menu szukaj
tygodnik internetowy ISSN 2544-5839
nowe artykuły w każdy poniedziałek
tytuł monitorowany przez IMM i PSMM
zamknij
REKLAMAbanner Vobis

28.05.2018

Dlaczego CS GO stał się tak bardzo popularny?

Bananki.pl

Są takie gry, które stają się legendami - bez wątpienia jedną z nich jest Counter Strike Global Offensive. Jeżeli ktoś choć trochę orientuje się w świecie gier komputerowych, to na pewno wie, jak wielką popularność zdobył ten tytuł. Dziś spróbujemy przyjrzeć się jej przyczynom.

artykuł sponsorowany

fot. Pixabay/CC0/Pexels.com

Krew i igrzyska


Counter Strike GO jest grą z gatunku FPS, czyli First Person Shooter. Oznacza to, że gracz wciela się tutaj w osobę posługującą się bronią na ostrą amunicję i widzi świat jej oczami. Pozwala to na duże emocjonalne zaangażowanie w przebieg rozgrywki - w końcu my nie tylko widzimy swojego bohatera - my się nim stajemy! Naszym zadaniem jest przyłączenie się do oddziału terrorystów, którzy dążą do detonacji ładunków wybuchowych w strategicznych miejscach na mapie, natomiast antyterroryści - w których wcielamy się podczas drugiej połowy meczu, czyli trwającej do półtorej godziny rozgrywki - mają za cel udaremnienie planów złoczyńców. Inną opcją meczu jest walka o odbicie lub zatrzymanie zakładników, których pojmał oddział terrorystyczny.

Skąd ta sława?


Popularność CS GO z pewnością bierze się z tego, że gra jest niezwykle emocjonująca - w ciągu meczu wszystko może się wydarzyć! Gra angażuje także użytkowników poprzez dawanie im możliwości spotykania graczy z różnych miast i krajów - rozgrywka toczy się w pięcioosobowych drużynach, których składy dobierane są losowo lub za pomocą “poczekalni”. Mamy więc poczucie, że przez cały czas rywalizujemy z realnymi osobami. Gracze mogą też nieustannie komunikować się ze sobą - pozwala to na rozwijanie umiejętności działania w zespole oraz podejmowania decyzji najlepszych dla całej drużyny.

W jakimś stopniu popularność CS GO na pewno wiąże się również z tym, że stanowi on kontynuację wcześniejszego hitu CS Source z 2004 roku. W CS GO obowiązuje także system banowania, dzięki któremu nieuczciwi gracze muszą pożegnać się z grą i… kupić nową kopię, jeśli chcą kontynuować swoją przygodę. Podczas zabawy mamy do wyboru bardzo wiele map, które czasami trafiają do oficjalnych map turniejowych. Miłośnicy tego tytułu cenią go także z uwagi na jego dopracowaną grafikę, która umożliwia lepsze wczucie się w klimat. Fani mają także możliwości udoskonalenia broni, jaką się posługują - dzięki zakupowi specjalnych skinów ich karabiny prezentują się wyjątkowo, co zwiększa prestiż danego gracza.

Zabawa, która staje się sposobem na zarobek


Oczywiście, większość osób traktuje CS GO jako sposób na dobrą zabawę. Z racji niezwykle dużej popularności gry na całym świecie, możliwe jest jednak także zarabianie na tym hobby! W wielu krajach - a więc także w Polsce - istnieją liczne turnieje, w których biorą udział zawodowi gracze. Członkowie najlepszych zespołów wygrywają podczas takich turniejów pokaźne sumy pieniędzy! Transmisje tych zawodów można oglądać w telewizji, Internecie, a nawet... na stadionach.

CS GO to strzelanka, obok której nie da się przejść obojętnie - jeżeli lubisz solidną dawkę emocji i jesteś gotów do działania w większej grupie, już teraz spróbuj swoich sił!

Zobacz więcej gier na bananki.pl.

