menu szukaj
tygodnik internetowy ISSN 2544-5839
nowe artykuły w każdy poniedziałek
tytuł monitorowany przez IMM i PSMM
zamknij

28.05.2018

Dlaczego CS GO stał się tak bardzo popularny?

Bananki.pl

Są takie gry, które stają się legendami - bez wątpienia jedną z nich jest Counter Strike Global Offensive. Jeżeli ktoś choć trochę orientuje się w świecie gier komputerowych, to na pewno wie, jak wielką popularność zdobył ten tytuł. Dziś spróbujemy przyjrzeć się jej przyczynom.

artykuł sponsorowany

fot. Pixabay/CC0/Pexels.com

Krew i igrzyska


Counter Strike GO jest grą z gatunku FPS, czyli First Person Shooter. Oznacza to, że gracz wciela się tutaj w osobę posługującą się bronią na ostrą amunicję i widzi świat jej oczami. Pozwala to na duże emocjonalne zaangażowanie w przebieg rozgrywki - w końcu my nie tylko widzimy swojego bohatera - my się nim stajemy! Naszym zadaniem jest przyłączenie się do oddziału terrorystów, którzy dążą do detonacji ładunków wybuchowych w strategicznych miejscach na mapie, natomiast antyterroryści - w których wcielamy się podczas drugiej połowy meczu, czyli trwającej do półtorej godziny rozgrywki - mają za cel udaremnienie planów złoczyńców. Inną opcją meczu jest walka o odbicie lub zatrzymanie zakładników, których pojmał oddział terrorystyczny.

Skąd ta sława?


Popularność CS GO z pewnością bierze się z tego, że gra jest niezwykle emocjonująca - w ciągu meczu wszystko może się wydarzyć! Gra angażuje także użytkowników poprzez dawanie im możliwości spotykania graczy z różnych miast i krajów - rozgrywka toczy się w pięcioosobowych drużynach, których składy dobierane są losowo lub za pomocą “poczekalni”. Mamy więc poczucie, że przez cały czas rywalizujemy z realnymi osobami. Gracze mogą też nieustannie komunikować się ze sobą - pozwala to na rozwijanie umiejętności działania w zespole oraz podejmowania decyzji najlepszych dla całej drużyny.

W jakimś stopniu popularność CS GO na pewno wiąże się również z tym, że stanowi on kontynuację wcześniejszego hitu CS Source z 2004 roku. W CS GO obowiązuje także system banowania, dzięki któremu nieuczciwi gracze muszą pożegnać się z grą i… kupić nową kopię, jeśli chcą kontynuować swoją przygodę. Podczas zabawy mamy do wyboru bardzo wiele map, które czasami trafiają do oficjalnych map turniejowych. Miłośnicy tego tytułu cenią go także z uwagi na jego dopracowaną grafikę, która umożliwia lepsze wczucie się w klimat. Fani mają także możliwości udoskonalenia broni, jaką się posługują - dzięki zakupowi specjalnych skinów ich karabiny prezentują się wyjątkowo, co zwiększa prestiż danego gracza.

Zabawa, która staje się sposobem na zarobek


Oczywiście, większość osób traktuje CS GO jako sposób na dobrą zabawę. Z racji niezwykle dużej popularności gry na całym świecie, możliwe jest jednak także zarabianie na tym hobby! W wielu krajach - a więc także w Polsce - istnieją liczne turnieje, w których biorą udział zawodowi gracze. Członkowie najlepszych zespołów wygrywają podczas takich turniejów pokaźne sumy pieniędzy! Transmisje tych zawodów można oglądać w telewizji, Internecie, a nawet... na stadionach.

CS GO to strzelanka, obok której nie da się przejść obojętnie - jeżeli lubisz solidną dawkę emocji i jesteś gotów do działania w większej grupie, już teraz spróbuj swoich sił!

Zobacz więcej gier na bananki.pl.

Udostępnij znajomym:

dodaj na Facebook prześlij przez Messenger dodaj na Twitter dodaj na Google+ dodaj na LinkedIn


PRZERWA NA REKLAMĘ

Zobacz artykuły na podobny temat:

Światowy Dzień Walki z Rakiem. Ile warte jest życie?

