menu szukaj
tygodnik internetowy ISSN 2544-5839
nowe artykuły w każdy poniedziałek
tytuł monitorowany przez IMM i PSMM
zamknij

28.05.2018

Dlaczego CS GO stał się tak bardzo popularny?

Bananki.pl

Są takie gry, które stają się legendami - bez wątpienia jedną z nich jest Counter Strike Global Offensive. Jeżeli ktoś choć trochę orientuje się w świecie gier komputerowych, to na pewno wie, jak wielką popularność zdobył ten tytuł. Dziś spróbujemy przyjrzeć się jej przyczynom.

artykuł sponsorowany

fot. Pixabay/CC0/Pexels.com

Krew i igrzyska


Counter Strike GO jest grą z gatunku FPS, czyli First Person Shooter. Oznacza to, że gracz wciela się tutaj w osobę posługującą się bronią na ostrą amunicję i widzi świat jej oczami. Pozwala to na duże emocjonalne zaangażowanie w przebieg rozgrywki - w końcu my nie tylko widzimy swojego bohatera - my się nim stajemy! Naszym zadaniem jest przyłączenie się do oddziału terrorystów, którzy dążą do detonacji ładunków wybuchowych w strategicznych miejscach na mapie, natomiast antyterroryści - w których wcielamy się podczas drugiej połowy meczu, czyli trwającej do półtorej godziny rozgrywki - mają za cel udaremnienie planów złoczyńców. Inną opcją meczu jest walka o odbicie lub zatrzymanie zakładników, których pojmał oddział terrorystyczny.

Skąd ta sława?


Popularność CS GO z pewnością bierze się z tego, że gra jest niezwykle emocjonująca - w ciągu meczu wszystko może się wydarzyć! Gra angażuje także użytkowników poprzez dawanie im możliwości spotykania graczy z różnych miast i krajów - rozgrywka toczy się w pięcioosobowych drużynach, których składy dobierane są losowo lub za pomocą “poczekalni”. Mamy więc poczucie, że przez cały czas rywalizujemy z realnymi osobami. Gracze mogą też nieustannie komunikować się ze sobą - pozwala to na rozwijanie umiejętności działania w zespole oraz podejmowania decyzji najlepszych dla całej drużyny.

W jakimś stopniu popularność CS GO na pewno wiąże się również z tym, że stanowi on kontynuację wcześniejszego hitu CS Source z 2004 roku. W CS GO obowiązuje także system banowania, dzięki któremu nieuczciwi gracze muszą pożegnać się z grą i… kupić nową kopię, jeśli chcą kontynuować swoją przygodę. Podczas zabawy mamy do wyboru bardzo wiele map, które czasami trafiają do oficjalnych map turniejowych. Miłośnicy tego tytułu cenią go także z uwagi na jego dopracowaną grafikę, która umożliwia lepsze wczucie się w klimat. Fani mają także możliwości udoskonalenia broni, jaką się posługują - dzięki zakupowi specjalnych skinów ich karabiny prezentują się wyjątkowo, co zwiększa prestiż danego gracza.

Zabawa, która staje się sposobem na zarobek


Oczywiście, większość osób traktuje CS GO jako sposób na dobrą zabawę. Z racji niezwykle dużej popularności gry na całym świecie, możliwe jest jednak także zarabianie na tym hobby! W wielu krajach - a więc także w Polsce - istnieją liczne turnieje, w których biorą udział zawodowi gracze. Członkowie najlepszych zespołów wygrywają podczas takich turniejów pokaźne sumy pieniędzy! Transmisje tych zawodów można oglądać w telewizji, Internecie, a nawet... na stadionach.

CS GO to strzelanka, obok której nie da się przejść obojętnie - jeżeli lubisz solidną dawkę emocji i jesteś gotów do działania w większej grupie, już teraz spróbuj swoich sił!

Zobacz więcej gier na bananki.pl.