Udostępnij znajomym:

dodaj na Facebook prześlij przez Messenger dodaj na Twitter dodaj na LinkedIn

PRZERWA NA REKLAMĘ

Zobacz artykuły na podobny temat:

Unikalne sposoby na promocje firmy. O czym warto pomyśleć?

artykuł sponsorowany
Oryginalność w sferze reklamy daje większe szanse na to, że klienci nas zapamiętają. Dobrze o tym pamiętać przy planowaniu kampanii promocyjnej i wyborze nośników reklamy. Firmy stawiające na nietypowe metody promocji mają spore pole do popisu. Przedstawiamy zestawienie kilku gadżetów, które warto włączyć do kampanii opartej na oryginalności i unikatowości.

Pozycjonowanie stron internetowych - jak monitorować efekty?

Artykuł sponsorowany
W dzisiejszych czasach głównym miejscem, w którym użytkownicy poszukują informacji o firmach, produktach i usługach jest wyszukiwarka. Dlatego tak ważne jest, aby osiągać jak najwyższej pozycje w wynikach wyszukiwania. W związku z tym właściciele witryn internetowych inwestują niemałe środki finansowe, aby jak najlepiej wypozycjonować swoją stronę. Wysokie pozycje to większy ruch, a większy to większe zyski.

Agencja content maretingowa – jak wybrać tę właściwą?

artykuł sponsorowany
Wybór agencji content marketingowej jest jak wybór butów do biegania. Żeby trening w nich był komfortowy i spełniał swój cel, buty te muszą być dobrze dobrane do kształtu stopy. Na rynku istnieje mnóstwo firm, które świadczą usługi z zakresu marketingu treści i każda z nich pręży muskuły przed potencjalnymi klientami.

Ile kosztują wysokiej jakości treści od copywritera?

artykuł sponsorowany
Jeżeli potrzebujesz treści na swoją stronę internetową, bloga czy fanpage – z reguły zgłosisz się po nie do copywritera. Niewątpliwie istotna będzie dla Ciebie cena.Czy warto płacić dużo copywriterowi? Czy też teksty są jedynie wypełniaczem treści i nie należy aż tak się na nich skupiać?

Przyszłość gier online

bananki.pl
Gry online nadal dostarczają rozrywki i mają grono swoich odbiorców, chociaż wydaje się, że rynek takich gier w ostatnim czasie niewiele się zmienił. Zmieniło się natomiast całe otoczenie, wyrosła ogromna konkurencja ze strony aplikacji mobilnych oraz konsoli, a także zaawansowanych i bardzo rozbudowanych gier z różnymi scenariuszami i wciągającą fabułą. [artykuł sponsorowany]

Humaniści do IT!

RAB
Dynamiczny rozwój branży IT sprawia, że z każdym rokiem wzrasta zapotrzebowanie na kolejnych ekspertów. Kompetencje techniczne w dalszym ciągu są istotne, jednak do tego dochodzą nowe umiejętności, takie jak znajomość języków obcych, zdolności adaptacji i przede wszystkim otwarta głowa na ciągłe zmiany. [artykuł sponsorowany]

Ekomarketing - trend dla dobra planety

versus-reklama.pl
Ekologiczny nurt porwał ze sobą niemal wszystkich. Potrzeby dotyczące troski o środowisko głęboko zakorzeniły się w świadomości ludzi, którzy wspierają działania dotyczące lepszego jutra. Współczesne wpływy ekologiczne widać przede wszystkim w aranżacji wnętrz czy u producentów sprzętów oferujących rozwiązania korzystne dla otoczenia. [artykuł sponsorowany]

dołącz do nas

Facebook LinkedIn X Twitter Google RSS

praca w mediach

Wydawca, influencer
Whitepress Dziennikarz
oferty mediów lokalnych, regionalnych i ogólnopolskich Więcej

reklama


Dwornik.pl • szkolenia • warsztaty • marketing internetowy

zarabiaj

Zarabiaj przez internet

więcej ofertReporterzy.info

Dla głodnych wiedzy

Nasze serwisy

Współpraca


© Dwornik.pl Bartłomiej Dwornik 2oo1-2o24