Fundacja Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową
Jeszcze trzydzieści lat temu z choroby nowotworowej udawało się wyleczyć zaledwie co piąte dziecko. Dziś te proporcje są odwrotne. Nawet 85 procent dzieci wraca do zdrowia. Decydujący jest oczywiście rozwój medycyny, ale nie mniej istotna jest również zmiana podejścia i świadomości. Historia Sary i Stasia to wzruszające dowody na to, że dzięki pomocy dobrych ludzi nie ma rzeczy niemożliwych. [Reporterzy.info wspierają]

707 kilometrów na rolkach. Para rolkarzy jedzie dla chorego chłopca

BARD
Rolki Reggae Rajd startuje 30 czerwca w Lublinie. Po 12 dniach Agata i Wojtek Miszewscy, rolkarskie małżeństwo z Oleśnicy na Dolnym Śląsku, planują zameldować się na mecie w Ostródzie. Na Mazurach. Trasę liczącą 707 kilometrów pokonają w całości na rolkach, żeby pomóc choremu chłopcu, 9-letniemu Czarkowi, cierpiącemu na porażenie mózgowe i zespół Westa. [PATRONAT REPORTERZY.INFO]

To był Rolki Reggae Express! 100 kilometrów na rolkach dla Kacpra

BARD
Zakręcona trasa po prostej. 17 pętli, 100 kilometrów w 12 godzin. Oleśniccy rasta-rolkarze Agata i Wojtek pomagali Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" w wysłaniu na pilną operację 11-letniego Kacpra. Patronem medialnym Rolki Reggae Express był tygodnik Reporterzy.info.

Czym zajmuje się agencja brandingowa?

Agencja Invitro
Agencja brandingowa to firma, zajmująca się realizacją zadań związanych z szeroko rozumianą marką przedsiębiorstwa lub produktu. Działania realizowane przez specjalistów mogą być prowadzone zarówno od podstaw, towarzysząc wprowadzaniu nowości na rynek, jak i być wdrażanymi względem marki już istniejącej, na przykład w przypadku rebrandingu. [Materiał zewnętrzny]

Kto dzwonił? Sprawdź!

infonumer.pl
Telefon komórkowy bardzo ułatwia dzisiaj życie. Nie oznacza to jednak, że jego posiadanie ma wyłącznie dobre strony, choć na pewno jest ich o wiele więcej, niż tych złych. Do tych ostatnich należą rozmowy z nieznanych numerów, jeśli mają one charakter nękający. [artykuł sponsorowany]

Jak wybrać pierwszy wózek dziecięcy?

babyland.pl
Spodziewając się dziecka, rodzice muszą podjąć jedną z ważniejszych decyzji, jaką jest zakup odpowiedniego wózka dziecięcego. Rodzice decydujący się na wybór odpowiedniego wózka koniecznie muszą ustalić, jaki wózek będzie potrzebny, by jak najlepiej wpasował się w potrzeby dziecka i rodziny. Idealny wózek powinien być praktyczny, ułatwiać codzienność młodych rodziców, który łatwo złożyć, przenosić, powinien zająć niewiele miejsca. [artykuł sponsorowany]

Najprostsze sposoby zarabiania przez internet

artykuł partnerski
Szukając dodatkowego źródła zarobku bierzemy pod uwagę różne opcje, ale nie każdy wie, że pieniądze zarabiać możemy również przez internet. Jest to o tyle ciekawe rozwiązanie, że nie musimy nawet wychodzić z domu, aby poprawić stan budżetu domowego.

dołącz do nas

Facebook Twitter Google+ LinkedIn RSS

reklama


Sztuka dobrego mówienia. Bez bełkotania i przynudzania | Mirosław Oczkoś, Wydawnictwo RMzarabiaj

Zarabiaj przez internet

więcej ofertReporterzy.info

Dla głodnych wiedzy

Nasze serwisy

Współpraca


© Dwornik.pl Bartłomiej Dwornik 2oo1-2o22