj atuty projektów domów z dodatkowym pokojem!fot. Archon.pl

Dodatkowy pokój jako miejsce zabaw dla dzieci


Posiadanie w domu dodatkowego pokoju będącego strefą dla dzieci to inwestycja, która przynosi korzyści na wielu płaszczyznach. Przede wszystkim pozwala na stworzenie bezpiecznej przestrzeni do zabawy i nauki, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje zainteresowania i pasje. Dzięki bliskości rodziców maluchy będą czuć się bezpieczne, a dorosłym będzie łatwiej zorganizować czas na wspólne zabawy oraz doglądanie pociech. Wydzielony pokój dla najmłodszych umożliwia także zachowanie porządku w innych częściach domu, pozwala na wygodne przechowywanie zabawek, książek i materiałów edukacyjnych w jednym miejscu. Dzięki temu dzieci mają swoją prywatną strefę, którą mogą urządzić według własnych upodobań, co sprzyja kształtowaniu ich indywidualności i poczucia odpowiedzialności.

Budowa domu, w którym mieszkańcy mają do dyspozycji dodatkowy pokój, otwiera wiele możliwości i przynosi szereg korzyści. Niezależnie od tego, czy pokój służyć będzie jako biuro domowe, strefa gościnna, pokój dla seniorów czy miejsce zabaw dla dzieci, zwiększa on funkcjonalność i komfort życia każdego domownika. Przeznaczenie dodatkowego pokoju może ewoluować wraz ze zmieniającymi się potrzebami rodziny, warto więc rozważyć wybór projektu domu, którego układ funkcjonalny oferuje taką przestrzeń.

Wejdź na archon.pl, odkryj atuty projektów domów z dodatkowym pokojem na parterze i wybierz ten, który spełni oczekiwania całej rodziny!


Udostępnij znajomym:

dodaj na Facebook prześlij przez Messenger dodaj na Twitter dodaj na LinkedIn

PRZERWA NA REKLAMĘ

Zobacz artykuły na podobny temat:

Czy Polacy w 2024 planują zmienić zawód lub podnosić kompetencje? [ANKIETA Aplikuj.pl]

nasz patronat
Najbliższe lata mogą być kluczowe dla rynku pracy również w Polsce m.in za sprawą dynamicznego rozwoju nowych technologii, w tym sztucznej inteligencji. Wdrażanie rozwiązań AI w wielu firmach zmienia nie tylko sposób wykonywania pracy, ale i niejednokrotnie wymaga od pracowników pozyskiwania nowych umiejętności, a nawet przebranżowienia.

Książka elektroniczna - format przyszłości?

Virtualo
O czytelnictwie w Polsce mówi się różnie. Z jednej strony podkreśla się negatywną prognozę co do zmniejszającej się liczby regularnie czytających osób, z drugiej - wskazuje na to, że przynajmniej część Polaków coraz chętniej sięga po dobrą i ambitną literaturę. Zmienia się również sposób czytania. Coraz więcej osób sięga po nowoczesne formy książki. Zarówno ebook, jak i audiobook cieszą się coraz większą popularnością. [artykuł sponsorowany]

Kampania społeczna #JedenOdeMnie. Pokaż, że Twój 1% pomaga!

Klaudia Smolarska
Ponad 5 milionów Polaków nie przekazuje 1% podatku potrzebującym. Zmieńmy to razem! Dajmy im przykład i powiedzmy: #JedenOdeMnie! Ruszyła ogólnopolska kampania społeczna, zainicjowana przez Fundację Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową.

Odzwierciedlaj swoją markę w każdym gadżecie reklamowym - oto jak to zrobić

artykuł sponsorowany
Gadżety reklamowe są doskonałym sposobem na wykonanie czarującego gestu, rozpoczęcia niezobowiązującej rozmowy biznesowej, a także zakomunikowanie wdzięczności za wiele lat wspólnej pracy. Jednak niewiele przedsiębiorstw wykorzystuje gadżety premium w formie personifikacji i ożywienia najważniejszych atutów oraz potencjału własnej marki.

Jakie są etapy aktualizacji serwisu e-commerce PrestaShop wybranej wersji?

artykuł sponsorowany
Prowadząc sprzedaż online na serwisie e-commerce, warto pamiętać o tym, by co jakiś czas aktualizować taką stronę internetową. Nawet jeśli opiera się na PrestaShop, wciąż wymaga instalacji nowszej wersji tej platformy. Jak przebiega aktualizacja i jakie dane można przenieść wraz z instalacją najnowszej wersji?

Drukowane pudełka z tektury litej – na jakie produkty będą najlepsze?

artykuł sponsorowany
Pudła z tektury litej mogą być wykorzystane do szerokiej gamy produktów. Jakie przeznaczenie mają tego typu opakowania? Zobacz, jakie produkty najczęściej pakowane są do takich pudełek!

Nauka języka angielskiego online - dlaczego warto?

artykuł sponsorowany
Nauka języka angielskiego to ważna obecnie umiejętność, która może pomóc w wielu dziedzinach życia. Na przykład, jeśli chcesz pracować w międzynarodowej firmie lub podróżować za granicę, znajomość języka angielskiego ułatwi ci życie.

dołącz do nas

Facebook LinkedIn X Twitter Google RSS

praca w mediach

Wydawca, influencer
Whitepress Dziennikarz
oferty mediów lokalnych, regionalnych i ogólnopolskich Więcej

reklama

rectangle Broń.pl
Rozlicz PIT i przekaż 1,5% na projekty fundacji Ogólnopolski Operator Oświaty

zarabiaj

Zarabiaj przez internet

więcej ofertReporterzy.info

Dla głodnych wiedzy

Nasze serwisy

Współpraca


© Dwornik.pl Bartłomiej Dwornik 2oo1-2o24