 REKLAMA

Udostępnij znajomym:

dodaj na Facebook prześlij przez Messenger dodaj na Twitter dodaj na Google+ dodaj na LinkedIn


PRZERWA NA REKLAMĘ

Zobacz artykuły na podobny temat:

Artykuły sponsorowane i reklama display w Reporterzy.info [LINK]

Reporterzy.info
Tygodnik Reporterzy.info oferuje możliwość zamieszczania reklam banerowych, artykułów sponsorowanych, natywnych oraz content marketingowych. Szczegóły oferty, wymagań merytorycznych i technicznych oraz modele współpracy prezentujemy w dziale REKLAMA.

Rolki Reggae Rajd pod patronatem Reporterzy.info

BARD
Dwa wielkie serducha, cztery pary rolek, dwanaście kółek, dwadzieścia dni, TYSIĄC kilometrów. Agata i Wojtek Miszewscy, małżeństwo rasta-wariatów z Oleśnicy na Dolnym Śląsku, ruszają na najbardziej zwariowany projekt charytatywny tego roku - Rolki Reggae Rajd. Wyprawę na rolkach ze Zgorzelca na Ostróda Reggae Festival.

Kogo to numer

find-phone-number.com
Terror może przyjmować różne postaci. W dzisiejszych czasach możemy być męczeni psychicznie nawet przez telefon. Zapytasz jak to możliwe? Nie jest to żadna skomplikowana sprawa. Po prostu chodzi o to, że ktoś niepowołany może w jakiś podstępny lub nawet nie podstępny sposób zdobyć twój numer. [artykuł sponsorowany]

Znamy już wyniki rankingu 50. Najbardziej Kreatywnych w Biznesie!

#PRsense
Za nami uroczysta gala 8 edycji Rankingu 50. Najbardziej Kreatywnych w Biznesie, inicjatywy, która od 9 lat pomaga budować i promować segment innowacyjnego oraz kreatywnego biznesu w Polsce. Znamy już wszystkich nominowanych - laureatów tegorocznej edycji! [materiał partnera]

E-commerce - jak dbać o bezpieczeństwo przesyłek i zadowolenie klientów?

Opakowania24.eu
Przesyłanie towarów na odległość wymaga zachowania specjalnych środków ostrożności. Tylko wtedy można mieć pewność, że przedmioty nie zostaną uszkodzone podczas transportu i dotrą do adresata w stanie niepogorszonym. Właściwe zabezpieczenie pakowanych towarów daje gwarancję zadowolenia klientów e-sklepu i sprawia, że chętniej powracają w przyszłości po więcej. [artykuł sponsorowany]

Sprawdź zanim stracisz czyli kurs walut na lotnisku

kantoronline.pl
Lot samolotem to nieodłączny element podróży służbowych, atrakcyjnego urlopu lub pracy za granicą. Oczywiście wtedy niezbędna okazuje się waluta kraju, do którego wyjeżdżamy. Ktoś mógłby pomyśleć, że wymieni pieniądze w ostatniej chwili na lotnisku. Nic bardziej mylnego, ponieważ wtedy można sporo stracić na kursie walut. [artykuł sponsorowany]

Rolki Reggae Express 2. Wyścig z czasem dla małej Hani

Bartłomiej Dwornik
130 kilometrów na rolkach w niecałe 10 godzin. Rolkarze z Dolnego Śląska podejmują wyzwanie dla 8-miesięcznej Hani, chorej na neuroblastomę. To najbardziej złośliwy nowotwór dziecięcy. Wspierać ich będzie kilkuset sportowców z całego świata za pośrednictwem Endomondo. Reporterzy.info patronują temu wyzwaniu!

dołącz do nas

Facebook Twitter Google+ LinkedIn RSS

reklama


Dwornik.pl • szkolenia • warsztaty • marketing internetowyzarabiaj

Zarabiaj przez internet

więcej ofertReporterzy.info

Dla głodnych wiedzy

Nasze serwisy

Współpraca


© Dwornik.pl Bartłomiej Dwornik 2oo1-2o18