26.08.2024 Marketing i PR
GG udostępnia nową wersję czata do kontaktu z odwiedzającymi strony www
Jarek Rybus
Polski komunikator GG Gadu Gadu, krótko po swoich 24. urodzinach, udostępnił najnowszą wersję GG czata - https://ggchat.com/. Dzięki tej usłudze łatwo można umieścić na swojej stronie okienko rozmowy i prowadzić dialog nawet z osobami nieposiadającymi jeszcze numeru GG. Czat ma zintegrowanego Asystenta AI.
GG kieruje usługę czata między innymi do sklepów internetowych, firm handlowych i usługowych, warsztatów, księgarni, bibliotek, ale także do różnorodnych placówek i instytucji oraz urzędów. GG czat doskonale może poprawić komunikację wszędzie tam, gdzie ważny jest szybki i łatwy kontakt z osobami zainteresowanymi ofertą. W przypadku urzędu mogą to być mieszkańcy, w przypadku fundacji - darczyńcy czy osoby zainteresowane jej działalnością i wsparciem. Takim przykładem jest fundacja Ogólnopolski Operator Oświaty z Poznania, która korzysta z najnowszego rozwiązania GG.
- Błyskawiczna odpowiedź na zadane pytanie to w internecie często klucz do sukcesu. W świecie organizacji pozarządowych działa to identycznie - mówi Bartłomiej Dwornik z fundacji edukacyjnej Ogólnopolski Operator Oświaty. - Widget GG Czatu na naszej stronie daje nam możliwość kontaktu w czasie rzeczywistym z każdym, kto chce nas o coś zapytać. Czy to w kwestii naszych szkół i przedszkoli, czy o zaangażowaniu w jeden z naszych programów społecznych. Z zainteresowaniem uczymy się teraz możliwości Asystenta AI w GG. Może być dużym wsparciem w czasie, kiedy nikogo z nas nie ma przy komputerze.
Odwiedzający stronę www mogą napisać wiadomość, przesłać plik. Wyróżnikiem jest możliwość włączania w GG czacie dyżurów Asystenta AI, który podczas naszej nieobecności lub w braku czasu będzie odpowiadał za nas na wiadomości, bazując na wiedzy, w jaką go wyposażymy (np. cennik, oferta handlowa, wiedza). Wiadomościom na GG czacie towarzyszą kultowe dźwięki GG i emotki.
ilustracja GG.pl
GG czat na stronę internetową jest dostępny do pobrania w wersji Premium komunikatora GG, w przystępnej cenie 9,90 zł miesięcznie, a przy aktywacji na 12 miesięcy cena wyniesie jedynie 89,00 zł (3 miesiące użytkownik otrzymuje gratis).
15 sierpnia GG obchodziło już 24. rocznicę powstania. Niegdyś masowe narzędzie do szybkiej komunikacji, dzisiaj nie składa broni i konsekwentnie rozwija nowe usługi. GG to nadal jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich marek. Przeprowadzone w lipcu ubiegłego roku badanie wykazało, że markę GG zna 91% polskich internautów (badanie Panel Ariadna).
GG - https://www.gg.pl/ - już od 24 lat rozpala rozmowy polskich internautów. Dzisiaj GG wprowadza nowe rozwiązania, m.in.:
- płatności pomiędzy użytkownikami GGwallet,
- wersję GG dla firm i zespołów GGapp,
- nowoczesny GG czat na strony internetowe
- czy Asystenta AI.
Właścicielem marki GG od 2018 roku ponownie jest polska firma - spółka Fintecom S.A., która konsekwentnie inwestuje w rozwój kultowej polskiej marki i udostępnia nowe usługi skupione wokół GG.
Dzisiaj z komunikatora korzysta kilkaset tysięcy użytkowników miesięcznie i nadal – pomimo innych konkurencyjnych aplikacji – GG jest miejscem łączącym ludzi o różnych zainteresowaniach, a także wspierającym firmy w kontaktach z klientami. To właśnie w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw GG jest często podstawowym narzędziem do szybkiej komunikacji.
Obecnie 61,3 % użytkowników komunikatora GG to osoby poniżej 35. roku życia. Blisko 37% to młodzi internauci mający od 16 do 25 lat. Użytkownicy GG wysyłają ponad 150 mln wiadomości miesięcznie. Zdecydowana większość 62,9% ma GG pod ręką w swoim smartfonie.
PRZERWA NA REKLAMĘ
Najnowsze w dziale Marketing i PR:
Analiza predykcyjna i marketing. Klient jeszcze nie wie, reklama już tak
Krzysztof Fiedorek
Sztuczna inteligencja zmienia zasady gry w marketingu. Przewidywanie zachowań klientów przez zaawansowane algorytmy AI i podejmowanie decyzji opartych na danych to już teraźniejszość. Raport „The State of AI”, opublikowany przez McKinsey pokazuje, jaki będzie to miało wpływ na cały rynek reklamy i marketingu.
Co zrobić, kiedy dziecko kłamie? Porady pedagoga
patronat Reporterzy.info
Zdarza się, że maluch wymyśla niestworzone historie, a ty nie wiesz jak zareagować? Twoje dziecko opowiada koleżankom i kolegom, że zwiedziliście cały świat, a wasz pies mówi ludzkim głosem? Pedagog radzi, jak się zachować się w takich sytuacjach i jak uniknąć ich w przyszłości. Tygodnik Reporterzy.info jest patronem medialnym cyklu #MAMYNATORADĘ.
Co to jest strategia marketingowa? Definicja, elementy i cele
Mateusz Wrzesiński
Co dokładnie oznacza strategia marketingowa? Jakie są jej elementy i jak można ją efektywnie wdrożyć? W tym artykule odpowiemy na te pytania, omawiając szczegółowo wszystkie kluczowe aspekty strategii marketingowej, które pomagają firmom budować wartość, zdobywać klientów i rozwijać swoją działalność.
Podobne artykuły:
Reklama w telewizji irytuje? To nieprawda, jest odwrotnie!
Bartłomiej Dwornik
Reklamy nie irytują, tylko podnoszą atrakcyjność programów telewizyjnych, wynika z badań opublikowanych w magazynie Harvard Business Review Polska. Widzowie są skłonni więcej zapłacić za te audycje, które widzieli z przerwami reklamowymi.
Jak pracuje się z agencją reklamową. Badanie brief4U.com
Pamela Tomicka
Tylko nieco ponad 11 proc. zapytanych marketerów przyznało, że to co dostaje od agencji reklamowej jest zgodne z założeniami oferty. Pozostali badani mieli znacznie więcej zastrzeżeń - wynika z badania platformy przetargowej dla usług reklamowych, brief4U.com.
Kim jest social media ninja
Sebastian Lipka
Zamiast na siłę stawiać tezy o przewadze mobile nad desktopem lub video nad grafiką (nie twierdzę, że analiza trendów i sposobów ich wykorzystania nie jest ważna, bo jak za chwilę przeczytasz jest kluczowa), warto zastanowić się nad kondycją branży, jej profesjonalizmem oraz możliwością jej poprawy.
Widoczność reklam w polskiej sieci rośnie. Raport Meetrics
LD
Wskaźnik Viewability reklam online w Polsce wzrósł kwartał do kwartału o 3 punkty procentowe. Dzięki temu polski rynek awansował z ostatniego miejsca europejskiej stawki na przedostatnie (z wynikiem Viewability na poziomie 53 proc), wyprzedzając Włochy.