menu szukaj
tygodnik internetowy ISSN 2544-5839
nowe artykuły w każdy poniedziałek
tytuł monitorowany przez IMM i PSMM
zamknij
Dwornik.pl • szkolenia • warsztaty • marketing internetowy

28.05.2018

Dlaczego CS GO stał się tak bardzo popularny?

Bananki.pl

Są takie gry, które stają się legendami - bez wątpienia jedną z nich jest Counter Strike Global Offensive. Jeżeli ktoś choć trochę orientuje się w świecie gier komputerowych, to na pewno wie, jak wielką popularność zdobył ten tytuł. Dziś spróbujemy przyjrzeć się jej przyczynom.

artykuł sponsorowany

fot. Pixabay/CC0/Pexels.com

Krew i igrzyska


Counter Strike GO jest grą z gatunku FPS, czyli First Person Shooter. Oznacza to, że gracz wciela się tutaj w osobę posługującą się bronią na ostrą amunicję i widzi świat jej oczami. Pozwala to na duże emocjonalne zaangażowanie w przebieg rozgrywki - w końcu my nie tylko widzimy swojego bohatera - my się nim stajemy! Naszym zadaniem jest przyłączenie się do oddziału terrorystów, którzy dążą do detonacji ładunków wybuchowych w strategicznych miejscach na mapie, natomiast antyterroryści - w których wcielamy się podczas drugiej połowy meczu, czyli trwającej do półtorej godziny rozgrywki - mają za cel udaremnienie planów złoczyńców. Inną opcją meczu jest walka o odbicie lub zatrzymanie zakładników, których pojmał oddział terrorystyczny.

Skąd ta sława?


Popularność CS GO z pewnością bierze się z tego, że gra jest niezwykle emocjonująca - w ciągu meczu wszystko może się wydarzyć! Gra angażuje także użytkowników poprzez dawanie im możliwości spotykania graczy z różnych miast i krajów - rozgrywka toczy się w pięcioosobowych drużynach, których składy dobierane są losowo lub za pomocą “poczekalni”. Mamy więc poczucie, że przez cały czas rywalizujemy z realnymi osobami. Gracze mogą też nieustannie komunikować się ze sobą - pozwala to na rozwijanie umiejętności działania w zespole oraz podejmowania decyzji najlepszych dla całej drużyny.

W jakimś stopniu popularność CS GO na pewno wiąże się również z tym, że stanowi on kontynuację wcześniejszego hitu CS Source z 2004 roku. W CS GO obowiązuje także system banowania, dzięki któremu nieuczciwi gracze muszą pożegnać się z grą i… kupić nową kopię, jeśli chcą kontynuować swoją przygodę. Podczas zabawy mamy do wyboru bardzo wiele map, które czasami trafiają do oficjalnych map turniejowych. Miłośnicy tego tytułu cenią go także z uwagi na jego dopracowaną grafikę, która umożliwia lepsze wczucie się w klimat. Fani mają także możliwości udoskonalenia broni, jaką się posługują - dzięki zakupowi specjalnych skinów ich karabiny prezentują się wyjątkowo, co zwiększa prestiż danego gracza.

Zabawa, która staje się sposobem na zarobek


Oczywiście, większość osób traktuje CS GO jako sposób na dobrą zabawę. Z racji niezwykle dużej popularności gry na całym świecie, możliwe jest jednak także zarabianie na tym hobby! W wielu krajach - a więc także w Polsce - istnieją liczne turnieje, w których biorą udział zawodowi gracze. Członkowie najlepszych zespołów wygrywają podczas takich turniejów pokaźne sumy pieniędzy! Transmisje tych zawodów można oglądać w telewizji, Internecie, a nawet... na stadionach.

CS GO to strzelanka, obok której nie da się przejść obojętnie - jeżeli lubisz solidną dawkę emocji i jesteś gotów do działania w większej grupie, już teraz spróbuj swoich sił!

Zobacz więcej gier na bananki.pl.

