26.08.2024 Marketing i PR
GG udostępnia nową wersję czata do kontaktu z odwiedzającymi strony www
Jarek Rybus

GG kieruje usługę czata między innymi do sklepów internetowych, firm handlowych i usługowych, warsztatów, księgarni, bibliotek, ale także do różnorodnych placówek i instytucji oraz urzędów. GG czat doskonale może poprawić komunikację wszędzie tam, gdzie ważny jest szybki i łatwy kontakt z osobami zainteresowanymi ofertą. W przypadku urzędu mogą to być mieszkańcy, w przypadku fundacji - darczyńcy czy osoby zainteresowane jej działalnością i wsparciem. Takim przykładem jest fundacja Ogólnopolski Operator Oświaty z Poznania, która korzysta z najnowszego rozwiązania GG.
- Błyskawiczna odpowiedź na zadane pytanie to w internecie często klucz do sukcesu. W świecie organizacji pozarządowych działa to identycznie - mówi Bartłomiej Dwornik z fundacji edukacyjnej Ogólnopolski Operator Oświaty. - Widget GG Czatu na naszej stronie daje nam możliwość kontaktu w czasie rzeczywistym z każdym, kto chce nas o coś zapytać. Czy to w kwestii naszych szkół i przedszkoli, czy o zaangażowaniu w jeden z naszych programów społecznych. Z zainteresowaniem uczymy się teraz możliwości Asystenta AI w GG. Może być dużym wsparciem w czasie, kiedy nikogo z nas nie ma przy komputerze.
Odwiedzający stronę www mogą napisać wiadomość, przesłać plik. Wyróżnikiem jest możliwość włączania w GG czacie dyżurów Asystenta AI, który podczas naszej nieobecności lub w braku czasu będzie odpowiadał za nas na wiadomości, bazując na wiedzy, w jaką go wyposażymy (np. cennik, oferta handlowa, wiedza). Wiadomościom na GG czacie towarzyszą kultowe dźwięki GG i emotki.

GG czat na stronę internetową jest dostępny do pobrania w wersji Premium komunikatora GG, w przystępnej cenie 9,90 zł miesięcznie, a przy aktywacji na 12 miesięcy cena wyniesie jedynie 89,00 zł (3 miesiące użytkownik otrzymuje gratis).
15 sierpnia GG obchodziło już 24. rocznicę powstania. Niegdyś masowe narzędzie do szybkiej komunikacji, dzisiaj nie składa broni i konsekwentnie rozwija nowe usługi. GG to nadal jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich marek. Przeprowadzone w lipcu ubiegłego roku badanie wykazało, że markę GG zna 91% polskich internautów (badanie Panel Ariadna).
GG - https://www.gg.pl/ - już od 24 lat rozpala rozmowy polskich internautów. Dzisiaj GG wprowadza nowe rozwiązania, m.in.:
- płatności pomiędzy użytkownikami GGwallet,
- wersję GG dla firm i zespołów GGapp,
- nowoczesny GG czat na strony internetowe
- czy Asystenta AI.
Właścicielem marki GG od 2018 roku ponownie jest polska firma - spółka Fintecom S.A., która konsekwentnie inwestuje w rozwój kultowej polskiej marki i udostępnia nowe usługi skupione wokół GG.
Dzisiaj z komunikatora korzysta kilkaset tysięcy użytkowników miesięcznie i nadal – pomimo innych konkurencyjnych aplikacji – GG jest miejscem łączącym ludzi o różnych zainteresowaniach, a także wspierającym firmy w kontaktach z klientami. To właśnie w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw GG jest często podstawowym narzędziem do szybkiej komunikacji.
Obecnie 61,3 % użytkowników komunikatora GG to osoby poniżej 35. roku życia. Blisko 37% to młodzi internauci mający od 16 do 25 lat. Użytkownicy GG wysyłają ponad 150 mln wiadomości miesięcznie. Zdecydowana większość 62,9% ma GG pod ręką w swoim smartfonie.
PRZERWA NA REKLAMĘ
Najnowsze w dziale Marketing i PR:
Dlaczego nie ufamy zagranicznym sklepom online. Raport TrustMate
Marek Jaworowski
Aż 2/3 Polaków unika zakupów w zagranicznych e-sklepach z obawy o zwroty, reklamacje i autentyczność produktów. Kluczową rolę w decyzjach zakupowych odgrywają opinie innych klientów. Pokonanie tej nieufności to klucz do sukcesu w polskim e-handlu.
Reklama internetowa 2024/2025. Raport IAB Polska
KFi
Reklama online pochłania już 57% wszystkich budżetów. Na same formaty wideo firmy wydały 1,62 miliarda złotych. Po chudszych latach, słupki odbijają mocno w górę. Reklama cyfrowa urosła w rok o 20%, tradycyjna powoli znika z radarów.
Trendy i zagrożenia w reklamie online. Raport Media Quality Report 2025
Krzysztof Fiedorek
W 2024 roku świat reklamy cyfrowej stracił na fałszywych odsłonach około 100 miliardów dolarów. Raport opublikowany przez Integral Ad Science, pokazuje że tak zwane fraudy są coraz sprytniejsze, a kampanie coraz bardziej narażone.
Podobne artykuły:
Reklama w podświadomości. Product placement po polsku
PMR Research
Niemal połowa osób oglądających telewizję spotkała się z oznaczeniem „audycja zawierała lokowanie produktu”, ale tylko jedna trzecia z nich deklaruje, że wie co to oznacza.
Wideo marketing. Nadchodzi rewolucja sztucznej inteligencji
Mariusz Maksymiuk
Sztuczna inteligencja umożliwia markom podejmowanie decyzji opartych na licznych danych. Jest to niezwykle skuteczne, gdyż pozwala na obranie skutecznej taktyki opartej na wyjątkowo dokładnym targetowaniu i optymalizacji.
Kosmiczny rap promuje projekt terapeutyczny kliniki onkologii dziecięcej
Klaudia Smolarska-Kulej
Poznajcie kosmicznego rapera z kliniki Przylądek Nadziei we Wrocławiu! Michał razem z mamą napisał tekst piosenki i nagrał profesjonalny teledysk o swojej chorobie. Wszystko w ramach nowatorskiego, muzycznego projektu terapeutycznego.
#JedenOdeMnie. Kampania viralowa, promująca pomaganie
Klaudia Smolarska-Kulej
Co piąty podatnik nie przekazuje 1% podatku potrzebującym. Najczęściej wynika to z braku wiary, że można w ten sposób realnie pomóc albo z niewiedzy, że ma się taką możliwość. Dlatego Fundacja „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” po raz drugi zaprasza do udziału w wyzwaniu i kampanii społecznej #JedenOdeMnie.