Udostępnij znajomym:

dodaj na Facebook prześlij przez Messenger dodaj na Twitter dodaj na LinkedIn


PRZERWA NA REKLAMĘ

Zobacz artykuły na podobny temat:

Na czym polega marketing automotion?

growinternational.eu
Automatyzacja prowadzanych zadań pozwala na oszczędzenie czasu i prowadzenie bardziej skoncentrowanych działań. Marketing automotion, czyli automatyzacja marketingu to nie tylko popularny ostatnio trend, ale i skuteczne delegowanie pracy podczas prowadzonej kampanii marketingowej. Pozwala też na prowadzenie bardzo szeroko zakrojonych prac w krótkim czasie. Co warto wiedzieć o tym trendzie? [artykuł sponsorowany]

3 wskazówki, które pomogą Ci prowadzić skuteczny marketing treści

artykuł sponsorowany
Content Marketing polega na tworzeniu wartościowych treści, będących odpowiedzią na potrzeby odbiorców. Ogólna odpowiedź na pytanie, jak prowadzić go skutecznie, jest zawarta w samej definicji – należy skupić się na tym, by przekaz był wartościowy. Rozkładając jednak tę radę na bardziej konkretne sugestie, wyodrębniliśmy 3 wskazówki.

Kampanie na Facebooku

materiał zewnętrzny
Chcąc osiągnąć sukces w biznesie nie wystarczy tylko dobry produkt bądź usługa. W większości branż jest ogromna konkurencja, a konsumenci coraz bardziej świadomi i żeby wyróżniać się z tłumu, musimy istnieć w social mediach. Największym serwisem społecznościowym jest Facebook, ma on również najwięcej możliwości dotarcia do potencjalnych klientów.

Rolki Reggae Express 2. Wyścig z czasem dla małej Hani

Bartłomiej Dwornik
130 kilometrów na rolkach w niecałe 10 godzin. Rolkarze z Dolnego Śląska podejmują wyzwanie dla 8-miesięcznej Hani, chorej na neuroblastomę. To najbardziej złośliwy nowotwór dziecięcy. Wspierać ich będzie kilkuset sportowców z całego świata za pośrednictwem Endomondo. Reporterzy.info patronują temu wyzwaniu!

E-commerce - jak dbać o bezpieczeństwo przesyłek i zadowolenie klientów?

Opakowania24.eu
Przesyłanie towarów na odległość wymaga zachowania specjalnych środków ostrożności. Tylko wtedy można mieć pewność, że przedmioty nie zostaną uszkodzone podczas transportu i dotrą do adresata w stanie niepogorszonym. Właściwe zabezpieczenie pakowanych towarów daje gwarancję zadowolenia klientów e-sklepu i sprawia, że chętniej powracają w przyszłości po więcej. [artykuł sponsorowany]

Dlaczego Influencer Marketing staje się coraz popularniejszą formą promocji dla marek?

Green Parrot
W obecnych czasach reklamy w mediach tradycyjnych przestają spełniać swoją rolę, a cała promocja marki przenosi się do Internetu. Wciąż poszukujemy nowych rozwiązań na reklamę naszej działalności i chcemy wiedzieć co obecnie przynosi najlepsze rezultaty. Czym jest Influencer Marketing, jak działa i dlaczego powinniśmy zwrócić uwagę na tą formę marketingu? [artykuł sponsorowany]

Jaką kartę pamięci wybrać do aparatu?

scentre.pl
Każdy aparat fotograficzny należy wyposażyć w kartę pamięci. To niezbędne do przechowywania zdjęć i filmów, tworzonych przy pomocy sprzętu. Pojemność nie jest jedynym kryterium, które należy wziąć pod uwagę, wybierając kartę pamięci do aparatu. Na co jeszcze należy zwrócić uwagę, kupując to akcesorium? Jakie rodzaje kart pamięci są dostępne na rynku? O tym przeczytacie w naszym artykule! [artykuł sponsorowany]

dołącz do nas

Facebook Twitter Google+ LinkedIn RSS

reklama


Dwornik.pl • szkolenia • warsztaty • marketing internetowyzarabiaj

Zarabiaj przez internet

więcej ofertReporterzy.info

Dla głodnych wiedzy

Nasze serwisy

Współpraca


© Dwornik.pl Bartłomiej Dwornik 2oo1-2o22